>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Budżet ogólny:
414,15j
Budżet po 74 kuponach:
13,4j

Po super sobocie przyszła czarna niedziela i prawie cały wczorajszy zysk poszedł w ... najbardziej wkurzyły te trzy duble, w każdym po jednym błędzie i wszystkie dzisiejsze kupony na minus. Takie życie, trzeba próbować dalej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów, Mönchengladbach - Real 2:2

#76 Real, @1,95 Unibet, 30j
30j
#77 Real (-1 AH), @2,60 Unibet, 30j
30j
#78 Ramos strzeli, @3,70 Betsson, 20j
20j

Jest takie powiedzenie nic dwa razy się nie zdarza czy inne, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale widzę kilka podobieństw jak podczas ostatniego El Clasico i mojego typu na strzelca gola, tak jak w sobotę, tak i dzisiaj Real jest pod ścianą, po pierwszym przegranym spotkaniu z Szachtarem nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, więc mobilizacja w obozie Królewskich będzie pełna, Ramos jest specjalistą od ważnych goli, liczę, że poprowadzi Real do wygranej i również zapisze się w protokole sędziowskim jako strzelec jednej lub jedynej bramki w meczu, aby po raz kolejny się nie powtarzać co do osoby kapitana Galacticos to pozwolę sobie wkleić te kilka zdań, które napisałem o nim w sobotę, bo praktycznie oprócz rywala nic się nie zmieniło. Mój wybór padł na bramkę...Sergio Ramosa, wiadomo nie od dziś, że w drużynie Madrytu on najbardziej identyfikuje się z Realem, nigdy nie odpuszcza, melduje się w polu karnym rywali przy każdym stałym fragmencie gry, wykonuje jedenastki w ekipie Królewskich, a karnego w takim spotkaniu nie można wykluczyć, jest specjalistą od strzelania ważnych goli, czy to w finale Ligi Mistrzów, czy też w Gran Derbi. W poprzednim sezonie pobił dwa rekordy w La Liga został pierwszym obrońcą, który zdobył 11 goli w sezonie oraz został najskuteczniejszym obrońcą ligi hiszpańskiej w historii, ma w niej obecnie 73 gole, a ogólnie w karierze klubowej strzelił już 103 gole, dokładając do tego 20 bramek w drużynie narodowej Hiszpanii to wynik jest imponujący, nie jeden napastnik nie powstydziłby się takiego wyniku, a mówimy o obrońcy. Podsumowując liczę, że po ostatnich kompromitujących meczach kapitan Realu, który wraca do składu po kontuzji poprowadzi Real do wygranej, sam będzie raz po raz nękał defensywę Borussi i mam nadzieję, że chociaż w jednej ze swoich wypraw pod pole karne rywali uda mu się zdobyć gola, a jak nie to tak jak napisałem wcześniej, gdyby był rzut karny to wykona go kapitan Królewskich. Ogólnie ciężko mi uwierzyć w 3 kolejną porażkę Realu, uważam, że Zidane dobierze odpowiednią taktykę, a mobilizacji na takie spotkanie nie zabraknie nikomu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów, Atalanta - Ajax 2:2 (0:2)

#70 powyżej 4 goli, @2,45 Unibet, 20j
20j
#80 obie strzelą w obu połowach, @6,50 Unibet, 20j
20j

Liga Mistrzów

#81
Liverpool - Midtjylland, Liverpool strzeli w obu połowach, @1,64 2:0 (0:0)
Mönchengladbach - Real, Real strzeli powyżej 1,5 gola, @1,60 2:2
AKO: 2,62
20j Unibet
20j
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów, Manchester United - Lipsk 5:0 (2-5 RR)

#83 obie strzelą, @1,61 Betsson, 30j
30j
#84 powyżej 9,5 RR, @1,83 Unibet, 20j
20j
#85 Man Utd powyżej 5,5 RR, @2,18 Unibet, 20j
20j
#86 Lipsk powyżej 4,5 RR, @2,02 Unibet, 20j
20,4j
#87 Lipsk powyżej 5,5 RR, @3,05 Unibet, 20j
20j

Liga Mistrzów, Dortmund - Zenit 2:0 (Haaland 91 min.)

#88 Haaland strzeli powyżej 1,5 gola, @3,50 Unibet, 20j
20j

Liga Mistrzów, Ferencváros - Dynamo Kijów 2:2

#89 powyżej 2,5 gola, @2,11 Betsson 20j
22,2j

Liga Mistrzów, Juventus - Barcelona 0:2 (5 żk + 1 czk)

#90 powyżej 4,5 kartek, @1,97 Unibet, 20j
19,4j

Liga Mistrzów

#91
Dortmund - Zenit, Dortmund i powyżej 1,5 gola, @1,40 2:0
Sevilla - Rennes, Sevilla, @1,46 1:0
AKO: 2,04
30j Unibet
31,2j
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Europy, Feyenoord - Wolfsberger 1:4

#92 powyżej 3 goli, @2,02 Unibet, 80j
81,6j

Liga Europy

#93
Milan - Sparta, powyżej 3 goli, @1,58 3:0
Royal Antwerp FC - Tottenham, Tottenham powyżej 1,5 gola, @1,41 1:0
AEK Ateny - Leicester, Leiceaster, @1,64 1:2
AKO: 3,65
60j Unibet
60j
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Europy, Rangers - Lech 1:0 (9-5 RR)

#94 powyżej 10,5 RR, @1,93 Unibet, 40j
37,2j

2. kolejka Ligi Europy, nasz jedynak w Europie Lech Poznań pojechał do spotkanie do Szkocji. Faworytem są gospodarze, ja już nie raz powtarzałem, że unikam grania przeciwko swoim drużynom i jeżeli już gram takie spotkanie to staram sie szukać innych opcji niż tradycyjne 1x2, a w tym spotkaniu postanowiłem przyjrzeć się rzutom rożnym. Kolejorz od dłuższego czasu kojarzy mi się właśnie z ekipą, której sposób gry sprzyja nabijaniu sporej ilości cornerów, dzisiaj pewnie będą mieć mniej od Rangersów, bo to raczej oni będą prowadzić grę, ale kilkukrotnie na pewno wyjdą z kontrą, zresztą patrząc na Lecha w tym sezonie w pucharach nie sądzę, żeby trener Żuraw pojechał postawić autobus w Glasgow, raczej postawi na ofensywny styl. Teraz trochę statystyk, wybrałem tylko mecze, które oba zespoły grały w eliminacjach oraz już 1. kolejce grupowej Ligi Europy. Najpierw będzie ogólna liczba rzutów rożnych, a w nawiasie cornery nabite tylko przez Rangers oraz Lecha. Szkoci rozegrali do tej pory 4 mecze i kolejno zdobyli w nich 12 (8), 9 (5), 12 (6) i 11 (5), natomiast Lech swoją grę zaczął rundę wcześniej stąd 5 spotkań, w których padło 7 (6), 8 (5), 6 (3), 11 (3) oraz 15 (5). Widać, że rożnych więcej jest w meczach dzisiejszych gospodarzy i tak jak wspomniałem na początku to pewnie oni będą głównie prowadzili grę, ale Lech też na pewno coś od siebie dołoży, liczę, że linia 11 cornerów powinna zostać pokryta, ciekawie też wygląda zakład na minimum 5 rożnych Lecha po kursie ponad 2, ale wydaje mi się jednak, ze ogólna linia meczowa jest bezpieczniejsza i dlatego wybrałem tą opcję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +231
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hiszpania, La Liga, Alaves - Barcelona 1;1

#105 Barcelona, @1,43 Unibet, 100j
100j

Ostatnie dzisiejsze spotkanie w La Liga, Alaves podejmuje Barcelonę, faworytem według bukmacherów są goście i uważam podobnie, patrząc na tabelę to oba zespoły zdobyły po 7 pkt. z tą różnicą , ze Barcelona rozegrała o dwa spotkania mniej, ostatnie jej wyniki w lidze sugerują na nie najwyższą formę, nie wygrała spotkania w hiszpańskiej ekstraklasie od 3 spotkań, najpierw zremisowała z Sevillą, następnie przyszły dwie porażki, najpierw z Getafe, następnie prestiżowe Gran Derbi z Realem, trochę zmazała plamę wygrywając drugie spotkanie w Lidze Mistrzów, na wyjeździe z Juventusem, mobilizacji nie powinno im zabraknąć. Dzisiaj Real pewnie wygrał swoje spotkanie z Huescą i ma już 9 pkt przewagi, ale rozegrali dwa spotkania więcej, więc dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Patrząc na ich bezpośrednie spotkania to widać, że Alaves "leży" Dumie Katalonii, która wygrała z nimi 8 kolejnych spotkań, ostatni raz piłkarze dzisiejszych gospodarzy cieszyli się ze zwycięstwa z Barceloną ponad 4 lata temu, jeszcze lepiej wygląda sytuacja, gdy spojrzymy na spotkania, gdzie tak jak dziś Alaves jest gospodarzem, 6 kolejnych wygranych gości i wszystkie do zera, patrząc na to wszystko liczę, że Barcelona podtrzyma trend w meczach z Alaves, wstępnie myślałem czy by nie zagrać z hendi lub do zera, ale ostatecznie postanowiłem zminimalizować ryzyko i zagrać czysty win drużyna Ronalda Koemana. Nie bez znaczenia powinna być też wiadomość, że obecny prezes Barcelony Bartomeu wraz z zarządem podali się do dymisji, a wiadomo w jakim konflikcie był z liderem Katalończyków Leo Messim.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ogólnie kiepski miesiąc, chociaż do ostatniej chwili była szansa zakończyć 3 kolejny miesiąc na plusie, ale ostatni typ "pewniak" po raz kolejny zawalił. W listopadzie spróbujemy wrócić na zwycięską ścieżkę.

Podsumowanie Październik
Zagrane kupony:
105
Wygrane kupony: 46
Przegrane kupony: 58
Zwrócone kupony: 1
Skuteczność: 44,23%
Maksymalna ilość wygranych kuponów z rzędu: 4
Maksymalna ilość przegranych kuponów z rzędu: 9
Łączna suma postawionych jednostek: 3670,00
Łączna suma wygranych jednostek: 3542,4
Bilans: 127,6j
Yield: 3,48%
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom