>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy by Score Generator

U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Po dzisiejszych meczach, straciłem wiarę i sens kontynuowania pracy dalej ;/
Jeszcze kilka meczy zostalo. Mysle, ze mialbym kilka cennych porad dot. usprawnienia pracy programu. Odezwe sie, kiedy znajde troche czasu i moze uda sie cos usprawnic, jesli Kolega bedzie chetny na podjecie dyskusji. Pzdr.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Czasem trzeba ostro przejeba**** żeby potem było lepiej. Nie poddawaj się.
Pozdrawiam
Az tak zle nie jest, ciagle jest szansa na uzyskanie dodatniego yeldu za ten weekend. Ale jak widze lige finska i same remisy, nie grajac remisow, to czlowiek sie lekko demotywuje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bobule 72

bobule

Użytkownik
ja tam postawiłem 4 mecze chińskiej i jestem zadowolony bo i tak plus :p co nie zmienia faktu, że nie wiem jakim trzeba być ignorantem (mimo, że autora wątku szanuję ???? ) by polecać grać typ w którym zespół ma 34% szans na wygraną (równie dobrze o zagraniu typu można by rzucić monetą, albo kostką) xD nie wiem też po jakiego pieruna Ci ta estońska liga, ale może ty wiesz ????
ogólnie ustaw sobie program puść go na trzy kolejki, jeśli nadal nie będzie działać to wtedy zmieniaj, a nie w trakcie, bo to nie ma żadnego sensu (w każdej lidze zawsze znajdzie się kolejka gdzie dzieją się rzeczy absolutnie z kosmosu)
 
W 0

winchester

Użytkownik
Ja także nie rozumiem stawiania na zespół z 35% szans po kursie 2.00, skoro na przeciwny zespół mamy kurs 3.80 z 32% szans na wejście. Ja tu widzę value po stronie drużyny z 32%. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę. Może autor tematu inaczej interpretuje te procenty.
 
H 27

hektor14

Użytkownik
Bardzo trafne uwagi i o to właśnie chodzi aby wspólnymi siłami móc udoskonalać system i po walczyć z bukami o kasę. Moim skromnym zdaniem praca nad systemem powinna być w dalszym stopniu kontynuowana z uwzględnieniem wszystkich merytorycznych uwag proponowanych przez piszących na tym wątku.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
ja tam postawiłem 4 mecze chińskiej i jestem zadowolony bo i tak plus :p co nie zmienia faktu, że nie wiem jakim trzeba być ignorantem (mimo, że autora wątku szanuję ???? ) by polecać grać typ w którym zespół ma 34% szans na wygraną (równie dobrze o zagraniu typu można by rzucić monetą, albo kostką) xD nie wiem też po jakiego pieruna Ci ta estońska liga, ale może ty wiesz ????
)
Estonska wchodzi bardzo fajnie, nie liczac tego ostatniego zagrania po kursie 6 (przed samym meczem bylo 11). Ale juz wiem zeby odpuszczac mecze z b. wysokim kursem.

Program wykazuje wartości trojdrogowo, ale decyzja polega na podjeciu zagrania na typ 1 lub 2. Tak więc 34%&gt;33%. Wiec zagrany zostanie ten typ z wieksza wartoscia. Oczywiscie mozna teraz powiedziec ze skoro na gospodarzy np jest 34%, to dlaczego by nie zagrac na X2 skoro szansa na to zdarzenie jest 66%(i mozliwe ze wyzszy kurs, jezeli kurs na gospodarza byl ponizej 1,9). No ale zasada programu jest podanie tej najwyzszej wartosci z trzech podanych.

Nikomu nie narzucam grania danych typow, sa jedynie wskazowka ktora mozna sie wspomoc podczas typowania.

Dla wartosci 34/33/33 dosyc czesto pada remis.

Wszystko jest nadal cieple i bede poddawal to dalszej obrobce :]
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Porobilem kilka zmian. Od teraz wrzucam na stronke jedynie typy z p*k &gt;0,8. Odrzucilem caly pozostaly syf ktorego ryzyko zagrania nie pokrywalo sie z oferowanym przez buka kursem. Przetestowalem nowy system selekcji spotkan na podstawie dwoch ostatnich tygodni. Wynik wyszedl bardzo obiecujacy. Mam nadzieje ze tak bedzie rowniez w tym tygodniu. Typy juz na stronce ;)
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Od kiedy zrobiłem pełna automatyzację systemu, wrzucam większe ilości typów na stronę. Zamieszczam wszystkie prognozy, bez względu na kurs spotkania. Gram wszystko jak leci. Mam nadzieję że większa ilość spotkań przełoży się na szybsze analizy i pozytywne zmiany w programie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Od dzisiaj w temacie postanowilem zamieszczac double i triple, na podstawie wygenerowanych przez moj program typow. Codziennie bede zamieszczal jeden skladak.

Propozycja na dzisiaj:

Stabaek - Haugesund typ:2 @3,40 ✅
Sogndal - Viking typ:2 @3,40
AKO: 11,56

Edit: wiem ze grubo, ale skladakow ponizej @3,00 nawet nie bede zamieszczal ????
edit2: wkradlo mi sie kilka baboli w typowaniu, ale juz poprawilem. Zmienilo sie kilka procent w lidze szwedzkiej
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Dostepne sa juz rowniez typy under/over 2,5 ???? Jak na razie liga norweska, finska i szwedzka. Z czasem bede dorzucal pozostale ligi. http://uo25.eu.pn
Dodatkowo bede wrzucal &quot;kombajny&quot; (zwyciezca + u/o 2,5) na podstawie obliczen programu.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
10.08 Norrkoping - Hacken 1 @1,85 ✅
10.08 Lahti - Ilves 1 @2,10 ✅
10.08 VPS - SJK 1 @2,80 ✅
10.08 JJK - Haka 1 @1,80 ✅
10.08 Trakai - Atlantas 1 @2,10 ✅
U/O 2,5
10.08 HIFK - HJK under @2,00 ✅
10.08 KuPS - Mariehamn under @1,50 ✅
10.08 Lahti - Ilves under @1,57 ⛔
10.08 Rovaniemi - Kemi under @1,62 ⛔
10.08 VPS - SJK under @1,48 ⛔
10.08 Norrkoping - Hacken over @1,50 ✅
 
R 1

robak533

Użytkownik
Ekstra ! Oby tak dalej, wziąłem kilka typów od Ciebie dzisiaj(nie pierwszy raz), dobra robota ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom