>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by Score Generator

scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Podsumowanie tego weekendu:
Wszystkie typy: 38
Skuteczność: 63,16%
Yeld: 44,24%
Podsumowanie lig: (od początku testów - uwzględniając spotkania z kursem ponad 1,5)
BRAZYLIA:
Typy: 8
Skuteczność: 37,50%
Yeld: -27,50%????
CHINY:
Typy: 7
Skuteczność: 85,71%
Yeld: 133,86%✅✅✅
ESTONIA:
Typy: 2
Skutecznosć: 100%
Yeld: 106,50% ✅✅
FINLANDIA:
Typy: 15
Skuteczność: 73,33%
Yeld: 59,63% ✅✅
FINLANDIA 2:
Typy: 4
Skuteczność: 50,00%
Yeld: 6,25%:zoltakartka:
NORWEGIA:
Typy: 20
Skuteczność: 50,00%
Yeld: 28,15%✅
SZWECJA:
Typy: 18
Skuteczność: 50,00%
Yeld: 21,06%✅
TYPY KURS PONAD 2,0 i P&gt;40%:
Typy: 33
Skuteczność: 60,61%
Yeld: 52,19%✅✅
TYPY KURS PONAD 2,5 i P&gt;40%:
Typy: 13
Skuteczność: 69,23%
Yeld: 114,08%✅✅✅
http://uo25.eu.pn
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Typy na ten weekend już wypalone. Podniosłem poprzeczkę i typuję tylko kursy ponad 1,6. Zainteresowanych tematem zapraszam na stronę ????
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Dzięki za udostępniane typy. Tamten tydzień poglądowo wyglądał ładnie. Szkoda, że nie uwzględniłeś ligi malezyjskiej, która przez chwile wisiała na www i miała ujemny yield. Jak działać to 100% przejrzyście ???? . Jeśli można zapytać... Czy i jak długo program był testowany przed otworzeniem tematu na forum, jak duża była próba losowa (ilość typów) i jak wyglądała skuteczność/yield. Póki co wygląda ciekawie, choć po tak niskiej liczbie typów to jak wróżenie z fusów. Pozdrawiam i będę obserwował ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Ta malezja to tylko tak dla luźnej próby. Jak sie okazało nie udanej. Ale nie planowałej jej zamieszczać. Zaznaczyłem że to tylko na szybkiego. Az taka egzotyka nie wchodzi w rachubę. Wystarcza juz mi cyrki w Brazylii ????
Program cały czas ulega poprawką. Aktualnie zrobiłem 2 tyg wolnego od zmian, gdyż testuje dwa współczynniki i po tym okresie zdecyduję który jest skuteczniejszy. Testami sie zajmuje od dłuższego czasu. Szybki przegląd projektu masz na fanpage&#39;u.
Na stronie znajduja znajduja sie testy i statystyki dla ver 1.01 i 1.02 programu. Wczesniejsze prace przepadly wraz z formatem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 0

nosignal

Użytkownik
Postawione: 310j

Zakładów: 20 na dwa dni

30.08 – zakłady główne, miałem jeszcze parę takich AKO do statystyk i ich nie dawałem poniżej.









Wygrana: 408,57zł

Na czysto: 98,57zł
Na 31.07 jeszcze mam 9 zakładów ze startowej puli, każda wygrana to będzie zwiększenie czystej wygranej. Up jutro J
Dla mnie ważne, że Twoje drużyny nie przegrywają. Idzie wyrwać dużo stawiając z x na zakład.
 
N 0

nosignal

Użytkownik
Hmm niestety nie mogę dodac grafik bo brakujem mi 1 posta, ale właśnie go dodaję wiec powyżej się pojawią zaraz zdjecia kuponów.
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Ciekawy program, dzisiaj pierwszy raz skorzystam. Na pewno daję reputke za pomysł i za dzielenie się typami. Pozdrawiam
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Najlepiej grac pojedyncze zakłady, ewentualnie double, triple w systemie DnB.
Oczywiscie wazne jest granie wszystkich spotkan. Zmniejsza to w znacznym stopniu ryzyko straty kapitalu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 0

nosignal

Użytkownik
Hmm dzisiejszy dzień ma słaby start narazie. Wszystkie typy w Chinach w plecy tymczasowo. I to tak konkretnie bo nawet pod podpórkę nie wchodza. Zobaczymy jak dalej
 
Do góry Bottom