>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by milkoutd

milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#16 Koszykówka - All Stars

East - West
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,4
Stawka: 3/10j

Przyznam się bez bicia, że pograłem po kursie 2,4 a nie tak jak teraz nawet można 2,55. Wydawało mi się, że kursy będą systematycznie spadać, a jednak rosną z nieznanych mi przyczyn. Nie rozumiem takiego faworyzowania drużyny West. Przecież aż trzech koszykarzy Zachodu z wyjściowej piątki doznało kontuzji i dziś nie zagrają. Mowa oczywiście o K.Bryant, A.Davis oraz B.Griffin. Zastanawiam się w takim razie jakie kursy zostałyby wystawione jeśli owa trójka była zdrowa...1,3 na Zachód? Rzeczą oczywistą jest, że w Meczu Gwiazd jak nazwa wskazuje jest kim zastąpić nieobecnych niemniej jednak nie wydaje mi się, że aż w takim stopniu. Griffin oraz Davis byli w świetnej formie. Statystycznie biorąc pod uwagę H2H to West ma sporą przewagę ale takie mecze rządzą się swoimi prawami niczym derby tylko są o wiele bardziej efektowne. East można rzecz, że gra u siebie bo przecież mecz Nowym Jorku i przedstawiciel gospodarzy Carmelo Anthony powinien błyszczeć. Ostatnio pograłem Team World w którym również widziałem spore value i się opłaciło, w nocy może być bardzo podobnie.​
Strata: ⛔ 3j​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#17 Piłka nożna - Champions League

Real Madryt - Schalke 04
Typ: Real wygrywa i nie traci bramki
Kurs: 2,0
Stawka: 2/10j

Kursy na zwycięstwo Realu w dzisiejszym z starciu z Schalke są co najmniej słabe ale jeśli postanowimy zagrać wygraną gospodarzy na sucho uni.bet zaoferuje nam kurs 2,0 co jest już sporą różnicą. Było głośno o kryzysach United, Barcelony czy Bayernu... przyszedł czas na pogaduszki o kryzysie Realu Madryt. Według mnie tak owego nie ma, po prostu przytrafił się gorszy początek roku nałożyły się do tego kontuzje i dlatego w ostatnim czasie Królewscy zanotowali dwie porażki w lidze. Dzisiejszy mecz będzie dla nich bardzo dobrą okazją oby pokazać własnym kibicom, że nadal przydomek Królewscy pasuje do nich jak ulał. Schalke gra mizernie, bardzo często traci punkty w Bundeslidze i nie wiem jak musieliby zagrać aby wywalczyć dzisiaj wieczorem awans. Wydaje mi się, że dwubramkowa zaliczka z Niemiec piłkarzom Ancelottiego wystarczy na tyle, że będą spokojnie kontrolować przebieg meczu. To Schalke musi atakować, a jak się musi to różnie wychodzi. Real świetnie gra kontrami i jeśli Schalke pójdzie do przodu zbyt szybko to również zbyt szybko bramkarz przyjezdnych będzie zmuszony wyciągać piłkę z siatki. Według mnie będzie skromne 1 bądź 2 do 0 dla Realu.​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#17 Piłka nożna - Champions League

Real Madryt - Schalke 04
Typ: Real wygrywa i nie traci bramki ⛔
Kurs: 2,0
Stawka: 2/10j

Kursy na zwycięstwo Realu w dzisiejszym z starciu z Schalke są co najmniej słabe ale jeśli postanowimy zagrać wygraną gospodarzy na sucho uni.bet zaoferuje nam kurs 2,0 co jest już sporą różnicą. Było głośno o kryzysach United, Barcelony czy Bayernu... przyszedł czas na pogaduszki o kryzysie Realu Madryt. Według mnie tak owego nie ma, po prostu przytrafił się gorszy początek roku nałożyły się do tego kontuzje i dlatego w ostatnim czasie Królewscy zanotowali dwie porażki w lidze. Dzisiejszy mecz będzie dla nich bardzo dobrą okazją oby pokazać własnym kibicom, że nadal przydomek Królewscy pasuje do nich jak ulał. Schalke gra mizernie, bardzo często traci punkty w Bundeslidze i nie wiem jak musieliby zagrać aby wywalczyć dzisiaj wieczorem awans. Wydaje mi się, że dwubramkowa zaliczka z Niemiec piłkarzom Ancelottiego wystarczy na tyle, że będą spokojnie kontrolować przebieg meczu. To Schalke musi atakować, a jak się musi to różnie wychodzi. Real świetnie gra kontrami i jeśli Schalke pójdzie do przodu zbyt szybko to również zbyt szybko bramkarz przyjezdnych będzie zmuszony wyciągać piłkę z siatki. Według mnie będzie skromne 1 bądź 2 do 0 dla Realu.​
Strata: ⛔ 2j
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Ostatnio zajmowalem sie bardziej powaznie gra w pokera niz typowaniem ale jako, ze NBA wraca do gry a ja mam ochote poobstawiac. oto jestem.
#1 M. Cilic - K. Nishikori 2 / 1,64 uni.bet 4/10j
Kei w tym sezonie jeszcze nie przegral w hali, zagral bardzo dobry mecz przeciwko JMD z ktory nie przegral nawet seta. W cwiercfinale mial odziwo ciezsza przeprawe ale po przegranym pierwszym secie oraz obronieniu dwoch pilek meczowych wrocil i wygral. H2H na korzysc samuraja z Japonii 7-4.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Ostatnio zajmowalem sie bardziej powaznie gra w pokera niz typowaniem ale jako, ze NBA wraca do gry a ja mam ochote poobstawiac. oto jestem.

#1 M. Cilic - K. Nishikori 2 / 1,64 uni.bet 4/10j ⛔ [2:0]

Kei w tym sezonie jeszcze nie przegral w hali, zagral bardzo dobry mecz przeciwko JMD z ktory nie przegral nawet seta. W cwiercfinale mial odziwo ciezsza przeprawe ale po przegranym pierwszym secie oraz obronieniu dwoch pilek meczowych wrocil i wygral. H2H na korzysc samuraja z Japonii 7-4.
⛔ 4j
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#2 Utah Jazz - Los Angeles Clippers 2 -6,5 / 1,81 uni.bet 4/10j
Clippersi dobrze weszli w sezon, dwa zwyciestwa wyjazdowe a dzisiaj pierwszy raz zagraja na wlasnej hali. Kilka dni temu w meczu preseason Jazzmani wygrali, czas na rewanz ze strony LAC.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#2 Utah Jazz - Los Angeles Clippers 2 -6,5 / 1,81 ✅ [75:88] uni.bet 4/10j

Clippersi dobrze weszli w sezon, dwa zwyciestwa wyjazdowe a dzisiaj pierwszy raz zagraja na wlasnej hali. Kilka dni temu w meczu preseason Jazzmani wygrali, czas na rewanz ze strony LAC.
✅ 3,24j
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#5 Houston Rockets - Cleveland Cavaliers Under 218,5 / 1,83 Uni.bet 3/10j
#6 Utah Jazz - San Antonio Spurs Under 186,5 / 1,86 Uni.bet 3/10j
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#5 Houston Rockets - Cleveland Cavaliers Under 218,5 / 1,83 Uni.bet 3/10j ⛔ [120:128]
#6 Utah Jazz - San Antonio Spurs Under 186,5 / 1,86 Uni.bet 3/10j ⛔ [106:91]
#7 Tottenham Hotspur - Bayer Leverkusen 1 / 2,05 Uni.bet 4/10j
 
Do góry Bottom