>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by milkoutd

milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Witam, pewnie nie wiele osób mnie kojarzy mimo, że zarejestrowany na forum jestem od x lat. Fora na których prężnie działałem zaprzestały istnienie tak więc pomyślałem, że może warto tutaj wrócić i trochę popisać (się) ????

Typował będę tu wszelakie dyscypliny z naciskiem na Tenis oraz najlepszą ligę koszykówki NBA. Dojdzie również ekstraklasa oraz europejskie puchary. Na każdy typ/kupon będę przeznaczał jednostki od 1 do 10. Bukmacherzy w jakich najczęściej zdarza mi się grać to: unibet, betsson, marathonbet oraz paf.

Zapraszam do śledzenia i komentowania moich poczynań! Powodzenia!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#1 Dart- BDO World Championship

Durrant - Adams
Typ: 2
Kurs: 1,8
Stawka: 2/10j
Paf

Adams idzie przez turniej jak burza. Durrant również gra swój bardzo dobry turniej ale to za Martinem Adamsem przemawiają argumenty ku awansie do finału. Adams jest graczem bardziej doświadczonym i po prostu lepszym, na tym szczeblu rozgrywek znajdował się wiele więcej razy niż Durrant co może mu tylko pomóc w decydujących, nerwowych momentach.​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#1 Dart- BDO World Championship

Durrant - Adams
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,8
Stawka: 2/10j
Paf

Adams idzie przez turniej jak burza. Durrant również gra swój bardzo dobry turniej ale to za Martinem Adamsem przemawiają argumenty ku awansie do finału. Adams jest graczem bardziej doświadczonym i po prostu lepszym, na tym szczeblu rozgrywek znajdował się wiele więcej razy niż Durrant co może mu tylko pomóc w decydujących, nerwowych momentach.​
Zysk: ✅ 1,6j



#2 Koszykówka- NBA

Detroit Pistons - Brooklyn Nets
Typ: 1 (-5,5)
Kurs: 1,91
Stawka: 2/10j
Paf

Brooklyn Nets w małej rozsypce, 4 porażki z rzędu z czego 3 ostatnie na własnym parkiecie co boli najbardziej. Młoty radzą sobie dobrze. Serial 7 zwycięstw z rzędu zakłóciła wczorajsza wyjazdowa porażka z Atlantą Hawks. W nocy jednak powinno już być kolejne zwycięstwo odnotowane przez Pistons bowiem rywal w złej formie i na dodatek nadal bez Garnetta i Williamsa przy braku osłabień gospodarzy.​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#2 Koszykówka- NBA

Detroit Pistons - Brooklyn Nets
Typ: 1 (-5,5) ⛔
Kurs: 1,91
Stawka: 2/10j
Paf

Brooklyn Nets w małej rozsypce, 4 porażki z rzędu z czego 3 ostatnie na własnym parkiecie co boli najbardziej. Młoty radzą sobie dobrze. Serial 7 zwycięstw z rzędu zakłóciła wczorajsza wyjazdowa porażka z Atlantą Hawks. W nocy jednak powinno już być kolejne zwycięstwo odnotowane przez Pistons bowiem rywal w złej formie i na dodatek nadal bez Garnetta i Williamsa przy braku osłabień gospodarzy.​
Strata: ⛔ 2j
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#3 Piłka nożna- Premier League

Manchester United - Southampton
Typ: 1
Kurs: 1,85
Stawka: 2/10j
Unibet

Manchester United grając na Old Trafford w tym sezonie Premier League tylko raz przegrał spotkanie (ze Swensea) oraz raz zremisował (z Chelsea), pozostałe mecze zawodnicy Van Gaala wygrywali. Skład Czerwonych Diabłów optymalny, są w gazie i warto pokonać dzisiaj Świętych aby odskoczyć im w tabeli już na 4 oczka. Kurs uważam za bardzo dobry.​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#3 Piłka nożna- Premier League

Manchester United - Southampton
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,85
Stawka: 2/10j
Unibet

Manchester United grając na Old Trafford w tym sezonie Premier League tylko raz przegrał spotkanie (ze Swensea) oraz raz zremisował (z Chelsea), pozostałe mecze zawodnicy Van Gaala wygrywali. Skład Czerwonych Diabłów optymalny, są w gazie i warto pokonać dzisiaj Świętych aby odskoczyć im w tabeli już na 4 oczka. Kurs uważam za bardzo dobry.​
Strata: ⛔ 2j




#4 Piłka nożna- Primera Division

FC Barcelona - Atletico Madryt
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,95
Stawka: 3/10j
Unibet

Typ głównie ze względu na overowe zapędy obu z ekip. Wiem, że ostatnie mecze między tymi drużynami to kilka underów z rzędu ale wcześniej padały spore overy. Myślę, że już czas na przełamanie tej serii i kolejne grady goli. Nazwiska odpowiednie do wielu bramek, a i bronić nie ma czego bo każdej drużynie zależy na trzech punktach.​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#4 Piłka nożna- Primera Division

FC Barcelona - Atletico Madryt
Typ: Over 2,5 ✅
Kurs: 1,95
Stawka: 3/10j
Unibet

Typ głównie ze względu na overowe zapędy obu z ekip. Wiem, że ostatnie mecze między tymi drużynami to kilka underów z rzędu ale wcześniej padały spore overy. Myślę, że już czas na przełamanie tej serii i kolejne grady goli. Nazwiska odpowiednie do wielu bramek, a i bronić nie ma czego bo każdej drużynie zależy na trzech punktach.​
Zysk: ✅ 2,85j​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#5 Tenis- ATP Sydney

Del Potro - Stakhovsky
Typ: 1
Kurs: 1,97
Stawka: 2/10j
Pinnacle

Po blisko 12tu miesiącach przerwy Argentyńczyk Juan Martin Del Potro wraca do oficjalnego meczu ATP. Na tak długi czas wyeliminowała go kontuzja nadgarstka. Kurs otwarcia na Del Potro był tylko ledwo ponad 1,4 a więc był dużym faworytem ale po wywiadzie jakiego udzielił gdzie opowiadał, że nadal czuje ból gdy gra, a lekarz mówił żeby jeszcze nie wracał kursy zaczęły rosnąć bo przecież każdy 26/latkowi uwierzył i grał na Ukraińca. Według mnie to tylko taka zasłona dymna bo rzeczywiście Del Potro może nie być pewny swojej formy ale na litość boską nie wracałby na kort akurat teraz skoro i tak już tyle pauzował nie będąc przekonanym, że kontuzja się nie odnowi. Widział video z treningu Del Potro tu w Sydney i przyznać trzeba, że podczas nieobecności nie próżnował. Sylwetka zachowana, siła odbić duża. Ukrainiec nie jest jakimś wirtuozem tenisowym, nie gra nadzwyczaj dobrze. Jeśli choćby w 70% Del Potro będzie dysponowany to powinien spokojnie sobie z Sergiyem poradzić.​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#5 Tenis- ATP Sydney

Del Potro - Stakhovsky
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,97
Stawka: 2/10j
Pinnacle

Po blisko 12tu miesiącach przerwy Argentyńczyk Juan Martin Del Potro wraca do oficjalnego meczu ATP. Na tak długi czas wyeliminowała go kontuzja nadgarstka. Kurs otwarcia na Del Potro był tylko ledwo ponad 1,4 a więc był dużym faworytem ale po wywiadzie jakiego udzielił gdzie opowiadał, że nadal czuje ból gdy gra, a lekarz mówił żeby jeszcze nie wracał kursy zaczęły rosnąć bo przecież każdy 26/latkowi uwierzył i grał na Ukraińca. Według mnie to tylko taka zasłona dymna bo rzeczywiście Del Potro może nie być pewny swojej formy ale na litość boską nie wracałby na kort akurat teraz skoro i tak już tyle pauzował nie będąc przekonanym, że kontuzja się nie odnowi. Widział video z treningu Del Potro tu w Sydney i przyznać trzeba, że podczas nieobecności nie próżnował. Sylwetka zachowana, siła odbić duża. Ukrainiec nie jest jakimś wirtuozem tenisowym, nie gra nadzwyczaj dobrze. Jeśli choćby w 70% Del Potro będzie dysponowany to powinien spokojnie sobie z Sergiyem poradzić.​

Zysk: ✅ 1,94j​




#6 Tenis- ATP Sydney

Kyrgios - Janowicz
Typ: 2
Kurs: 2,5
Stawka: 2/10j
Pinnacle

Janowicz rozpoczął sezon genialnie, razem z Isią zdobyli tytuł nieoficjalnych Mistrzostw Świata w Perth. Co prawda w singlu Jerzyk wygrał tylko 1 mecz z Paire, a przegrał z Isnerem oraz Murrayem ale rywale to wysoka półka a mecz z Isnerem był do wygrania bo Jurek grał bardzo dobrze. Kyrgios w tym roku jeszcze nie startował, gra u siebie więc dlatego to w nim faworyta widzą bukmacherzy. Dla mnie jednak faworytem do zwycięstwa jest Łodzianin który dobrze przepracował okres przygotowawczy i jest gotów na lepszy sezon niż ten ostatni. Kyrgios ma mniejszy warsztat niż Jerzyk, równie dobry ma serwis ale jakby rozłożyć na czynniki pierwsze ich grę to Janowicz wygląda na papierze lepiej. Warto za 2j zagrać taki kurs.​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#6 Tenis- ATP Sydney
Kyrgios - Janowicz
Typ: 2 ✅
Kurs: 2,5
Stawka: 2/10j
Pinnacle
Janowicz rozpoczął sezon genialnie, razem z Isią zdobyli tytuł nieoficjalnych Mistrzostw Świata w Perth. Co prawda w singlu Jerzyk wygrał tylko 1 mecz z Paire, a przegrał z Isnerem oraz Murrayem ale rywale to wysoka półka a mecz z Isnerem był do wygrania bo Jurek grał bardzo dobrze. Kyrgios w tym roku jeszcze nie startował, gra u siebie więc dlatego to w nim faworyta widzą bukmacherzy. Dla mnie jednak faworytem do zwycięstwa jest Łodzianin który dobrze przepracował okres przygotowawczy i jest gotów na lepszy sezon niż ten ostatni. Kyrgios ma mniejszy warsztat niż Jerzyk, równie dobry ma serwis ale jakby rozłożyć na czynniki pierwsze ich grę to Janowicz wygląda na papierze lepiej. Warto za 2j zagrać taki kurs.​
Zysk: ✅ 3j
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#7 Koszykówka- NBA

Washington Wizards - San Antonio Spurs
Typ: 1
Kurs: 1,93
Stawka: 2/10j
Pinnacle

Krótko i na temat. Wizards na pewno podrażnieni tak wielką porażką w ostatnim meczu z Atlantą Hawks. Na pewno na własnej hali będą chcieli wygrać w tak ważnym i prestiżowym spotkaniu. Żadnych osłabień w drużynie Czarodziei nie ma, za to w Spurs: Belinelli oraz Ginobili są pod znakiem zapytania. Bez nich jeszcze większe szanse na zwycięstwo ma ekipa Gortata. Liczę na fajne widowisko i wygraną po 48 minutach, no może być i po dogrywce Washington Wizards.​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#7 Koszykówka- NBA

Washington Wizards - San Antonio Spurs
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,93
Stawka: 2/10j
Pinnacle

Krótko i na temat. Wizards na pewno podrażnieni tak wielką porażką w ostatnim meczu z Atlantą Hawks. Na pewno na własnej hali będą chcieli wygrać w tak ważnym i prestiżowym spotkaniu. Żadnych osłabień w drużynie Czarodziei nie ma, za to w Spurs: Belinelli oraz Ginobili są pod znakiem zapytania. Bez nich jeszcze większe szanse na zwycięstwo ma ekipa Gortata. Liczę na fajne widowisko i wygraną po 48 minutach, no może być i po dogrywce Washington Wizards.​
Zysk: ✅ 1,86j
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#8 Tenis- ATP Sydney

Del Potro - Kukushkin
Typ: 2
Kurs: 3,0
Stawka: 2/10j
Bet365

Podaje już teraz bo kursy zaczynają szybko spadać w dół. Del Potro swoje w Sydney już zrobił, zagrał dwa mecze oba zwyciężając. Najpierw w 1 rundzie tak jak typowałem ograł Stakhovsky&#39;ego 2:0 a dzisiejszej nocy wygrał po trudnym meczu z Fogninim 2:1. Forma sprawdzona, kontuzja nie odnowiona więc nie sądzę aby Argentyńczyk tuż przed startem Australian Open po tak ciężkiej kontuzji jeszcze dłużej chciał walczyć w Sydney. Kukushkin sezon zaczął bardzo dobrze. Do tego turnieju przebijał się przez kwalifikacje i wygrał już w sumie 5 spotkań nie tracąc ani jednego seta. Trzeba grać puki kurs jeszcze jest bardzo dobry.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#9 Koszykówka- NBA

Chicago Bulls - Washington Wizards
Typ: Under 197,5
Kurs: 1,86
Stawka: 3/10j
Pinnacle

Według mnie linia w tym spotkaniu zawyżona. Drużyna Byków to dobra defensywa, co prawda ostatni mecz był szalony ale na ogół są dobrzy w obronie. Wizards wczoraj w spotkaniu z Ostrygami również pokazali klasę w utrudnianiu życia rywalom, dali sobie rzucić 93 punktów zdobywając 101. H2H obu zespołów mocno underowe. Nie wydaje mi się aby był to tak dynamiczny mecz jak chociażby ostatnie spotkanie każdej z tych drużyn, a wynik będzie oscylował w granicy 185-195 punktów.​



#10 Koszykówka- NBA

Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers
Typ: 1
Kurs: 1,6
Stawka: 3/10j
Pinnacle

Nie jest to może kurs najwyższy ale uważam i tak że jest dobry. Portland u siebie graj jak świetnie naoliwiona maszyna; żadnych zgrzytów, przerw. Działa jak należy a może i lepiej. Dla potwierdzenia tych słów dodam, że u siebie gracze Portland odnotowali aż 18 zwycięstw przegrywając tylko trzykrotnie. W przeciwieństwie do gospodarzy, LAC gra dobrze jesli akurat jest ich dzień. Kiedy jest właśnie owy dzień to trzeba by zapytać trenera. Na wyjazdach gracze z Miasta Aniołów spisuje się mizernie: 8 zwycięstw, 7 porażek. Polecam!​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#8 Tenis- ATP Sydney
Del Potro - Kukushkin
Typ: 2 ✅
Kurs: 3,0
Stawka: 2/10j
Bet365
Podaje już teraz bo kursy zaczynają szybko spadać w dół. Del Potro swoje w Sydney już zrobił, zagrał dwa mecze oba zwyciężając. Najpierw w 1 rundzie tak jak typowałem ograł Stakhovsky&#39;ego 2:0 a dzisiejszej nocy wygrał po trudnym meczu z Fogninim 2:1. Forma sprawdzona, kontuzja nie odnowiona więc nie sądzę aby Argentyńczyk tuż przed startem Australian Open po tak ciężkiej kontuzji jeszcze dłużej chciał walczyć w Sydney. Kukushkin sezon zaczął bardzo dobrze. Do tego turnieju przebijał się przez kwalifikacje i wygrał już w sumie 5 spotkań nie tracąc ani jednego seta. Trzeba grać puki kurs jeszcze jest bardzo dobry.​
Zysk: ✅ 4j​


#9 Koszykówka- NBA
Chicago Bulls - Washington Wizards
Typ: Under 197,5
Kurs: 1,86 ⛔
Stawka: 3/10j
Pinnacle
Według mnie linia w tym spotkaniu zawyżona. Drużyna Byków to dobra defensywa, co prawda ostatni mecz był szalony ale na ogół są dobrzy w obronie. Wizards wczoraj w spotkaniu z Ostrygami również pokazali klasę w utrudnianiu życia rywalom, dali sobie rzucić 93 punktów zdobywając 101. H2H obu zespołów mocno underowe. Nie wydaje mi się aby był to tak dynamiczny mecz jak chociażby ostatnie spotkanie każdej z tych drużyn, a wynik będzie oscylował w granicy 185-195 punktów.​

#10 Koszykówka- NBA
Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,6
Stawka: 3/10j
Pinnacle
Nie jest to może kurs najwyższy ale uważam i tak że jest dobry. Portland u siebie graj jak świetnie naoliwiona maszyna; żadnych zgrzytów, przerw. Działa jak należy a może i lepiej. Dla potwierdzenia tych słów dodam, że u siebie gracze Portland odnotowali aż 18 zwycięstw przegrywając tylko trzykrotnie. W przeciwieństwie do gospodarzy, LAC gra dobrze jesli akurat jest ich dzień. Kiedy jest właśnie owy dzień to trzeba by zapytać trenera. Na wyjazdach gracze z Miasta Aniołów spisuje się mizernie: 8 zwycięstw, 7 porażek. Polecam!​
Strata: ⛔ 6j
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Garść statystyk po 10-ciu typach.

Ilość oddanych typów: 10
Ilość typów trafionych: 6
Ilość typów chybionych: 4
Procent skuteczności: 60%

Średnia stawka na typ: 2,3j
Średni kurs typu: 2,037

Jednostki obstawione: 23j
Jednostki wygrane: 28,25j
Zysk/Strata: ✅ 5,25j
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#11 Tenis- ATP Sydney
Kukushkin - Troicki
Typ: 1
Kurs: 2,41
Stawka: 2/10j
Pinnacle
Praktycznie wszyscy już zaczynają żyć pierwszym w tym sezonie Wielkim Szlemem ale na przykład dla finalistów w Sydney jest to w tej chwili sprawa drugiego planu. Dla nich najważniejszy jest w tym momencie jutrzejszy finał. Myślałem, że kurs na Kukushkina będzie niższy ale jest wysoki co cieszy. Rzadko zdarza się ay obaj zawodnicy do finału dotarli aż z kwalifikacji, zarówno Troicki jak Kukushkin wygrali w Sydney już 7 spotkań a mimo to do tytułu jeszcze o jedną wygraną za mało. Kukushkin nie stracił jeszcze seta podczas całego turnieju, Troicki przegrał trzy. Mikhail ma chłodniejszą głowę i może mu to jutro pomóc bo temperament Serba bywa czasem jego wrogiem. Wracając do Australian Open to Kukushkin miał więcej szczęscia w losowaniu. W I rundzie zagra z Tunezyjczykiem Jaziri natomiast Victor Troicki wydaje się, że będzie musiał trochę bardziej się pomęczyć bowiem zmierzy się z Jiri Veselym.​

#12 Koszykówka- NBA
Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
Typ: 2
Kurs: 1,91
Stawka: 2/10j
Pinnacle
Ja wiem...wiem, że kiedys ta piękna seria Golden State Warriors musi się skończyć ale nie wydaje mi się, że bedzie to tej nocy w starciu z OKC. Po powrocie Durranta ^ Westbrooka Oklahoma gra lepiej ale nawet z nimi zdarzają im się bolesne porażki. Wczoraj w Houston 11 punktami, tydzień temu z Sacramento aż 21 punktami i w końcu własnie z Wojownikami na ich parkiecie aż 26 oczkami. Golden State Warriors grają obecnie najlepszą, najładniejszą oraz najskuteczniejszą koszykówkę w całej lidze NBA. Mam nadzieję, że w nocy po raz kolejny to potwierdzą. Obie drużyny bez osłabień, mecz o 2 w nocy na c+ sport. Zapraszam!​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#11 Tenis- ATP Sydney

Kukushkin - Troicki
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,41
Stawka: 2/10j
Pinnacle

Praktycznie wszyscy już zaczynają żyć pierwszym w tym sezonie Wielkim Szlemem ale na przykład dla finalistów w Sydney jest to w tej chwili sprawa drugiego planu. Dla nich najważniejszy jest w tym momencie jutrzejszy finał. Myślałem, że kurs na Kukushkina będzie niższy ale jest wysoki co cieszy. Rzadko zdarza się ay obaj zawodnicy do finału dotarli aż z kwalifikacji, zarówno Troicki jak Kukushkin wygrali w Sydney już 7 spotkań a mimo to do tytułu jeszcze o jedną wygraną za mało. Kukushkin nie stracił jeszcze seta podczas całego turnieju, Troicki przegrał trzy. Mikhail ma chłodniejszą głowę i może mu to jutro pomóc bo temperament Serba bywa czasem jego wrogiem. Wracając do Australian Open to Kukushkin miał więcej szczęscia w losowaniu. W I rundzie zagra z Tunezyjczykiem Jaziri natomiast Victor Troicki wydaje się, że będzie musiał trochę bardziej się pomęczyć bowiem zmierzy się z Jiri Veselym.​



#12 Koszykówka- NBA

Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1,91
Stawka: 2/10j
Pinnacle

Ja wiem...wiem, że kiedys ta piękna seria Golden State Warriors musi się skończyć ale nie wydaje mi się, że bedzie to tej nocy w starciu z OKC. Po powrocie Durranta ^ Westbrooka Oklahoma gra lepiej ale nawet z nimi zdarzają im się bolesne porażki. Wczoraj w Houston 11 punktami, tydzień temu z Sacramento aż 21 punktami i w końcu własnie z Wojownikami na ich parkiecie aż 26 oczkami. Golden State Warriors grają obecnie najlepszą, najładniejszą oraz najskuteczniejszą koszykówkę w całej lidze NBA. Mam nadzieję, że w nocy po raz kolejny to potwierdzą. Obie drużyny bez osłabień, mecz o 2 w nocy na c+ sport. Zapraszam!​
Strata: ⛔ 4j
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Czas na Australian Open- przez dwa tygodnie nie znajdziecie tu innych typów niż te na pierwszy Wielki Szlem w tym sezonie. Zmieniamy również nieco zasady. Po pierwsze, nie gram teraz za jednostki lecz pisze dokładnie ile na typ bądź kupon przeznaczam. Kapitał jaki na Australian Open mam w uni.bet to 1300SEK. Waluta jaką gram to korona szwedzka, 1 PLN = 0.45 SEK. Statystyki po Australian Open są niepodległe, nie podłączam ich pod typy umieszczone wyżej. Celem oczywiście jest uzbieranie jak najwięcej koron ???? Enjoy!
#DUBEL Australian Open- Panowie
Berankis - Sijsling
Typ: 1
Kurs: 1,57
Baghdatis - Gabashvili
Typ: 1
Kurs: 1,64
AKO: 2,57
Stawka: 200:-

Pierwszy dubel na Australian Open. Wydaje się być pewny i nie powinno być większych problemów. Berankis to dobry, solidny tenisista. W Melbourne grać lubi i potrafi bowiem dwukrotnie doszedł do III rundy turnieju. Najbardziej preferuje własnie nawierzchnie har oraz granie w hali. 3 laty starszy Holender jest cieniem samego siebie w ostatnich dwóch sezonach. Nie gra niczego spektakularnego, popełnia wiele błędów. W AO nigdy nie przebrnął pierwszej rundy a parę razy już próbował.
Drugiego typu troszkę bardziej się boję ale kurs mnie przekonał. Baghdatis dobrze wszedł w sezon, siedem spotkań i tylko jedna porażka. Nie były to ważne turnieje i wielkie nazwiska ale czas do doszlifowania formy jak znalazł. Cypryjczyk już od początku stycznia przesiaduje w Australii co tylko może mu pomóc w aklimatyzacji. Gabashvili miał calkiem udany poprzedni sezon ale w końcówce trochę zwolnił. Teraz na początku nie wszedł za dobrze w rozgrywki, I runda w Doha oraz porażka w III rundzie kwalifikacji w Sydney to nie są wyniki na jakie liczył Rosjanin. H2H 2:0 dla Bagiety, mogą być w tym spotkaniu 4 albo 5 sety ale na korzysc Marcosa.​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#DUBEL nr. II Australian Open- Panowie
Thompson - Sousa
Typ: 1 (+1,5s)
Kurs: 1,66
Kokkinakis - Gulbis
Typ: Over 3,5s
Kurs: 1,57
AKO: 2,61
Stawka: 200:-

Naszła mnie ochota na zagrania jeszcze czegoś ciekawego na pierwszy dzień Australian Open. I tak o to po przejrzeniu oferty padło w jakimś stopniu na Australijczyków. Thompson już o pierwszej w nocy czasu polskiego wyjdzie na kort z Portugalczykiem Sousą. Według mnie jest to mecz z typu 50 na 50 a kursy jakie są sami widzicie. Gram, że Thompson wygra przynajmniej dwa sety i wydaje mi się, że jest w stanie ten cel osiągnąć. Sousa gra ostatnio słabo, jest to typowy clayowiec i czarną serię 7 porażek z rzędu. Thompson dwa lata temu nie przebił się przez kwalifikacje, rok temu przegrał w I rundzie tak więc progres jest i czas tym razem na osiągnięcie II rundy.
Drugi mecz który wybrałem wydaje się jeszcze bardziej ciekawy. Kokkinakis już rok temu pokazał się z dobrej strony i udowodnił, że w niedalekiej przyszłości może stanowić o sile Australijskiego tenisa. Gulbis jest w tym spotkaniu faworytem, również dla mnie ale nie oznacza to, że wygra łatwo 3:0. Wręcz przeciwnie, oczekuję sporych problemów. Australijczyk niesiony dopingiem przez swoich rodaków może sporo zdziałać, a że Łotysz szybko potrafi stracić koncentracje wiedzą o tym wszyscy.
 
Do góry Bottom