>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by milkoutd

milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Czas na Australian Open- przez dwa tygodnie nie znajdziecie tu innych typów niż te na pierwszy Wielki Szlem w tym sezonie. Zmieniamy również nieco zasady. Po pierwsze, nie gram teraz za jednostki lecz pisze dokładnie ile na typ bądź kupon przeznaczam. Kapitał jaki na Australian Open mam w uni.bet to 1300SEK. Waluta jaką gram to korona szwedzka, 1 PLN = 0.45 SEK. Statystyki po Australian Open są niepodległe, nie podłączam ich pod typy umieszczone wyżej. Celem oczywiście jest uzbieranie jak najwięcej koron ???? Enjoy!

#DUBEL Australian Open- Panowie

Berankis - Sijsling
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,57

Baghdatis - Gabashvili
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,64

AKO: ✅ 2,57 ✅
Stawka: 200:-


Pierwszy dubel na Australian Open. Wydaje się być pewny i nie powinno być większych problemów. Berankis to dobry, solidny tenisista. W Melbourne grać lubi i potrafi bowiem dwukrotnie doszedł do III rundy turnieju. Najbardziej preferuje własnie nawierzchnie har oraz granie w hali. 3 laty starszy Holender jest cieniem samego siebie w ostatnich dwóch sezonach. Nie gra niczego spektakularnego, popełnia wiele błędów. W AO nigdy nie przebrnął pierwszej rundy a parę razy już próbował.

Drugiego typu troszkę bardziej się boję ale kurs mnie przekonał. Baghdatis dobrze wszedł w sezon, siedem spotkań i tylko jedna porażka. Nie były to ważne turnieje i wielkie nazwiska ale czas do doszlifowania formy jak znalazł. Cypryjczyk już od początku stycznia przesiaduje w Australii co tylko może mu pomóc w aklimatyzacji. Gabashvili miał calkiem udany poprzedni sezon ale w końcówce trochę zwolnił. Teraz na początku nie wszedł za dobrze w rozgrywki, I runda w Doha oraz porażka w III rundzie kwalifikacji w Sydney to nie są wyniki na jakie liczył Rosjanin. H2H 2:0 dla Bagiety, mogą być w tym spotkaniu 4 albo 5 sety ale na korzysc Marcosa.​
#DUBEL nr. II Australian Open- Panowie

Thompson - Sousa
Typ: 1 (+1,5s) ⛔
Kurs: 1,66

Kokkinakis - Gulbis
Typ: Over 3,5s ✅
Kurs: 1,57

AKO: 2,61 ⛔
Stawka: 200:-


Naszła mnie ochota na zagrania jeszcze czegoś ciekawego na pierwszy dzień Australian Open. I tak o to po przejrzeniu oferty padło w jakimś stopniu na Australijczyków. Thompson już o pierwszej w nocy czasu polskiego wyjdzie na kort z Portugalczykiem Sousą. Według mnie jest to mecz z typu 50 na 50 a kursy jakie są sami widzicie. Gram, że Thompson wygra przynajmniej dwa sety i wydaje mi się, że jest w stanie ten cel osiągnąć. Sousa gra ostatnio słabo, jest to typowy clayowiec i czarną serię 7 porażek z rzędu. Thompson dwa lata temu nie przebił się przez kwalifikacje, rok temu przegrał w I rundzie tak więc progres jest i czas tym razem na osiągnięcie II rundy.

Drugi mecz który wybrałem wydaje się jeszcze bardziej ciekawy. Kokkinakis już rok temu pokazał się z dobrej strony i udowodnił, że w niedalekiej przyszłości może stanowić o sile Australijskiego tenisa. Gulbis jest w tym spotkaniu faworytem, również dla mnie ale nie oznacza to, że wygra łatwo 3:0. Wręcz przeciwnie, oczekuję sporych problemów. Australijczyk niesiony dopingiem przez swoich rodaków może sporo zdziałać, a że Łotysz szybko potrafi stracić koncentracje wiedzą o tym wszyscy.
Zysk: ✅ 114:-
Stan konta: 1414:-
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#SINGIEL Australian Open- Panowie
Copil - Andujar
Typ: 1
Kurs: 2,15
Stawka: 200:-
Kursy na Copila powinny być mniejsza niż na Andujara. Marius Copil nie jest wysoko w rankingu ale jest to solidny tenisista, dobrze serwujący i grający jednoręcznym backhandem. Miałem okazje oglądać go trzy razy na żywo podczas turnieju Stockholm Open i za każdym razem robił na mnie dobre wrażenie. Przede wszystkim fakt, że potrafi odnaleźć się na nwierzchni twaardej czy w hali jest tu sporym atutem bowiem rywal gra praktycznie tylko na mączce a hard dla niego to czarna magia. 32W i 60P na gracza który jest w pierwszej pięćdziesiątce? Kpina...Copil z Melbourne zdążył się oswoić, przebrnął przez trzy rudny kwalifikacji pokonując całkiem ciekawych zawodników. Według mnie w nocy Andujar może urwać seta ale nie wygra spotkania. Copil debiutuje w turnieju głównym i jest to jego wielka szansa.


#DUBEL nr. III Australian Open- Panie &amp; Panowie
Smitkova - Lucic
Typ: 1
Kurs: 1,64
Soeda - Ymer
Typ: 1
Kurs: 1,8
AKO: 2,95
Stawka: 200:-
Takie dubla jeszcze przygotowałem. Ymerem wszyscy się zachwycają, 3 mecze kwalifikacji i każdy bez straty seta. To wszystko prawda ale nie zapominajmy, że szwed ma dopiero 18 lat i to jest jego debiut w Wielkim Szlemie. Kwalifikacje były do dwóch wygranych setów a teraz sam fakt, że musi wygrać aż trzy sety aby awansować może zdeprymować zawodnika. Doswiadczenie jakie posiada jest co tu dużo mówić zerowe, widziałem go dwa razy na imprezie Stockholm Open i źle się spisywał jakby własnie to go przerastało, tak samo będzie w I rundzie Australian Open- tak mi się wydaje. Soeda nie jest jakimś wielkim nazwiskiem Touru ale w porównaniu do Ymera ma doświadczenie o niebo większe. Prawie szesćset rozegranych spotkań na hardzie przy zaledwie 27 Ymera. Kurs jest po prostu jednym wielkim value.
Smitkova jest dla mnie faworytką w starciu z Mirjaną Lucić. W tym przypadku doswiadczenie nie jest po stronie Terezy Smitkovej ale ma ona inne atuty (nie jest to również uroda). Przede wszystkim ta 20-latka ma talent. Bardzo dobrze radzi sobie w hali a od trzech sezonów zaczęło również notować niezłe wyniki na hardzie. Lucić swój najlepszy czas ma już za sobą i jest na fali opadającej. W Australian Open nigdy dobrze jej nie szło. Dla Czeszki to debiut w głównej drabince AO- wydaje mi się, że to wykorzysta.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#SINGIEL Australian Open- Panowie

Copil - Andujar
Typ: 1 ✅
Kurs: 2,15
Stawka: 200:-

Kursy na Copila powinny być mniejsza niż na Andujara. Marius Copil nie jest wysoko w rankingu ale jest to solidny tenisista, dobrze serwujący i grający jednoręcznym backhandem. Miałem okazje oglądać go trzy razy na żywo podczas turnieju Stockholm Open i za każdym razem robił na mnie dobre wrażenie. Przede wszystkim fakt, że potrafi odnaleźć się na nwierzchni twaardej czy w hali jest tu sporym atutem bowiem rywal gra praktycznie tylko na mączce a hard dla niego to czarna magia. 32W i 60P na gracza który jest w pierwszej pięćdziesiątce? Kpina...Copil z Melbourne zdążył się oswoić, przebrnął przez trzy rudny kwalifikacji pokonując całkiem ciekawych zawodników. Według mnie w nocy Andujar może urwać seta ale nie wygra spotkania. Copil debiutuje w turnieju głównym i jest to jego wielka szansa.



#DUBEL nr. III Australian Open- Panie &amp; Panowie

Smitkova - Lucic
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,64

Soeda - Ymer
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,8

AKO: ✅ 2,95 ✅
Stawka: 200:-

Takie dubla jeszcze przygotowałem. Ymerem wszyscy się zachwycają, 3 mecze kwalifikacji i każdy bez straty seta. To wszystko prawda ale nie zapominajmy, że szwed ma dopiero 18 lat i to jest jego debiut w Wielkim Szlemie. Kwalifikacje były do dwóch wygranych setów a teraz sam fakt, że musi wygrać aż trzy sety aby awansować może zdeprymować zawodnika. Doswiadczenie jakie posiada jest co tu dużo mówić zerowe, widziałem go dwa razy na imprezie Stockholm Open i źle się spisywał jakby własnie to go przerastało, tak samo będzie w I rundzie Australian Open- tak mi się wydaje. Soeda nie jest jakimś wielkim nazwiskiem Touru ale w porównaniu do Ymera ma doświadczenie o niebo większe. Prawie szesćset rozegranych spotkań na hardzie przy zaledwie 27 Ymera. Kurs jest po prostu jednym wielkim value.

Smitkova jest dla mnie faworytką w starciu z Mirjaną Lucić. W tym przypadku doswiadczenie nie jest po stronie Terezy Smitkovej ale ma ona inne atuty (nie jest to również uroda). Przede wszystkim ta 20-latka ma talent. Bardzo dobrze radzi sobie w hali a od trzech sezonów zaczęło również notować niezłe wyniki na hardzie. Lucić swój najlepszy czas ma już za sobą i jest na fali opadającej. W Australian Open nigdy dobrze jej nie szło. Dla Czeszki to debiut w głównej drabince AO- wydaje mi się, że to wykorzysta.

Zysk: ✅ 620,4 :-
Stan konta: ✅ 2034,4 :-
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#DUBEL nr. V Australian Open- Panie
Cibulkova - Azarenka
Typ: 2
Kurs: 1,5
V. Williams - Radwańska
Typ: 2
Kurs: 1,52
AKO: 2,28
Stawka: 200:-
Siódmego dnia Australian Open nawet nie chcę komentować, kto śledził wyższe typy dobrze wie, że powinno być inaczej. Na kolejną noc AO proponuje dubla pań. Victoria Azarenka jest dla mnie zdecydowaną faworytką w starciu z Dominiką Cibulkovą. Białorusinka w drodze do IV rundy pokonała Stephens, Wozniacki oraz Zahlavovą-Strycovą. Nie straciła ani jednego seta wygrywając z każdą rywalką w niezłym stylu. Cibulkova również prezentuje się w turnieju całkiem dobrze, wygrana z Flipkens w trzech setach oraz odprawienie Pironkovej i Cornet w dwóch setach budzi mały respekt. Tym bardziej jeśli gra się z finalistką roku poprzedniego ale o tym Azarenka myśleć nie powinna. Sama zwyciężała w Melbourne dwukrotnie i to ona ma większe doświadczenie. Jesli tylko ze zdrowiem u Viki będzie już wszystko dobrze to Białoruska tenisistka powinna piąć się w rankingu WTA i z czasem z powrotem zagościć w TOP10.
Drugi typ to spotkanie sesji wieczornej zaczynające się o 09.00 rano polskiego czasu. Agnieszka jest zawodniczką która w tegorocznym AO spędziła na korcie najmniej minut, jest wypoczęta, mecz będzie już w cieniu bez wielkich upałów. Venus Williams mogła w III rundzie już odpaść, bardzo blisko była porażki z Włoszką Giorgi ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze. Uważam, że Isia wygra z Venus i tym samym awansuje do ćwierćfinału. Polka utrzymuje w tym turnieju bardzo dobrą dyspozycje serwisową co nie zawsze było jej atutem, ma 84% piłek po pierwszym podaniu oraz zaserwowanych aż 14 asów przy tylko 1 podwójnym błędzie serwisowym. Wow!
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#DUBEL nr. V Australian Open- Panie

Cibulkova - Azarenka
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1,5

V. Williams - Radwańska
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1,52

AKO: 2,28 ⛔
Stawka: 200:-

Siódmego dnia Australian Open nawet nie chcę komentować, kto śledził wyższe typy dobrze wie, że powinno być inaczej. Na kolejną noc AO proponuje dubla pań. Victoria Azarenka jest dla mnie zdecydowaną faworytką w starciu z Dominiką Cibulkovą. Białorusinka w drodze do IV rundy pokonała Stephens, Wozniacki oraz Zahlavovą-Strycovą. Nie straciła ani jednego seta wygrywając z każdą rywalką w niezłym stylu. Cibulkova również prezentuje się w turnieju całkiem dobrze, wygrana z Flipkens w trzech setach oraz odprawienie Pironkovej i Cornet w dwóch setach budzi mały respekt. Tym bardziej jeśli gra się z finalistką roku poprzedniego ale o tym Azarenka myśleć nie powinna. Sama zwyciężała w Melbourne dwukrotnie i to ona ma większe doświadczenie. Jesli tylko ze zdrowiem u Viki będzie już wszystko dobrze to Białoruska tenisistka powinna piąć się w rankingu WTA i z czasem z powrotem zagościć w TOP10.

Drugi typ to spotkanie sesji wieczornej zaczynające się o 09.00 rano polskiego czasu. Agnieszka jest zawodniczką która w tegorocznym AO spędziła na korcie najmniej minut, jest wypoczęta, mecz będzie już w cieniu bez wielkich upałów. Venus Williams mogła w III rundzie już odpaść, bardzo blisko była porażki z Włoszką Giorgi ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze. Uważam, że Isia wygra z Venus i tym samym awansuje do ćwierćfinału. Polka utrzymuje w tym turnieju bardzo dobrą dyspozycje serwisową co nie zawsze było jej atutem, ma 84% piłek po pierwszym podaniu oraz zaserwowanych aż 14 asów przy tylko 1 podwójnym błędzie serwisowym. Wow!
Strata: ⛔ 200:-
Stan konta: 1284,4:-
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#SINGIEL nr. III Australian Open- Panie
Keys - V. Williams
Typ: 1
Kurs: 2,23
Stawka: 200:-


#SINGIEL nr. IV Australian Open- Panie
S. Williams - Cibulkova
Typ: 2 +1,5s
Kurs: 2,54
Stawka: 200:-


#SINGIEL nr. V Australian Open- Panowie
Wawrinka - Nishikori
Typ: 1
Kurs: 2,25
Stawka: 200:-
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#SINGIEL nr. VI Australian Open- Panowie

Djokovic - Wawrinka
Typ: 2 +1,5s ✅
Kurs: 2,85
Stawka: 200:-

Wielkimi krokami tegoroczny Australian Open zbliża się do końca. Nim to jednak nastąpi spróbujemy jeszcze troszkę zarobić. Chyba każdy w nas pamięta boje Nole z Wawrinka rok temu oraz dwa lata temu własnie podczas Australian Open. W 2013 roku wygrał 3:2 Djoko, a rok temu 3:2 Stanislas. Oba mecze był niesamowite, wyczerpujące oraz piękne. Wydaje mi się, że jutro będzie podobnie. Tenisiści są w świetnej formie. Djokovic w drodze do półfinału nie przegrał seta, a Wawrinka stracił tylko jednego. Liczę na wielki spektakl i ogromne emocje. Liczę się z tym, że Szwajcar może nie dać rady ale jeśli ma przegrać czy nie wygrać nawet dwóch setów to niech zrobi to w wielkim stylu. Marzy mi się kolejne pięć setów między nimi i ostatni set z grą na przewagi.


Zysk: ✅ 370,0:-
Stan konta: ✅ 1950,4:-
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#SINGIEL nr. VII Australian Open- Panowie
Djokovic - Murray
Typ: 2
Kurs: 2,9
Stawka: 200:-
Czas na ostatni typ Australian Open 2015. Tak czy siak jest bilans dodatni ale może być jeszcze lepiej. O tym spotkaniu napisane zostało już wszystko. Według mnie nie ma tu się za bardzo co rozdrabniać bo tak na prawdę zadecyduje forma dnia, niuanse, psychik i być może przygotowanie fizyczne. Nie lubię Szkota ale wiem, że jest w stanie sięgnąć po pierwszy triumf w Melbourne. Trzy razy grał w finale i ani razu mu się to nie udało, czemu miałby nie pokusić się o wygranie jutro?
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#SINGIEL nr. VII Australian Open- Panowie

Djokovic - Murray
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2,9
Stawka: 200:-

Czas na ostatni typ Australian Open 2015. Tak czy siak jest bilans dodatni ale może być jeszcze lepiej. O tym spotkaniu napisane zostało już wszystko. Według mnie nie ma tu się za bardzo co rozdrabniać bo tak na prawdę zadecyduje forma dnia, niuanse, psychik i być może przygotowanie fizyczne. Nie lubię Szkota ale wiem, że jest w stanie sięgnąć po pierwszy triumf w Melbourne. Trzy razy grał w finale i ani razu mu się to nie udało, czemu miałby nie pokusić się o wygranie jutro?
Stan konta po Australian Open: ✅ 1750,4 :-
Zysk podczas turnieju: ✅ 450,4 :-
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#13 Koszykówka- NBA
Miami Heat - Detroit Pistons
Typ: Hassan Whiteside over 15,5 pkt
Kurs: 2,0
Stawka: 3/10j
Jak wiadomo Dwayne Wade został w Miami i nie będzie z drużyną podczas czterech wyjazdowych spotkań z rzędu. Mimo to, pierwszy mecz serii na parkiecie Boston Celtics zakończył się wygraną Heat. Zawodnikiem meczu z dwudziestoma punktami na koncie został Whiteside. Nie jest to dla mnie żadna niespodzianka, 25-latek gra dobry, dojrzały basket. Pod nieobecność najlepiej punktującego to własnie okazja dla Bosha czy Whiteside&#39;a aby wziąć ciężar gry na siebie i narzucać trochę punktów. Detroit to ekipa bardziej ofensywna niż Boston Celtics więc o punkty teoretycznie powinno być łatwiej. Przypomnę, że w meczu z Celtics padł wynik tylko 83-75 a mimo tego Hassan zanotował bardzo dobry wynik 10 celnych na 17 oddanych rzutów, wszystki po dwa punkty. Według mnie warto zagrać taki typ.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#13 Koszykówka- NBA

Miami Heat - Detroit Pistons
Typ: Hassan Whiteside over 15,5 pkt ⛔
Kurs: 2,0
Stawka: 3/10j

Jak wiadomo Dwayne Wade został w Miami i nie będzie z drużyną podczas czterech wyjazdowych spotkań z rzędu. Mimo to, pierwszy mecz serii na parkiecie Boston Celtics zakończył się wygraną Heat. Zawodnikiem meczu z dwudziestoma punktami na koncie został Whiteside. Nie jest to dla mnie żadna niespodzianka, 25-latek gra dobry, dojrzały basket. Pod nieobecność najlepiej punktującego to własnie okazja dla Bosha czy Whiteside&#39;a aby wziąć ciężar gry na siebie i narzucać trochę punktów. Detroit to ekipa bardziej ofensywna niż Boston Celtics więc o punkty teoretycznie powinno być łatwiej. Przypomnę, że w meczu z Celtics padł wynik tylko 83-75 a mimo tego Hassan zanotował bardzo dobry wynik 10 celnych na 17 oddanych rzutów, wszystki po dwa punkty. Według mnie warto zagrać taki typ.
Strata: ⛔ 2j​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#14 (dubel) Tenis - ATP Memphis

Young - Kudla
Typ: 2 +1,5s
Kurs: 1,5

Johnson - Brown
Typ: 1
Kurs: 1,37

AKO: 2,06
Stawka: 5/10j

Dzisiaj nie gram underdogów, jest to typowy kupon na podwojenie z bardzo pewnymi selekcjami według mnie. Pierwszym typ jest spotkanie dwóch rodaków Donald Young - Denis Kudla. Stawiam na tego młodszego, dobrze spisuje się w hali. Do tego turnieju przedzierał się przez kwalifikacje w których zresztą jak i w I rundzie stracił ani jednego seta. Kudla jest w gazie. Young potrafi grać na tenis na wysokim poziomie ale zdarza mu się to rzadko, swoją grę przeplata grając w kratkę co pokazują chociażby wyniki. H2H dla Donalda ale rok temu własnie w Memphis Kudla wygrał 6:1, 6:1. Dziś będzie to bardziej wyrównany mecz, boję się pograć czysty win dlatego stawiam na ugranie min. 1 seta przez Kudle.

Drugiego typu jestem jeszcze bardziej pewien. Steve to solidna marka, nie zalicza drastycznych wpadek, a gdyby dziś miał przegrać z Brownem to tak własnie można nazwać jego porażkę. Nawierzchnia w Memphis jest szybka, a Johnson posiada dobre podanie. Można rzecz, że Dustin ma większe doświadczenie bo ilość rozegranych spotkań w hali znacznie większa ale co to za doświadczenie skoro większość z tych spotkań rozgrywał w challengerach. W I rundzie Brown pokonał Matosevica ale w jakiej formie jest Marko to wszyscy wiemy. Podsumowując uważam, że Steve wygra nie oddając nawet seta Niemcowi. Po prostu jest lepszy o jedną może nawet dwie klasy, gra u siebie i to wykorzysta.​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#14 (dubel) Tenis - ATP Memphis

Young - Kudla
Typ: 2 +1,5s ⛔
Kurs: 1,5

Johnson - Brown
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,37

AKO: 2,06
Stawka: 5/10j

Dzisiaj nie gram underdogów, jest to typowy kupon na podwojenie z bardzo pewnymi selekcjami według mnie. Pierwszym typ jest spotkanie dwóch rodaków Donald Young - Denis Kudla. Stawiam na tego młodszego, dobrze spisuje się w hali. Do tego turnieju przedzierał się przez kwalifikacje w których zresztą jak i w I rundzie stracił ani jednego seta. Kudla jest w gazie. Young potrafi grać na tenis na wysokim poziomie ale zdarza mu się to rzadko, swoją grę przeplata grając w kratkę co pokazują chociażby wyniki. H2H dla Donalda ale rok temu własnie w Memphis Kudla wygrał 6:1, 6:1. Dziś będzie to bardziej wyrównany mecz, boję się pograć czysty win dlatego stawiam na ugranie min. 1 seta przez Kudle.

Drugiego typu jestem jeszcze bardziej pewien. Steve to solidna marka, nie zalicza drastycznych wpadek, a gdyby dziś miał przegrać z Brownem to tak własnie można nazwać jego porażkę. Nawierzchnia w Memphis jest szybka, a Johnson posiada dobre podanie. Można rzecz, że Dustin ma większe doświadczenie bo ilość rozegranych spotkań w hali znacznie większa ale co to za doświadczenie skoro większość z tych spotkań rozgrywał w challengerach. W I rundzie Brown pokonał Matosevica ale w jakiej formie jest Marko to wszyscy wiemy. Podsumowując uważam, że Steve wygra nie oddając nawet seta Niemcowi. Po prostu jest lepszy o jedną może nawet dwie klasy, gra u siebie i to wykorzysta.​
Strata: ⛔ 5j
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#15 Tenis - NBA Rising Stars

Team USA - Team World
Typ: 2
Kurs: 2,58
Stawka: 3/10j

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, a kursy na Team World są zawyżone. Według mnie to ekipa reszty świata ma lepszą kadrę i wygra tę batalie.​
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#15 Tenis - NBA Rising Stars

Team USA - Team World
Typ: 2 ✅
Kurs: 2,58
Stawka: 3/10j

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, a kursy na Team World są zawyżone. Według mnie to ekipa reszty świata ma lepszą kadrę i wygra tę batalie.​
Zysk: ✅ 4,74j
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
#16 Koszykówka - All Stars
East - West
Typ: 1
Kurs: 2,4
Stawka: 3/10j
Przyznam się bez bicia, że pograłem po kursie 2,4 a nie tak jak teraz nawet można 2,55. Wydawało mi się, że kursy będą systematycznie spadać, a jednak rosną z nieznanych mi przyczyn. Nie rozumiem takiego faworyzowania drużyny West. Przecież aż trzech koszykarzy Zachodu z wyjściowej piątki doznało kontuzji i dziś nie zagrają. Mowa oczywiście o K.Bryant, A.Davis oraz B.Griffin. Zastanawiam się w takim razie jakie kursy zostałyby wystawione jeśli owa trójka była zdrowa...1,3 na Zachód? Rzeczą oczywistą jest, że w Meczu Gwiazd jak nazwa wskazuje jest kim zastąpić nieobecnych niemniej jednak nie wydaje mi się, że aż w takim stopniu. Griffin oraz Davis byli w świetnej formie. Statystycznie biorąc pod uwagę H2H to West ma sporą przewagę ale takie mecze rządzą się swoimi prawami niczym derby tylko są o wiele bardziej efektowne. East można rzecz, że gra u siebie bo przecież mecz Nowym Jorku i przedstawiciel gospodarzy Carmelo Anthony powinien błyszczeć. Ostatnio pograłem Team World w którym również widziałem spore value i się opłaciło, w nocy może być bardzo podobnie.​
 
Do góry Bottom