>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typ + Analiza = $ / ..typy by emOboy ! .

emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Falkenbergs - Angelholms / Typ 1 @ 1.40 / William Hill http://www.betexplorer.com/soccer/sweden/superettan/falkenbergs-angelholms/nsGL5RJ6/
vs
Prosta sprawa, Gospodarze muszą zapewnić sobie pierwsze miejsce i tu nie ma co się rozpisywać ! Na oficjalnej stronie Falkenbergs Kibice organizują ogromną &quot;pomeczową&quot; fieste by udokumentować tym samym 1 miejsce swojej drużyny ! Braki w tym meczu po obu stronach, zacznę może od gospodarzy : Vall (pomocnik 4/0), Svahn (pomocnik 23/5) oraz ErikssoN (obrońca 28/1). Goście osłabieni w takich graczy jak : NIlsson (obrońca 10/), Nilsson (pomocnik 4/0), Eiswohld (pomocnik 8/1) oraz NazarI (pomocnik 21/3).
✅ Falkenbergs 4:2 Angelholms
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
PAS Giannina - Platanias / Typ 1 @ 1.80 / William Hill
http://www.betexplorer.com/soccer/greece/super-league/giannina-platanias-fc/2cEDr4Yr/
vs
Spotkanie w greckiej Super League pomiedzy 11 a 13 drużyną. Goście bez Dimitris (obrońca 3/0), Faisca (obrońca 7/0), Cerra (obrońca 2/0), Nazlidis (pomocnik 7/4 najlepszy ich strzelec), Giakomuakis (napastnik 1/0) oraz Moral (napastnik 6/0).
Gospodarze dziś z nowym trenerem i bez jednego gracza Chavez (pomocnik 7/2).
✅ PAS Giannina 1:0 Platanias
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Anderlecht - Leuven / Typ -1 handi @ 1.57 / William Hill
http://www.betexplorer.com/soccer/belgium/jupiler-league/anderlecht-leuven/hl2YL13K/
vs
Leuven bez takich graczy jak : Vanaudenaerde (obrońca 0/0), Ruytinckx (napastnik 9/5, kapitan drużyn i najlepszy ich zawodnik) są w tym meczu nie obecni. Bailly (bramkarz 12/0), Messoudi (pomocnik 12/2), Thompson (obrońca 9/0) oraz van Goethem (pomocnik 10/0) nie są pewni swojego wystepu.
Gospodarze bez : Proto (bramkarz 8/0), Vargas (pomocnik 0/0), Gillet (obrońca 11/3) oraz Suarez (napastnik 11/6)
Mecz pomiędzy 5 a 13 drużyną ligi belgijskiej. Anderlecht ostatnie mecze bardzo cieżko przed własną publicznościa, z kolei Luven dostaje ogromne baty na wyjezdzie przegrywając 4:0 czy też 3:0.
✅ Anderlecht 3:1 Leuven
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
NK Ljubljana - Gorica / Typ 2 @ 2.45 / William Hill
http://www.betexplorer.com/soccer/slovenia/prva-liga/o-ljubljana-nd-gorica/CIOLw00I/
vs

Olimpija ostatnie pięć kolejek to 4 spotkania przegrane i 1 spotkanie wygrane. Obecnie zajmują miejsce 8 w słoweńskiej lidze, tracąc do swojego dzisiejszego rywala 9 punktów. Gorica jest odwrotnością, mam tu na myśli fakt że pięć ostatnich spotkań tej drużyny to 4 wygrane i jedna przegrana z Rudarem.
Gospodarze dziś z problemami w składzie Bagarić obrońca 8/0, Fink pomocnik 9/0, Durkovic pomocnik 7/1, Baskera napastnik 6/0.
Olimpija jest wicemistrzem owej ligi poprzedniego sezonu 2012/2013. Wydaje mi się że obecnie drużyna ta przechodzi kryzys &amp; mam cichą nadzieje że w tym meczu wygrają goście !
⛔ NK Ljubljana 2:2 Gorica
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Brno - Jihlava / Typ 1 @ 2.05 / William Hill
http://www.betexplorer.com/soccer/czech-republic/gambrinus-liga/brno-jihlava/W8rXwpOf/
vs

Od 9 do 16 miejsca w 1 lidze czeskiej ogromny ścisk tych drużyn. Tu właśnie mamy takie spotkanie pomiędzy 15 a 11 miejscem ! Obie drużyny niczym nie zachwycają ale zainteresuje was na pewno absencja w tym meczu która jest ogromna :

Stawiam w tym meczu na gospodarzy, z racji absencji drużyny przyjezdnej i fakt że 3 ostatnie spotkania na własnym boisku wygrali !
✅ Brno 1:0 Jihlava
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Vasco da Gama - Cortiba / Typ 2 @ 3.60 / William Hill
http://www.betexplorer.com/soccer/brazil/serie-a/vasco-coritiba/0EaAfX4Q/
vs

Gospodarze bez takich graczy jak : Henrique obrońca 11/0, Tenorio Napastnik 8/2, Soutto napastnik 8/0, Bernardo pomocnik 0/0 (ubiegły sezon 15/7), Vaz obrońca 14/3, Guinzau pomocnik 1/0, Andre napastnik 24/11, Willie napastnik 15/5, Silva drugi bramkarz 0/0, Nei obrońca 12/0
H2h jak najbardziej wyrównane, stawiam tu raczej na szczęście ! / Typ dla odważnych !
⛔ Vasco da Gama 2:1 Cortiba
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Brage 2:4 Varberg ✅
Ljungskile 0:1 Orebro ✅ Falkenbergs 4:2 Angelholms ✅ PAS Giannina 1:0 Platanias ✅

Anderlecht 3:1 Leuven ✅ Kortrijk 2:0 Oostende ✅
NK Ljubljana 2:2 Gorica ⛔ Brno 1:0 Jihlava ✅ Vasco da Gama 2:1 Cortiba ⛔
------------------------------------
nie źle 7/9 ✅ !
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Vasco da Gama - Cortiba / Typ 2 @ 1.95 / William Hill
http://www.betexplorer.com/soccer/brazil/serie-a/vasco-coritiba/0EaAfX4Q/
vs

Gospodarze bez takich graczy jak : Henrique obrońca 11/0, Tenorio Napastnik 8/2, Soutto napastnik 8/0, Bernardo pomocnik 0/0 (ubiegły sezon 15/7), Vaz obrońca 14/3, Guinzau pomocnik 1/0, Andre napastnik 24/11, Willie napastnik 15/5, Silva drugi bramkarz 0/0, Nei obrońca 12/0

H2h jak najbardziej wyrównane, stawiam tu raczej na szczęście ! / Typ dla odważnych !​
Typ na 2 około 3,7
na 1 jest 1,95
Ale czemu grać na 1 skoro tak mocno osłabieni ? ????

do usunięcia
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Wczorajszy i dzisiejszy dzień zakańczam zarobkiem ponad 1500 zł. Zobaczymy co przyniesie jutro ! Nie wspominając o tym że system który prowadze dodatkowo również przynosi mi zysk ! / Pozdrawiam tych, którzy śledzą mój temat !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Nacional - Olhanense / Typ 1 @ 1.65 / William Hill
http://www.betexplorer.com/soccer/portugal/portuguese-liga/nacional-olhanense/2usUVPDc/
vs

Analiza: Dziś o godzinie 17:00 na stadionie Estadio da Madeira w ramach 9 kolejki portugalskiej pierwszej ligi obędzie się mecz w/w drużyn ! Gospodarze plasują się na miejscu 6, a ich rywale na miejscu 11 ze strata 5 oczek. Goście w meczu tym bez takich zawodników dziś jak obrońca Luis Filipe 5/0, pomocnik Rui Duarte 8/1, napastnik Agon Mehmeti 8/1, oraz Kone (lecz o tym zawodniku nie mogę znaleźć żadnych informacji niestety, prócz tego że jest z rocznika &#39;90 tak więc młody zawodnik). W składzie gospodarzy nie zagra tylko dwóch takich graczy jak pomocnik Edgar Abreu, który do tej pory jeszcze 1 minuty dla Nacional Funchal nie rozegrał, oraz Jaime który również jak jego poprzednik ani razu nie zagrał dla swojej drużyny prócz tego że raz wzięto go na mecz jako zawodnik rezerwowy, ale to taka ciekawostka. Jeśli chodzi o gospodarzy to nie popisali się w Pucharze Portugalii ulegając jakiejś podrzędnej drużynie 0:1, no a potem to już w lidze trafili na Benfice gdzie ulegli im 0:2. Przed tymi meczami mieli znakomita passe 3 zwycięstw z rzędu 1:0 z Academica, 3:0 z Rio Ave, oraz 3:0 ze Sportingiem.
Przejdźmy do gości.. pomijając fakt że zepsuli mi 5 dni temu kupon to im wybaczę, ale dziś życzę im wysokiej przegranej. Licząc aż 19 kolejek wstecz drużyny Olhanense to wygrali na wyjeździe w ramach ligi tylko 2 razy. Wyjątkowo słabo idzie im grając na terenie przeciwnika. H2h obu drużyn to 3 ostatnie spotkania obu drużyn to wygrane Nacional (3:1, 2:1, 1:0,). Mały kurs, lecz można jakieś AKO skleić tu / Powodzenia !
⛔ Nacional 0:0 Olhanense
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Spotkanie: Petrolul - Timisoara
Typ: Petrolul handi. -1
Kurs:
1.95
Bukmacher: William Hill
/
http://www.betexplorer.com/soccer/romania/liga-i/petrolul-poli-timisoara/Q54Vuzp5/

Analiza: Trzecie miejsce podejmuje przed własną publicznością drużynę środka tabeli z miejsca dziesiątego. Petrolul doskonale czuje się grając mecze na własnym podwórku czego dowodzą ich rozgrywane spotkania na Stadionul llie Oana, z resztą nowiutki stadion (2011), nawet nie wiem po co ja to pisze ? Przejdźmy dalej.. Cztery ostatnie spotkania przed własną publicznością Petrolul wygrał, z czego dwa handicapem. Licząc na absencje drużyny przyjezdnych liczę tu na skromne 2:0. Goście bez :
Petre (pomocnik 11/0), Gorobsov (pomocnik 8/1), Poparadu (pomocnik 7/1) , Nohai (pomocnik 11/0)
Powodzenia / emoboy .
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Patałachy... strzały celne 12:0, rożne 14:2, niewykorzystany karny i goście w dziesiątkę...
..nawet mi nie przypominaj tego meczu, człowiek z translatorem przesiaduje nad rumuńską stroną by
coś z tego zrozumieć i szmaciarze graja na 0:0. Ostatni raz gram ligi z tej strony świata -.-.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
nie nie, po prostu mało czasu na to :/
pracuje nad systemem gry i nie skupiam sie nad typami. Za jakiś czas wróce z typami ????
miło że ktoś tu zagląda ????
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Bułgaria 1 Liga
Spotkanie : Neftochimik - CSKA Sofia
Typ : over 3.5
Kurs : 2.80
Bukmacher : eXpekt
Analiza:
Znalazłem w sieci informacje odnośnie tego spotkania, że będzie ono rozgrywane na boisku neutralnym, ale dokładnie z jakich przyczyn to nie mam zielonego pojęcia. Jest to spotkanie pomiędzy 13 (Neftochimik), a 6 drużyną (CSKA Sofia) w tabeli ligowej. Pomimo tego że jak w/w mecz rozgrywany jest na boisku neutralnym, to jeszcze zastanawia mnie 11 wyjściowa w tym spotkaniu drużyny Neftochimik, która wygląda tak: Dentchev, Lefterov, Ivanov Patev, I. Yanev, K. Yanev, Tsonkov, Manev, Bojinov, Angelov oraz Petkov. Wychodzi na to że spora absencja w tej drużynie odnośnie tego meczu z racji tego że brakuje im takich kluczowych graczy moim zdaniem jak :
pomocnik Lemperov 17/0, pomocnik Dimitrov 13/3, napastnik Hristov 12/1, obrońca Hashev 11/1, pierwszy bramkarz Karamanov 10/0, napastnik Kaloyanov 11/0, obrońca Yoshev 11/0.
Jak wszystkim wiadomo nie od dziś, że w Bułgarii piłka nożna jest okropnie skorumpowana i w tym meczu również może być jakiś wałek, ale mecz w 100 % jest rozgrywany na neutralnym boisku. Ponad to przeglądając ostatnie spotkania drużyny Neftochimik mogę stwierdzić jednoznacznie że większość grajków za kartki pauzuje (czerwone i żółte). Można w ofercie buka doszukiwać się tu wielu typów, ale ja spróbuje swojego szczęścia na maksymalny over. Drużyna Neftochimik formą nie zaskakuje, skład dziurawy, może coś z tego wyjdzie. Spieszcie się, bo mecz o 13:30 !
Pozdrawiam / emoboy !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Spotkanie : Zenit - Atletico
Typ : X2 (wygra bądź zremisuje)
Kurs : 1.80
Bukmacher : eXpekt
Analiza: Miałem ogromne problemy z zalogowaniem się tu na forum i widzę że kolega @AKA SHAKAL mnie z typem odnośnie Zenitu wyprzedził, lecz chciałbym tu coś dopowiedzieć. Pewnie będę tu jedynym z takim typem odnośnie tego meczu ale zaryzykuje. Przeanalizowałem formę Zenitu wedle własnych kryteriów i zagram w stronę Atletico mimo wszystko. Informacje na jakie natrafiłem są skazujące mnie na porażkę bo drużyna z Hiszpanii bez takiej elity jak :
napastnik Diego Costa oraz imponujące 14/14, obrońca Filipe Luis 12/0, obrońca Godin 12/0, pomocnik Tiago 9/2, napastnik David Villa 14/8, pomocnik Arda Turan 11/1, napastnik Baptistao 5/0, oraz pomocnik Mario Suarez 7/0. Podkreślam że to są dzisiejsze informacje i do samego gwizdka czy oficjalnego podania składów może się wiele wydarzyć &amp; możecie mieć mój typ w ( Y ) !
Jeśli chodzi o Zenit to również w sieci i w swoich źródłach szukałem i na chwile obecną wiem w 50/50 że gospodarze tego meczu zagrają bez bramkarza Vyacheslav Malafeev 0/0, pomocnik Danny 15/10 oraz obrońca Cristian Ansaldi 5/1. Obrońca Aleksandr Anyukov 7/0 nie jest pewny swojego występu, a do składu wracają obrońca Lombaerts 15/0, pomocnik Shirokov 9/5, napastnik Kerzhakov 11/4, pomocnik Shatov 11/3 i pomocnik Bystrov 13/0.
Sprawa wygląda tak : Zenit ma nie wielkie osłabienie w składzie, wracają do drużyny kluczowi gracze, goście są poważnie osłabieni bo są pewni swojego awansu tak więc trener ich oszczędzi w tym meczu.

Drużynie Atletico depcze po pietach Real, tak więc następny mecz z niewymagającym rywalem jakim jest Elche na wyjeździe wypadałoby wygrać, a do tego jest niezbędny skład w komplecie ! Atletico goni Barce i bardzo mnie to cieszy, a ostatni swój mecz przeciwko Getafe to brak mi słów ! Przejdźmy do gospodarzy tego spotkania, mianowicie Zenit u Ruskich w lidze ma pierwsze miejsce, co prawda czuje oddech na swoich plecach drużyny Lokomotiv Moskva. Ostatnie pięć spotkań w bardzo fajny sposób pokazuje aktualną formę Zenitu :

W pucharze przegrana z drużyną z 2 dywizji, co prawda po samobójczym golu i po rzucie karnym ale różnica tych lig i poziomu jest ogromna ! Ostatni mecz to przegrana przeciwko Rustov (9 miejsce w tabeli). Wygrywając ten mecz z Atletico na własnym boisku, przy wsparciu kibiców, odskoczą drużynie Porto &quot;nadal&quot; na 1 pkt bo Portowcy podejmują u siebie słabą Austrię Wiedeń, tak więc w tym meczu widzę 3 pkt dla Porto. Na pewno ogromna mobilizacja jest w drużynie Zenitu w tym meczu lecz ja nie skreślę tylko dlatego drużyny Atletico !
Poziom nawet najgorszej drużyny Primera Division przewyższa najlepszą drużynę ligi ruskich !
Jestem bardzo ciekawy jaką 11-stke wystawi Diego Pablo Simeone, ale nawet jego najmniej doświadczeni gracze w tym meczu wg. mnie pokażą klasę i zaangażowanie !
Pozdrawiam / emoboy !
 
Do góry Bottom