>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typ + Analiza = $ / ..typy by emOboy ! .

emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
20.08.2013 / kupon #21

Dyscyplina: piłka nożna / Liga Mistrzów / Play Off
Spotkanie: PSV - AC Milan
Typ: PSV
Kurs: 2,70
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Milan w dzisiejszym meczu bez Mattia de Sciglio, Daniele Bonera, Luca Antonini, Giampaolo Pazzini, Robinho. Nie powołani przez trenera to Gabriel, Vergara, Saponera, Traore. Włosi sezon zaczynają za tydzień, gdzie PSV już jest w rytmie po 3 kolejkach mając komplet punktów. Na rozegranych meczy towarzyskich w przerwie sezonu wygrali 4, gdzie 1 zremisowali. Włosi w przerwie sezonu zagrali INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP zajmując 3 miejsce po wygraniuz LA Galaxy 2:0, oraz grając 2 mecze towarzyskie, gdzie dostali po dupie od City 5:3. Jestem fanem holenderkiej Eridivisie i być może dlatego mój typ kieruje na PSV, ale widze w tym meczu szanse dla PSV !
wynik: PSV 1:1 AC Milan / ⛔ nie zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
21.08.2013 / kupon #22

Dyscyplina: piłka nożna / Anglia / Premiership
Spotkanie: Chelsea - Aston Villa
Typ: Chelsea zwycięzca meczu i Obie drużyny strzelą? Tak
Kurs: 3,40
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: pierwszą kolejke Chelsea wygrała 2:0 z Hull, gdzie fatalnie wykonanym rzutem karnym popisał się Lampard, ale na wage zwycięstwa bramke strzelili Oscar i ładnie wykonanym rzutem wolnym zrehabilitował się Frank Lampard. Mourinho będzie miał znakomitych zawodników do swojej dyspozycji, w tym Torres, Ba i Loukakou. Aston Villa pojechało z Arsenalem 3:1 ! Zwycięstwo zaskakujące na początku sezonu jakie Aston Villa udowodnił, że istnieje pewien kryzys obecnie w Arsenalu. Dla przyjezdnych nie zagrają Baker, Herd, N&#39;Zogbia, Sylla. Nie będę się cofał daleko z bezpośrednimi meczami obu drużyn bo było ich mnóstwo ale nadmienię tu kilka ostatnich :
11/05/13 Aston Villa 1 - 2 Chelsea Londyn
23/12/12 Chelsea Londyn 8 - 0 Aston Villa
31/03/12 Aston Villa 2 - 4 Chelsea Londyn
31/12/11 Chelsea Londyn 1 - 3 Aston Villa
30/07/11 Aston Villa 0 - 2 Chelsea Londyn
02/01/11 Chelsea Londyn 3 - 3 Aston Villa
Uważam że Chelsea drugi mecz z rzędu u siebie zdobędzie 3 pkt do tabeli ligowej bo stawiam na nich mocno w obecnym sezonie &amp; że gdzieś tam Aston Villa udowodni że nie przypadkiem pojechało 3:1 z Arsenalem i gdzieś tam powalczą bramkami.
wynik: Chelsea 2:1 Aston Villa / ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
21.08.2013 / kupon #23

Dyscyplina: piłka nożna / Liga Mistrzów / play off
Spotkanie: Schalke - PAOK
Typ: Obie drużyny strzelą? Tak
Kurs: 2,00
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Schalke znakomity start jeśli tak sobie to wymarzyli.. mam tu na myśli: Schalke 04 3 - 3 Hamburger SV / VfL Wolfsburg 4 - 0 Schalke 04. Ostatnie informacje mówią, że najlepszy zawodnik Schalke Klaas Jan Huntelaar jest kontuzjowany i Schalke nie będzie tak niebezpieczne w ataku. Mam nadzieje że Schalke to wygra, ale też licze w tym meczu na bramki dla obu drużyn !
wynik: Schalke 1:1 PAOK / ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
21.08.2013 / kupon #24

Dyscyplina: piłka nożna / Liga Mistrzów / play off
Spotkanie: Fenerbahce - Arsenal
Typ: Obie drużyny strzelą? Tak
Kurs: 1,57
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Fenerbahce początek sezonu i superpuchar Turcji przegrali z Galatasaray, 1 kolejke przegrali z Konyaspor 3 - 2. Obrońca Bruno Alves, jego występ jest wątpliwy podobnie jak obrońca Meireles. Korkmaz i Gonul kontuzjowani. Kanonierzy bez Vermalen, Monreale, Diaby i Arteta. Wątpliwy wystep graczy Ramsey, Rosicky i Gibbs. W strone Arsene Wenger poszedł ogrom krytyki za pierwszy mecz i mysle że będzie teraz napierał w tym meczu mocno na swoją drużyne !
wynik: Fenerbahce 0:3 Arsenal / ⛔ nie zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
21.08.2013 / kupon #25

Dyscyplina: piłka nożna / Super Puchar Hiszpani
Spotkanie: Atletico Madryt - FC Barcelona
Typ: Bramka w meczu - 1. do 15. min?
Kurs: 3,00
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Dość ryzykowny typ ale oglądając lige hiszpańską a już nie wspominając o Barcelonie to musze przyznać że z pierwszym gwizdkiem sędziego to akcja już rozgrywa się pod bramką jednej z drużyn. Szkoda że Barca zakupiła Nejmara i nie daje chłopakowi pograć, a jak już to w końcówce drugiej połowy. Jakby grał od pierwszych minut mecz to już widze ten jego taniec z piłka pod bramką Atletico i goooool, wypłacam kase ide na piwo, ale dziś ryzykownie i za płaską stawkę bez cudowania. Przyjrzałem się takim meczom jak :
Valeranga 0:7 Barcelona
Alexis Sánchez 5′ Tello 6′ Messi 13′ Jonathan Dos Santos 42′ J. Dongou 52′ J. Dongou 56′ Joan Ángel Román 85&#39;
Barcelona 8:0 Santos
8′ Messi 11′ (OG) Léo 22′ Alexis Sánchez 30′ Pedro 53′ Cesc Fàbregas 68′ Cesc Fàbregas 75′ Adriano 83′ J. Dongou
Thailand 0:7 Barcelona
Neymar 13′ Messi 15′ (PG) Pedro 19′ Messi 25′ Pedro 35′ Pedro 48′ Alexis Sánchez 49′
Rzeczą w miare jasną dla każdego jest fakt że nie ma tu co porównywać Thailandii czy Valerangii do Atletico, ale skupiam się tu na tym ze Barca w kwadrans potrafi już zakończyć spotkanie. Ubolewam nad brakiem w wyjściowej jedenastce Nejmara, ale tak jak powyżej napisałem, gram ten typ bez cudawianek i wcale nie za dużą kase.
wynik: (&#39;12 D. Villa) Atletico Madryt 1:1 FC Barcelona / ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
22.08.2013 / kupon #26

Dyscyplina: piłka nożna / UEFA / play off
Spotkanie: Pandurii ₋ Braga
Typ: Braga
Kurs: 2,20
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: w przerwie sezonu drużyna Sportingu Bragi rozegrała 8 meczy towarzyskich gdzie żadnego nie przegrała. Pierwszą kolejke wygrała z Paços de Ferreira 2:0 i plasuje się póki co w czołówce tabeli. Jeśli weźmiemy pod uwagę niski budżet Pandurii i ich ogólną wartość zespołu to jestem zdumiony że tu dotarli wygrywając z Hapoel Tel Aviv. W tym momencie jak dla mnie kończy sie ich droga o europejskie puchary. Obecnie w swojej lidze zajmują 9 miejsce i R/W/W/P/P, w dodatku przegrana z FC CEAHLĂUL PIATRA która zeszły sezon walczyła o utrzymanie. Dla mnie drużyną o większych moralach, wartości i lepszych zawodnikach jest drużyna przyjezdnych.
Postscriptum: Pandurii nie zagra na swojej ojczystej ziemi, ich stadion nie spełnia standardów narzuconych przez UEFA i będą musieli grać w Cluj, który jest 300 km oddalony w pizdu !. Za pewne wielu tam fanów Pandurii nie bedzie mogło ich wspierać, a jak wiem z własnego doświadczenia to kibice są 12 zawodnikiem na boisku !
wynik: Pandurii 0:1 Braga / ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
23.08.2013 / kupon #27

Dyscyplina: piłka nożna / Ukraina / Premier League
Spotkanie: Metalurg Donieck ₋ Zorya
Typ: Metalurg Donieck
Kurs: 1,85
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: dziś godzina 18:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy w/w drużynami. Po 6 rozegranych spotkaniach, Zorya plasuje się na 7 miejscu, a dzisiejsi gospodarze na 9. Metalurg może teraz nie zachwycał w lidze bo drużyna ta całą swą uwagę skupiała na eliminacjach do Pucharu UEFA, gdzie niestety w dwumeczu dalej przeszło Kukesi z Albani. Poprzedni sezon zakończyli odwrotnie, zajęli 5 pozycje a Zorya 10 miejsce. W bezpośrednich spotkaniach obu drużyn powiedziałbym że jest 50/50. Ostatnie 9 meczów gospodarzy przed własną publicznością to 7 zwycięstw i 2 remisy, jest to drużyna zdecydowanie swojego boiska !
W tym meczu przyjezdni zagrają z następującym osłabieniem : Vernydub, Chaykovskiy (6/1), Postransky (5/0), Šunjić (6/0), Gordienko (3/0), Idahor (2/0), Ferenchak (0/0), Oliynyk (0/0)
Wg. mnie warto skorzystać z tego typu przy widocznej absencji przeciwnika i przyzwoitym kursie jakie oferuje na to spotkanie WH.
wynik: Metalurg Donieck 2:0 Zorya / ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
23.08.2013 / kupon #28

Dyscyplina: piłka nożna / Słowacja / Superpuchar
Spotkanie: Spartak Myjava ₋ Dunajska Streda
Typ: Spartak Myjava H (0:1)
Kurs: 2,25
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Spartak Myjava radzi sobie na prawde dobrze, traci tylko 3 pkt do pierwszego miejsca i obecnie zajmuje 4 lokate w tabeli ligowej ! Spartak gra naprawdę solidnie w domu. Zespół przegrał tylko 2 z ostatnich 12 meczów przed własną publicznością. Dunajska Streda wciąż bez wygranej po 6 rundach. Stracili 10 bramek w ostatnich 2 meczach wyjazdowych, pokazując bardzo słabe umiejętności obronne:
11.08.2013 AS Trencin 6-0 Dunajska Streda
28.07.2013 FK Senica 4-0 Dunajska Stred
- w tym meczu stawiam bez wahania na drużynę gospodarzy i widząc osiągnięcia przyjezdnych to stanowczo handicap !
wynik: Spartak Myjava 4:1 Dunajska Streda / ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
23.08.2013 / kupon #29

Dyscyplina: piłka nożna / Francja / Ligue 2
Spotkanie: Tours - Nîmes
Typ: Tours
Kurs: 2,25
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: za równo w poprzednim jak i w tym sezonie obie drużyny nie zaskakują czymś nowym, ale zainteresowałem się tym meczem z racji tego jakie są braki w drużynie przyjezdnych, gdzie nie zagrają: Benyahia Mohamed, Corrèze, Merville, Parpeix, Poulain, Sartre. Statystyki h2h przemawiają na korzyść Tours, lecz mimo wszystko interesuje mnie obecna ich forma. Obie drużyny mają 4 pkt w tabeli i zajmują kolejno 8 i 9 miejsce w tabeli. Do drużyny wracają Adnane, Berenguer, Bergougnoux. Nie ukrywam że w meczu tym liczę na szczęście że ten typ wejdzie mi na kupon ale ostatnia wygrana Tours 4:0 podpowiada mi ze są w dobrej formie !
wynik: Tours 3:1 Nîmes / ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
24.08.2013 / kupon #30

Dyscyplina: piłka nożna / Anglia / League One
Spotkanie: Tranmere Rovers - Peterborough United
Typ: Peterborough United
Kurs: 2,00
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: wiele razy w bezpośrednich spotkaniach obu tych drużyn padł remis lecz jeżeli chodzi o to by wyłonić zwycięzce dzisiejszego spotkania, to swój typ stawiam na drużynę przyjezdnych przy ładnym kursie 2.0 jakie daje nam tu wh. Peterborough United jest niestety spadkowiczem z Championship, niestety znaleźli się w trójce drużyn które musiały obniżyć belke i poziom swojej gry. Ubiegły sezon 12/13 gospodarze Tranmere Rovers zakończyli mniej więcej w srodku tabeli, na 11 miejscu. Peterborough po 3 kolejkach w League One ma komplet 9 punktów po wygranych 1:0 z Swindon Town, 4:2 z Notts County FC, oraz 2:1 Oldham Athletic. Dodatkowo w Pucharze Ligi wygrali 5:1 z Colchester. Wg. mnie dobrze zaaklimatyzowali się już na początku sezonu w tej lidze, gdzie ich dzisiejszy rywal po trzech kolejkach zajmuje 20 miejsce w tabeli z dorobkiem 1 pkt. W dzisiejszym spotkaniu gospodarze zagrają bez takich graczy jak :
Wallace (0/0), Sodje (2/0), Goodison (0/0) oraz zawieszony za kartki Holmes (3/0). Gracze których występu nie jest pewny ich trener to dwójka Thompson (2/2) oraz Robinson (3/1). Dla Peterborough United nie zagra tylko pomocnik Joe Newell, który w tym sezonie jeszcze nie zagrał ani jednej minuty na trawie angielskich stadionów League One. Jak dla mnie Stake 10/10 na ten typ !
wynik: Tranmere Rovers 0:5 Peterborough United / ✅ zaliczony !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
24.08.2013 / kupon #31

Dyscyplina: piłka nożna / Hiszpania / Primera Division
Spotkanie: Elche - Real Sociedad
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1,70
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: zacznę może w ten sposób.. z Ligi Adelante awansowały 3 drużyny, mianowicie dzisiaj grające Elche, Villareal które zgrzało drugiego beniaminka czyli Almerie. Ostatni swój mecz Elche z Real Sociedad na swoim boisku wygrali 4:1, ale to było aż 3 lata temu, był inny skład, zarząd klubu pewnie i szkoleniowiec. Zajmijmy sie obecną forma obu drużyn. Elche jak na beniaminka przystało to pierwszy mecz dostali baty 3:0 z Rayo Vallecano. Warto nadmienić w tym miejscu że do Primera Division awansowali z pierwszego miejsca ! LeagueSpy mówi o dużych brakach w drużynie przyjezdnych i są to gracze wg. mnie kluczowi opierając się na ich grze z ubiegłego sezonu i wygląda to następująco. Braki zawodników w dzisiejszym meczu i ich statystyki z ubiegłego sezonu :
napastnik Diego Ifrán (26/2), napastnik Imanol Agirretxe Arruti (34/13), obrońca Mikel González de Martín Martínez (34/2), obrońca Carlos Martínez Díez (29/1), napastnik Antoine Griezmann (34/10) + mniej kluczowi gracze jak obrońca José Ángel Valdés Díaz (11/0), bramkarz Eñaut Zubikarai Goñi.
Gospodarze osłabieni w obrońce Béranger, obrońce Pelegrín, obrońce Suárez zawieszonego za kartki. Reasumując Sociedad okrojony z napastników i częściowo z obrońców, tak więc kto będzie strzelał bramki.. Włoch Seferović, czy może Vela Garrido ? Elche okrojone z obrony ale na szpicy zagra Coro, jeden z lepszych snajperów grających dla Elche. Będzie to ciężki mecz dla obu ekip ale licze tu na BTS i na przełamanie się Elche. Patrząc na historie Elche to jest to ich debiut w Primera Division.
wynik: Elche 1:1 Real Sociedad / ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
24.08.2013 / kupon #32

Dyscyplina: piłka nożna / Anglia / Premiership
Spotkanie: Stoke - Crystal Palace
Typ: Stoke
Kurs: 1,85
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Stoke w 2 kolejce angielskiej Premiership będzie się starał o pierwsze swoje zwycięstwo, a przeciwnikiem jego będzie beniaminek Crystal Palace. Przyjezdni przegrali swój pierwszy mecz skromnie, podobnie jak Stoke 1:0. W tabeli ligowej zajmują sąsiadujące ze sobą miejsca kolejno 12 i 13. Swój inauguracyjny mecz drużyna Stoke w starciu z Liverpool&#39;em mogli zremisować w 89 minucie strzelając karnego, lecz J. Walters nie popisał się wykonaniem tego rzutu karnego. Z latem zmienili nowego trenera, zobaczymy jak to się przełoży na ich gre. Gospodarze będą bez Palacios pomocnika, natomiast wątpliwe pozostaje czy zagra skrzydłowy Adam i napastnik Jones. Przejdźmy do gości. Zespół wskazuje na to, że będą musieli wiele pracy jeszcze w to włożyć, aby poprawić przynajmniej trochę swój poziom gry i żeby być konkurencyjnym w sezonie. Ich trener Holloway mówił, że jest niezadowolony z ich pierwszych występów, ale wciąż utrzymuje pozytywne emocje co ​​do ich losu w Premier League.
Goście do tego spotkania podejdą bez najlepszego ich strzelca jakim jest Murray (30 bramek), oraz dwóch skrzydłowych Bolasie i Thomas. Środkowy obrońca jak i zarówno sam kapitan drużyny McCarthy również w tym meczu nie zagra.
Ostatnich 6,7 meczy Stoke to same under 2,5, w tym meczu również na duży szał z bramkami nie liczę ale wszystko okaże się o 16:00 czasu UK na Britannia Stadium !
wynik: Stoke 2:1 Crystal Palace / ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
24.08.2013 / kupon #33

Dyscyplina: piłka nożna / Turcja / Super liga
Spotkanie: Kasimpasa - Kayserispor
Typ: Kasimpasa
Kurs: 2,20
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Mimo tych fantastycznych transferów w okresie letnim i bardzo dobrych wynikach w meczach przedsezonowych, Kasimpasa pzregrał swój pierwszy mecz na wyjeździe z Karabukspor w meczu, w którym nie mogli trafić do siatki i zasłużyli na porażkę. Teraz grają u siebie i dobrą wiadomością jest to, że nie ma żadnych braków kadrze na ten mecz. Kayserispor udało się zagrać dobry start, ponieważ zdobyli 3 punkty w pierwszym meczu. Ważną i istotną informacją jest fakt że Simic obrońca jest kontuzjowany, napastnik, a w zasadzie snajper Bobo (ubiegły sezon 13 goli) jest nadal kontuzjowany. Mecz który wygrał Kayserispor z Sivasspor&#39;em to dla mnie śmiech na sali.. całkowicie przeciwnik oddał im boisko do gry. Dziś myśle że gospodarze pojadą spokojnie przyjezdnych !
wynik: Kasimpasa 3:1 Kayserispor / ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
24.08.2013 / kupon #34

Dyscyplina: piłka nożna / Brazylia / Serie B
Spotkanie: Boa Esporte - Palmeiras
Typ: Boa Esporte 1X (wygra bądź zremisuje)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
vs.

Analiza: Boa Esporte jest w dobrej formie, zespół jest na 6. miejscu i chciałbym powiedzieć, że to jest trochę sensacyjne, ale w tym sezonie klub naprawdę chce walczyć o najwyższe miejsce. W tym tygodniu Boa podpisało 6 nowych kontraktów z zawodnikami w tym ex-Flamengo obrońce Alex Silva. Co do zespołu Palmeiras, naturalne jest, że jest to główny faworyt do powrotu do Serie A. Jednak w meczu z Boa Esporte nie zagra 6 głównych graczy tego zespołu: Fernando Prass, Juninho, Wilson, Leandro, Wesley and Valdivia. W mojej opinii Boa Esporte to solidny zespół na teraz i również uważam, że mecze przeciwko takiej drużynie jak Palmeiras w Serie B są szczególnie dla każdego zespołu, więc mam nadzieję, że zrobią wszystko, w tym meczu.
wynik: Boa Esporte 1:0 Palmeiras / ✅ zaliczony !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
25.08.2013 / kupon #35

Dyscyplina: piłka nożna / Bułgaria / PFG
Spotkanie: Levski Sofia - Chernomore
Typ: Levski Sofia
Kurs: 1,40
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: w ubiegłym sezonie drużynie Levski Sofia zabrakło 1 punktu by zasiąść na fotelu mistrza Bułgarii, wyprzedził ich w drodze do tego Lodogorets. W eliminacjach do Pucharu Europy odpali z Irtysh przegrywając w dwumeczu 2:0. H2h bardziej przychylne ku drużynie Levski ale zajmijmy się obecną formą. Levski całkiem nie odzwierciedla swojej ostatniej formy z ubiegłego sezonu.., gdzie mają na 5 kolejek jedna wygraną, 2 remisy i 2 przegrane.. Chernomore gra wcale nie lepiej. Bułgaria to skorumpowany kraj jak jasna cholera ! Gospodarze grają bez żadnych braków w kadrze prócz obrońcy Nuno Pinto który jest mało kluczowym graczem, natomiast przyjezdni bez: pomocnik Todor Palankov, oraz napastnik pozyskany z hiszpańskiej Almeria II Stanley Okoro. Cały czas wracam do ubiegłego sezonu, ale warto.. Levski u siebie przed własną publicznością potrafił 16 kolejek z rzędu wygrać. Jest to drużyna zdecydowanie bardziej odważnie grająca przed swoimi kibicami.
wynik: Levski Sofia 1:1 Chernomore / ⛔ nie zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
25.08.2013 / kupon #36

Dyscyplina: piłka nożna / Holandia / Eridivisie
Spotkanie: Utrecht - AZ Alkmaar
Typ: Alkmaar
Kurs: 2,00
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: w ramach 4 kolejki holenderskiej eridivisie mecz pomiędzy w/w drużynami. Pierwszą kolejke Alkmaar przegrał 4:2 z SC Heerenveen, ale już potem zrehabilitował się wygrywając 3:2 z Ajaxem ! Alkmaar obecnie skupia się na Pucharze Europy gdzie, za cztery dni gra rewanżowy mecz z PAE APS ATROMITOS ATHENS. Utrecht ubiegły sezon zakończył blisko czołówki, obecnie zajmuje w tabeli 16 miejsce z dwoma przegranymi i jednym remisem. h2h jak dla mnie to czyste 50/50. W tym meczu gospodarze zagrają bez: obrońca Kenny Teijsse, bramkarz Robbin Ruiter, napastnik Edouard Duplan, pomocnik Adam Sarota, oraz napastnik Cedric van der Gun. AZ Alkmaar na fali, ładny początek sezonu. Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się 6:0 dla Alkmaar. Goście w tym meczu bez napastnika Denni Robin Avdić, oraz obrońcy Dirk Marcellis.
wynik: Utrecht 2:0 AZ Alkmaar / ⛔ nie zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
25.08.2013 / kupon #37

Dyscyplina: piłka nożna / Holandia / Eridivisie
Spotkanie: Feyenoord - NAC Breda
Typ: Obie drużyny strzelą? Tak
Kurs: 1,91
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: ubiegły sezon 3 miejsce dla Feyenoordu, początek tego sezonu i ostatnie miejsce dla Feyenoordu.. co to się dzieje ? Czy tam należy nie tylko trenera ale i cały zarząd wymienić ? Nie jestem kibicem tej drużyny aczkolwiek dziwie sie takich osiągnięć tego zespołu w sezonie 2013/2014. Bezpośrednie mecze między tymi zespołami mówią mi że faworytem jednoznacznym tego spotkania są gospodarze, ale ich obecna forma jaką udowadniają z meczu na mecz jest co raz to słabsza. W tym meczu nie zagra dla biało-czerwonych napastnik Elvis Manu, napastnik Jean-Paul Boëtius, oraz prawdopodobnie obrońca Daryl Janmaat. Dla przyjezdnych obrońca Mark Looms, pomocnik Stipe Perica, napastnik Anouar Hadouir. Życzę w tym meczu aby Feyenoord się w końcu odbił od tego dna i grał coś konkretnego.. nie wyobrażam sobie takiej drużyny jakby miała spaśćcdo Eerste Divisie. Wczoraj siadł mi BTS w meczu Elche z Sociedad gdzie były z graczy bardzo okrojone drużyny tak więc i w tym meczu pójdę tym tropem przy dobrym kursie.
wynik: Feyenoord 3:1 NAC Breda / ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
25.08.2013 / kupon #38

Dyscyplina: piłka nożna / Włochy / Serie A
Spotkanie: Lazio - Udinese
Typ: Udinese
Kurs: 4,00
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: końcówkę zeszłego sezonu Udinese wygrało 8 meczy z rzędu ! to jest na prawdę coś, ta drużyna faktycznie mi zaimponowała. Teraz przez przerwę w sezonie rozegrali kilka meczy towarzyskich i poszło im &quot;średnio&quot;. Nie mieli wymagających rywali.. W tym meczu na szpicy Udinese oczywiście &#39;el snajpero&#39; Di Natale, a na przeciw niego stanie Klose w barwach Lazio. Nie dawno jak tydzień temu odbył się superpuchar w którym na przeciw siebie zagrał Juventus z Lazio i rozgromił ich 4:0 gdzie w przeciągu 3 minut (&#39;52 G. Chiellini, &#39;54 S. Lichtsteiner, &#39;56 C. Tévez) już było wiadomo kto wygra to spotkanie.
Dla Rzymian w tym meczu nie zagra dość szeroka kadra i są to: Konko, Felipe Anderson, Alfaro, Pereirinha, Vincius, Mauri. Dla Gości nie zagra tylko pierwszy bramkarz Željko Brkić.
Jest to pierwszy ligowy* mecz dla obu ekip i może się w tym meczu zdarzyć wszystko ! Udinese ma charakter co pokazało pod koniec ubiegłego sezonu, mają Di Natale o którym nie trzeba tu się rozpisywać !
wynik: Lazio 2:1 Udinese / ⛔ nie zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
25.08.2013 / kupon #39

Dyscyplina: piłka nożna / Włochy / Serie A
Spotkanie: Cagliari - Atalanta
Typ: Obie drużyny strzelą? Tak
Kurs: 2,00
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Obie ekipy wygrały swoje mecze towarzyskie w przerwie sezonu. Teraz przystąpiły do pucharu włoch gdzie Atalanta wygrała 3:0, a z kolei Cagiliari się wyłożyło przed Frosinone Calcio, (drużyna z Serie C1) w dogrywce ulegając im 2:1. Są to dwa średniaki w Serie A, gdzie stawiam w tym meczu na BTS. Ciężko mi tu wyłonić teoretycznie faworyta tego spotkania. Jedyną przesłanką w stronę gospodarzy jest fakt że Atalanta w tym meczu zagra bez: Migliacco, Brienza, Cazzola, Giorgi i wątpliwym jest występ Bellini. Gospodarze w osłabieniu z Cossu i Pisano. Braki w obu kadrach, nie najlepszy występ w pucharze drużyny Cagiliari tak więc tu się będę doszukiwał bramek dla obu drużyn.
wynik: Cagliari 2:1 Atalanta ✅ zaliczony !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
25.08.2013 / kupon #40

Dyscyplina: piłka nożna / Polska / Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła - Lech
Typ: Wisła
Kurs: 2,90
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: odpycham się rekami i nogami by nie obstawiać polskiej ligi. Jestem z okolic Krakowa i osobiście jestem kibicem Białej Gwiazdy ale w tym meczu nie kieruje się tymi poglądami. Tu chodzi o pieniądze.. Wisła, za równo jak i Lechici zajmują miejsca w środku tabeli, i po 4 kolejkach są póki co bez porażki.. 3 remisy i wygrana. Znalazłem z bardzo wiarygodnego źródła informacje odnośnie tego meczu że Lech z problemami w kadrze.
* Do tego meczu przyjezdni podejdą bez takich graczy jak: Kędziora, Murawski, Linetty, Injac, Ceesay, Claasen, Burić i występu wątpliwy jest Douglas. Dla Białej Gwiazdy nie zagra Uryga i Czekaj.
W Pucharze Polski Wiślacy pojechali Sosnowiec 4:0, z kolei Lech pojechał 4:0 z Nieciecza. Obie drużyny w tym sezonie mają jedną wygraną i w dodatku z tą sama drużyną jaką jest Korona Kielce. Jeśli wierzyć absencji w kadrze Lecha to jestem skłonny dziś ku Wisełce. Stake 5/10 !
wynik: Wisła 2:0 Lech ✅ zaliczony !
 
Do góry Bottom