>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 46: Sao Paulo (ATP CT Finals), Bratislava, Champaign, Montevideo, Salzburg

Status
Zamknięty.
M 15

maciekgks

Użytkownik
Odwołany to został mecz Zverev-Kamke, a zamiast niego, co wiadomo już zresztą od kilku przynajmniej dnia wczorajszego, Zverev zagra z Gajowczykiem.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kuznetsov najlepiej czuje się na cegle, co ukazuje chociażby jego bilans rozegranych/wygranych meczów na tej własnie nawierzchni w tym roku - 31 wygranych na 13 przegranych. Massu z koleji to 32 letni gracz, 455 w rankingu światowym, który załapał się do turnieju poprzez dziką kartę, poza tym rozegrał w tym roku trochę mniej spotkań na clayu niż Kuznetsov, tylko 27 z czego aż 20 przegrał. Faworytem w mojej opini jest młody Kuznetsov, który z roku na rok sprawia skuteczne postępy i sądze, że dzisiaj zdoła wygrać z weteranem z Chile.
Do kuponu dodaję zwycięstwo Odesnika, który jest graczem o wiele bardziej doświadczonym i przedewszystkim ogranym w wyższym szczeblu turniejowym niż młody - zaledwie 19 letni Julio Silva, który co prawda przeszedł tutaj przez kwalifikacje, ale przez cały sezon występował głownie w ITF&#39;ach grając tam z amatorami. Potencjał i zapał do gry może ma, ale w tym przypadku stawiam zdecydowanie na Jankesa.

Kuznetsov &amp; Odesnik @2,42 (8/10) / Bet365
 
czacher 5

czacher

Użytkownik
Tenis
Adrian Mannarino - Jan Hernych
Typ: 1✅✅✅
Kurs: 1,52
Bukmacher: BetClick
Wynik: 2:0


Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Mannarino, w ostatnich tygodniach pokazał się z bardzo dobrej strony w turniejach ATP. Wygrał między innymi z Simonem i Tursunovem. Na przeciwko staje Hernych który zmagła się ostatnio jedynie w chellengerach z nisko notowanymi graczami. Powinna być gładka wygrana Francuza.

Stawka 8/10
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Lorenzi - Phau under 20,5g 1,90 Bwin
Phau to jeden z moich ulubionych tenisistów z drugiego szeregu. Posiada cudowny jednoręczny bh, którym 3 lata temu na USO solidnie postraszył samego Nadala. Bjorn to tenisista uniwersalny, dość dobrze czujacy się na szybkich nawierzchniach.
Lorenzi zaś to typowy ziemniak. Włoch miał szczęście, że w 1R trafił na przeciętniaka Marcana, Niemiec w 1R pokonał 6/4 6/2 utalentowanego clayowca z Argentyny Federico Delbonisa i w dzisiejszym meczu powinien równie gładko pokonac Lorenziego.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Baker bo wygrał tydzień temu z Russellem. Russell nie zachwyca w końcówce sezonu. Nie widzę powodu, żeby niemożliwa była powtórka dzisiaj, a kurs 2.5 zachęca do ryzyka.
Ciric to taki gracz, który co jakiś czas robi furorę. ostatnio znowu zwyżka formy. Wczoraj oddał 3 gemy Galdonowi. Dutra za to zaciągnął hamulec pod końca sezonu. 1.8. Warto spróbować.
Poza tym, między innymi:
M.Gonzalez

Berankis
Guccione
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Igor Andreev - Michael Berrer 2 1,83 (bet365) ✅
Szybka hala zdecydowanie sprzyjać powinna Niemcowi, dwa lata temu Berrer wygrał ten turniej. Andreev na pewno nie ma w tym spotkaniu 50% szans, jak oceniają to bukmacherzy. Zdecydowane value, trzeba pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Tenis Montevideo
Spotkanie : Brzezicki J.P - Mayer Leonardo
Typ: 2
kurs 1.45✅✅✅???? 1-2
Buk: Betsson


Analiza:
Dzisiaj 1/8 finału turnieju w Urugwaju.I znalazłem dwa bardzo dobre typy.Mayer jest na fali 2 wygrane turnieje pod rząd w Neapolu pula 57 tyś USD gdzie w finale pokonał Giannesi Alessandro 2-0 i turniej Sao Leopoldo pula 35 tyś USD i wygrany finał 2-0 z Nikola Ciricem.Widać że na ,,cegle&#39;&#39; czuje się bardzo dobrze.Forma dopisuje i jest na dobrej drodze do następnego finału w tym turnieju gdyż za przeciwnika w 1/8 ma dość słabego zawodnika który niczym szczególnym się nie wyróżnia a forma dość kiepska ostatnio.

Tenis Montevideo
Spotkanie : Maximo Gonzalez - Di Mauro Alessio
Typ: 1
kurs 1.47✅✅✅:browar565: 2-0
Buk: Betsson
Typ: DW 2-0
Kurs:2.00✅✅✅:browar565: 2-0
Buk: Bet365

Analiza:
Tutaj tak jak powyżej faworyt w dobrej formie.Maximo w wrześniu wygrany turniej w Campinas pula 35 tyś USD,parę dni temu półfinał w dobrze obsadzonym turnieju w Buenos Aires.A w Montevideo pierwsza runda i szybka wygrana 6-1,6-2.Moim zdaniem Maximo jest na wyższym poziomie i dość szybko sobie poradzi z Alessio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 55

meggie1

Użytkownik
Tenis
Adrian Mannarino - Jan Hernych
Typ: 1
Kurs: 1,52
Bukmacher: BetClick


Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Mannarino, w ostatnich tygodniach pokazał się z bardzo dobrej strony w turniejach ATP. Wygrał między innymi z Simonem i Tursunovem. Na przeciwko staje Hernych który zmagła się ostatnio jedynie w chellengerach z nisko notowanymi graczami. Powinna być gładka wygrana Francuza.

Stawka 8/10
Ja tutaj się z Tobą nie zgodzę, widziałam ostatnio mecz finałowy Hernycha w Ortisei i myślę, że może sprawić problemy. Ładny serwis, szybki return.
Przyznam, że Mannarino nie widziałam, więc opieram się tylko na grze Hernycha, jednak za niedużą stawkę stawiam właśnie na niego.
Co do wygranej Mannarino z Simonem i Tursunovem, weź pod uwagę, że nieco później przegrał już z Youzhnym. Forma jego trochę się waha, Hernych dobrze gra na hali i tutaj upatruję dla niego szansy.

Hernych - 2,34
 
salva 22

salva

Użytkownik
Kravchuk, Beck K @ 2,12

Najpierw o meczu Kravchuk - Brown. Obaj są w rankingu koło siebie. W H2H prowadzi Kravchuk 1-0 ( na hali). Na hali maja podobne statystyki. Za Kravchukiem przemawia według mnie jego forma, jeśli przegrywał mecze to 2-1 i w tie breaku w 3 secie. Brown nie jest w złej formie ale na pewno gorszej niż Kravchuk. Kolejny argument, Brown w Ortisei odpadł w 1 rundzie, a Kravchuk w półfinale ze zwycięzcą turnieju.
Po pierwsze Beck to zawodnik lepszy. O wiele lepiej grający na tej nawierzchni. Jest w lepszej dyspozycji niż swój przeciwnik. Wygrał 6 meczy na 10, natomiast jego rywal 4 na 10. Oglądałem wczoraj Becka i na pewno będzie miał duża przewagę w wymianach. Z takimi przeciwnikami musi wygrywać, jeśli chce się poprawić w ranking. Dla mnie ten typ to pewniak dnia.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Andreev bezdyskusyjnie osiąga słabe wyniki w hali i nie zapominajmy, że Michael Berrer wygrał ten turniej w 2009 roku będąc na 127 miejscu w rankingu w tamtym okresie. Wątpie, by dość dobry serwis Igora pomógł mu w tym meczu, co jest prawdopodobnie jego jedyną szansą dla niego. Mimo wszystko swój typ opieram również na dość dobrych ostatnich wynikach Berrera na tych nawierzchniach, podczas gdy Andreev przeciwnie - niezbyt dobrze sobie radził (1 zwycięstwo na 6 meczów). Niemiec w ostatnich 7 meczach wygrał aż 6 w hali i uważam, że to on dzisiaj będzie zwycięzcą.

Michael Berrer @1,83 (7/10) / Bet365 ✅
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Salzburg Dennis Bloemke - Thomas Muster 2 @ 4.00 Expekt Co prawda tym typem łamię złotą zasadę, że nie gra się przeciwko nieznajomemu tenisiście, choć trochę poszperałem w internecie i kilku ciekawych informacji udało mi się dowiedzieć. 41 spotkań rozegrał młody Niemiec oficjalnie w tym roku, wygrał 28, z czego aż 25 na nawierzchni ceglanej, a jedynie trzy na poziomie porównywalnym do dzisiejszego, czyli w turnieju głównym challengera (pozostałe to kwale do challów i futuresy). W hali w całej karierze niewiele spotkań, w tym roku tylko trzy (wszystkie w kwalifikacjach do tego turnieju). Oczywiście będzie ograny, ale presja przed nim ogromna. Zero doświadczenia trzeba tak to powiedzieć, a na przeciwko stanie był numer jeden na świecie, świetny ceglarz, m.in. mistrz RG - Thomas Muster. Co prawda Austriak wrócił na kort grubo po 40 raczej z powodów rekreacyjnych niż sportowych aspiracji, ale miałem okazje oglądać kilka jego meczów i widać było że się stara, chociaż nie wygląda to za dobrze. Na pewno trzeba podkreślić, że ma nienaganną technikę i ona może się okazać całkiem przydatna na tym szybkim korcie. Wiadomo, że na cegle trzeba się dużo więcej obiegać i mimo że to jego żywioł w przeszłości to teraz, w tym wieku raczej z nikim w optymalnej formie nie ma tam szans. Thomas zagra u siebie, będzie chciał zrobić show. Co ciekawe obaj grali ze sobą mniej więcej pół roku temu na cegle w Czechach. Wtedy były to kwale challa, wtedy też Thomas przegrał, ale po ciężkiej walce (ugrał seta, w sumie 14 gemów). Skoro był w stanie powalczyć na cegle, z młodzikiem który mógłby być jego synem (więc kondycja i sprawność fizyczna najważniejsze na tego typu nawierzchniach były po jego stronie) to uważam, że dziś ma o wiele większe szanse na to by wygrać. Gra u siebie, więc na pewno będzie się chciał popisać kilkoma efekciarskimi zagraniami. No i sam fakt, że to szybszy kort, na pewno dla Mustera w tym momencie to lepiej i mimo że nie można go traktować poważnie w kwestii tego turnieju, to z rywalem z 5 setki rankingu jest w stanie powalczyć, a kurs to jakaś mega perełka, chyba wzięta tylko z tego że po powrocie ma bilans 2-24, tyle że on jeśli już cokolwiek gra to nie na poziomie ITF, tylko przynajmniej chall, więc bezpośrednie zaplecze pierwszej 100, a nawet z graczami z TOP100 (a przynajmniej jednym: Kohlschreiberem). Zagrał nawet jeden mecz na jeszcze szybszych kortach i urwał nawet seta bardzo solidnemu na takim korcie Bubce. Moim zdaniem typ jest wielce prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Mecz: Andreev I. (Rus) - Berrer M. (Ger)
Data: 16.11.2011 17:00
Typ: 2:0
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bwin
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie tenisa mężczyzn rozgrywane w słowackiej miejscowości Bratysława. A konkretnie chodzi mi o spotkanie Rosjanina Igora Andreeva z Niemcem Michaelem Berrerem. Stawiam tutaj na zwycięstwo w dwóch setach Igora i myślę, że warto, ponieważ kurs bardzo duży, a nie jest to zły gracz i może dzisiaj z pewnością uzyskać taki właśnie wynik. Niemiec jest doświadczonym tenisistą o trzy lata starszym niż jego dzisiejszy przeciwnik Andreev, jednak ja stwiam dzisiaj właśnie na Igora. Jest to 117 tenisista w rankingu ATP, który w ostatnim czasie nie wygrywa zbyt dużo, jednak należy zobaczyć na jego mecze i przeciwników z jakimi przyszło mu się ostatnio mierzyć. Od października, przyszło mu grać 2 razy z Seppim, z którym dwa razy przegrywał w trzech setach. Co ciekawe we wrześniu także grał z Włochem i także przegrał w 3 setach. Poza Seppim, na drodze Andreeva stanęli tacy gracze jak: Marcel Granollers będący w wyśmienitej formie, z którym Andreev w tzrech setach wygrał, w decydującym w tie-breaku do 4. Jego ostatni turniej to występ w szwajcarskiej Genewie, gdzie odpadł w pierwszej rundzie, przegrywając 4:6, 6:7 Belgowi Stevowi Darcisowi. Myślę, że niektórzy błędnie oceniają grę Andreeva, ponieważ patrzą tylko na wyniki, a tutaj porażki, lecz po walce! Na tym turnieju widziałem już Andreeva w deblu, lecz nie jestem w stanie ocenić czy dobrze się prezentował z powodu zbyt krótkiego oglądania jego gry. Michael Berrer to leworęczny tenisista, który w rankingu notuje się także poza pierwszą &quot;100&quot;, a dokładnie określając jest w nim 106. W ostatnim okresie, swój zdecydowanie najlepszy turniej bez wątpienia zaliczył w Moskwie, gdzie dotarł aż do ćwierćfinałów przegrywając po dwóch setach (3:6,2:6) z przedstawicielem gospodarzy Nikolajem Dawidienką. Wcześniej pokonał po 3 setach Anreasa Seppiego, zdecydowanie Stahowskiego, lecz w kwalifikacjach do tego turnieju męczył się z takimi graczami jak: Mikhail Elgin, Sergey Betov czy też Antonio Veic, z którymi stoczył 3-setowe boje, a z tym ostatnim wygrywając trzeciego seta w tie-breaku do 8. O zwycięstwie decydować będzie bez wątpienia forma dnia, jednak mam nadzieję, że Igor zaprezentuje się z bardzo dobrej strony i wygra bez straty seta.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Kravchuk, Beck K @ 2,12
Po pierwsze Beck to zawodnik lepszy. O wiele lepiej grający na tej nawierzchni. Jest w lepszej dyspozycji niż swój przeciwnik. Wygrał 6 meczy na 10, natomiast jego rywal 4 na 10. Oglądałem wczoraj Becka i na pewno będzie miał duża przewagę w wymianach.
Niezbyt szybka nawierzchnia halowa na dodatek z wysokim kozłem to ma być bajka lubiącego szybkie tempo i płaską grę Karola? ;) Czyli wrzucamy wszystkie hardy do jednego wora ???? Jeśli oglądałeś jego bardzo stykowy mecz z ociężale poruszającym się po krocie Meffertem, to powinieneś był zauważyć, jakie miał problemy.
Amir zagrał bardzo solidnie przeciw Minarowi, do tego biorąc pod uwagę jego dobry balans pomiędzy ofensywą i defensywą, kort w Salzburgu bardzo mu odpowiada. 1,5 hc setowe (2,00 w Tobet) łakomym kąskiem.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Lacko Lukas vs. Hajek Jan 1,50

Lacko zniszczył w 1r naszego Łukasza Kubota. Oddał Polakowi jedynie dwa gemy, na pewno Polak nie grał na maxa nie am sie co oszukiwac, ale wynik na pewno robi wrażenie. Meczu nie widziałem wiec nic wiecej nie moge powiedziec. Ogólnie sezon dla Lacko bardzo słaby, obecnie połowa drugiej setki, a zeszły sezon bardzo obiecujacy. Myslalem, ze na stale zagosci w turze ATP i to na pewno nie w roli kelnera, a tu na podwórku challi sobie srednio radzi. No ale pod koniec sezonu chyba wzial sie w garsc, widzialem go dzisiaj chwile podczas meczu debla. Wygladal bardzo dobrze, wiele fajnych winnerow, okazywal ogromną ochotę do gry, liczę na jedgo dobry występ w tej imprezie. Hajek, typowy średniak. Zazwyczaj odpada w 2r, wtedy trafia na kogoś solidnego i musi pakować manatki, dzisiaj będzie podobnie...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jaziri - Minarz J. @ 1.40 ⛔ 36 46
Dwa inne bieguny Tunezyjczyk świetny sezon, a może być jeszcze lepszy przecież TOP100 czeka, AO &#39;12 MD jak i zarazem zarządcy turnieju w Doha okrasili Malka pierwsza dziką kartą w nowym sezonie.
Jan wraca do świata żywych ale ogranie w ostatnich tygodniach żadnego cwaniaka od kortów szybkich nie budzi tutaj jakichś moich obaw by mógł pokonać efektywnie i efektownie grającego Jaziriego.
AHM - Brown @ 2.00 ✅ 46 64 63
Andreas miejscowy czarny koń i tak może być jak narazie drabinka wręcz pod Austriaka, może to nie jest sezon by notować finały u siebie w kraju w turniejach głównego cyklu ale na challengerach czemu nie? na tym polu AHM nie jest na straconej pozycji.
Dustin to już od dawna zawodnik który rozmienia swoją kariere na drobne i jakoś nie widze by miał cierpliwość, małą ilość ue i wytrzymałość w całym spotkaniu.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Paire - Janowicz 2 2,05 (unibet)
Paire już powinien być po za turniejem, swoją obecność w Salzburgu zawdzięcza bezmyślnemu Struffowi, który pokazał jak nie powinno grac się w końcówkach setów.
Francuz zachowywał się tak jakby był wielką gwiazdą światowego tenisa, którego zmuszono grać w challengerze.
Wątpię, aby w meczu z Janowiczem było inaczej. Jurek powinien w tym spotkaniu stabilnie utrzymywać swoje podanie. Szanse na przełamanie chimerycznego Paire zapewne będą i nie sądzę, aby dość ustabilizowany psychicznie Polak nie wykorzystał tego.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
co do zachowania Paire to racja, ale momentami grał nieosiągalnie dla Struffa a w dodatku Niemiec o dziwo mało ue miał i trzymał się w wymianach, Janek raczej lepiej od niego się nie zaprezentuje.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Wszystko zależy od tego,Czy Paire będzie miał &quot;ochotę&quot; zagrać ten mecz,wiemy jak kapryśny jest Francuz,ja staram się omijać jego spotkania od pewnego czasu,czasem nie zachowuje się jak profesjonalny tenisista,a raczej jak cyrkowiec,co do Jeżyka,to nie jest to jeszcze zawodnik ukształtowany,jak ktoś już gdzieś o nim pisał w którymś z tematów,gdyby ten mecz był finałem wielkiego szlema i Ci zawodnicy wyszli by na przeciwko siebie,postawiłbym sporo na Paire,dziś odpuszczę bo będzie to loteria,mimo wszystko Polaka bał bym się stawiać,jeszcze nie ten czas i nie ta chwila żeby lokować swoje pieniądze na Młokosa i mimo,że według kursów jest już faworytem,radziłbym odpuścić to spotkanie;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom