>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 27: Brunszwik, Winetka, Manta

Status
Zamknięty.
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Santiago Giraldo - Pere Riba 1 1.55 Bwin
Finał turnieju w Todi . Zdecydowałem się tutaj na grę na Giraldo ponieważ niezle radzi sobie w tym turnieju ( pokonał np Starace) natomiast Riba jakoś mnie nie przekonuję męczy się bardzo w swoich meczach dodatkowo ma kupę szczęścia znalazł się w tym finale w bardzo szczęśliwych i dziwnych okolicznościach ( Lorenzi przy 61 i po 5 w 2 secie dziwnie skreczował ) . Jeżeli Giraldo podejdzie poważnie do sprawy powinien to spokojnie wygrać H2H 1-1
Edit z tego co sprawdzałem to podają 1-0 dla Giraldo ale w sumie to bez znaczenia bo liczy się chwila obecna dzięki za info
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zemlja + Giraldo 1,75 tobet⛔

Girlado, osunął się pod koniec setki, wiec zaczyna na poważnie traktować takie turnieje. Miał tu kilka trudnych spotkań, ale w decydujących momentach pokazywał klase, rywal niby grozny, ale Riba to nie ten poziom, wczoraj miał kupe szczescia... Girlado pokaże, że jest zdecydowanie lepszy....

Prawdziwy finał tego turnieju odbył się wczoraj i Zemlja pokonał Bedene, po wyrownanym boju. Reszta stawki odstawała cały turniej od tej dwójki, dzisiaj będzie tak samo. Pewnie szybkie 2:0 dla gospodarza. Fischer i tak ogromny sukces, ale dzisiaj może dostać niezłą lekcje ????
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Zemlja-M.Fischer 1 @1.35
Chyba faktycznie reprezentant gospodarzy wygra ten maly challenger w Portorozu. Wczorajszy wynik polfinalowy z Bedene pokazuje, ze zalezy Slowencowi na wygranej. Troche sie w tym turnieju obawialem, ze Zemlji braknie swiezosci, bo przyjechal tu beposrednio po Wimbledonie i przerwy raczej wiele nie bylo. Fischer z pewnoscia gra dobrze, bo to tez gracz typu, ktory moze przebijac w nieskonczonosc. Sila zdecydowanie po stronie Slowenca w tym starciu, publika tez, wiec teoretycznie powinna udac sie Zemlji ta kropke nad &quot;i&quot; postawic. Do kombinacji oczywiscie.
Co do meczu Giraldo to jestem bardzo sceptyczny i mowie to jako fan tenisa Santiego. Widze malo osob docenia Ribe, a jak ktos cofnalby sie 2-3 sezony wstecz to naprawde by sie troche zdziwil widzac Hiszpana na korcie. Riba to jest straszny walczak. Poza tym gra tutaj z &quot;chronionym&quot; rankingiem&quot;, wiec na pewno chcial wypasc dobrze i to sie udalo, bo w koncu jest w finale (kwalifkacje French Open przeszedl Riba prawie, ze z marszu, a czas z pewnoscia dzial na jego korzysc). Kiedys ten Riba wroci do swojej normalnej dyspozycji, bo skoro uzywa &quot;chronionego rankingu&quot; to swiadczy to, ze mial conajmniej polroczne przerwe spowodowana urazem. Naprawde nie wiem jak dobry jest tutaj Giraldo. Raczej troche zbyt maly turniej, zeby sie zabijac o wygrana, ale z oczywistych wzgledow sympatii kibicuje Santiemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Co do meczu Giraldo to jestem bardzo sceptyczny i mowie to jako fan tenisa Santiego. Widze malo osob docenia Ribe, a jak ktos cofnalby sie 2-3 sezony wstecz to naprawde by sie troche zdziwil widzac Hiszpana na korcie. Riba to jest straszny walczak. Poza tym gra tutaj z &quot;chronionym&quot; rankingiem&quot;, wiec na pewno chcial wypasc dobrze i to sie udalo, bo w koncu jest w finale (kwalifkacje French Open przeszedl Riba prawie, ze z marszu, a czas z pewnoscia dzial na jego korzysc). Kiedys ten Riba wroci do swojej normalnej dyspozycji, bo skoro uzywa &quot;chronionego rankingu&quot; to swiadczy to, ze mial conajmniej polroczne przerwe spowodowana urazem. Naprawde nie wiem jak dobry jest tutaj Giraldo. Raczej troche zbyt maly turniej, zeby sie zabijac o wygrana, ale z oczywistych wzgledow sympatii kibicuje Santiemu.
Poleciał za ten post &quot;+dzięki&quot;. Naprawdę przeczytałem i zacząłem oglądać spotkanie. W połowie pierwszego seta było widać jak dobrze Riba gra, świetna precyzja serwów i returny. Giraldo może mieć ciężko z meczem teraz. 3 set idzie, ale Riba ma wielkie szanse wygrać jeśli będzie męczył go jak w pierwszym secie i przestanie popełniać głupie błędy.

 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie wiem co takiego widziałes, może oglądalismy inne spotkanie. Girlado po prostu grał pasywnie, defesywnie. Riba atakował jak dziewczynka ale za 10 czy 15 przebicie kończył piłki. Kilka razy wychodził z 0:30 bo serwis od czasu do czasu mu wchodzi, ale to za mało. 2 set juz deklasacja Giraldo, zaczynamy 3 set, pewnie będzie taki jak drugi.
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Najwidoczniej tak. No i masz, wyszła mu ta gra pasywnie na &quot;dobre&quot;. Takie błędy popełniać to skandal. Jeszcze w TB szczerze miałem wiarę w Giraldo, ale to co zrobił pod koniec - sam chyba do końca nie wie jak to przegrał.
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Makabra co dziś odstawił Giraldo w 3 secie miał 4 :2 potem przy 5 :4 miał jeszcze 15 :40 czyli dwie meczowe w Tb 6 :3 miał i przegrał nie wiem jak to skomentować aż ręce opadają???? dobrze że na live poszła kontra .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom