>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 27: Brunszwik, Winetka, Manta

Status
Zamknięty.
piotrek2591 13

piotrek2591

Użytkownik
Challenger Brunszwik
Vesely - Krajinovic 1 @ 1.25
✅ &amp; 2-0 @ 1.72 ✅
Niski kurs, ale bardzo dobry typ. Młodzian z Czech w tym sezonie gra w challengerach bardzo dobrze. Bilans tegoroczny na clayu to 16/3. Jego przeciwnik to żadna górna półka, tylko w tym turnieju idzie mu zaskakująco dobrze, ale chyba na tym etapie skończy się już jego sielanka. Co więcej Czech będzie chciał wziąć rewanż za majową porażkę w Uzbekistanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Podlipnik C.-Lorenzi 2 @1.22
Roznica spora na korzysc Wlocha. Lorenzi w przyszlym tygodniu gra w Bastad, ale jest tam od razu w turnieju glownym, wiec mecz bedzie miec pewnie w okolichac przyszlego wtorku. Jezeli tylko Lorenzi wykaze checi do grania to nie powinno byc problemy z odprawieniem takiego rywala jak Chilijczyk. Do kombinacji pasuje. Ogolnie starszna posucha w Chile z dobrymi tenisistami. Byl Rios, Massu to gra tylko dla przyjemnosci chyba, bo przeciez nie dla wynikow, Gonzalezowi zabraklo motywacji do tenisa. Chile czeka tylko na swoj mega talent Christaoan Garina, ktory w tym roku juz startowal w Vina del Mar z dzika karta i wygral mecz 1 rundy pokonujac Lajovica w wieku 16 lat. Niemniej jednak troche jeszcze na tego Garina przyjdzie Chile poczekac. A wracajac do ypu, Podlipnik to zawsze bylo zaplecze dla Maasu i Gonzaleza, ale to zawodnik typowo challengerowy, a tutaj jestesmy poza poludniowoamerykanskimi kortami i bedzie jeszcz trudniej wygrac z faworytem w postaci Wlocha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Kilka meczy wartych uwagi:
Vesely - Krajinovic 1 1.25 ✅✅✅
Niski kurs, ale do podwyższenia ako w sam raz ???? Vesely na poziomie challengerów w tym roku na prawdę może zaimponować, świetny bilans (19/3). Bardzo dobrze zaprezentował się na RG, gdzie migiem przeszedł kwalifikacje, ale niestety wylosował Kohliego, więc przegrana z nim wstydu nie przynosi. Nie ma co patrzeć na ostatni mecz pomiędzy tymi zawodnikami, mecz w Uzbekistanie, myślę, że młodzian przyjechał tylko po wpisowe ???? Krajinovic co by tu powiedzieć, klasa niżej od Czecha.. choć widać zwyżkę formy, ale to za mało na solidnego i ambitnego Czecha !
Mayer - Gonzalez 1 1,26 ✅✅✅
Krótko i na temat. Widać, że Niemcowi chce się tu grać, więc śmiało go można dawać, rozstawiony z nr 1 Mayer ma wszystkie atuty by dziś wygrać i awansować do finału w Brunszwik. Kurs malutki, ale do kombinacji w sam raz ????

Zemlja - Konecny 1 1,17
✅✅✅
Kolejny faworyt po malutkim kursie. Zemlja gra u siebie i na pewno będzie chciał zajść jak najdalej, spotkanie raczej do jednej bramki ???? można dać tylko do kombinacji.
Lorenzi - Podlipnik 1 1,25 ✅✅✅
dx2 bardzo dobrze opisał ten mecz, więc nie ma co się powtarzać, gra u siebie, więc będzie chciał się pokazać, różnica klas dość duża, wygrywa Lorenzi ????
Bedene - Cipolla 1 1,46 ✅✅✅
Kurs bardzo mi odpowiada, spodziewałem się mniejszego. Bedene dwa mecze i dwa szybkie spacerki, Cipolla (nie lubię jakoś tego gracza, ale to nic nie znaczy) męczył się z Ghemem, więc to coś znaczy... Dodatkowo Bedene gra u siebie i wątpię by miał przegrać akurat z Włochem, który w tym sezonie nie zachwyca, stawiam na zwycięstwo Słowaka !
Giraldo - Naso 1 1,25 ✅✅✅
Giraldo pokonał Starace na jego ziemi, dla mnie jest faworytem tego spotkania, różne wyniki są na turniejach we Włoszech, ale faworyt jest jeden - jest nim Giraldo ! Kurs słaby, ale gram go w kombinacji ????
Carreno-Busta - Ruben Ramirez-Hidalgo 1 1,50 ⛔⛔⛔
trzeba go zapamiętać.. ale żenada ????
Gawronix super opisał ten mecz, nic dodać nic ująć, Rubena już nie powinno być na tym turnieju, no ale jakoś wydostał się z tarapatów, dziś wygrywa młody i waleczny Carreno ????
szkoda jednego meczu... 6/7 mam nadzieje, że ktoś skorzystał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bedene &amp; Gonzalez +1.5s @ 2.60 ✅ 63 76, 67 64 36
Aljaź w następnym tygodniu nie gra nigdzie, nie sprawdzając terminarzu sądzę że albo będzie odlatywał do USA lub szykował się na półmastersa w Hamburgu.
Cipolla wczoraj wyszarpał zwycięstwo nad Ghemem, a były konkretne kłopoty i brak regularności. Dzisiaj najcięższe wyzwanie w turnieju bo gra z gospodarzem który nigdzie nie ucieka, a siedzi u siebie w kraju w pięknym kurorcie turystycznym, a na dodatek robi swoje i wychodzi mu to dobrze.
Gonzalez po powrocie jak narazie widać szybki powrót do starej formy. Mayer bardziej chimeryczny niż Gonzo przy takiej grze na szybki powrót na dobry ranking sądzę że Argentyńczyk jest w stanie urwać seta może coś więcej.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Ode mnie :
Bedene - Cipolla 1 1,46
Pablo - Hidalgo 1 1,50
Mecze opisane przez kolegów. Bedene i Zemlja na moje spotkają się w półfinale aby gospodarz był w finale. Tak już abstrahując, to Cipolla słaby jest ostatnio, a Bedene fajnie pogrywa.
Drugi mecz to młody gniewny który gdzie się da to skalpuje w chellkach. Ruben miewa jakieś przebłyski ale tutaj widać, że nie prezentuje się super. Tak naprawdę , mogło go już nie być w tym turze. W tym meczu wszystko zależy tylko i wyłącznie od Pablo, a przekonałem się już kilka razy, że psycha czasami daje popis. Wierzę jednak, że on tutaj idzie po win w całym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pampus 81

pampus

Użytkownik
Tommy Fabbiano @ 2.37 ✅
dla mnie to typ 50-50 a nie z przewaga dla Martina
ogladalem wczorajszy mecz Wlocha z Ramosem - rozrzucal go po bokach, dobrze bil w same rogi, nie dal przejac hiszpanowi inicjatywy na dluzsza chwile
Martin jak dla mnie w tym turnieju sie meczy, w pierwszej rundzie meczarnie z nieznanym zawodnikiem, ale wymeczone 2-1, nastepna runda 2-0, choc tez gladko nie bylo.
wloch gra u siebie, jest mobilizacja, tym bardziej ze wygral 2 razy nie bedac faworytem.
dla mnie to Fabbiano zamelduje sie w nastepnej rundzie, moze po ciezkim pojedynku, ale jednak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Tommy Fabbiano @ 2.37
dla mnie to typ 55-45 z przewaga dla Fabbiano
ogladalem wczorajszy mecz Wlocha z Ramosem - rozrzucal go po bokach, dobrze bil w same rogi, nie dal przejac hiszpanowi inicjatywy na dluzsza chwile
Martin jak dla mnie w tym turnieju sie meczy, w pierwszej rundzie meczarnie z nieznanym zawodnikiem, ale wymeczone 2-1, nastepna runda 2-0, choc tez gladko nie bylo.
wloch gra u siebie, jest mobilizacja, tym bardziej ze wygral 2 razy nie bedac faworytem.
dla mnie to Fabbiano zamelduje sie w nastepnej rundzie, moze po ciezkim pojedynku, ale jednak.
__________________
Pomógł Ci mój typ? Wiesz co robić! :)
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dziś dwie propozycje na Winetke:

Jack Sock-Somdev Devvarman typ 2 2,15 eFortuna⛔ Frajerska przegrana z Sockiem który wcale nie biegał,2:1 i własne podanie w 2 secie i odłamka Jankesa, tie break 4:0 i własne podanie,przegrał na własne życzenie zabrakło zimnej krwi i opanowania

Kursy wystawione przez bukmacherów to jakaś herezja,hard to ulubiona nawierzchnia Hindusa i moim zdaniem jest dużym faworytem w tym meczu,świetne poruszanie się po korcie + 2bh to największe atuty Somdeva,Jack Sock to atomowy serwis + piekielny fh,jednak jak zawodzi to jest cienko, kuleje przede wszystkim 2bh gdzie z pewnością będą kierowane piłki przez Hindusa,h2h na korzyść Devarmana który pokonał Jankesa na trawie w Nothingam na dużo szybszej nawierzchni niż hard,Hindus potrafi grać z serwismenami wygrana z Johnsonem w poprzedniej rundzie i warto przytoczyć 5-cio setówke na AO z naszym Janowiczem


Alex Bogomolov Jr-Bradley Klahn Typ 1 1,46 eFortuna⛔ NO COMMENT

Na hardzie Rosyjski-Amerykanin czuje się jak ryba w wodzie,przynajmniej poza Europą i moim zdaniem powinien lajtowo odprawić słabego Klahna który powinien już odpaść w 1 rundzie z Dustovem,h2h na korzyść Alexa nic dodać nic ująć, ja w to wchodze ????
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Jiri Vesely @ 2.65 Unibet
jak zobaczylem ten kurs to z krzesla spadlem
&#39;male objawienie&#39; sezonu z gospodarzem, ktory nie ma formy?
no prosze Was, obok takiego kursu nie mozna przejsc obojetnie.
Mayer jest bez formy, lamal sie dzis z Gonzalezem na dzien dobry i na do widzenia.
Vesely ladnie pogrywa sobie na clayu, przede wszystkim spedzil mniej na korcie niz jego jutrzejszy przeciwnik.
niby Niemiec gra u siebie, tam sie zawsze gospodarze spinaja, ale tu nie bedzie co sie spinac.
jak patrzylem dzis na gre Floriana to sie zastanawialem, czy on dzis nie wstal lewa noga z lozka.
fatalny backhand i ten &#39;dziwny&#39; forehand.
Vesely jest w formie, moze ten final wygrac i jutro to zrobi.

spotkania Jones - Arguello radzę nie ruszać, bo tam moze byc niezla dramaturgia...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jones @ 2,15 unibet ✅
Jones czuje sie tu dobrze widac tu po jego zachowaniu, kiedy trzeba serwuje bardzo mocno i biega do siatki, o dziwo zredukował ilosc ue. Arguello z tego co go czasem widziałem,nie radzi sobie z agresywnym stylem u rywala.
 
F 0

fanboy

Użytkownik
niezłe jaja w meczu Bogomolova. Stracilem do niego resztki sympatii ... pilka spadła prawdopodobnie na linie przy bp dla klahna. Wielki panicz z Rosji sie obraził na sędziego podszedl do stolika podał mu ręke i poszedł sobie do domu ????
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Peire Riba - Paolo Lorenzi 2 1.53 Bet 365 Zwrot Bardzo dziwna sytuacja Lorenzi wygrał 1 seta 61 w drugim przegrywał już 51 i przy stanie 54 wywalił się przy wymianie po czym poszedł na swoje krzesełko wrócił przelamał Ribe na Po 5 przy swoim serwie zrobił DF na 0:15 i skreczował ????
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie zdecydowałem się na grę na Włocha ponieważ dość niezle wygląda w tym turnieju może nie miał jakiś wymagających rywali ale pewnie ich odprawił poza tym gra u siebie półfinał więc o żadnym odpuszczaniu nie ma mowy. Riba natomiast rozegrał tutaj 3 bardzo zacięte ponad 2 godzinne spotkania i dziś może być troszkę zmęczony co Lorenzi powinien wykorzystać H2h 2-0 dla Włocha
 
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
F.Mayer-Vesely 1 @1.5
Niemiec pokonal bardzo dobrych rywali w tym turnieju, chociaz jest rozstawiony z &quot;jedynka&quot;, wiec nazwisko i rankimg ma najlepszy. Mamy teraz 4 tygodnie granai w Niemczech tj. nieduzy challengery w Marburgu, duzy challenger w Braunschweig, sredni turniej ATPw Stuutgarcie i duzy hamburg na koniec. Jak zwykle o tej porze roku do glosu dochodzi kilku zawodnikow i sygnalizuje zwyzke formy. Przyklady pierwsze z brzegu Delbonis, ktory zagral kiedys swietnie w Stuttgarcie, Crivoi, ktory ide o zaklad wystartuje w kwalilfikacjach do Hamburga, chociaz jeszcz mu brakuje zeby sie tam zalapac. No i oczywiscie w Hamburgu prawdopodobnie ujrzymy znowu swietna dyspozycje wlasnie Mayera, jak to zwykle bywa w Hamburgu. Mayer w tym roku nawet do przyszlotygodniowego Stuttgartu sie nie zglosil, ale proznowac z pewnoscia nie bedzie. Licze zatem, ze wygra sobie tego challengera w Braunschweig, bo tutaj pula jest jak na challenger bardzo atrakcyjna, a treningowo tez potwierdzi rosnaca forme Niemca. Vesely oczywiscie bardzo dobrze sie spisuje w challengerach. Moze byc i tak ze Mayer zagra oszczednie i nie wygra, bo tutaj trzeba miec determinacje, ale ze to final to zawsze to tytul, a gratyfikacja finansowa tez jest. Spodziewam sie wiec, ze Mayer wygra ten challenger, a pozniej juz tylko czekac na Hamburg w wykonaniu Flo.
 
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
niezłe jaja w meczu Bogomolova. Stracilem do niego resztki sympatii ... pilka spadła prawdopodobnie na linie przy bp dla klahna. Wielki panicz z Rosji sie obraził na sędziego podszedl do stolika podał mu ręke i poszedł sobie do domu
No ciekawa scena. Bedzie prawdopodnie jakas solidan kara.
I ten komentarz na wyjsciu do sedziego: &quot;Go.. fuck yourself&quot; ????
http://www.youtube.com/watch?v=gHifflPwDlc&amp;amp;feature=youtu.be
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
F.Mayer-Vesely 1 @1.5
Niemiec pokonal bardzo dobrych rywali w tym turnieju, chociaz jest rozstawiony z &quot;jedynka&quot;, wiec nazwisko i rankimg ma najlepszy. Mamy teraz 4 tygodnie granai w Niemczech tj. nieduzy challengery w Marburgu, duzy challenger w Braunschweig, sredni turniej ATPw Stuutgarcie i duzy hamburg na koniec. Jak zwykle o tej porze roku do glosu dochodzi kilku zawodnikow i sygnalizuje zwyzke formy. Przyklady pierwsze z brzegu Delbonis, ktory zagral kiedys swietnie w Stuttgarcie, Crivoi, ktory ide o zaklad wystartuje w kwalilfikacjach do Hamburga, chociaz jeszcz mu brakuje zeby sie tam zalapac. No i oczywiscie w Hamburgu prawdopodobnie ujrzymy znowu swietna dyspozycje wlasnie Mayera, jak to zwykle bywa w Hamburgu. Mayer w tym roku nawet do przyszlotygodniowego Stuttgartu sie nie zglosil, ale proznowac z pewnoscia nie bedzie. Licze zatem, ze wygra sobie tego challengera w Braunschweig, bo tutaj pula jest jak na challenger bardzo atrakcyjna, a treningowo tez potwierdzi rosnaca forme Niemca. Vesely oczywiscie bardzo dobrze sie spisuje w challengerach. Moze byc i tak ze Mayer zagra oszczednie i nie wygra, bo tutaj trzeba miec determinacje, ale ze to final to zawsze to tytul, a gratyfikacja finansowa tez jest. Spodziewam sie wiec, ze Mayer wygra ten challenger, a pozniej juz tylko czekac na Hamburg w wykonaniu Flo.
Według mnie to tutaj trzeba w drugą stronę pograć.Mayer pokonał bardzo dobrych rywali?Jedynie DelBonisa można do tego grona zaliczyć.
Pierwsza runda wygrana z Minarem,druga z Reisterem,na którego stawiałem,ale on ten mecz olał totalnie.Mecz przechodził.W sumie Reister przed Braunschweig zagrał kilka dobrych turniejów,więc kiedyś musiało przyjść zmęczenie.3 runda wspomniany DelBonis,z którym Mayer męczył się niesamowicie,no i wczoraj Gonzalez.Ludzie,którzy oglądali ten mecz pisali,że Mayer zagrał padakę.
Vesely miał dużo bardziej wymagających rywali.Golubev,Serra i Struff to jednak nieco wyższa półka niż Minar czy Gonzalez.Seta stracił tylko ze Struffem.
Widać,że jest w formie.Finał w Prostejovie,który przegrał ze Stepankiem.Wcześniej 4 mecze zagrane na RG.Przed RG wygrana w Ostravie oraz w kwietniu w Mersin.
Mayer nie osiągnął żadnych wyników od zeszłego zwycięstwa właśnie w Braunschweig.
Vesely@2.30 b365⛔ // Vesely po dosyć przyzwoitym 1 secie od 2 stanął w ogóle nie podejmując walki????
 
agent-tomek 5

agent-tomek

Użytkownik
no zachowanie Bogomolova skandaliczne...
Ale teraz coś o Klahnie... zawodnik słaby moim zdaniem, jego backhand stoi na niziutkim poziomie, co rywale często wykorzystują. Już w meczu z Dustovem Klahna nie powinno być w turnieju, to Uzbek sam sobie zgotował porażkę. Mając 40-0 dał się złamać... i co do pracy sędziów, w tamtym meczu z Dustovem również Uzebek pokazywał że tu był błąd serwisu, mimo iż wygrał nawet ten punkt. Tam jest Ameryka sędziowie idą za swoim to jasne, niestety. Druga sprawa ciężko nam określić z tej perspektywy co tam się stało czy była linia czy nie. Alex powinien grać dalej, gdyż moim zdaniem piłka była na pograniczu linii autu, więc powinien grać dalej, chyba że był pewny, ale mimo wszystko nie powinien tak się zachować.
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Florian Mayer - Jiri Vasely Over 21,5g 1.72 Bwin✅
Jeszcze jeden typ na dziś bardzo ciekawy kurs na ten over wystawił nam Bwin patrząc na to jak gra Mayer w tym turnieju nie sądzę aby to gładko wygrał ( przegrał gładko raczej też nie ponieważ gra u siebie więc na pewno powalczy ) a Vasely jest ostatnio w gazie więc na pewno tego meczu łatwo nie odda widzę sporą szansę na powodzenie tego typu
Edit poprawione dzięki za info
 
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Mayer nie broni tutaj zadnego tytulu. On w Brunszwiku naweyt nie gral w ostatnich dwoch latach (dalej nie sprawdzalem). Czasami trzeba sprawdzic cos samemu, a nie powielac co ktos napisze. Do usuniecia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Mayer nie broni tutaj zadnego tytulu. On w Brunszwiku naweyt nie gral w ostatnich dwoch latach (dalej nie sprawdzalem). Czasami trzeba sprawdzic cos samemu, a nie powielac co ktos napisze. Do usuniecia.
Racja,ale jestem na 100% przekonany,że gdzieś takie info się pojawiło.
 
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Klahn-Sock 2 @1.45
Jacek Skarpeta powinien ten final wygrac. Nie ogladalem tych spotkan, ale rozklad jazdy jak i umiejetnosci moim zdaniem faworyzuja Socka. Przede wszystkim Sock wie na czym polega tenis i umie grac z glebi kortu i zaloze sie, ze wczoraj zagral bardzo dobry mecz z Dev Varmanem, ktory umie przebijac w nieskonczonosc. Ogolnie Sock to jeden z ciekawszych Amerykanow. Przeszedl kwalifikacje do French Open, pokonal Garcie Lopeza i przegral w 2 rundzie z Haasem. Widzialem troche meczu z Niemcem i umie Amerykanin grac, a byl blisko wygrnai nawet pierwszego seta. Na pewno ma wieksza smykalke do gry z glebi kortu niz cala plejada tych amerykanksich Johnsonow i tym podobnych. Ogolnie mam wrazenie, ze Klahn po tym co stalo sie w polfinale z Bogomolovem, moze miec wrazenie, ze nie do konca na ten final zasluzyl, a moze cos w glowie tez zostanie. Sock wzial dzika karta do tego turnieju i chyba warto bylo. Generalnie duzo tutaj przemawia za Sockiem wraz z rozstawieniem (Sock jest &quot;trojka&quot;, Klahn jest &quot;osemka&quot;. Na moje oko dobrze Sock zbudowal forme przez ten turniej, wiec wytyouje triumf mlodszego o 2 lata Amerykanina. Naprzod Skarpeta !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom