>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 27: Brunszwik, Winetka, Manta

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Challenger ATP Manta
????22:00 Christopher Diaz-Figueroa (GUA) - Facundo Arguello (ARG) @ 1.50 ✅ [3:6, 3:6]
Podbijam typ kilka postów wyżej, 23-letni Argentyńczyk preferuje mączke, ale nawierzchnia twarda nie jest mu obca co pokazują poprzednie turnieje w Ekwadorze.
Challenger ATP Winnetka
????19:30 Donald Young (USA) - Jarmere Jenkins (USA) @ 1.17 ✅ [6:2, 6:2]
Spotkanie dwójki afroamerykanów. Turniejowa siódemka vs zawodnik z dziką kartą. Najwyżej sklasyfikowany Jenkins był w 2011 roku, na 683 miejscu. Kontuzja albo przerwa ? Kit wie bo 2 lata wyrwane z historii gier w turniejach Challenger, bądź ATP. Donald Young to perspektywiczny zawodnik, dobre wyniki na grassie w Nottingham + wygrany turniej na hardzie w meksykańskim Leon. Mecz jak najbardziej do wygrania przez Donalda.​
????20:30 Austin Krajicek (USA) - Jack Sock (USA) @ 1.20 ✅ [4:6, 1:6]
Turniejowa trójka vs 290. w rankingu Krajicek, który nie jest byle jakim chłopcem do bicia... na szczeblu ITF ???? . Wygrana w ITF Tampie na ziemi, na hardzie wygrane w ITF Little Rock i ITF Sherbrooke. Gracz ograny na ITF, czy na Challengery jest dobry ? Mecz z Bogdanoviciem (1 set 0:6, potem 6:3, 6:3) był dziwny i takiego się spodziewam dzisiaj. Jednostronne widowisko
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Arevalo-Campozano 2 @1.4 expekt
Wrzuce jeszcze jeden typ na noc, chociaz meczu oczywiscie sledzic nie bede z ewzgledu na pore. Campozano chyba najlepszy obecnie ekwadorski tenisista. Campozano potrafi nawiazac walke w z czolowymi challengerowcami na cegle w Ameryce Poludniowej. Tutaj jak zwykle wszystko rozbija sie jak sobie radzi na twardej nawierzchni, wiec jak zwykle spogladamy na dwie ostatnie edycje turnieju w Mancie i traczej jest niezle. W 2011 roku Campozano ulegl w 3 rundzie w Mancie z Dabulem, ktory wygral caly turniej. W 2012 przegral po walce w cwiercfinale z triumfujacym pozniej Guido Pella. Wniosek jest taki, ze potrafi sobie poradzic z tymi nizej klasyfikowanymi zawodnikami, a z najlepszymi potrafi podjac walke. 10 wygranych turniejow Futures w karierze (z czego 5 na twardje nawierzchni), glownie na terenie Ekwadoru i Wenezueli. Rywal z Salwadoru dosc anonimowy, chociaz tez 4 wygrane futuresy i dobre warunki do gry bo 195 cm wzrostu Alevaro. Niemniej jednak Campozano duzo wyzszy ranking i turniejowa &quot;szostka&quot;, a miejsce rozgrywania tez powinno miec duze znaczenie dla gospodarza.
 
N 7

nrth

Użytkownik
Haider - Pashanski 1 @1,45 Unibet
Haider przeszedł pierwszą rundę czyli chce mu się grać w turnieju W tym roku na clayu 15 zwycięstw przy ... dwóch Pashanskiego. H2H na korzyść Haidera gdzie wygrywa 2:1 z czego dwa ostatnie zwycięstwa w poprzednim 2012 roku. Austriak jest po prostu lepszy od Borisa i nie powinien mieć problemów.
✅✅
 
piotrek2591 13

piotrek2591

Użytkownik
Challenger Portoroz
Zemlja - Beck 1 @ 1.44 ✅
Zemlja o klasę lepszy od Karola, nawierzchnia twarda bardzo mu służy, a poza tym gra u siebie więc na pewno nie będzie odpuszczał. Kurs niczego sobie, a nawet 2-0 #2.20 ✅ bym polecał.
Dancevic - Donksoy 2 @ 1.57 zwrot
Rosjanin złapał bardzo dobrą formę w ostatnim czasie i myślę, że z jego atutami podtrzyma ją na hardzie. Jego wyniki na twardej w tym roku nie zachwycały, ale przegrywał w większości z dobrymi przeciwnikami (Haas, Murray, Dodig, Pospisil i jedna wpadka z Dev Varnamem). 0-2 @ 2.50 również nie wykluczone.
Challenger Todi
Sousa - Cecchinato 1 @ 1.40
✅
Dobry ziemniak kontra nijaki Włoch, jedyny atut przemawiający za Włochem to własny teren, ale to by było chyba na tyle. Również 2-0 @ 2.20⛔.
Molteni - Lorenzi 2 @ 1.25
✅ &amp; 0-2 @ 1.72✅
Dwóch Włochów o dwóch różnych poziomach gry, nie ma co się również rozpisywać ponieważ powinno być szybkie 0-2.
Delic - Martin 2 @ 1.44
✅ &amp; 0-2 @ 2.20✅
Martin po początkowych problemach z Celvo w pierwszej rundzie rozegrał dwa dobre sety i pokonał Włocha. Jeśli już przeszedł 1 rundę to znaczy, że nie przyjechał tylko na wycieczkę i będzie walczył o końcowy sukces bo nie jest to wykluczone. Po drugiej stronie siatki mało znany Chorwat, myślę, że 0-2 jak najbardziej realne, kursy na Martina chyba tylko i wyłącznie tak wysokie z powodu lekkich problemów w 1 rundzie.
Becker - Riba-Madrid 1 @ 3.75⛔ zabrakło odrobiny ogrania..
Na koniec szukam niespodzianki. Młody Niemiec bardzo dobrze zaczął turniej i mam nadzieję, że pójdzie za ciosem. Po drugiej stronie w miarę dobry ziemniak, któremu raz na jakiś czas zdarzają się wpadki w challengerach, może akurat dzisiaj ona nastąpi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toudi 715

toudi

Użytkownik
Joao Sousa - Marco Cecchinato
Sousa 1.53
Betgun✅✅

Sousa na clayu to solidny gracz, ma w karierze bilans 11-11 na tej nawierchni na poziomie ATP, na challangery pomału robi się za dobry, jest w dobrej formie, od 18 maja ma bilans 13-3. Oglądałem go wczoraj przeciwko francuskiemu hot prospectowi Pouille i podobała mi się jego gra, mam wrażenie, że poprawił psychę, bardzo dobrze rozgrywał końcówki setów. Młody 21 letni Włoch na razie bez sukcesów, dopiero 308 w rankingu. Typ trochę na czuja po tym co wczoraj widziałem w wykonaniu Sousy, mecz już o 9:30.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Ungur-Giustino 1 @1.25
Jak zwykle w te male challengery ostatnimi dniami. Ungur okolo miesiaca wstecz wygral maly rumunski challenger w Arad. Tutaj generalnie wyglada to podobnie w Timisoarze. Rywalem jest kwalifikant Gisutino i o nim zbyt wiele powiedziec nie mozna, chociaz ogral Jaroslava Pospisila. Wazna informacja wydaje sie natomaist fakt, ze Ungur wczoraj zostal skreslony z list w Bastad i Stuttgacie, a wiec skoro sie tam nie wybiera to chyba troche jeszcze planuje pograc w tym mniejszym challengerze. Do kombinacji jakiejs powinni obleciec.
E.Gomez-Arguello 2 @1.28
W sumie wszystko na temat Arguello i tego turnieju jest strone wczesniej i 90 procent tego wywodu sie pokrywa, tylko rywal inny. Arguello dobrze sobie radzil w tym malym challengerze na twardej nawierzchni w ostatnich dwoch latach (final i polfinal), wiec tutaj na tle takiego rywala powinein dac smialo jeszcze rade.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dziś trochę inaczej:
prowadzić 4;2 w drugim..⛔Linzer dobra forma ostatnio + Crivoi coś przebąkiwał o lekkiej zniżce i chyba kwalach chociaż go widze w Holandi w Mainie

✅Vesely, póki co dobrze robi cisnąć te czelki, Golubev ostatnio na fali ale czytałem o dziwnym meczu z Kamke, a po2 zaczynają się jego chyba ulubione turnieje atp gdzie na pewno spróbuje w kwalach.

✅Ignatik z przebijaczem Olaso, mimo ze Białorusin nie zachwyca tego roku to na twardych kortach z leszczami nie przegrywa, Olaso nie cenie na szybszych , ma zbyt słaby serwis , potrafi tylko przebijac oraz raz na jakis czas wybrac moment ataku przy siatce.


Toudi Sousa akurat nie zachwycił w ostatnim meczu ????
 
M 0

mrroy

Użytkownik
Rzadko oglądam turnieje tej klasy, więc powiedzcie mi, czy takie sędziowanie jak w meczu Sousa - Cecchinato jest normalne. Włoch wywala piłki z dobre 30-40 cm poza linię, na co liniowi zupełna cisza. Sytuacja miała miejsce kilka razy. Czy zawsze w taki sposób traktuje się &quot;swoich&quot;?
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Rzadko oglądam turnieje tej klasy, więc powiedzcie mi, czy takie sędziowanie jak w meczu Sousa - Cecchinato jest normalne. Włoch wywala piłki z dobre 30-40 cm poza linię, na co liniowi zupełna cisza. Sytuacja miała miejsce kilka razy. Czy zawsze w taki sposób traktuje się &quot;swoich&quot;?
Cieżko mi powiedzieć, bo meczu nie ogladalem. Ale skoro graja na cegle, to zawodnik w kazdej chwili po rozegranym punkcie, moze na żądanie poprosić sędziego głownego o sprawdzenie śladu i raczej nie ma problemu wiekszego, zeby stwierdzic czy pilka byla dobra czy autowa. Takie sytuacje to raczej uchodza na kortach twardych w turniejach bez systemu challenge.
 
D 53

dynia24

Użytkownik
Kilka typów na dziś (Unibet):
Challenger Brunszwik (Niemcy)

????14:30 Mayer F. - Delbonis F 2 @ 2,75
Kiepskie losowanie dla Mayera w Wimbledonie no i teraz również nie trafił za dobrze. Mimo tego że jest gospodarzem to rywal w ostatnich meczach łapie formę i nie odpuszcza challengerów. Delbonis w ostatnich latach dwa razy ogrywał Mayera po 2:0.

Challenger Todi (Włochy)

????14:00 Giraldo S. - Starace P. 2 @ 2,20
Mimo sporej różnicy w rankingu stawiam na Włocha. Przemawiam za tym fakt, że gra u siebie i potrafi ogrywać lepiej notowanych w rankingu rywali. W ostatnich latach Giraldo już raz poległ ze Starace.

Challenger Winnetka (USA)

????18:30 Bogomolow A. Jr - Zverev M. 2 @ 2,25
W tym meczu chyba tylko ranking zdecydował o kursach. Mischa w lepszej formie od Rosjanina. W tym roku już raz Zverev ogrywał swojego rywala (2:0) - również na twardej nawierzchni w Maui (USA)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dwa typy jeszcze odemnie

Robert
bardzo solidny czelendzerowiec czesto niedoceniany , sprytny, regularny nie ma co wymieniać, bo chodzi głównie o Fischera który nie lubi takiego stylu u rywala o czym swiadczy h2h, oraz cos mi sie wydaje ze tez na kwale sie zbiera.

Bogomolov gra tutaj bardzo dobrze, widac ze sprawia mu to przyjemnosc, przez chwile niezagrozony z Chvojka, tamtego drugiego meczu nie widziałem. Zverev prócz krotkiego epizodu na trawie w tym roku nie zachwyca, nawet serwis juz tak nie straszny.
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Greg Jones @ 1.72 Bet365 ✅
Spadki juz sa, rynek zareagowal, prawidlowo.
Dla mnie Jones jest jednym z trzech kandydatow do wygrania tego turnieju (jest jeszcze Rusell i Arguello)
Przeciwnik bardzo malo gra na hardzie, wiec skad taki kurs? a no nie wiem
wiekszosc meczy rozegral na maczce, choc i tam nie blyszczy swoja gra.
widzialem Jones&#39;a kilkakrotnie, mlody gracz z dobrze zapowiadajaca sie przyszloscia
piekielnie mocny serwis + do tego dobry forehand i czeste wypady do siatki daja punkty.
dla mnie to on jest faworytem i ten mecz wygra, ma wszystko by go wygrac.
do tego na pewno Russell ✅ + Arguello ✅
oboje maja przeciwnikow jako chlopakow do bicia, Oullette powinien juz odpasc z Polansky&#39;m ale sie jeszcze trzyma, 3r to dla Niego juz za duzo. Gomez co prawda jest gospodarzem, ale z twardą nawierzchnią nie ma wiele wspolnego - 10, 11 i 12 rok to szybkie odpadniecie w 1r wlasnie w tym turnieju, w zadnym innym nie gral na hardzie, dlatego powinno byc easy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
dalej patrzcie na tennisexplorer...
Gomez nie grał na hardzie? A ciekawe na czym grają w rozrywkach college w USA, gdzie na codzien gra
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
dalej patrzcie na tennisexplorer...

Gomez nie grał na hardzie? A ciekawe na czym grają w rozrywkach college w USA, gdzie na codzien gra
ok, niech bedzie tak jak mowisz, tyle ze na dodatek Arguello ma do obrony polfinal z zeszlego roku i jakos nie widze wiekszych szans dla Gomez&#39;a ;)
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
dalej patrzcie na tennisexplorer...

Gomez nie grał na hardzie? A ciekawe na czym grają w rozrywkach college w USA, gdzie na codzien gra
Hejka Ted, móglbyś kopsnąć linka skąd korzystasz żeby sprawdzić takie rzeczy ?
Może być tu albo PW , później do kasacji.

pzdr
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
typu nie neguje , bo poziom akademicki jest słaby tylko chcialem z bledu wyprowadzic ????
Quiroz w 1r po 3,1 ze słabym Barrientosem byl do brania, taka sama sytuacja, 0 hardu na tennisexplorer :p
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Alijaz Bedene - Flavio Cipolla 1 1.55 Bwin ✅
Bardzo przyjemny kurs Bedene dziś pewnie odprawił Vegera natomiast Cipolla musiał pomęczyć się z Ghemem . Dodatkowo Bedene gra u siebie myślę że powinien spokojnie jutro ograć Cipolle który w tym sezonie w jakieś super formie nie jest Bedene grał dużo lepiej
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Carreno-Busta - Ruben Ramirez-Hidalgo Typ 1 1,75 Bwin ⛔ Doświadczenie wygrało ????
Pojedynek dwóch Hiszpanów, młodego gniewnego i starego wyjadacza,moim zdaniem jutro nie będzie czego zbierać z Rubena oglądałem ostatnio jego spotkania i musze powiedzieć że popełnia masę niewymuszonych błędów, często gra bez głowy,dużo nieprzemyślanych i nieprzygotowanych akcji, sporo podwójnych błędów,ostatnio porażki z takimi wariatami jak Puetz,Nedovesov i sromotna klęska z Renzo Olivo,po drugiej stronie rewelacja obecnego sezonu młody Hiszpan który w tym sezonie ma już na rozkładzie graczy Top 20, serwis trochę kuleje ale pozostałe elementy na dobrym poziomie, mocny fh jak i niezły 2bh,jednak ambicji i woli walki nie można mu odmówić walczy do ostatniej piłki,w ubiegłym tygodniu wygrany turniej w Tanger gdzie nie miał zbyt wymagających rywali wcześniej porażka w Blois po bardzo wyrównanym meczu z pozniejszym finalistą Lajovicem, moim zdaniem Pablo w tym sezonie i w ostatnich tygodniach jest w dużo lepszej dyspozycji niż jego starszy kolega i powinien spokojnie zameldować się w next rundzie i taki kurs bardzo mi odpowiada, radze łapać teraz bo będzie spadał

Do tego jeszcze bez analizy:
Mayer-Gonzalez ✅
Vesely-Krajinovic ✅
Giraldo-Naso✅
Lorenzi-Podlipnik✅
Bedene-Cipolla
Zemlja-Konecny

Każdy z pogrubionych zawodników powinien lajtowo zameldować się w następnych rundach o ile nie zlekceważy rywala i nie przydarzy się jakaś nieoczekiwana kontuzja ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 53

dynia24

Użytkownik
Challenger Manta (Ekwador)

???? 00:00 Jones G. - Collarini A. 2-0 @ 2,45 (bwin)
Również jestem za pewnym zwycięstwem Jonesa. Australijczyk świetnie radzi sobie na hardzie i to na pewno jest jego przewaga nad Argentyńczykiem. Dość gładko odprawił turniejową piątkę w pierwszym meczu, a do tego rzadko kiedy można go przełamać. Obstawiam na zwycięstwo Jonesa w dwóch setach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom