>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 23: Nottingham -1, Arad, Furth, Prostejov, Caltanissetta

Status
Zamknięty.
A 132

acemilan

Użytkownik
Czytać się tego nie da co w tym dziale piszecie jak to każdy sprzedawał mecze.
Pewnie, najłatwiej swoje nieudolne typy tłumaczyć handlem itp, ale akurat Mayer nie miał żadnych szans z Gabą, bo ten naparzał po liniach, że większa część ATP nie odbierałaby podobnych piłek. Ale łatwiej napisać rysiowi &#39;puścił&#39;- zwłaszcza, że bronił tutaj sporo punktów za zwycięstwo, zwłaszcza, że gra w miejscowym klubie i sporo trenuje tutaj w zimie, ale tego ryś nie wie, bo na tennisexplorer nie napisali.
Ramos też puścił, Nieminen też (akurat tu był w słabszej dyspozycji także na treningach), ale warto sobie zwrócić uwagę na bh cross Gojowczyka i ponowienie ataku po linii, a potem pisać tego typu bajki. Do tego warunki na korcie centralnym są zgoła odmienne od bocznych, ale skąd rysie mogą to wiedzieć z cyferek z livescoru.
Polewkę tylko mam czytając co tu piszecie i tyle.
Aha, żeby nie było, to na miejscu to piszę z Prostejova- czas spadać na korty. To co dziś po Radku znów będzie że puścił?
PS. Zapomnieliście napisać, że Hajek wczoraj puścił ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Becker - Mannarino @1,5 ✅ Luzik
bet365
Becker bo ciężkim meczu pokonał Johnsona , Amerykanin jak się spodziewałem postawił się i powalczył .
Dziś Mannarino który ładnie rozrzuca piłeczki od lewej do prawej , spora regularność . Wystarczyło to na Bakera który nic nie pokazał i Matosevica który kolejny raz kompromituje się swoją grą .
Becker pokazał że wciąż liczy się na trawie , dawniej to był mój 1 zawodnik gra grania na tej nawierzchni , obawiałem się o jego forme ale widać że wciąz ma to coś .
Bardzo pewnie trzyma swój serwis , serwis Mannarino będzie na pewno łatwiejszy w odbiorze niż Johnsona który często się tym elementem ratował .
Wątpie żeby tym delkitanym , cierpliwym rozrzucaniem piłek Francuz zaskoczył Beckera który potrafi zarówno poprzebijać jak i przyśpieszyć/pójść do siatki .
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Becker - Mannarino @1,5
bet365

Becker bo ciężkim meczu pokonał Johnsona , Amerykanin jak się spodziewałem postawił się i powalczył .
Dziś Mannarino który ładnie rozrzuca piłeczki od lewej do prawej , spora regularność . Wystarczyło to na Bakera który nic nie pokazał i Matosevica który kolejny raz kompromituje się swoją grą .
Becker pokazał że wciąż liczy się na trawie , dawniej to był mój 1 zawodnik gra grania na tej nawierzchni , obawiałem się o jego forme ale widać że wciąz ma to coś .
Bardzo pewnie trzyma swój serwis , serwis Mannarino będzie na pewno łatwiejszy w odbiorze niż Johnsona który często się tym elementem ratował .
Wątpie żeby tym delkitanym , cierpliwym rozrzucaniem piłek Francuz zaskoczył Beckera który potrafi zarówno poprzebijać jak i przyśpieszyć/pójść do siatki .
Moim zdaniem po takim kursie nie warto. Niemiec gra bardzo nie pewnie w tym turnieju. Napisałes, że pewnie trzyma serwis co na pewno nie jest prawda. W 1r stracił swoje podanie chyba 2 razy. Wczoraj w 1 secie wychodził ze stanu 15:40 i były dwie długie wymiany gdyby popełnil blad byly by po secie bo nawet sie nie zblizył do breaka w 1 secie. Z latami Becker na pewno stracił na mocy podania, wczoraj z Amreykaninem było kilka długich wymian, a w nich dzisiaj Francuz może okazać się lepszy... Jak dla mnie no bet. Monnarino gra fajny tenis, który na pewno pasuje na trawe,a mnie Niemiec nie przekonuje w tym turnieju, no ale zobaczymy.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Moim zdaniem po takim kursie nie warto. Niemiec gra bardzo nie pewnie w tym turnieju. Napisałes, że pewnie trzyma serwis co na pewno nie jest prawda. W 1r stracił swoje podanie chyba 2 razy. Wczoraj w 1 secie wychodził ze stanu 15:40 i były dwie długie wymiany gdyby popełnil blad byly by po secie bo nawet sie nie zblizył do breaka w 1 secie. Z latami Becker na pewno stracił na mocy podania, wczoraj z Amreykaninem było kilka długich wymian, a w nich dzisiaj Francuz może okazać się lepszy... Jak dla mnie no bet. Monnarino gra fajny tenis, który na pewno pasuje na trawe,a mnie Niemiec nie przekonuje w tym turnieju, no ale zobaczymy.
???? Adrian Mannarino - Benjamin Becker dla Mecz WYNIK 46 16 ⛔
KURS: 2.30
Stawka: 50 | Do wygrania: 65 PLN
Expekt
Też jestem tego zdania co WIDZU - w zasadzie większość co istotne opisał już. Wg mnie mecz 50/50 albo nawet z wskazaniem na Mannarino - zatem mamy całkiem niezłe VALUE. Widziałem wczoraj końcówkę spotkania Mannarino - Matosevic i Francuz grał na prawdę fajnie. Becker rozegrał tutaj już dwa ciężkie spotkania - dziś poprzeczka może być zawieszona już za wysoko dla niemłodego już Niemca...
KURS 2.70 w SportingBet na pewno sporo przesadzony, więc jak najbardziej można delikatnie spróbować.
H2H 3:0 dla Beckera, m.in. właśnie rok temu w tym turnieju się spotkali i gładko wygrał Niemiec - czas na rewanż !!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czytać się tego nie da co w tym dziale piszecie jak to każdy sprzedawał mecze. Pewnie, najłatwiej swoje nieudolne typy tłumaczyć handlem itp, ale akurat Mayer nie miał żadnych szans z Gabą, bo ten naparzał po liniach, że większa część ATP nie odbierałaby podobnych piłek. Ale łatwiej napisać rysiowi &#39;puścił&#39;- zwłaszcza, że bronił tutaj sporo punktów za zwycięstwo, zwłaszcza, że gra w miejscowym klubie i sporo trenuje tutaj w zimie, ale tego ryś nie wie, bo na tennisexplorer nie napisali. Ramos też puścił, Nieminen też (akurat tu był w słabszej dyspozycji także na treningach), ale warto sobie zwrócić uwagę na bh cross Gojowczyka i ponowienie ataku po linii, a potem pisać tego typu bajki. Do tego warunki na korcie centralnym są zgoła odmienne od bocznych, ale skąd rysie mogą to wiedzieć z cyferek z livescoru. Polewkę tylko mam czytając co tu piszecie i tyle. Aha, żeby nie było, to na miejscu to piszę z Prostejova- czas spadać na korty. To co dziś po Radku znów będzie że puścił? PS. Zapomnieliście napisać, że Hajek wczoraj puścił
Czytać to się twoich bzdur nie chce. Każdy kto tylko oglądał &quot;spotkania&quot; Nieminena, ramosa czy Mayera widział, że nie chciało się im grać. Nie wnikam z jakich powodów - zarobkowych, fizycznych czy leniwca - nie wiem. Ale fakty sa takie, że sobie ewidentnie odpuścili i cały turniej na tym raci, bo organizatorzy mogliby spróbowac zaprosić innych graczy z atp troszkę bardziej ambitniejszych z mniejszymi sukcesami w atp i wyglądałby turniej całkowicie inaczej. Jeśli twierdzisz, że Gaba walił po liniach to lol ???? Nie mówię, że grał źle, ale Mayer widząc, że musiałby pobiec odebrac piłkę po prostu nawet nie ruszał się z miejsca tylko patrzył za piłką.
Sprawa jest oczywista - co poniektórzy odpuszczają spotkania z różnych powodów i jest to niestety żenujące podczas oglądania.
PS: jeśli Hajka porównujesz do Ramosa, Nieminena czy Mayera to bardzo spoko ;)
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Prostejov
Peter Gojowczyk - Jiri Vesely
typ: Peter Gojowczyk
kurs: 3.55
buk: MarathonBet
Analiza:
Obok takiego kursu poprostu nie mozna przejsc obojetnie. Ja rozumiem ze turniej jest w Czechach ze Vasely to spory talent ale Gojowczyk mimo pomocy przeciwnikow radzi sobie znakomicie. Niemiec ma wieksze doswiadczenie w challengerach , na rozkladzie w swojej karierze ma juz sporo challengerowych elit. Tutaj pokonnywal graczy grajacych na wyzszym poziomie jak Nieminen czy Ramos Vinolas. Czech mial ciezkie 3 setowki z Sockiem i Rosolem. Jest to mlody gracz i jezscze nie do konca uksztaltowany. Zdarzaly mu sie wpadki na hardzie i uwazam ze po ostatnich ciezkich meczach wpadka zdarzy mu sie i na cegle. Moim zdaniem nie powtorzy on finalu z Ostravy a Gojowoczyk stoi przed wielka szansa na drugi finall w challengerach w swojej karierze. Nigdzie niema tak wysokiego kursu jak w Marthonbet. Z racji tego ze Vesly w tym roku gra barzdo dobrze i gra u siebie zrobila sie masowka na Czecha. Nie jestem fanem masowek bo czesto koncza sie one bardzo zle. Niemiec zlapal forme c i napewno jest wstanie pokonac podmeczonego Vesely. Mam nadzieje ze bedzie on kontynuowal swoja dobra gre w tym turnieju. Doswiadczenie za niemcem , talent za Czechem. Po takim kursie warto pocisnac na Gojowczyka!
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger Prostejov
Peter Gojowczyk - Jiri Vesely
typ: Peter Gojowczyk
kurs: 3.55
buk: MarathonBet
Analiza:
Obok takiego kursu poprostu nie mozna przejsc obojetnie. Ja rozumiem ze turniej jest w Czechach ze Vasely to spory talent ale Gojowczyk mimo pomocy przeciwnikow radzi sobie znakomicie. Niemiec ma wieksze doswiadczenie w challengerach , na rozkladzie w swojej karierze ma juz sporo challengerowych elit. Tutaj pokonnywal graczy grajacych na wyzszym poziomie jak Nieminen czy Ramos Vinolas. Czech mial ciezkie 3 setowki z Sockiem i Rosolem. Jest to mlody gracz i jezscze nie do konca uksztaltowany. Zdarzaly mu sie wpadki na hardzie i uwazam ze po ostatnich ciezkich meczach wpadka zdarzy mu sie i na cegle. Moim zdaniem nie powtorzy on finalu z Ostravy a Gojowoczyk stoi przed wielka szansa na drugi finall w challengerach w swojej karierze. Nigdzie niema tak wysokiego kursu jak w Marthonbet. Z racji tego ze Vesly w tym roku gra barzdo dobrze i gra u siebie zrobila sie masowka na Czecha. Nie jestem fanem masowek bo czesto koncza sie one bardzo zle. Niemiec zlapal forme c i napewno jest wstanie pokonac podmeczonego Vesely. Mam nadzieje ze bedzie on kontynuowal swoja dobra gre w tym turnieju. Doswiadczenie za niemcem , talent za Czechem. Po takim kursie warto pocisnac na Gojowczyka!
Bez urazy ale jak dobrze rozumiem czytając powyższą analizę to typ opierasz głównie na dobrym kursie na Gojowczyka???
Piszesz też, że Niemiec złapał formę... Twierdzisz tak na podstawie ogrania Nieminena i Ramosa ??? Jak tak to słabo, bo wczoraj bardziej Ramos przegrał ten mecz niż Gojowczyk go wygrał... Przed tym turniejem Gojowczyk przegrywał większość co było do przegrania, więc czy na pewno ma taką dobrą formę ???
Vesely jak najbardziej wg mnie będzie się starać osiągnąć finał ✅ i powalczyć prawdopodobnie z Stepankiem o trzeci WIN Chellengera w tym roku !! Jest na pewno w dobrej formie (bilans na CLAY imponujący Qualies &amp; CH 18-2) a czy może być zmęczony meczami z Rosolem i Sockiem ?? Możliwe, ale bez przesady, to normalny cykl turniejowy - 5 h na korcie nie spędził, żeby padać na ryj ???? Zawodowcy są przecież przygotowanie na spotkania 3setowe, więc wg mnie argument nie trafiony.
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
A mnie deneruje ciagle pisanie o handlu ,wszedzie kazdy widzi spisek a nie widzi dobrej postawy drugiego tenisisty. To jednak nie jest najgorzse. Najgorzse jest to jak jakis mniej utytulowany zawodnik dojdzie do finalu lub wygra jakis turniej czesto czytam posty typu , To nie zawodnik A wygral mecz to zawodnik B go przegral . I tak az do finalu. Wychodzi na to poprostu ze wszyscy przegrwyaja dla kogos mecze. Gdyby Berdych wygral szlema czytalbym z kolei ze Nadal bez formy , DJokovic bez formy , Murray bez formy. Fedderer juz dziadek . Berdych nie wygral szlema tylko top4 go przgralo. &quot;Kogo on pokonal tego bez formy, tego bez formy , ten same ue bla bla bla&quot;. W co 2 wiekszym turnieju tak jest a na szlemei to standard. Rzygac mi sie od tego chce.
Kurs w powyzszej analize to jeden z bardzo waznych czynnikow w typie na Gojowczyka ale sa inne ktorych ty nie dostrzegasz. Vasely nie jest jeszcze taki zajebistym tenisista aby sobie gnoil wszystkich raz po raz.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Nottingham 7.06 13:30
Becker - Mannarino
typ: -1.5 seta Becker ✅ 6:4 6:1, umiejętności gry na trawie zdecydowanie przeważyły, inny styl gry i Francuz bezradny
2.4
Tobet
Analiza
Dzis w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju challengerowego w Nottingham, pierwszego w tym sezonie na kortach trawiastych, Benjamin Becker spotka sie z Francuzem, Adrianem Mannarino. W ubieglym roku to Benjamin Becker triumfowal w tym turnieju. W tym roku broni, wiec punktow, jest w kazdym spotkaniu maksymalnie zmotywowany do zwyciestwa. To widac, rozegral dwa ciezkie spotkania trzysetowe, z Johnsonem i Bachingerem. Francuz pokonal Bakera i Matosevica. Francuz srednio czuje sie na trawie, nie osiaga na niej oszalamiajacych wynikow. Dla Beckera jest to natomiast chyba ulubiona nawierzchnia. Jest przynajmniej szybko, a tu Niemiec czuje sie jak ryba w wodzie. Obaj panowie zmierzyli sie w ubieglym roku wlasnie w Nottingham, wtedy w dwoch setach wygral Becker, dzis powinno byc podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Benjamin Becker vs Matthew Ebden
Becker 1.57
Bet365

Finał pierwszego z dwóch Challengerów w Nottingham, Niemiec Becker zagra z Australijczykiem Ebdenem. Niemiec w drodze do finału miał cięższych przeciwników, którzy lepiej czują się w grze na kortach trawiastych. W półfinale rozgromił Francuza de Scheppera, a wcześniej pokonał solidnych Mannarino, Johnsona i Bachingera. W końcu Becker zaczął grać, bo przed tym turniejem ostatnie spotkanie wygrał w San Jose prawie pół roku temu. Lepiej w karierze na trawie prezentował się Niemiec. Becker czym szybsza nawierzchnia tym lepiej i jutro powinien wygrać finał.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Nottingham 11:00 9.06
Becker - Ebden
typ: 2-0
2,62
Bet365
Analiza
Jutro w finale turnieju w Nottingham dojdzie do pojedynku dwoch specjalistow od gry na trawie, Niemca, Benjamina Beckera i Australijczyka, Mathew Ebdena. Piszac specjalistow, mam na mysli to, ze jest to dla obu ulubiona nawierzchnia. Niemiec w Nottingham czuje sie swietnie. Wygral tu w ubieglym roku, teraz jest juz w finale. Benjamin rozkreca sie w tegorocznym turnieju z meczu na mecz, juz z Mannarino zagral bardzo dobrze, dzis z De Schepperem praktycznie bezblednie. Niemiec broni tu punktow i jest juz tego bliski, jutro bedzie maksymalnie zmotywowany do zwyciestwa. Porownajmy umiejetnosci gry, regularnosc raczej Niemiec, serwis zdecydowanie, to dwa glowne aspekty gry na trawie. Przewaza w nich Niemiec i jutro tez powinien zwyciezyc.
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Lajovic-Haase 2 @1.35
Tutaj nie ma nawet chyba o czym gadac. Jezeli Holender zagra z pelnym checiami w Caltanisseccie to nie powinno byc zadnego roblemu z triumfem. Wczoraj Haase pokonal w prawdopodobnie najtrudniejszym meczu Potito Starace, ktory tez mialby duze szanse ograc Lajovica. Haase ma przewage w doswiadczeniu, silowo, a tez ten sezon nie jest dla Holendra jakis udany, wiec nie powinien pogardzic wloskim challengerem, bo 80 tysiecy w puli to calkiem dobry pulap jak na tego rodzaju rozgrywki. Do kombinacji jakiejs mozna raczej probowac cos ustrzelic.
Ungur-Copil 1 @1.6
Jedno jest pewne. Na pewno wygra Rumun. A tak powaznie, to takie mam wrazenie po wczorajszych polfinalach. Teoretycznie malutkie pieniadze tutaj, wiec ryzyko wieksze, no ale ... Obydwaj zawodnicy zagrali trudne mecze, powiedzialbym nawet, ze w polowce Copila byly lepsze nazwiska generalnie, ale polfinal Ungur-Riba wydaje mi sie duzo lepszym meczem. Hiszpan Pere Riba po kontuzji gra coraz lepiej z tygodnia na tydzien. Riba dostal sie do French Openz kwalifikacji i to juz dobrze swiadczy o jego dyspozycji. Tutaj w Arad tez musial przebic sie przez kwalifikacje, bo jego ranking az tak spadl przez ostatnie pol roku, ale od razu widac, ze gral niezle i skoro Ungur wywalczyl tutaj wygrana to mysle, ze w finale zrobi to samo.
Copil to zawodnik o duzych warolrach przede wszystkim silowych. Wczoraj dwukrotnie bodajze musial odrabiac breaki w 3 secie z Eyssericiem. Mysle, ze Francuzowi zagotowala sie glowa w tym meczu i mecz byl dla Eysserica jak najbardziej do wygrania, stad dzis typuje triumf Ungura, ktory jak sie rozkreci to potrafi naprawde fajnie grac.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Becker 1.45 ⛔:?
Tobet

Przyłaczam się do typu kolegi . Praktycznie nigdy nie gram DW co nie znaczy że nie uważam że skończy się w 2 setach . Becker zdeklasował Mannarino i De Scheppera , zawodników niezłych na korty trawiaste . Wczoraj 5 razy przełamał Francuza co nie jest łatwym zadaniem chociaż Kenny w Nothingam nic szczególnego nie pokazał .
Sam miał 92 % wygranego 1 serwisu czyli Becker w najlepszym wydaniu na trawie .
Ebdena widziałem w meczu z Evansem i nie był to dobry mecz . Cały czas problemy przy serwisie i mnie nie przekonał .
Pokonał solidnego Reynoldsa ale dziś zdecydowanie najtrudniejszy rywal w turnieju . Niemiec dawno nic nie wygrał więc motywacji nie zabraknie .
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Lajovic-Haase 2 @1.35
Tutaj nie ma nawet chyba o czym gadac. Jezeli Holender zagra z pelnym checiami w Caltanisseccie to nie powinno byc zadnego roblemu z triumfem. Wczoraj Haase pokonal w prawdopodobnie najtrudniejszym meczu Potito Starace, ktory tez mialby duze szanse ograc Lajovica. Haase ma przewage w doswiadczeniu, silowo, a tez ten sezon nie jest dla Holendra jakis udany, wiec nie powinien pogardzic wloskim challengerem, bo 80 tysiecy w puli to calkiem dobry pulap jak na tego rodzaju rozgrywki. Do kombinacji jakiejs mozna raczej probowac cos ustrzelic.
???? Dusan Lajovic - Robin Haase dla Mecz. WYNIK 76 63 ✅✅✅
KURS: 2.90
Stawka: 50 | Do wygrania: 95 PLN
Expekt
Nic mnie w powyższej analizie nie przekonuje... Piszesz, że &quot;jezeli Holender zagra z pelnym checiami w Caltanisseccie to nie powinno byc zadnego roblemu z triumfem&quot; - niby dlaczego ??? Wczoraj z Starace się męczył i Włoch może sobie pluć w brodę, bo miał szansę na awans do finału. Holender jakoś super nie grał w zasadzie mogło się skończyć nawet 2:0 dla Włocha... Jakoś się wykaraskał Haase w drugim secie, ale bardziej przez nieudolność Potito niż własne zagrania...
&quot;Starace, ktory tez mialby duze szanse ograc Lajovica&quot; - ponownie, niby dlaczego ??? Grali ze sobą z Rzymie nie tak dawno i gładziutko wygrał Dusan 63 62.
Czy Haase ma aż tak dużą przewagę w doświadczeniu??? Wg mnie niekoniecznie, fakt że Holender jest bardziej ograny w ATP no ale Dusan dopiero wchodzi w tenis na najwyższym poziomie więc wg mnie ten argument jakoś szczególnie nie będzie miał wpływ na dzisiejszy finał, bo owy BRAK DOŚWIADCZENIA Dusan może nadrobić ambicją i wolą walki, której młody Serb ma sporo ????
Tutaj Lajovic łatwych grajków nie miał, a radził sobie dość gładko. Pokonał będącego w formie De Greefa, zmiótł z kortu Olivo, nie dał większych szans Meffertowi (który pokonał Carreno-Bustę - pogromcę Klizana) i w końcu wczoraj gładziutko walecznego Devvarmana... Na pewno drabinka jak na Chellengera nie łatwa. Haase natomiast poza Starace miał samych pionków, więc w zasadzie nie miał kto go sprawdzić...
Finały często rządzą się swoimi prawami i wg mnie Dusan dziś ma spore szansę na pierwszy w tym sezonie triumf!! KURS na pewno przesadzony więc z pocałowaniem ręki wchodzę w to ????
EDIT po meczu:
NA nic się zdało &quot;doświadczenie&quot; Haase z tak grającym Lajovicem. Młody Serb zagrał bardzo dobre spotkanie i zasłużenie wygrał ten finał
:browar565:
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Ok ok. Juz mowie jak ja to widze. Bez napinki z mojego punktu widzenia i argumentacja.
Lece z pamieci, bo nawet nie chce mi sie sprawdzac, takze jak bedzie blad to mozna korygowac.
Wczoraj z Starace się męczył i Włoch może sobie pluć w brodę, bo miał szansę na awans do finału. Holender jakoś super nie grał w zasadzie mogło się skończyć nawet 2:0 dla Włocha...
Oczywiscie, ze Wloch mogl wygrac w dwoch setach, ale o to wlasnie chodzi, ze kazdy mecz 3-setowy, gdzie poziom jest wysoki jest lepszy od dwoch krotkich setow.
&quot;Starace, ktory tez mialby duze szanse ograc Lajovica&quot; - ponownie, niby dlaczego ??? Grali ze sobą z Rzymie nie tak dawno i gładziutko wygrał Dusan 63 62.
Wiesz Youzhny z Haasem tez wygral dosc gladziutko w Rzymie, a na French Open skonczylo sie troche inaczej. Garcia Loprez tez ogral w Bordeaux Socka w dwoch setach, a na French Open skonczylo sie 0-3 z kretesem z Amerykaninem.
Poza tym, nie zapominaj, ze tydzien wczesniej Starace wygral challengera w Napoli. Nie jest ten wynik z challengera z Rzymu zadnym wykladnikiem. Po prostu Potito uznal, ze tyle gry starczy. W nastepnym tygodniu byl juz turniej w Rzymie ATP World Tour i wszytsko o to sie rozbija, a tam Starace ogral Stepanka w 1 rundzie i wierz mi, ze gral bardzo dobrze. Powiem wiecej, gwarantuje, ze gdyby to byl Lajovic to tego meczu ze Stepankiem by nie wygral.
Czy Haase ma aż tak dużą przewagę w doświadczeniu???
Hmm... No jezeli ktos wygral dwa turnieje w cyklu glownym i jest zawodowcem 9 rok to chyba jednak ma.
Tutaj Lajovic łatwych grajków nie miał, a radził sobie dość gładko. Pokonał będącego w formie De Greefa, zmiótł z kortu Olivo, nie dał większych szans Meffertowi (który pokonał Carreno-Bustę - pogromcę Klizana) i w końcu wczoraj gładziutko walecznego Devvarmana...
Jak dla mnie Thiemo de Bakker (i nie chodzi o fakt, ze nie psotkal sie bezposrednio z Holenderem) czy Potito Starace to duzo lepsi gracze. A Carreno B. tez po pierwszy meczu z Klizanem mial juz prawdopodobnie dosc tego turnieju, jak patrze na wynik meczu z Meffertem.
inały często rządzą się swoimi prawami i wg mnie Dusan dziś ma spore szansę na pierwszy w tym sezonie triumf!!
Robin Haase tez ma szanse na puierwszy triumf w sezonie.
Kazdy argument mozna zawsze drugiej osobie obalic i vice versa. Jak dla mnie jezeli Haase bedzie chciec wygrac to po prostu wygra, a ze ty masz inne zdanie to przeciez Twoja indywidualna sprawa tylko. Ja mam punkt widzenia taki jaki przedstawilem powyzej.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Też bez napinki odpisuję na powyższe cytaty.
Oczywiscie, ze Wloch mogl wygrac w dwoch setach, ale o to wlasnie chodzi, ze kazdy mecz 3-setowy, gdzie poziom jest wysoki jest lepszy od dwoch krotkich setow.
I ?? O co Ci chodziło w tym zdaniu i jak się to ma do tego co ja pisałem : &quot;Holender jakoś super nie grał w zasadzie mogło się skończyć nawet 2:0 dla Włocha...&quot;
Wiesz Youzhny z Haasem tez wygral dosc gladziutko w Rzymie, a na French Open skonczylo sie troche inaczej. Garcia Loprez tez ogral w Bordeaux Socka w dwoch setach, a na French Open skonczylo sie 0-3 z kretesem z Amerykaninem.

Poza tym, nie zapominaj, ze tydzien wczesniej Starace wygral challengera w Napoli. Nie jest ten wynik z challengera z Rzymu zadnym wykladnikiem. Po prostu Potito uznal, ze tyle gry starczy.
hehehe, tu się ośmiałem - &quot;Potito uznal, ze tyle gry starczy&quot; jasne ???? Po za tym po co wplatasz w analizę meczu Lajovic - Haase jakieś dziwne porównania z chimerycznym Yuozhnym??? Nie wiem, czy zrozumiałeś co pierwotnie miałema na myśli - a no to, że twierdziłem przeciwnie do Ciebie (&quot;Starace, ktory tez mialby duze szanse ograc Lajovica&quot;) i wg mnei Potito łatwo z Dusanem by nie miał...

Jak dla mnie Thiemo de Bakker (i nie chodzi o fakt, ze nie psotkal sie bezposrednio z Holenderem) czy Potito Starace to duzo lepsi gracze. A Carreno B. tez po pierwszy meczu z Klizanem mial juz prawdopodobnie dosc tego turnieju, jak patrze na wynik meczu z Meffertem.
Tu też nie wiem po co wplatasz de Bakkera, który nie grał z Haase ... &quot;Carreno B. tez po pierwszy meczu z Klizanem mial juz prawdopodobnie dosc tego turnieju&quot; - dobre ???? wygrał z nr.1 w pierwszej rundzie, żeby później stwierdzić że ma dość tego turnieju ???? MASAKRA co wypisujesz i jak do tego podchodzisz...

Podsumowując, ja przedstawiłem typ na DUSANA jako VALUE i na pewno fakt, że nie jest bez szans w tym finale. Haase na pewno jest do ogrania, na pewno formy super nie ma, a młody Serb będzie zmotywowany i da z Siebie 120% - ale jak będzie to się okaże...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom