>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 23: Nottingham -1, Arad, Furth, Prostejov, Caltanissetta

Status
Zamknięty.
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Marco Cecchinato - Juan Carlos Saez @1.40 Bet365 (6:3 6:4)
Meczu nie było okazji oglądać, ale ważne, że w przód. W każdym razie na razie skuteczność 3/4, zobaczymy co pokaże w ostatnim meczu Alund.

Bardzo ciekawy kurs na młodego Włocha, który nieźle ostatnio sobie pogrywa. W Nicei bardzo dobry występ, pokonany Serra i De Bakker a później przegrana tylko 1:2 z dużo lepszym rodakiem Fogninim. Natomiast tydzień wcześniej pozostawił w pokonanym boju Donskoya i przegrał po walce z Giraldo, czyli dużo lepszym zawodnikiem od siebie. Natomiast o rok starszym Chilijczyku za dużo dobrego napisać nie można. W tym roku 6 spotkań na clayu i tylko 1 wygrana. Generalnie słabe wyniki, niższa pozycja w rankingu i myślę, że Marco wygra ten mecz bardzo pewnie.
Dodatkowo bez analizy, bo mam jeden kupon z czterema meczami:
???? Martin Alund @1.44 (5:7 6:4 3:6)
Co mnie podkusiło z tym meczem, wrrrrr! :dfdrgdf:

???? Jack Sock @1.44 (7:6 6:3)
???? Jan Hajek @1.28 (7:6 6:3)
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
No i masówka na Pospisila jak to z masówkami bywa okazała się totalną wtopą, ale jak się nie wykorzystuje żadnego bp na tyle szans to o czym tu rozmawiać. Chyba mecz na RG z Zeballosem był jednorazowym wyskokiem, bo dziś zaprezentował się żałośnie z bardzo przeciętnym Youngiem.
e: o bp pisałem przy 5-4 30-0 i jednak Kanadyjczyk odłamał, ale za chwilę przegrał znów swoje podanie, co jeszcze gorzej o nim świadczy, panu Pospisilowi już podziękujemy
Ja od siebie wrzucam typ na De Bakkera. Holender pokazał na RG, że jak siedzi mu serwis to może być groźny, urwał nawet seta Wawrince, chociaż ten drugi praktycznie sam mu go podarował, ale już w TB De Bakker pokazał dużą klasę. Ty opieram tylko i wyłącznie na tym meczu, ale myślę, że jeśli pokaże podobną dyspozycję, to w zupełności starczy to na przeciętnego Włocha.
T. De Bakker - G. Naso 1 1.35 STS ✅
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na jutro typy tak oczywiste aż dziw że ich tu nie ma jeszcze ;)

Crivoi @ 1,57 tobet ✅
Rumum gra u siebie, na swojej ulubionej cegle, po serii futuresów wraca na właściwe tory, dużo przebije a gdy trzeba to i zaatakuje. Jego rywal idealny kąsek na cegle, słabe poruszanie się , zła selekcja , 0 obrony, jedynie serwis jest bardzo potężny, w dodatku Crivoi dobrze sobie radzi z agresorami na cegle. Niedawną porażką nie ma co się sugerować.

Matosevic @ 1,6 tobet ✅
Groth tylko serwis za to każdy wie jaki, oprócz tego bida w arsenale ofensywnym jak i defensywnym. Matosevic mimo tego że czasem przechodzi obok spotkan, broni tutaj pkt, wg mnie na trawie najlepiej sie czuje i najbardziej swobodnie, w dodatku dosc dobrze mija wycieczki do siatek rywali.


Arnaboldi @ 1,8 tobet
⛔ dziwny wzrost kursów przed meczem

Grali niedawno gdzie też stawiałem Włocha, Andree bardzo lubie ponieważ jest niedoceniany a naprawde potrafi grac, zaserwuje 1wsyzm serwisem, tempo zmieni, pobiegnie do siatki, włoski spryciarz mały Lorenzi. Meffert jak na drwala przystało serwis mocny i pojedyncze strzały czyszczące linie autowe jak nie będzie mieć meczu życia to przegra w 2 setach bo ten tb co wygrał ostatnio to bodajze z 5-1 wyciagnal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zivkovic - Rufin -1,5 1,45 tobet⛔

Tutaj sprawa prosta. Amerykanin, który jest z poza 5 setki, na cegle na pewno nie czuje się za dobrze. Pokonał w kwalch naszego Gawrona, dzisiaj w 1r zawodnika 1263 w rankingu... Swoje w tym turnieju już zrobił, jutro nie powinnien nawiązać walki z Francuzem.

Rufina, dobry wystep w Nicea, gdzie przegrał dopiero z Simone. W RG dobry mecz z Haasem, kilka naprawde świetnych zagrań. Na cegle panowie grają na pewno w innej lidze, Rufin musi tylko podejść na poważnie do meczu, a pewnie tak będzie to wtedy bez straty seta ogranie na pewno...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Na jutro dwa piki:
Martin Klizan-Pablo Carreno-Busta Typ 1 1,75
Taki kurs na Słowaka biorę z pocałowaniem ręki, po tym co pokazał z Nadalem to nie mam wątpliwości kto wyjdzie z tej potyczki zwycięsko,przede wszystkim silny serwis, agresywny Fh i niezły Bh, gra kątowo z czym Hiszpan może mieć duże problemy i nie sądze by jego wybieganie tutaj coś pomogło,jego podanie pozostawia wiele do życzenia i z pewnością Klizan będzie agresywnie returnował,dla mnie w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest Martin i zdziwię się jeżeli będzie inaczej
Guido Pella-Augustin Velotti Typ 1 1,35⛔ Masakra jakaś....
Bohater turnieju w Dusseldorfie kontra zawodnik bez formy, który nie przebrnął kwali do RG,Pella jest tu zdecydowanym faworytem jego forma z ostatnich tygodni jest życiowa i szybko zmiecie swojego rodaka z kortu

Na dodatek popieram typ Teda na Matosevica✅ , wreszcie rusza jego nawierzchnia grzechem byłoby odpaść w 1 rundzie, do tego dokładam Harrisona⛔ który też ostatnio coraz lepiej i nie powinien mieć problemów z anonimowym zawodnikiem z Wlk Brytanii
 
C 3

cammel

Użytkownik
witam wszystkich,
Panowie chcialbym sie dowiedziec jak sie zapatrujecie na pojedynek Mayer - Gabashvili ? Ktoś wyżej wspomniał, że zawodnicy z czołówki będą może malo sie przykladac do tych mniejszych turniejów, tutaj przyklad G. Garci - Lopeza, ktory przegral z czechem Vesely. Czy rosjanin jest w stanie zrobić niespodziankę w meczu z bardziej ogranym? od siebie niemcem? jesli kierowac sie ostatnimi meczami to w lepszej dyspozycji jest rosjanin, ktory wygrywal regularniej od swojego dzisiejszego przeciwnika. Kurs na rosjanina jest ciekawy dlatego prosllbym o jakakolwiek opinię. Z gory dzieki, pozdrawiam.
 
A 22

anty87

Użytkownik
Klizan - Carreno Busta 2 @2.1 ✅

mlodziutki Hiszpan to przyszlosc kortow ziemnych bardzo dobrze sie porusza po kortach gra kontowo malo psuje ( serwis mizerny ) Slowak ma przed soba turnieje na trawie i mimo dobrego wystepu na RG dzis braknie mu koncentracji

Marchenko - Reynolds 1 @1.7 ⛔

Illya dobry serwis niezla gra pod siatka a o na trawe wystarcza po 2 stronie amerykanin ktory ma juz swoje lata i gra coraz slabiej jedynie gdzie cos wygrywa to w czelkach u siebie

Vesely - Sock 1 @1.6 ✅

co robi amerykanin w Czechach nie wie chyba nikt ... mlody Czech gra wysmienicie na ziemi miejscowi beda chcieli by sie pokazal w tym turnieju wczoraj GGL przeszedl kolo meczu dzis zrobi to Jankes

do tego dochodzi Harrison i Ram ktorzy powinni wygrac dosc gladko tylko kursy sa marne
mecze Crivoia i Matosevicia zostaly opisane to nie bede pisal ale wygladaja dosc solidnie na dzis ... ✅

a teraz perelka warta spróbowania

Eysseric - Rorge Dragos 2 @8 ⛔

mlodziutki Rumun gra u siebie z slabym Francuzem wiadomo jak to w Rumuni jest pieniadze gowniane do wygrania punkty sa mu zbedne obok takich kursow przejsc obojetnie nie mozna i mysle ze warto to przylozyc ...
 
A 22

anty87

Użytkownik
witam wszystkich,

Panowie chcialbym sie dowiedziec jak sie zapatrujecie na pojedynek Mayer - Gabashvili ? Ktoś wyżej wspomniał, że zawodnicy z czołówki będą może malo sie przykladac do tych mniejszych turniejów, tutaj przyklad G. Garci - Lopeza, ktory przegral z czechem Vesely. Czy rosjanin jest w stanie zrobić niespodziankę w meczu z bardziej ogranym? od siebie niemcem? jesli kierowac sie ostatnimi meczami to w lepszej dyspozycji jest rosjanin, ktory wygrywal regularniej od swojego dzisiejszego przeciwnika. Kurs na rosjanina jest ciekawy dlatego prosllbym o jakakolwiek opinię. Z gory dzieki, pozdrawiam.
zapewne i jest w stanie ale jesli Florkowi zalezy to powinien jednak wygrac umiejetnosci ma duzo wieksze i na ziemi gra calkiem niezle broni tu finalu ja bym tego meczu nie ruszal w zadna strone
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Albert Montanes + Florian Mayer 1,69 tobet⛔

Miałem już nic nie grać, ale zobaczyłem teraz te mecze i nie mogłem się oprzeć. Dwóch zdecydowanych faworytów, i naprawde niezłe kursy na nich. Rywale to dwóch grajków o klase albo i dwie niżej...

Semjan, przeszedł tutaj kwale, pokonał Kovalika. Widziałem ten mecz, nie widze argumentów. Mecz stał na słabym poziomie, koles po prosru gra na przezut zey nie popełnić błedu, nie ma jakiś trudnych zagrac, sredni serwis. Przy podaniu rywalka łatwo daje sie zepchnąc do obrony, Monatenes będzie z nim robił na korcie co będzie chciał.

Mayer, jak wiemy dobry poziom, zwłaszcza na cegle, niezłe wyniki w ostatnich tygodniach, widocznie nie chce mu sie zaczynać sezonu na trawie. W tym turnieju naprawde dobra obsada, możemy miec w nastepnych rundach naprawde świetne wniki. Oczywiście jak Niemiec podejdzie normalnie dysponowany do tego mecz a nie jak wczoraj Niamienen to Rosjanin jest bez wiekszych szans. Gaba, dobry bilans spotkań w tym sezonie, leje tych leszczy z challangerów ale jak ma kogoś solidnego jak np Stuffa w kwach do RG to nie ugrywa nawet seta...

Edit: Dobrą lekcje dzisiaj dostałem. Odpuszczam mecze w których mam sie zastanawiać, czy mu sie chce czy nie chce. Dzieki Mayer i Nieminen ????
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Albert Montanes + Florian Mayer 1,69 tobet
Miałem już nic nie grać, ale zobaczyłem teraz te mecze i nie mogłem się oprzeć. Dwóch zdecydowanych faworytów, i naprawde niezłe kursy na nich. Rywale to dwóch grajków o klase albo i dwie niżej...
Semjan, przeszedł tutaj kwale, pokonał Kovalika. Widziałem ten mecz, nie widze argumentów. Mecz stał na słabym poziomie, koles po prosru gra na przezut zey nie popełnić błedu, nie ma jakiś trudnych zagrac, sredni serwis. Przy podaniu rywalka łatwo daje sie zepchnąc do obrony, Monatenes będzie z nim robił na korcie co będzie chciał.
Mayer, jak wiemy dobry poziom, zwłaszcza na cegle, niezłe wyniki w ostatnich tygodniach, widocznie nie chce mu sie zaczynać sezonu na trawie. W tym turnieju naprawde dobra obsada, możemy miec w nastepnych rundach naprawde świetne wniki. Oczywiście jak Niemiec podejdzie normalnie dysponowany do tego mecz a nie jak wczoraj Niamienen to Rosjanin jest bez wiekszych szans. Gaba, dobry bilans spotkań w tym sezonie, leje tych leszczy z challangerów ale jak ma kogoś solidnego jak np Stuffa w kwach do RG to nie ugrywa nawet seta...
Możliwe i najbardziej prawdopodobne, że tak będzie jak pisze WIDZU, ale ja zawsze sceptycznie podchodzę do grania foworytów (zawodników ATP) w słabych Chellengerach po niskich kursach. Często i gęsto w takich meczach padają tzw. &quot;niespodzianki&quot; i wcale się nie zdziwię jak dziś wygra reprezentant gospodarzy Semjan, który w tamtym roku doszedł w tym turnieju do QF przegrywając z Naszym Jerzykiem, ale po drodze pokonał solidnego Mertla i UWAGA Verdasco !!! ???? Oczywiście typ ryzykowny ale po takim kursie wg mnie warto spróbować:
???? Albert Montanes - Marek Semjan dla Mecz WYNIK ?
KURS: 5.00
Bet365

Drugim strzałem w gospodarza jest starcie dwóch młodych zawodników:
???? Jonathan Eysseric - Dragos Torge dla Mecz WYNIK ?
KURS: 11 :grin:
Expekt
Jonathan może i w juniorach radził sobie super ale w seniorskich turniejach już nie idzie mu tak jakby sobie życzył... Gdzieś jego talent rozmienił się na drobne. Tutaj gra przeciwko młodziutkiemu zawodnikowi gospodarzy, który dostał DZIKĄ KARTĘ, a często gęsto takie młode wilczki z WC robią miłe niespodzianki grając u siebie. Jonathan jakoś specjalnie dobrze ostatnio nie gra - gram bardziej przeciwko niemu niż w stronę młodego Rumuna.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Mayer, jak wiemy dobry poziom, zwłaszcza na cegle, niezłe wyniki w ostatnich tygodniach, widocznie nie chce mu sie zaczynać sezonu na trawie. W tym turnieju naprawde dobra obsada, możemy miec w nastepnych rundach naprawde świetne wniki. Oczywiście jak Niemiec podejdzie normalnie dysponowany do tego mecz a nie jak wczoraj Niamienen to Rosjanin jest bez wiekszych szans. Gaba, dobry bilans spotkań w tym sezonie, leje tych leszczy z challangerów ale jak ma kogoś solidnego jak np Stuffa w kwach do RG to nie ugrywa nawet seta...
moim zdaniem ostrożnie z tym typem. Mam wielkie wątpliwości co do podejścia Niemca do tego turnieju a Rosjanin ogórkiem nie jest. Fakt do RG nie awansował, ale tam decydowały detale (9:7 w tibreku). Widziałem Gabashvili w kilku turniejach i prezentuje się stabilnie, dobry serwis i forhend. Raz już grali ze sobą na niemieckiej ziemi i Mayer u siebie wymęczył 6:4 7:6, więc łatwo nie było. Podsumowując : rozluźniony Niemiec może mieć wielkie problemy z pokonaniem grającego na 100% niezłego Rosjanina. Rusek wygra 2:0 lub 2:1 ????
Ps. ale ja jestem użytkownikiem z 1 postem i nikt na poważnie ze mną się nie liczy
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Amritraj - Klein @ 2.50 ✅ 62 36 26
W pierwszej pięćsetce rankingu mamy aż 14 Brytyjczyków między innymi talenty które nie wiem czy jeszcze coś zdołają zrobić, a największy sukces aktualnie dla Brytyjczyków to jakaś inna osoba w TOP100 jakoś nie widzę w tym gronie Bogdanovićia, Wardów, Smethursta, Slabinskiego, Corriego, Goldinga, Evansa czy Bloomfielda.
Jak widać jak narazie nepotyczna kasa jaka jest pompowana w szkolenie młodzieży na Wyspach nie daje skutku, więc z banicji pobrano Brydana Kleina pod swoje skrzydło.
Aktualnie chyba człowiek nie mógł trafić lepiej, styl gry pod trawę, jeszcze grać w tej federacji która ma patent na turnieje na trawie i Wimbledon coś idealnego dla Brydana.
Brydan typowy zawodnik nowej ery Australijskiej czyli piekielny serwis + fh, lubi kończyć szybko akcję więc do siatki będą częste wypady.
Prakash, kto tam pamięta że jest finalistą z Newport czy też dobrym deblistą jakieś 5-6 lat temu. Nie grał z dwa lata i od Stycznia notuję powoli, powoli wygrzebywanie się z 3-4 setki. Styl trochę pomieszany na trawie gra to co potrafi chociaż ciągle nie mam aż takiego przekonania do jego gry.
W kwalifikacjach miał duże problemy z Jonesem lecz jakoś w III secie od II gema wyszedł lepszy wynik niż to co się działo.
Dzisiaj cięższe wyzwanie i może być naprawdę ciężko dla Hindusa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Patrząc na postawę większości graczy, którzy błysnęli czymś na RG, bardzo ryzykowne jest stawianie na Kliżana. Jak na razie prawie w każdym meczu pseudofaworyci dają dupy po całości z graczami, których powinni zjeść na śniadanie. Rufin - stracony set, Pella - stracony set, wczoraj Pospisil, dziś Mayer, ale on akurat nie pokazał nic zarówno na RG, ani nigdy, jak dla mnie. Martin dziś może równie dobrze odpuścić. Dla mnie to no bet.
e: no i Pella - gwiazdeczka wylansowana na tym forum oddała cały mecz, widząc takie wyniki człowieka ogarnia pusty śmiech
Wydaje mi się, że z dobrych kursów można zaatakować Stebe. Wczoraj łatwo odprawił Zoppa, a Kavcica na dobrą sprawę nie powinno być już w turnieju. Wczoraj beznadziejna postawa w 2 setach z anonimowym Brazylijczykiem, przy serwisie rywala praktycznie nie istniał, a i przy swoim miał duże problemy. Brazylijczyk nie wytrzymał jednak i przegrał MP w TB i 3 set przegrał już bez walki. Taki kurs na Niemca jak najbardziej warty zagrania.
B. Kavcic - C. M. Stebe 2 1.9 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Fajne dziś wyniki padły. Mayer, Pella, Harrison - to tak do południa. Przestrzegałbym przed graniem wysokich stawek i unikania live (wysokie kursy które kuszą), bo po prostu robią sobie żarty ci playerzy.
O ile Harrison nie ma psychiki (epicko przegrany meczyk z Evansem przez pustą głowę) to Mayer i Pella to są żarty. Moje pytanie jest takie czy są wpisowe na challengerach ? Czy w ogóle się opłaca tym gościom przyjeżdżać skoro celowo odpuszczają mecze chodząc po kortach ? Taki Mayer rozstawiony z nr 1. Trochę lipa dla organizatorów, że numer 1 odpada z zawodów chodząc po korcie. turniej i tak niskiej rangi traci na tym jeszcze bardziej.
Podsumowując najbardziej ciekawi mnie temat tych wpisowych w challengerach jak to jest, bo szczerze nie wiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Gonzalez/Lipsky - Becker/Berrer @1.57 Bet365 (LIVE przy stanie 1:0) (7:5 4:6 11:9)
Tak szybko bo zaraz się zaczyna. Pierwszej pary nikomu przedstawiać nie trzeba. 9 para światowego rankingu kontra para niemiecka, która do tej pory rozegrała ze sobą łącznie 3 (!!!) mecze. Dla mnie faworyt jest oczywisty. Grali już na trawie w tamtym roku i mają bilans 4-0. Rozstawieni są z jedynką, więc to też jest oczywiście + odnośnie grania w ich stronę. Jedynie istnieje niebezpieczeństwo, że mogą odpuścić mecz jak to często w challengerach bywa. Ja mimo wszystko na nich gram.
Jeśli pomogłem, kliknij dzięki! ????
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dzień na Challengerach w miarę ok. Poza wpadką Mayera... Ważne że dniówka na ✅
Jak wygląda jutrzejsza dniówka na singlach ?
Jeżeli chodzi o mnie, czyli przeciętniaka w Challengerach to pobrałbym kurs na Ungura który będzie grał z gościem z drugiej setki rankingu w turnieju w Rumunii
Caltanissetta daje bogatszą ofertę, a mianowicie Haase, de Bekker, Lajovic, Dev Varman
Nottingham: Matosevic i de Schepper (duży :?: po meczu z Rhyne Williamsem), może Kanadyjczyk Levine ?
Furth: Portugalczyk Sousa i Austriak Haider-Mauer. Nic więcej ciekawego.
Pozdrawiam i czekamy na kursy, bwin jeszcze nic nie zaoferował ????
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Simon Greul @ 1.30 BetClic ✅ 6-2 6-1
powiedzmy sobie szczerze, Simon to uznana marka na challengerowym podworku. W dodatku gra u siebie, co prawda jego przeciwnikiem tez jest niemiec, ale zdecydowanie nizszej klasy. Probuje cos tam w challkach pogrywac, jednak odpada najczesciej w pierwszych rundach, lepiej gra mu sie zdecydowanie na hardzie, niz na cegle. Greul challengerowiec solidny, Krawietz wiecej w itf-ach pogrywa, dla mnie pewny win starszego niemca. Krawietz rocznik 92, mlody jeszcze, pogra troche, ale to nie jego czas, za malo doswiadczenia.
Facundo Bagnis @ 1.85 BetClic ✅ 6-1 6-4
Bagnis to takie tez male odkrycie tego sezonu dla mnie na podworku challengerowym na maczce, ladnie sobie poczyna chlopak. Veic wczoraj meczarnie z ITF-owym skugorem, Bagnis zdecydowanie w lepszej formie i Antonio do ogrania, h2h na korzysc Chorwata, lecz to bylo 2 lata temu, jest szansa do rewanzu i jak to mowia, do 3 razy sztuka.
@ladnie tez wyglada Olivo - zaimponowal mi w finale challka w Salinas.
dla mnie Haase jutro sprzedaje meczyk, włosi to sprzedawczyki i młody pewnie się bedzie chciał wybić ;)
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Simon Greul @ 1.30 BetClic
powiedzmy sobie szczerze, Simon to uznana marka na challengerowym podworku. W dodatku gra u siebie, co prawda jego przeciwnikiem tez jest niemiec, ale zdecydowanie nizszej klasy. Probuje cos tam w challkach pogrywac, jednak odpada najczesciej w pierwszych rundach, lepiej gra mu sie zdecydowanie na hardzie, niz na cegle. Greul challengerowiec solidny, Krawietz wiecej w itf-ach pogrywa, dla mnie pewny win starszego niemca. Krawietz rocznik 92, mlody jeszcze, pogra troche, ale to nie jego czas, za malo doswiadczenia.
Facundo Bagnis @ 1.85 BetClic
Bagnis to takie tez male odkrycie tego sezonu dla mnie na podworku challengerowym na maczce, ladnie sobie poczyna chlopak. Veic wczoraj meczarnie z ITF-owym skugorem, Bagnis zdecydowanie w lepszej formie i Antonio do ogrania, h2h na korzysc Chorwata, lecz to bylo 2 lata temu, jest szansa do rewanzu i jak to mowia, do 3 razy sztuka.
@ladnie tez wyglada Olivo - zaimponowal mi w finale challka w Salinas.
dla mnie Haase jutro sprzedaje meczyk, włosi to sprzedawczyki i młody pewnie się bedzie chciał wybić ;)
Szczerze mówiąc wątpię, widziałem Robina w starciu z Thiago Alvesem który zjadłby na korcie tego anonimowego Włocha z którym Holender będzie jutro grał i mile się zaskoczyłem, było widać determinacje aby stłamsić rywala nie pozwolić mu ugrać zbyt wielu punktów , bardzo dobra forma Holendra który z pewnością jest tutaj faworytem do wygrania tego turnieju,turnieje na mączce w których można dużo zarobić już się kończą a jak wiemy ulubioną nawierzchnią Holendra jest Clay i myśle że będzie dawał z siebie wszystko, na hard kortach marnie widze jego szanse więc nie wietrzyłbym tutaj porażki Robina Haase.
Popieram typ na Greula, to klasa wyżej niż Krawietz który w tym sezonie cieniutko, zapowiadał się nieźle ale jego losy potoczyły się inaczej.
Uważałbym na Bagnisa, dla mnie to kompletne drewno, nigdy więcej na niego nie zagram,bardzo słabo porusza się po korcie, wiele prostych błędów, jego gra opiera się głownie na przebijaniu i czekaniu na błąd rywala, zdecydowanie wyżej cenie Veica który ostatnio jest w formie gra bardziej agresywnie z czym Bagnis będzie miał straszne problemy,h2h dla Chorwata,i moim zdaniem on wyjdzie zwycięzko z tego pojedynku ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Salvatore Caruso - Robin Haase -1,5 1,35 tobet✅

Niby Rufin mnie dzisiaj wyleczył z grania na DW, ale nie mogłem się oprzeć i próbuje jeszcze raz. Rywali dzieli przepaść, Caruso dostał dziką karte w 1r miał kolesia z końcowki 3 setki i wykorzystał swoją szanse wygrał po walce w TB trzeciego seta, na pewno wielki sukces...

Haase, pokazał w 1r, że nie przyjechał tutaj na wakacje, tylko żeby grać dobry tenis. Jutro rano wystarczy zeby zagrał na 70% swoich możliwości a będzie to mecz do jednej bramki. Zaufam Holendrowi, myśle, ze nie bedzie sie bawił jak dzisiaj Rufin, który powinnien zamknąc mecz w 2 setach, bo w drugim miał już 3:0... uważam Haase za solidnego grajka, nie bawiacego się w gwiazde jak dzisiaj np Mayer czy wczoraj Nieminen, którzy grali na stojące z zerowym zaangażowaniem!
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Arad ( Rumunia)
Eysseric - Rufin
typ: Eysseric
kurs: 3.45
buk: Unibet
Analiza:
To jest dopiero 3 edycja turnieju challengerowego na kortach Rumunskich w Arad. Do tej pory zadnych niespodzianek nie bylo i ja uptratuje pierwsza. Eysseric podobnie jak Rufin to untaletowany tenisista bo tak mozna napisac o tenisiscie ktory doszedl do finalu juniorskiego wielkiego szlema Australian Open 2007. Jak widac nie rozwinal on swojego talentu na tyle aby przebic sie do scislej czolowki i grywa gzdies po futuresach i sporadycznie w challengerach. Obydwoje graja na swojej ulubionej nawierzchnii ceglanej na ktorej rozgrywaja najwiecej meczow. Rufin po dobrych wystepach na Francuzkiej ziemi w Arad poki co prezentuje sie przecietnie , brakuje mu mobilizacjii na dobry wynik bo tak mozna nazwac problemy i wygrana po 3 setach z Futuresiarzem Zivkovicem. Rufin nigdy niemial mobilizacjii i determinacji oraz cisnienia na dobry wynik wtym turnieju. Gral w obu poprzednich edycjach i w obu konczyl na round of 16. Widac ze taki przeskok z glownej drabinki wielkiego szlema do challengera na jakims zadupiu na dobre mu nie wychodzilo. Zdecydowana roznica w kasie oraz poziomie gry gdzie na Rolandzie grywal z Monaco , Haasem i tego typu tenisistami moze wplywac demobilizujaco. Eysseric w 1 rundzie pokonal jakiegos lokalnego amatora z dzika karta wiec mogl troche pocwiczyc przed prawdziwym meczem jaki go czeka Jonathan dosc fajnie ostatnio pykal sobie na cegle i jest to dla niego szansa zdobyc troszke wieksza ilosc rankigowych pkt. Po takim kursie warto grac na Eysserica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom