>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

dindek 41

dindek

Użytkownik
Itf Stuttgart
Lekaj - Morderger ⛔
typ 1 kurs 1.83

Pojedynek mlodej Chorwatki z Ukrainska Niemka , ide w strone wyzej notowanej w rankingu Lekaj,f , w grudniu lepsza forma pod wzgledem wynikow od Ukrainki.Dla mnie wiekszym talentem jest Lekaj i troche bardziej doswiadczona zawodniczka.

edit- przeszla obok meczu????
 
C 40

czokownia

Użytkownik
Tenis - Plantation
13 Styczeń 2015 - 18:30
SOYLU, IPEK - SAKKARI, MARIA 3,75✅✅

walczymy dalej ;) jak będą zyski zamykamy w trakcie

edit: izi many :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Antalya Kobiety
Dilara Yurtkuran - Charlotte Klasen 1,005 ✅ 2-6 1-6
ITF Sharm El Sheikh Kobiety
Eden Silva - Linda Guerzize 1,0303 ✅ 6-0 6-0
AKO: 1,0355 ✅
Bet365

Obie faworytki wprawdzie sporo słabsze od Radwańskiej, ale akurat dzisiaj powinno im się poszczęścić. Stawka: 4,2k
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 40

czokownia

Użytkownik
Tenis - Sharm El Sheikh,
14 Styczeń 2015 - 10:30
GEUKENS, BRITT - KORZHOVA, EKATERINA 5,50 4:6,6:2,6:1 ⛔

Zobaczymy czy młoda się postawi ;)

edit: stawiała opór max, po pierwszym wygranym secie 6:4 ruszyłem do kas
po 250% zysku:grin:
 
C 40

czokownia

Użytkownik
Itf Tenis - Fort-de-France
14 Styczeń 2015 - 19:00
HASSAINE, CARLA - MOLNAR, SONJA 6,0⛔⛔

Ok jedziemy po bandzie, ale może 15-letnia Carla dostanie psalm mocy gospodarza i odnotuje swoje pierwsze zwycięstwo :]

edit: walczyła dziewczyna, przerywali kilka razy spotkanie może next time.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ps. może i Mariola podziękuje za kolejnego gotowca
Mariola już mi wczoraj do ucha szeptała o Graham przeciw Pigossi @7,50, o czym zresztą dobrze wiesz. Także te podziękowania to bardziej dla Marioli wydają mi się stosowne. Zresztą dużo jej zawdzięczasz, zdaje mi się. Żebranie o poklask w tej sytuacji nie przystoi dżentelmenowi. Poza tym Mariola jest bardzo powściągliwa w pochwałach. To taki raczej zimny typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
C 40

czokownia

Użytkownik
Mariola już mi wczoraj do ucha szeptała o Graham przeciw Pigossi @7,50, o czym zresztą dobrze wiesz. Także te podziękowania to bardziej dla Marioli wydają mi się stosowne. Zresztą dużo jej zawdzięczasz, zdaje mi się. Żebranie o poklask w tej sytuacji nie przystoi dżentelmenowi. Poza tym Mariola jest bardzo powściągliwa w pochwałach. To taki raczej zimny typ.
Wiesz Ty,wie Ona, że dwóch Pigossi nie ma ;) A honory i &quot;dżentelmena&quot; dawno odstawiłem na bok w tym byyyznesie ;) Mam jedynie nadzieję że wystarczy miejsca na rynku i buk nie zejdzie do 200pln max win.
pozdrawiam
 
C 40

czokownia

Użytkownik
Itf Tenis - Sharm El Sheikh
16 Styczeń 2015 - 09:00
KOMARDINA, ANASTASIYA - KONIG, PIA 2,50 5-7, 6-7 (5)⛔⛔

Mam nadzieje że nie zagra jak Ipek SOYLU :razz:

edit: szkoda tego meczu , ale cóż jak wchodzi 5% pierwszego podania to ciężko o zwycięstwo :-|
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Hehe gotowiec nie gotowe ale na Alexa Graham chyba ponownie trzeba uderzyc 3.5 to całkiem dobra opcja patrząc na to co gra młoda zawodniczka wczoraj trochę stresu lecz ostatecznie wygrana dobry 1 serwis no i Pigossi może w nie najwyższej formie ale zostawi ona w pokonany polu robi wrażenie wczorajsza rywala Leduc tez wyżej notowana i po dość ciężkim pierwszym secie później zwycięstwo myślę że można dziś polanie się na win graham
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
F.Nielsen-Garanganga 1 @1.5
W cieniu Australian Open wychodze tu z jamis dziwnym typem z turnieju ITF na Florydzie, a mimo to wydaje mi sie to dobrym rozwiazaniem. Fredrik Nielsen ogolnie przyzwoity gracz, chociaz bez spektakularnych sukcesow w singlu na wyzszym poziomie. Najwiekszym wyczynem jest oczywicie triumf deblowy na Wimbledonie z Jamie Marrayem, kiedy zszokowali caly swiat. Ostatnio jednak Nielsen wydaje sie byc w niezlej formie, a rok uboegly konczyl wygrywajac challangera w Champaign w drugiej polowie listopada. Forma chyba trzyma. Z ciewkawych graczy pokonal tu przede wszystkim ogromny talent Stefana Kozlova (czyli kolejny gracz uksztaltowany na tamtejszej Florydzie), ktory nie jest juz anonimowy nawet dla osob, ktore interuja sie tenisem dosc przecietnie. Wczoraj Nielsen pokonal po trudnym meczu niejakiego Sarkissiana. Amerykanin, ale nazwisko wskazuje na ormianskie pochodzenie. I tu sie zastanawiam czy to nie jest czasem jakies pokrewienstwo Sargisa Sargisiana, na pewno dosc znanego tenisisty jeszcze do nie tak znowu dawna. Nie udalo mi sie znalezc takiej informacji, ale Alexaner Sarkissian jest informacja ze na pewno mowi po ormiansku, wiec cos moze byc na rzeczy. Ale to takie ciekawostki. Takanyi Garanganga to z kolei zaowdnik z Zimbabwe. Jakby to powiedziec &quot;duzy Murzyn&quot; (bez podtekstow rasistowskich oczywiscie). On chyba nawet swego czasu gral nawet z Polska w Davis Cupie (nie chce mi sie sprawdzac). Garanganga ogolnie zawodnik sporo ryzykujacy, mocny, dobrze zbudowany i niekoniecznie chodzi o wzrost, szukajacy okolic linii podczas wymian. Na ta chwile jednak Nielsen wydaje sie byc lepszy i ta forma z okolic wygrywania challengera w Champaign powinna wystarczyc sadze jesli jest podobna. Dunczyk doswiadczony, takze stawiam na wygrana Dunczyka. O znaczeniu USA ogolnie nie ma co wpsominac, bo oni wszyscy i tak sporo czasu spedzaja w Stanach, poczawszy od Garangangi, a skonczywszy na Nielsenie.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Antalya Kobiety
Ying Zhang - Esen Kokce 1,015 ✅ 6-1 6-2
ITF El Kantaoui Kobiety
Chloe Paquet - Oumeima Charrad 1,005 ✅ 6-2 6-0
AKO: 1,02 ✅
Bet365

Coś się ostatnio buk pilnuje z kursami, ale nie ma co wybrzydzać i trzeba brać to, co jest, żeby nie wypaść z formy. Typ na rozruszanie szarych komórek ;) Stawka: 5k
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Jeszcze lokatą będzie meczyk:
Lena Litvak - Aymet Uzcategui 1 1.083 bet365 ✅ 6:3 6:4
ITF SAINT MARTIN

Aymet Uzcategui miała tie-break z Sime, tej nieporadnej dziewczynki z Gwadelupy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ja gram systemem jak plsn i naprawdę lepszy system niż moje poprzednie. Na dziś lokata jednodniowa jednoprocentowa:

ITF El Kantaoui Kobiety
Myrtille Georges - Francesca Gaida 1 1.01 ✅ 6:0 6:0
Francesca Gaida to dziewczyneczka, o której nie ma nic oprócz wczorajszego meczu w internecie, urodziła się w 2000 roku. Ktoś coś znalazł? Bo mam wrażenie że to dziewczynka ze szkoły, która wygrała szkolne zawody w podstawówce.
Sportingbet
 
brt 22

brt

Użytkownik
ITF kobiety El Kantaoui
Jennifer Zerbone - Dia Evtimova 1 @8.5 e: ⛔ 3:6 2:6 nie pykło, ale value było kuszące
Takie promocje ciężko nawet dzień przed expiration date w biedronce wyłapać
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Możesz powiedzieć co szczególnego wyróżnia tą Zerbone aby wygrała ten mecz ?
Z tego co można było wyłapać w statystykach to lepiej sobie radzi na tej nawierzchni. Aha i jak to bywa w kobiecym tenisie o turnieju takiej rangi szanse zwycięstwa są zazwyczaj 50/50 ;)
Również cierpliwie czekam na argumenty typu autora.
========================================================
W sumie ten przebieg meczu to jak przecena w biedronce.
 
M 493

milo93

Użytkownik
Brands Michalicka 1 1.28 bet365 ⛔ to drewno ograło kiedyś Federera ????
Niemiec Brands powoli odbudowuje formę widziałem jego wcześniejszy mecz z Ignatikiem nie ma szans go przełamać wyjątkowo szybka nawierzchnia. Michalicka przeciętniak niezły na poziom ITF ale do Brandsa mu daleko. Polecam!!!!!!!!
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Sharm El Sheikh kwalifikacje Kobiety
Elena Van Der Sypt - Ushna Suhail 1,10 ✅ 6-1 6-0
Bet365
Sypt ostatnio Domachowską wychłostała. Pakistanka też się raczej nie wywinie. Stawka: 1,5k
 
Do góry Bottom