>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Smitkova T. v Pervak K. ✅
@ 1,47 Marathon
Próbuje tutaj Ksenię bo dość dobrym kursie. Pervak tego sezonu nie może uznać za udany, jednak dzisiaj sądzę, że powinna podołać. Rywalką Kazaszki będzie Czeszka, Tereza Smitkova, która w ostatnich tygodnia prezentowała się całkiem dobrze. Pervak w ostatnim czasie nie miała szczęścia w losowaniu. Najpierw trafiła na Zanevską w kwalifikacjach do turnieju w Linz, a następnie w Moskwie trafiła na Magdalenę Rybarikovą. Cały ten sezon kiepski w wykonaniu Ksenii. Smitkova ostatnio sprawiła niespodziankę w meczu Mladenović, jednak oglądałem ten mecz i mogę stwierdzić, że to Mladenović przegrała to spotkanie. Tutaj w Istamule Pervak grała z zawodniczkami pokroju Czeszki i wygrywała bez problemowo. Dzisiaj myślę, że Ksenia powinna sobie poradzić ale nie będzie to łatwe spotkanie. Gra tutaj dobrze więc może błyśnie na koniec sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
WTA ( 28.10 - 03.11 )
1. Ayumi Morita ( 1.40 ) ✅
2. Simona Halep ( 1.29 ) ✅
3. Ayumi Morita ( 2.22 ) ✅

ATP ( 28.10 - 03.11 )
1. Marin Cilic ( 2.25 ) ✅
2. Philipp Kohlschreiber ( 1.81 ) ✅
3. Benoit Paire ( 1.25 ) ⛔
4. Richard Gasquet ( 1.40 ) ✅
5. Jo Wilfried Tsonga ( 1.54 ) ⛔
6. Jerzy Janowicz ( 1.30 ) ✅
7. Gilles Simon ( 1.72 ) ✅
8. Nicolas Almagro ( 1.86 ) ✅
9. Llodra/Mahut ( 1.40 ) ⛔

Ayumi Morita - Anna Karolina Schmiedlova
Typ 1
Kurs 1.91
Pinnacle

Pobieram, bo podejrzewam, ze kurs spadnie. Trzeci raz gram na Japonke, poki co na Niej sie nie zawiodlem. Schmiedlova niby wyeliminowala Begu rowerkiem w ostatniej rundzie, ale to samo zrobila Martic z Dushevina ostatnio a Morita i tak z nia wygrala ???? Morita jest duzo bardziej doswiadczona od swojej dzisiejszej przeciwniczki, widac ze jej zalezy, rozegrala naprawde fajny mecz z Martic...Schmiedlova jak dla mnie to ejszcze nie to. Moze za jakis czas, ale sadze, ze jeszcze nie teraz. Kurs jak dla mnie zdecydowanie za wysoki, value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
ITF USA ziemna bet365

Eric Prodon v Romain Arneodo 2 2.50

Znowu jeden z tych meczów które po prostu trzeba zagrać

Gram młodszego o 11 lat francuza, który w ostatnich dwóch miesiącach gra przyzwoicie na ziemi rekord ostatnie 17 meczów 14 zwicięst 4 porażki. W tym 2 porazki z bellerettem który bardzo dobrzez gra na ITF (dwa razy prawie urawał seta). Porazka z Toni Androiciem i Yannik Reuter. Więc wszyscy zawodnicu o 2 klasy lepsi od Francuza. Romain tydzień temu wygrał taki ITF USA pokonując nie byle kogo bo Buchanana oraz Hans Podlipnik-Castillo.

Eric Prodon to już 100% emeryt. W tym roku rozegrał tylko 3 mecze. pokonał 2 zupełnych amatorów oraz co najlepsze przegrał w ubiegłym tygodniu z 21 letnim amatorem z łotwy Daniil Proskurą łatwo w dwóch setach. Bo tym meczu wnioskuje że Prodon nie jest przygotowany żeby grać na zawodowym poziomie. Ostatni poważny turniej jaki rozegrał Francuz to było 15 miesięcy temu.
Taka mała informacja dotycząca tego meczu, a dokładniej kursy: http://www.livesports.pl/mecz/MuMUNtOr/#szczegoly-meczu

z 1,16 na 2,25

oraz z 450 na 1,57
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Siniakova K. v Pliskova Kr. ✅
@ 1,55 Marathon
Ćwierćfinał turnieju rangi ITF w Wielkiej Brytanii. Wróżę tutaj zwycięstwo starszej z Czeszek, która w ostatnich tygodniach prezentuje wyśmienitą formę, wygrywa turnieje. Siniakova na początku października również wygrała turniej rangi ITF, jednak nie ma co porównywać prestiżu obu imprez. Bilans pojedynków bezpośrednich na korzyść Kateriny, jednak nie od dziś wiadomo, że Kristina i clay to nie jest dobre połączenie. Jedna z sióstr Pliskovych, ma wszelkie atrybuty do gry w hali. Bardzo mocny serwis to jeden z nich. Wczorajsze zwycięstwo nad Paszek utwierdza mnie w przekonaniu, że jest w dobrej formie. Siniakova wczoraj sprawiła niespodziankę pokonując Serbkę Dolonc. Można powiedzieć, że obie zawodniczki w formie, jednak zadecyduje doświadczenie. Pliskova to jest na tę chwilę lepsza zawodniczka i powinna sobie poradzić z perspektywiczną Siniakovą, która ostatnio jest na fali. Myślę, że kurs jest odpowiedni - warty ryzyka, jednak z umiarem.

???? Feuerstein C. v Foretz-Gacon S. (+4,5g) ⛔
@ 1,91 Marathon
Bardzo jestem zdziwiony kursami na to spotkanie. Zmierzą się dwie doświadczone Francuzki, mała różnica w rankingu WTA, obie świetnie grają na hali a tutaj taka różnica w kursach i decyduję się zagrać handicap gemowy na starszą z zawodniczek. Owszem, Feuerstein lubi grać w Nantes, wygrała ostatnie dwa spotkanie z Stephanie na hali, jednak gdy spotykają się dwie rodaczki u siebie to wszystko się zdarzyć może i prognozuję tutaj bardzo zacięte spotkanie. Dodatkowo uważam, że zwycięstwo Foretz-Gacon nad Lucią Hradecką nie jest przypadkowe i warto zwrócić uwagę na ten mecz. Feuerstein to nie jest klasowa zawodniczka aby bukmacherzy jej tak bardzo ufali w starciu z zawodniczką o podobnych umiejętnościach. Uważam, że dodatni handicap gemowy na starszą z Francuzek będzie dobrym rozwiązaniem.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Sasnovich - Linette⛔ Walka była ale niestety zabrakło sił w 3 secie
Typ: 2
Kurs: 3.75 bet365

Mecz zaczyna się o 15.30 i uważam że to będzie długie spotkanie. Białorusinka i Polka w bardzo dobrej formie. Pierwszy mecz już był dla Polki bardzo ciężki bo grała ze Szwedką Arvidsson która dotrwała do finału w Poitiers . Następne trzy pojedynki Magdy bez straty seta więc dziewczyna idzie jak burza . Jej dzisiejsza przeciwniczka też wie jak grać utaletowana młoda dziewczyna ostatnio wygrany turniej rangi ITF w Poitiers. Szanse oceniam 50/50 a kurs na Polke wyśmienity. Ogólnie bym zagrał over gemowy ale oferta na to spotkanie dość uboga w bet365 i niestety takiej opcji nie ma więc gram czysty win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Jacqueline Cako - Brooke Austin✅✅
Typ: 1
Kurs: 3.25 bet365

ITF Captiva Island

Amerykanki już raz się spotkały w czerwcu i zwycięsko z tego wyszła Brooke. Dzisiaj będzie drugie spotkanie o 15.00 i licze na zwycięstwo Cako. Dziewczyna od tamtego czasu zaliczyła progres formy. Można tu wspomnieć o turnieju w Las Vegas , ćwierćfinał w Macon i dzisiejszy ćwierćfinał Captiva Island
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Tenis WTA
Birnerova - Vrljic 0-6 7-6 6-0 ✅
typ - Birnerova
kurs 3.0
Bet 365
Mecz ćwierćfinałowy turnieju ITF w Istanbule. Turniej rozgrywany w hali. Moim zdaniem bukmacher trochę zaszalał z kursem obie zawodniczki blisko siebie w rankingu Czeszka Birnerova na pozycji 192 jej rywalka na 198 miejscu. w bezpośrednich meczach 1-0 dla Czeszki mecz na kortach ziemnych. Bukmacherzy sugerują sie lepsza formą Chorwatki która ostatnio miała może trudniejsze przeciwniczki i grała niezłe mecze wygrała również jegdnak to bylo w Sierpniu turniej ITF w Izmirze pokonując w finale naszą zawodniczkę Katarzynę Piter. Jednak idąc typ tropem można powiedzieć , ze Birnerova miała świetny występ na Wimbledonie gdzie dotarła do III rundy. Dlatego moim zdaniem mecz absolutnie 50/50 a kurs 3.0 wymaga postawienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 277

geryx

Użytkownik
Boserup-Minella 1@1,2
under 20,5 @ 1,67
bwin

Panie spotkały się 30.11 na hardzie i był rowerek. Więc dziś nie powinno być inaczej. Pewne zwycięstwo Mandy.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Lertpitaksinchai Nicha - Luangnam Nudnida✅
Typ: 1
Kurs: 1.66 bet365

Zhang Ling - Zlochova Zuzana✅
Typ: 1
Kurs: 1.44 bet365

ITF Phuket

Na dzisiejszą noc wypatrzyłem dwa spotkania , może kursy nie są powalające ale typy powinny wejść na 90%. Pierwszy typ dziewczyna z Tajlandi ostatnio nie źle ciśnie na hali na 11 spotkań tylko dwie przegrane m.in z Zhang w samym finale w turnieju w Phuket. Troche wcześniej jeszcze miała ćwierćfinał w Nanjing i Bundaberg. Drugi typ Chinka też bardzo dobrze się spisuje na turnieju w Phuket jak narazie same wygrane i do tego wcześniej finał w Bankoku i Gimcheon. Mam nadzieje że obie szybko odprawią rywalki.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Ktoś wie co się dzieje z meczem Konjuh vs Kichenok? 2h ten sam wynik...
Edit: oki puścili aktualizację. Tak w ogóle młoda wygrała z dwoma Kichenok w 1 turnieju ???? Ja daję jej pół roku i setka WTA, dwa lata 50-tka. Świetna zawodniczka. Tak samo Khalinina.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Zander Nina - Smitkova Tereza Te Zwroty to mnie do pasji doprowadzają Smitkova krecz
Typ: 1
Kurs: 4.33 bet365

Albo:

Smitkova wygra 2-1 w setach Zwrot
Kurs:3.75 bet365
ITF Zawada

Obie zawodniczki w bardzo dobrej formie ale Czeszka Smitkova będzie miała ciężki orzech do zrgryzienia. Raczej na pewno będzie trzy setówka bo Niemka na pewno nie odpuści. Dziewczyny grały ze sobą w październiku i Czeszka wygrała dzisiaj licze na rewanż lub co najmniej na ugranie seta przez Zander. Też przyglądałem się wczorajszemu spotkaniu Zander - Broady obie zawodniczki grały na wysokim poziomie i trudno było wskazać faworytke dzisiaj licze na powtórke Niemki.

PS: Można próbować Konjuh za drobne ITF Dubaj kurs: 3.25⛔
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Konjuh do zagrania jak najbardziej, bo Cepelova ma siano w głowie.
Aczkowiek z tą Zander raczej grałbym na overa, bo ogólnie Smitkova jest lepsza i to bez dwóch słów, ale na dywanie może być różnie. Zander ma 9-1 na dywanie, a Smitkovej to pierwsze mecze na dywanie, choć ta nawierzchnia myślę, że jej odpowiada.
EDIT:
Dodam tylko, że w finale w Dubaju czeka kiepska Camerin, więc kto wygra ten półfinał to myślę, że wygra turniej. I przypominam, że w Dubaju gramy na zwykłym hardzie a nie na hali gdzie Ana Konjuh gorzej sobie radzi. Staty na hardzie w tym roku Any 18-0.
Przewalić z 15-20 BP w 1 secie to naprawdę niezły wynik ????
 
K 203

krolwta

Użytkownik
ITF helsinki 13:30
Lemoine - Celik
Typ: Lemoine ⛔ 2:6 4:6 // ogladalem od 2:3 w drugim secie i grala dobrze, prowadzila wymiany po czym ladowala pilke w dol siatki. a za to jak przegrala ostatnia pilke to powinna dostac w ryj.
Kurs: 4.0 bet365
Imo kurs 4,0 to przesada i mozna pograc singlowo za pare zlotych. Poziom zawodniczek z ktorymi graly w tym turnieju pozostawia wiele do zyczenia. Lemoine ma troche wiecej osiagniec niz celik + jest bardziej doswiadczona zarowno jako juniorka, seniorka oraz deblistka + tu tez gra debla co akurat jest minusem. Leworeczna. GL
ITF helsinki WD 16:00
Lemoine/Ostapenko - Pradova/Paalma
Typ: Lem/Ost ⛔ 2:6 7:5 9:11 // powiem Wam, ze dawno nie widzialem tak glupich teinsistek, w 3 secie od stanu 4:1 robi sie 5:7 z czego 3 punktu oddane majac pilke nad siatka i wbicie sobie pod nogi. a ta lemoine to jest tak tragicznie slaba, ze szok. zero jakiegokolwiek pomyslenia. a jak mecz zakonczyla podwojnym bledem to byl szczyt glupoty. i jeszcze crosowy lob przez srodek ktory zakonczyl sie gwozdziem. kto tak gra ? nigdy wiecej nie chce ogladac takiego meczu. jest mi przykro tym bardziej ze przy 4:1 mozna bylo grac kontre po kursie 3,4
Kurs: 2,5
Nie znam sie na deblach ale tak patrze i nie wiem czemu kurs taki. W tym turnieju Lemoine singlowo wywalila Pradova a Ostapenko wywalila Paalm. Ja rozumiem, ze panie graja dzis singla w SF i na chwile obecna Ostapenko prowadzi 1:0 w setach i zapowiada sie, ze bedzie w finale co zapewne da motywacje dodatkowa dla Lemoine zeby wygrac z celik o czym pisalem wyzej. Debel to juz final a umiejetnosci + osiagniecia + doswiadczenie Lemo/Osta maja duzo wieksze. GL
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Mikulcic Ema - Pantuckova Gabriela⛔
Typ: 2
Kurs: 1.83 bet365

ITF Bol

Kurs na Czeszke już spadł bo było ponad 2. Dziewczyna na cegle daje czadu ostatnio zaliczone dwa półfinały w Solin i Umag. Dziewczyny grały ze sobą pod koniec sierpnia gdzie Chorwatka była górą ale wtedy Gabriela nie była w takiej formie jak jest dzisiaj i myślę że wygra jutrzejszy mecz który będzie o 11.00 , w tym turnieju jak narazie 3 wygrane szczególnie tu trzeba zaznaczyć z Malikovą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Zec-Peskiric Masa v Olaru Raluca⛔
Typ: 1
Kurs: 2.25 bet365
ITF Sharm El Sheikh


Słowenka i Rumunka już grały ze sobą trzy razy (2008,2009,2011 rok) i zawsze Masa zbierała baty ale dzisiaj przyszedł czas na zakończenie tej złej passy i licze na wygraną. Masa od jakiegoś czasu utrzymuje swój poziom koło 250 miejsca w rankingu natomiast Rumunka forma coraz gorsza ostatnie turnieje praktycznie same przegrane w pierwszej rundzie można tu przytoczyć turnieje Barnstaple, Tashkent , Craiova , Bad Gastein , Wimbledon kwalifikacje, Nurnberg. Podsumowując forma Olaru tragiczna dlatego gram na Słowenke.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Barrois K. v Bacsinszky T.
@ 3,94 Pinnacle
Ćwierćfinał itfu w Egipcie, szukam tutaj niespodzianki w postaci zwycięstwa Niemieckiej tenisistki, która w tym turnieju sprawiła już dwie niespodzianki. Najpierw pokonała doświadczoną Brianti a następnie młodą Panovę. Obie zawodniczki były faworytkami z pojedynkach z Kristiną i obie Panie bardzo dobre wyniki odnoszą na mączce. Dzisiaj rywalką powracająca do gry Timea Bacsinszky, według mnie Węgierka już nigdy nie powróci do pierwszej 50 rankingu a dzisiaj myślę, że Barrois może sprawić kłopoty po bardzo dobrym kursie. Owszem, bilans pojedynków bezpośrednich zdecydowanie na korzyść Węgierki, jednak dwa mecze w tym roku były wyrównane, nie były to jakieś zdecydowane zwycięstwa Timei i dodatkowo były rozgrywane w hali a jak dla mnie najwięcej argumentów Kristina może zaprezentować na ziemnej nawierzchni.
@ dx2
Rodzice Węgrzy więc mogłeś napisać, że jest obywatelką Szwajcarii.
 
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Barrois-Bacsinszky 2 @1.3
Zaczne od sprostowania informacji dotyczacej Timei Bacsinszky, poniewaz jest ona Szwajcarka. Nie zgodze sie rowniez, ze &quot;wraca&quot;, bo ona juz calkiem duzo meczow zaliczyla w tym roku w mnijeszych turniejach ITF, a jezlei mnie pamiec nie myli to startowala juz w yych malutkich ITF w koncowce ubieglego sezonu. To prawda, ze Bacsinszy stracila sporo czasu w tenisie, ale pamietam ta zawodniczka( ktora bardzo przyomina mi Agniesze Frykowska) z bardzo dobrej gry. Ostatnio Szwajcarka radzi sobie duzo lepiej, zaczyna piac sie rankingu i robi to absoltunie slusznie wg mnie przed poczatkiem nasteopnego sezonu, gdzy pozwoli jej to startowac w coraz lepszych turniejach. Kristina Barrois z kolei prezentuje sie od dwoch-trzech sezonow duzo slabiej niz kiedys, wiec nie szukalbym underdoga na sile. Roznica jest wg mnie taka, ze Szwajcarka ma wciaz jakies perspektywy, a w przypadku Neimki wyniki sa coraz slabsze i juz rzadko widac ja w glownym tourze. Dodam jeszcze, ze w/w zawodniczki wystepuja razem w deblu w tym turnieju.
 
1 0

15vidic

Użytkownik
Wie ktoś przy jakim stanie przerwano mecz w Turcji Michael lammer - joris de loore? Wiem ze w trzecim secie było 2 2 tylko co dalej?
 
Do góry Bottom