>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Lucic-Baroni M. v Mestach A.S. ✅
1,571 Marathonbet
Tak jak przewidywałem wczoraj w jednej z analiz, mamy finał Lucic v Mestach. Wczoraj zdecydowanie łatwiej poszło Chorwatce, która rywalki wcale słabszej nie miała, a nawet bardziej doceniam Magdę Linette niż rywalką Sophie, Tarę Moore. Gdyby nie kontuzja reprezentantki Wielkiej Brytanii ten mecz mógłby się różnie potoczyć. Dzisiaj myślę, że doświadczenie i większe umiejętności wygrają. W takich pojedynkach jak z Friedsam czy z Moore An-Sophie była dla mnie faworytką, jednak dzisiaj gdy przychodzi jej się zmierzyć z zdecydowanie bardziej doświadczoną tenisistką to sądzę, że nie podoła wyzwaniu. Mestach ma ten sezon bardzo dobry, fantastyczne wyniki w turniejach rangi ITF, jednak rywalek o takim poziomie, jak poziom Lucic nie podejmowała. Chorwatka to dla mnie nadal zawodniczka pierwszej setki rankingu.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Konta J. v Paszek T. ✅
@ 3,80 William Hill
Tutaj gram ze względu bardzo wysokiego kursu i ze względu na nazwisko PASZEK. Według mnie w tej zawodniczce nadal drzemie wielki potencjał tylko ona się po prostu podłamała. Musi zagrać jeden, dwa dobre turnieje i wszystko zacznie powoli wracać do normy. Tutaj muszę pochwalić dobry wybór, ponieważ Austriaczka nie próbuje się cisnąć na siłę do turniejów rangi WTA, tylko próbuje zacząć od nowa i znów wygrywać w turniejach rangi ITF. Obie zawodniczki na hali nie osiągają jakichś wybitnych wyników, jednak chociażby przy Tamirze Paszek możemy dodać, że w 2010 roku wygrała turniej w Quebec, gdzie startowała jako kwalifikantka. Konta to jest rywalka do pokonania, na przełamanie. Po dobrych wynikach w Guangzhou i Ninbo odpoczywała od oficjalnych spotkań przez trzy tygodnie, zobaczymy jak zagra dzisiaj. Nic nie może przecież wiecznie trwać, zawodniczka takiej klasy jak Paszek nie może przegrywać meczu za meczem, dodatkowo jeszcze ten kurs, który wygląda jakby była pomiędzy zawodniczkami duża różnica umiejętności a wcale tak nie jest. Próbuję, polecam zagrać spokojnie, bez wysokich stawek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Konjuh vs Kalinina 2:0 2:6 0:6 ⛔
Buk: bet365, kurs:1,57
H2H 1:0 6:3 6:2 na juniorskim Wimbledonie w 2013 roku. O Konjuh pisałem już wiele razy, jest to naprawdę nieźle zapowiadająca się zawodniczka, która wygrała juniorski US Open w tym roku. Staty na hardzie i hali obu pań:
Konjuh h. 15:0, hala 6:2
Kalinina h. 16:5, hala 1:1
Anie na hali idzie troszkę gorzej i musi jeszcze poćwiczyć trochę motorykę i poruszanie się na tej nawierzchni, ale rokuję jej świetlaną przyszłość w WTA. Obie Panie młode- odpowiednie 15 i 16 lat. Myślę, że pójdzie szybko i sprawnie, zwłaszcza, że to pierwsze kroki młodej Ukrainki-kwalifikantki na tej nawierzchni.
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
ITF Francja hala

Gregoire Jacq v Sebastien Boltz 1 1.66 bet365✅ 7-5 6-4

Spotkanie dwóch amatorów z Francji.

20 letni Francuz grywa praktycznie tylko na dywanie i w hali. Do tej pory rozegrał bardzo mało meczów. Rekordy tegoroczne na hali 3 zw 3 porażki na dywanie 3 zw 1 porażka. Po lupę wziąłem 3 ostatnie turnieje. Pokonał m.in Crepaldiego, Bossela. Urwał seta Mathieu Rodriguesowi i Jonathan Dasnieres de Veigy. To są spore osiągnięcia jak na zabawę w tenisa.
Przeciwko niemu stanie 20 letni Francuz, który do tej pory zupełnie niczym nie wyróżnił. W całekj karierze 9 zw. na hali i aż 22 porażki. Zreszta na hali osiaga najgorsze rezultaty. W tym roku 3 zw. i 4 porażki 3 razy przechodził pierwszą rundę w turniejach na hali zwyciężając zupełnie anonimowych zawodników. Jak przyszło się spotkać z zawodnikiem w granicach 500-700 miejsca w rankingu gładkie porazki w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Nervolo - Corrie 2 @ 1,83
Jak dla mnie w tym meczu faworytem jest Corrie, Brytyjczyk jest w lepszej formie oraz moim zdaniem bardziej doświadczony od Amerykanina. Brytyjczyk miał już zaszczyt zagrać z takimi rywalami jak Stakhovsky czy Marchenko, z tym drugim ugrał nawet seta. Obaj zawodnicy dobrze serwują, chociaż na tym poziomie nie są aż tacy regularni jak Ci chociażby z Challengerów... Mecz będzie na zasadzie kto popełni mniej błędów wygra, więc ufam Corriemu. Kursy wystawione 50/50 jednak to 60% szans dawałbym Brytyjczykowi, więc jakieś value jest. Moim zdaniem warto spróbować oczywiście nie szalejąc ze stawka.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dziś aż trzy spotkania zagrałem w bardzo lubianym przeze mnie turnieju w Limoges.
Soler-Espinosa S. - Hradecka L. 2 1.61 bet365
Hiszpanka może i rozstawiona z jedynką, ale Lucie, którą uważam za bardzo przeciętną singlistkę akurat na hali gdy konkretne korty pasują czuje się wyśmienicie. I w końcu nadszedł taki turniej, nieco problemów tylko w pierwszym secie z Dubois potem już serwis funkcjonował bardzo dobrze i łatwo znalazła się w ćwierćfinale. z Soler-Espinosą ma h2h 3:0.
Feuerstein C. - Friedsam A.L. 1 3.00 marathonbet
Francuzka uwielbia ten turniej i stąd ten typ. Dwa razy go już wygrywała, już przed tym turniejem widać że dyspozycja szła w górę a tu zwłaszcza wygrana z Mestach w dwóch setach na duży plus. Friedsam w innych warunkach byłaby dla mnie faworytką ale nie dziś i nie tu.
Paszek T. - Zander N. 2 3.15 marathonbet
Paszek coraz słabsza, udało się tu wymęczyć ten ćwierćfinał, ale czy jest aż taką faworytką z Zander - zdecydowanie nie. Paszek na dobrą sprawę mogła już odpaść z turnieju. Zander pięć spotkań, pięć wygranych w dwóch setach, korty muszą jej pasować, liczę na niespodziankę.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Feuerestein C. v Friedsam A.L ⛔
@ 2,48 Marathonbet
Typuję tutaj zwycięstwo Francuzki, grającej u siebie. W tamtym roku wygrała właśnie ten turniej więc na pewno będzie on miał dla Niej ogromnie znaczenie. Feuerestein gra fantastycznie na hali, w meczu z Linette popisała się wolą walki i wygrała przegrany mecz, a w następnej rundzie pokonała groźną ostatnio An-Sophie Mestach. Friedsam ostatnio również na fali, jednak jak pisałem w jednej z analiz z jej udziałem jeszcze nie gra na dobrym poziomie, nawet śmiem twierdzić, że nie zasługuje jeszcze na zajmowane miejsce w rankingu. Jeszcze nie jest tak dojrzałą zawodniczką i w starciu z Claire ciężko będzie jej wygrać. Francuzka walczy nie tylko o obronienie punktów ale również o najwyższe miejsce w karierze. Najwyżej w rankingu WTA była na 116. miejscu a teraz jest jedno oczko wyżej, ma o co walczyć. Gra u siebie, dlaczego ma nie pokonać średniej zawodniczki z Niemiec?
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
ITF USA⛔

Jeff Dadamo v Dennis Nevolo 1 1.72 bet365 6-7 4-6

Amerykanin w bardzo dobrej formie 7 zwycięstw z rzędu. Wygrany poprzedni ITF w USA. Stracił tylko 1 seta. Pewnie pokonywał zawodników zblióznych poziomem do swojego dzisiajszego rywala np Evana Kinga, Junga. Do tego dochodzą zwycięstwa z solidnym graczami ITF Corrie, Meister. Szczególnie pokonanie 3 tyg temu nadzieję australijskiego tenisa Thanasi Kokkinakis robi wrażenie. Poz tym Dadamo bardzo pewnie trzymał serwis w ostatnich meczach które śledziłem na live.

Jego rywal to 23 letni amerykanin. Gracz uniwerystecki w poprzednim sezonie rekord 32-10 ale poziom ITF jednak jest wyższy niż jakieś szkolne rozgrywki.W seniorkiej karierze na hardzie ma 27 zw 38 porażek. w tym roku 14 zw. 14 porażek. Po samych statystekach widać że gracz bardzo nierówny potrafi pokonać Bestera, Dieza a następnym turnieju przegrywa z kompletnym nieznanym Farrenem. W poprzedniej rundzie pokonał niespodziewanie Corriego, który poza Wielką Brytania nie gra najlepiej i głównie gra na hali.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Putintseva Y. v Riske A.
@ 3,05 Marathon
+4g
@ 1,89 Marathon
⛔ ⛔
Szybko, szybko bo mecz za niecałe trzydzieści minut. Nie rozumiem tego hurraoptymizmu w stronę Riske, która w tym miesiącu i ogólnie na indorze w tym sezonie gra kiepsko. Pokazały to chociażby mecze kwalifikacyjne do turnieju w Linz czy w Luksemburgu. Putintseva w tamtym roku grała w tym turnieju i doszła aż do półfinału więc za pewne będzie starała się o jak najlepszy wynik. Yulia na hali również w tym sezonie nie ma się czym pochwalić, jednak widać, że lubi grać tutaj co pokazują wyniki z chociażby zeszłego roku. Riske jak dla mnie to trochę przeceniona zawodniczka, kilka zwycięstw z zawodniczkami z czołówki, jednak bardzo często zdarzają się jej głupie porażki, z dużo niżej notowanymi rywalkami. W tamtym roku obie zawodniczki spotkały się dwa razy na hali i wygrały po jednym spotkaniu. Zupełnie nie rozumiem tych przedziwnych kursów.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Babos T. v Pegula J. ⛔
@ 2,82 Marathon
Ćwierćfinał turnieju rangi ITF w Kanadzie, bardzo ciekawe spotkanie się szykuje. Dwie młode zawodniczki, świetnie grające na hali. Z jednej strony Timea Babos a z drugiej Jessica Pegula. Typuję tutaj zwycięstwo mniej doświadczonej zawodniczki, mniej ogranej. Wczoraj pokazała świetną wolę walki i fantastycznie zagrała w drugim i trzecim secie w starciu z Duval. Timea Babos mnie trochę zaskoczyła swoim słabym występem przeciwko Boserup (zawodniczce z piątej dziesiątki rankingu) - kiepski to był mecz i nerwy trzymały się do końca, ostatecznie jak widzimy Węgierka wygrała w trzech setach. Jak dla mnie są tutaj duże szanse Amerykanki, raz już z Timea Babos wygrała (zresztą ona również) więc czemu ma również dziś nie wygrać skoro gra się jej tutaj dobrze, w ostatnich dwóch latach dochodziła tutaj do R16 - tak więc obronione punkty i dzisiaj może grać na luzie - tak się lubi grać. Ogólnie największym argumentem, którego się trzymam jest dobry wczorajszy mecz Jessici - potrafiła podnieść się po przegranym pierwszym secie i potem wygrać cały mecz z faworyzowaną Duval.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Aoyama S. v Hozumi E. ✅
@ 2,75 Marathon

Ja tutaj dzisiaj wybieram grę na bardziej doświadczoną tenisistkę, którą jest Aoyama. W tamtym roku była tutaj w półfinale, teraz finał. W ostatnim meczach obie Panie wygrały mecze z pozycji dogów. Aoyama pokonała świetnie grającą ostatnio Zarinę Diyas. Hozumi pokonała Belindę Bencic. Według mnie przynajmniej patrząc na dotychczasową formę, trudniejsze zadanie miała starsza z Japonek. Diyas, gra na trawie świetnie, wygrała turniej tydzień wstecz, teraz zatrzymała się na Aoyamie. Można chociażby przytoczyć fakt, iż Diyas gdy triumfowała tydzień temu w Makinocharze, gładko wygra w finale właśnie z Szwajcarką, Bencic. Obie zawodniczki osiągają bardzo dobre wyniki na nawierzchni trawiastej, nawet w tym roku grały ze sobą bardzo zacięte spotkanie na trawie. Dwa sety i aż dwadzieścia pięć gemów - zwycięstwo Hozumi. Pokazuje jednak ten mecz, że dużej przepaści pomiędzy tymi zawodniczkami nie ma tylko Aoyamie brakowało krpoki nad i, a dziś może brakować jej młodszej z tenisistek. Aoyama gra jeden z lepszych (jak nie najlepszy) turniej w tym roku, gra bardzo dobry tenis i spokojnie może grać jak równa z równą ze swoją młodszą koleżanką, której jeszcze brakuje doświadczenia i ogrania w tourze. Kursy zdecydowanie na korzyść Hozumi, chyba jedynie spowodowane tym, że pokonała zawodniczkę, która w ostatnich tygodniach próbowała się pokazywać na turniejach rangi WTA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Jabeur O. v Vandeweghe C. ✅
@ 3,55 Marathon
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego są takie kursy? Co niby aż tak mocno faworyzuje Amerykankę? Nawierzchnia? Nie. Według mnie jest to mecz w którym obie zawodniczki mogą wygrać. Nie potrafię sobie wyobrazić dominacji Vandeweghe, która w tym sezonie gra po prostu piach. Fatalna forma, poprawia statystyki tą końcówką sezonu. Jabeur świetny rok, bilans 33/13, trzy wygrane turnieje rangi ITF, kilka półfinałów i ćwierćfinałów. W hali dobrze się czuję, od tamtego roku gra na indoorze regularnie, czego nie można powiedzieć o Coco Vandeweghe, która omijała szerokim łukiem tą nawierzchnię. W tym roku rozegrała tutaj już dziesięć meczy. Wygrała siedem i trzy przegrała. Trzeba jednak dodać, że w Kanadyjskim turnieju jedyną godną rywalką była w półfinale, Melanie Oudin. Jabeur miała zdecydowanie cięższe zadanie. W ćwierćfinale trafiła na dobrze spisującą się w ostatnim czasie Domachowską a potem na zawodniczkę z pierwszej setki rankingu WTA, Timeę Babos. Ciągle zastanawia mnie ten kurs, przecież jest to pojedynek dwóch zawodniczek, na podobnym poziomie. Coco nie prezentuje sobą już tego co kilka lat temu i widać to chociażby po tym w jakich turniejach gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
majestro 3K

majestro

Użytkownik
???? Jabeur O. v Vandeweghe C.
@ 3,55 Marathon
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego są takie kursy? Co niby aż tak mocno faworyzuje Amerykankę? Nawierzchnia? Nie. Według mnie jest to mecz w którym obie zawodniczki mogą wygrać. Nie potrafię sobie wyobrazić dominacji Vandeweghe, która w tym sezonie gra po prostu piach. Fatalna forma, poprawia statystyki tą końcówką sezonu. Jabeur świetny rok, bilans 33/13, trzy wygrane turnieje rangi ITF, kilka półfinałów i ćwierćfinałów. W hali dobrze się czuję, od tamtego roku gra na indoorze regularnie, czego nie można powiedzieć o Coco Vandeweghe, która omijała szerokim łukiem tą nawierzchnię. W tym roku rozegrała tutaj już dziesięć meczy. Wygrała siedem i trzy przegrała. Trzeba jednak dodać, że w Kanadyjskim turnieju jedyną godną rywalką była w półfinale, Melanie Oudin. Jabeur miała zdecydowanie cięższe zadanie. W ćwierćfinale trafiła na dobrze spisującą się w ostatnim czasie Domachowską a potem na zawodniczkę z pierwszej setki rankingu WTA, Timeę Babos. Ciągle zastanawia mnie ten kurs, przecież jest to pojedynek dwóch zawodniczek, na podobnym poziomie. Coco nie prezentuje sobą już tego co kilka lat temu i widać to chociażby po tym w jakich turniejach gra.
Nie myślałeś, żeby złożyć podanie do jakiegoś buka o posadę oddsmakera? Bo w każdym meczu widzisz źle wystawione kursy. Kursy wystawione poprawie, przecież tutaj Vandeweghe jest murowaną faworytką. W twojej analizie są same bzdury i kłamstwa. Także od początku. Nawierzchnia? Tak zdecydowanie faworyzuje Amerykankę, która lubi właśnie twarde szybkie korty podczas gdy, Jabeur to jest zawodniczką preferująca Clay. Coco gra piach? Jak możesz tak kłamać w analizie? Ona jest w fantastycznej formie. Pierwszą połowę sezonu miała fatalną, ale jakie to ma teraz znaczenie? Żadnego. Teraz, od jakiegoś czasu gra znakomicie. 3 z rzędu turnieju WTA gdzie bardzo pewnie wygrywa 3 mecze w kwalifikacjach i przechodzi 1 rundę i przegrywa dopiero z czołówką w postaci Cirstea, Ivanovic i Suarez-Navarro. Jabeur może pomarzyć o takich wynikach. Jest to drugi z rzędu finał ITF-u dla Coco, w poprzednim w finale przegrała z Oudin, an aktórej wzięła srogi rewanż rozbijając ją we wczorajszym półfinale. Nie straciła w tym turnieju seta. Za jedyną wpadkę w ostatnim czasie można uznać porażkę z Karatancheva, ale 1 słabszy mecz na 7 świetnych turniejów chyba można zaakceptować. Jabeur świetny sezon? Powiedzmy, że całkiem dobre wyniki na poziomie ITF-ów, ale nic więcej. Dobrze czuje się w hali? Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski. Tak jak pisałem jest to zawodniczka, która najlepiej czuje się na clayu i jej styl najbardziej pasuje do tej nawierzchni. Coco omija tą nawierzchnię? Coco właśnie na twardych szybkich kortach czuje się najlepiej. Świetny serwis, piorunujący forhend. To jest styl gry Amerykanki, idealnie pasujący właśnie na takie nawierzchnie. No, ale przejdźmy do suchych liczb. Tak jak piszesz Coco w tym roku na IH na bilans 7/3, a Jabeur 6/3. To są suche fakty, tu nie ma miejsca na żadną interpretację, a ty kłamiesz w żywe oczy, że Jabeur na tej nawierzchni gra świetnie, a Coco tą nawierzchnię omija. Czemu to robisz? Co do rywalek. Coco nie pokonała Oudin, tylko ją dosłownie rozbiła nie dając jej żadnych szans. Podobnie jak poprzednie rywalki, które pokonała na wielkim luzie bez straty seta. Jabeur nie miała żadnych trudniejszych rywalek, a męczyła się straszliwie ze słabą Domachowską, no chyba, że według ciebie Domachowska jest dobra i jest w formie, ale to by było dość dziwne stwierdzenie, bo Domachowska rozgrywa fatalny sezon, i może ostatnio rozegrała 1 lepszy turniej, no ale Coco rozegrała ostatnio 7 świetnych turniejów i według ciebie jest w fatalnej formie, to jak możesz mówić, że Domachowska jest w dobrej formie po niecałym 1 turnieju? Przecież to już nie jest naciąganie faktów po analizę, tylko kolejne perfidne kłamstwo. Żenada a nie analiza. Także co do meczu, to doświadczenie, ogranie, forma, umiejętności, nawierzchnia wszystko to jest na korzyść Vandeweghe i to ona jest zdecydowaną faworytką tego meczu. Także typ zły, a analiza koszmarna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 203

krolwta

Użytkownik
Jabeur to jest zawodniczką preferująca Clay
Oficjalnie na stronie ITF podaje, ze jej ulubiona nawierzchnia to hard.
Coco omija tą nawierzchnię?
w swojej Pro karierze coco zagrala 14 razy w hali z bilansem 9/5 wiec mozna powiedziec, ze omija indoory.
Jabeur nie miała żadnych trudniejszych rywalek,
a babos to nie jest trudna rywalka w hali ?

btw ja tam widze walue w bet365 po kursie 3,75. GL
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Oficjalnie na stronie ITF podaje, ze jej ulubiona nawierzchnia to hard.
Ta sama strona podaje, że ulubioną nawierzchnią Murraya i Gasqueta jest clay ???? Także jak dalej chcesz się posiłkować informacjami z tej strony to pozdrawiam. Łatwo sprawdzić gdzie Jabeur gra najwięcej, gdzie osiąga swoje najlepsze wyniki i jest to clay.
w swojej Pro karierze coco zagrala 14 razy w hali z bilansem 9/5 wiec mozna powiedziec, ze omija indoory.
Indoor hard to nie jest popularna nawierzchnia w Ameryce. I praktycznie nie ma tam turniejów o takiej nawierzchni, więc siłą rzeczy Coco grywa na hardzie. Ale na takim poziomie nie ma żadneg problemu z przestawieniem się z outdoor na indoor. Coco preferuje szybkie twarde nawierzchnie, a ta nawierzchnia właśnie taka jest.
a babos to nie jest trudna rywalka w hali ?
Nie trudniejsza niż Oudin, którą Coco rozbiła w piach. A Jabeur z Babos strasznie się męczyła.
Jak widzisz tu value to już twój problem :p Ja tylko starałem się jak najbardziej rozjaśnić sytuację przed tym meczem.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
value bety imo:
Kremen - Kramperova
typ: Kramperova ⛔ 4:6 6:4 1:6 // zeby czeska ***** w piekle zdechla za tego pierwszego seta. czeski kurwiszon
kurs: 2,25 bet365
Jak zazwyczaj w takich meczach kieruje sie statystykami i kursem. Czeska skoro przeszla tu juz 2 rudny kwalifikacji to mam nadzieje, ze powalczy. imo coinflip wiec kurs &gt;2 ma value. GL
Eraydin B. - Pervak K.
Typ: Eraydin ⛔ 4:6 1:6 // ta ***** niech tez zdechnie w piekle i niech kebaby robi lepiej w niemczech.
Kurs: 3.75
Turczynka u siebie, ostatnio na hardzie calkiem dobrze sobie radzi. Pervak kilka ostatnich tygodni gra malo i srednia. faktem jest, ze indoorowo turczynka nie gra + pervak jest leworeczna + pervak na hali ma troche zagranych meczy jednak taki kurs kusi i zapewne nie bedzie to latwy mecz niemniej jednak licze na walecznosc eraydin. GL
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Feuerstein C. - Savinykh V.
Typ:Feuerstein ✅ 6:1 6:2
Kurs: 1,5 bet365
No, tutaj to kurs mnie zaskoczyl i polecam grac mocno. moze o czyms nie wiem ale taki kurs to value imo. Rosjanka wlasciwie oprocz osiagniecia 3 rudny AO gdzie pokonala nawet cibulkova to przegrywa wszystko jak leci. bilans 9/16 w tym roku indoorowo 2/5 hard 6/7 i ostatnio przegrywa wszystko w 1 rundach. Feuerstein dwa ostatnie lata to SF w tym turnieju + ostatnie tygodnie na hali calkiem dobrze. bilans w tym roku 36/28 na hali 12/8 hard 3/5. Dodatkowo jest zawodniczka leworeczna. Mysle, ze mecz bedzie szybki i 2 setowy ale po ostatnich ekscesach wole zagrac na czysty win. Kurs ma duze value i polecam. GL
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Sharm El Sheikh
Payet P. - Toljan J
Typ: Payet ⛔ 3:6 6:2 3:6
Kurs: 2,1 bet365
Payet gra sobie w egipcie i jest dosyc regularna od kilku tygodni. Wygrywala tu juz z zawodniczkami pokroju toljan a nawet z lepszymi. Bilans w tym roku ma 25/19 z czego hard 21/13. przeciwniczka ostatnio nie grala za duzo i w tym roku glownie odpada w pierwszych rundach. bilans w tym roku 16/19 hard 8/6. imo payet ma tu troche wieksze szanse i po takim kursie oplaca sie zagrac. GL
Umag
Pantuckova G. - Honigova S.
Typ: Pantuckova ✅ 6:2 6:3
Kurs: 1,83 bet365
Dwie czeszki, czeski film. pantuckova w tym sezonie gra tylko clay i ma 22/9 + w tym miesiacu gra regularnie i ogrywala juz przeciwniczki lepsze niz honigova +byla dobra bardzo dobra juniorka. druga czeszka nie grala od miesiaca, w tym roku na clayu 5/7 ogolny bilans 17/15. Gdyby to nie byly czeski, mozna by zagrac mocno na pantuckova ale za pare groszy mozna dac bo value wysmienite. GL
New Braunfels
Muhammed A. - Cohen J.
Typ: Muhammed
Kurs: 2,1 bet365
Mysle, ze warto po takim kursie zagrac coinflipa. h2h 0:3 ale bylo to 3 lata temu i zawsze mecze byly 3 setowe. W tym roku muhammed ma bardzo dobry sezon. bilans 31/22 na hardzie 20/11. Od miesiaca gra dobrze i jest w dobrym rytmie. Przeciwniczka ten sezon gorszy - 24/34 na hardzie 9/12 i ostatnio raczej nie blyszczy. Mysle, ze dzis muhammed odniesie pierwsza wygrana. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Boserup J. v Minella M.
DW 0:2 ✅
@ 1,727 Marathon
Spotkanie Kanadyjskiego turnieju rangi ITF. Typuję tutaj łatwe a przede wszystkim szybkie zwycięstwo Mandy Minelli, która zmierzy się z zawodniczką z końca czwartej setki rankingu Julią Boserup. Julia to w tej chwili jest cień zawodniczki, chociażby tej sprzed dwóch lat. Mandy to jest już jakiś poziom w kobiecym tenisie, w tym sezonie z powodzeniem próbuje startować w turniejach rangi WTA. Kilka wartościowych wyników w tym sezonie osiągnęła - ćwierćfinał w Bogocie, półfinał w Marrakesz i półfinał w Taszkiencie to najlepsze wyniki na turniejach WTA. Sezon się kończy, więc na pewno Mandy chciałaby zakończyć go w pierwszej setce rankingu. W Toronto po wynikach widać, że lubi grać. Występowała tutaj dwa razy - w 2005 roku i 2011 - najpierw półfinał a następnie ćwierćfinał. Boserup to w tej chwili nie jest zawodniczka, która mogłaby zagrozić reprezentantce Luksemburgu, która gra na prawdę dobry sezon. Chciałem zagrać handicap gemowy na Mandy, jednak stwierdziłem, że jeden z setów może być bardzo wyrównany i może być problem z pokryciem. Ogólnie unikam gry na DW w WTA jednak dziś wydaje mi się, że Mandy powinna poradzić sobie bezproblemowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
ITF USA ziemna bet365

Eric Prodon v Romain Arneodo 2 2.50

Znowu jeden z tych meczów które po prostu trzeba zagrać

Gram młodszego o 11 lat francuza, który w ostatnich dwóch miesiącach gra przyzwoicie na ziemi rekord ostatnie 17 meczów 14 zwicięst 4 porażki. W tym 2 porazki z bellerettem który bardzo dobrzez gra na ITF (dwa razy prawie urawał seta). Porazka z Toni Androiciem i Yannik Reuter. Więc wszyscy zawodnicu o 2 klasy lepsi od Francuza. Romain tydzień temu wygrał taki ITF USA pokonując nie byle kogo bo Buchanana oraz Hans Podlipnik-Castillo.

Eric Prodon to już 100% emeryt. W tym roku rozegrał tylko 3 mecze. pokonał 2 zupełnych amatorów oraz co najlepsze przegrał w ubiegłym tygodniu z 21 letnim amatorem z łotwy Daniil Proskurą łatwo w dwóch setach. Bo tym meczu wnioskuje że Prodon nie jest przygotowany żeby grać na zawodowym poziomie. Ostatni poważny turniej jaki rozegrał Francuz to było 15 miesięcy temu.
 
Do góry Bottom