>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

K 203

krolwta

Użytkownik
ITF PIROT 9 sierpnia 2013
Spremo-Grammatikopoulou
Typ: Spremo 5:7 6:1 1:6 ⛔// no i co sie niby stalo w tym meczu ? pierwszy set 5:4 ma 3 breakpointy i przegrywa 5:7 - ok rozumiem taka gra. 2 set totalna demolka nastolatka nie istnieje, wydaje sie ze nie ma juz sily i 3 set to wlasciwie formalnosc i dobicie przeciwnika. Ale nie, nagle zapomina dziewczyna jak sie gra i przegrywa 1:6 - lol... 1:6 ? przeciez to sie nie miesci w glowie. delikatnie mowiac to poddenerwowany jestem bardzo mocno.
Kurs: 1,83 bet365

Spotkanie 671 22 letniej serbki z 16&#39;sto letnia 626 greczynka. Serbka u siebie gra juz 4 turniej w i osiagnela juz qf, sf i f. na clay&#39;u czuje sie dobrze, bilans w tym roku 14/9 ogolnie 112/75. Oficjalnie jej ulubiona nawierzchnia to clay. Greczynka bardzo mloda, oficjalnie lubi grass aczkolwiek jako seniorka w tym roku najlepiej radzi sobie na hardzie. jej wysoka pozycja bierze sie z tego, ze udalo jej sie wygrac w tym roku dwa &#39;domowe&#39; turnieje na hardzie. Jako juniorka max 190 wiec bez szalu. Generalnie to taki kurs imo jest darem z racji tego, ze mimo iz panie znajduja sie na rownych miejscach to na clay&#39;u serbka jest duzo lepsza. No i gra u siebie. Mysle, ze po takim kursie i taki mecz mozna zagrac mocniej poniewaz widze tu powazny blad bukmacherow. GL
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Nie ma się co denerwować tylko spokojnie analizować dalsze mecze i próbować grać. Z mojego małego doświadczenia- amatorskiego mogę tylko dodać, iż bardzo często zdarza mi się przegrać 2 seta do 1, do 2, zwłaszcza po ciężkiej przeprawie wygranej w 1 secie, by pozbierać siły na 3 seta. To jest stały motyw u mnie ???? Zagrać 2 sety pod rząd na dobrym poziomie z niezłym przeciwnikiem czasami jest bardzo ciężko.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Ja gram często itfy ale nigdy przed meczem. Zazwyczaj szukam meczu w którym faworytka przegrywa 1 set i potem mam dwie opcje. Gram na set dla tejże faworytki bo to jest zazwyczaj 90% prawdopodobieństwa że seta ugra, bądź łapię fajny kurs na mecz i po wygranym 2 secie gram kontre na zwrot stawki. To wszystko zależy od meczu, często te dziewczyny nie wiem co mają w głowie przegrywając pierwszy set nawet i do 0 żeby potem drugi i trzeci ogarnąć na spokojnie. Bądź w tym trzecim dostać znów zaniku mózgu i go totalnie spartolić. Na itfach można naprawdę fajnie zarobić, z tym że trzeba siedzieć i mieć rękę na pulsie na ewentualne kontry
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF Astana
10.08 6:00
hard
Dair vs Pashkova 1 2.00⛔
Dair vs Pashkova 2:0 3.20⛔
1:6 1:6 - ładne lańsko;d
Finał ITF. Ogólnie jestem pod wrażeniem gry młodej reprezentantki Kazachastanu. Naprawdę łatwo i gładko wygrywa z przeciwniczkami może nie jakichś wysokich lotów, ale jak na ten poziom idzie jej naprawdę gładko. Nie wiem czy to problemy z pieniędzmi czy też inne są powodem jej gry tylko w Kazachstanie, bo z chęcią ją bym zobaczył na innych turniejach. Zresztą po turnieju zapytam ją na fb - może odpowie ????
Ale wracając do meczu. Dziewczyny spotkały się 1,5 tygodnia temu i Dair wygrała 6:4 6:4 w tym samym miejscu. Ogólne staty na hardzie:
Dair 4/2
Pashkova 9/5
Rosjanka ma 24 lat, więcej doświadczenia, ale myślę, że młoda Dair powtórzy sukces sprzed 1,5 tygodnia.
ITF Koksijde
Clay
Burger vs Pavlovic 1⛔//3 sety, ale niestety,nie tym razem//
kurs:3.25 buk:bet365
No to tutaj pojechali z kursami. Burger kwalifikantka potrafiła wygrać np. z Rainą czy Gamiz. Faworyzuje clay, koleżanka zza siatki hard. Staty ogólne na clayu:
Burger 33/17
Pavlovic 12/10
Ogólnie szanse według mnie są bardzo wyrównane. Burger jest naprawdę ograna i potrafi zagrać nieźle z dobrymi graczami.
ITF Moscow
Nie mam czasu na analizę gram jeszcze vasilyeva vs mironova 1 1.36✅ i 2:0 2.00✅ Na clayu mironovej nawet własna publiczność nie pomoże. Ostatnio grały i się skończyło 6:1 6:1
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF Izmir
Hard
Piter vs Vrljic 2✅//0:2 dla Vrljic//
Kurs:1.83 buk:bet365
Typ jest w miarę przemyślany. Piter strasznie męczy te swoje mecze, często 3 sety i na dodatek przy łatwej drabince.Vrljic ku mojemu zdziwieniu rozprawiła w szybkich setach Kovinic, która wygrała z Pfizenmairer. Ciekawe spotkanie, szanse oceniam 70/30 na stronę Chorwatki.
Staty na hardzie:
Piter 8/1
Vrljic 10/4
Dodam że ogólny h2h 2:1 dla Chorwatka, przy tym przegrana to krecz w 2010 roku. W 2013 h2h 2:0.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF USAK
Hard
10:00
Unlugenc vs Kazimova under 17,5 gema ✅
Kurs: 1.90 buk: bet365
Unlugenc to 16 letnia juniorka, która staty na hardzie ma 1/7 w tym roku. Kazimova też nei błyszczy formą, bo obecnie w 2013 na hardzie staty 7/11 przy czym 24 letnia Ukrainka to już w miarę doświadczona graczka i ostatnio wygrała z Turczynką 6:1 6:2. Bez szaleństw ze stawkami można spróbować.

ITF Kazań - kwalifikacje
Hard
8:00

Mironova
vs Poznikhirenko 1⛔ kurs: 1.70 2:0⛔ kurs:2.87
Dziewczyny grały ze sobą w ubiegłym roku na tej nawierzchni i wygrała Mironova po dobrej walce w dwóch setach. Ogólnie staty na hardzie obu pań:
Mironova 16/5
Poznikhirenko 4/6
Ostatnio dziewczyny grały wszystko na mączce i ogólnie to są ich pierwsze mecze na hardzie od jakiegoś czasu (Ukrainki drugi). Myślę, że Mironova spokojnie powinna wygrać to spotkanie i mam nadzieję, że w 2 setach.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF Brcko
Clay 10:00
Ayzatulina vs Karamanoleva⛔
Typ: over 19,5 gema
Kurs: 1.83 buk: bet365
Faworytką tego spotkania jest Rosjanka Ayzatulina, która całkowicie nie jest w formie i to są jej pierwsze mecze na clayu od marca. Coś tam grała na clayu i ma statystyki w tym roku 6/4. Jej przeciwniczką jest młoda Bułgarka, która miała niezłe wyniki juniorskie, ale na clayu jej nie idzie i ogólnie ma 0/2 w tym roku jesli chodzi o mecze profesjonalne. Myślę, że Bułgarka będzie zdeterminowana, nieźle sobie radziła na hardzie i dywanie i może spróbuje jakiegoś seta urwać.
ITF W-Middelkerke
Hard 10:30
Eric vs Carreras 1
Kurs: 2.0 buk:bet365
Przyznam, że zawsze przeglądam profile graczy, później zerkam na kursy i w tym przypadku spodziewałem się czegoś w okolicy 1.40 na Eric. Spojrzałem na ofertę i zobaczyłem uśmiech. Nie wiem na jakiej zasadzie takie kursy zostały wystawione. Staty na hardzie i i.hardzie obu graczyń:
Eric 16/5 7/2⛔
Carreras 6/3 0/0
Ogólnie podobny rank, podobne uczestnictwo w turniejach, Carreras woli clay, Eric hard/clay, więc ja dzisiaj ostrzej singlowo łapię to spotkanie.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF Insbruck
13:00 Clay
Uberalova vs Lukacs 2:0✅
Kurs:1.72 buk:bet365
Uberalova w formie wygrała poprzedni turniej na clayu pokonując w finale nie byle kogo tylko Kramperovą. Ogólnie dziewczyny dzieli przepaść, Uberalova z pewnością liczy energię i będzie chciała to szybko zakończyć. Staty na clayu w tym roku:
Uberlova 23/7
Lukacs 7/13
Lukacs całkowicie bez formy w tym roku. W wielu turniejach zakończyła swój udział w 1 rundzie, nawet nie w wielu, tylko w większości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF Kazań 8:00
Hard
Yashinina vs Danilina 1⛔
Kurs: 1.83
Yashinina vs Danilina 2:0⛔
Kurs: 3.00
To spotkanie ma ciekawe kursy. Danilina kompletnie bez formy, mało ograna staty na hardzie kiepściutkie i zresztą nie tylko na hardzie, przegrywa z samymi parówkami. Yashina niby też bez formy, coś jej ostatnio nie idzie, ale na hardzie i i.hardzie w tym roku o wiele lepsze wyniki. Staty obu pań h i i.h.:
Danilina 2/4 0/1
Yashina 14/2 5/0
Jedynie co przemawia za Daniliną to jej własna publiczność, ale chyba tylko to.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Craiova
Mecz: Evtimova D. - Kucova K
Data: 15.08.2013 16:30
Typ: 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie tenisa kobiet w Rumunii. Zagrają ze sobą faworytka - 221 w światowym rankingu Słowaczka Kristina Kucova oraz Dia Evtimova z Bułgarii, która w rankingu plasuje się obecnie na 276 miejscu. Stawiam tutaj na Bułgarkę, ponieważ pamiętam ją z dobrej gry, kiedy to mnie nie zawodziła. Dzisiaj może być podobnie. Uważam, że bukmacherzy dają nam spore value na jej zwycięstwo, ponieważ szanse są, a kurs bardzo przyzwoity. W pierwszym meczu Evtimova wygrała z reprezentantką gospodarzy Ducu 7:6, 7:5. Wcześniej Evtimova zaliczyła turniej w Izmirze, gdzie wygrała 6:1, 6:3 z Kokce i 6:3, 6:3 z Boyanov (małe znane nazwiska). Pokonała także w ćwierćfinale imprezy Leykine 6:4, 6:3, aby w półfinale przegrać 3:6, 6:4, 6:2 z Estonką Kontaveit. Wcześniej zaliczyła wpadkę w Isnanbule przegrywając w 1 rundzie z Serbką Stamenković (833 w rankingu) 7:6, 6:4. Jednak turniej w Bad Gastein może być taką wykładnią na co stać Evtimovą. Bułgarka wygrała tam 6:3, 6:1 z Curovic oraz 6:1, 6:3 z Niemką Zaja. Później przegrała 6:1, 7:5 z Tinjic oraz 6:2, 2:6, 6:3 z mandy Minellą z Luksemburgu (100 w rankingu). Co prawda te wyniki nie są różowe, jednak widać, że Bułgarka może powalczyć i stać ją na wyrównaną walkę z przeciwniczką, która wybiła się tak przede wszystkim w tym roku notując 25 zwycięstw i 11 porażek. Ostatnio wygrała turniej w Les Contamines Montjoie we Francji, jednak z silniejszych przeciwniczek na swojej drodze miała tylko Niemką Carinę Witthoeft, z którą wygrała 4:6, 6:4, 6:1. Wcześniej przegrała w czeskim Olumoucu z Cristiną Diną 3:6, 4:6. We wcześniejszych turniejach bez wątpienia prezentowała się lepiej niż Evtimova, jednak nie grała z jakimiś dobrymi zawodniczkami. Ja dzisiaj widzę spore value na ten mecz i uważam, że Bułgarka jest dzisiaj w stanie ten mecz wygrać.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF Middelkerke
12:00 HARD
Pera vs Allertova 1⛔//Szkoda, że Pera zaczęła ten mecz od drugiego seta ???? //
Kurs: 1.83 buk:bet365
Pera to 18 letnia nadzieja amerykańskiego tenisa. Pokazuje się naprawdę z dobrej strony wygrywając mecze ze znaczącymi się nazwiskami z poziomu itf jak Marinkevica, Burger (2x z nią wygrała), Mikulcic, Kovalets i inne. Jest to jej co prawda pierwszy turniej na hardzie, jednak widać po wynikach, że to jej rzeczywiście ulubiona nawierzchnia. Pokaże statystyki obu pań na hardzie i clayu ze względu na fakt iż obie mało grały na hardzie:
Pera hard 4/0 clay 34/9
Allertova hard 8/3 clay 20/11
Nie ma co ukrywać to będzie zacięty mecz bo Czeszka do parówek nie należy, ale myślę, że Amerykanka dojdzie w tym turnieju do finału i ma szanse na jego wygranie.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF S-P
Clay
Kovalets vs Ekshibarova 1 1.33✅
Kovalets vs Ekshibarova 2:0 1.90✅
Zagram coś spokojnego na powrót na właściwą drogę. Kovalets specjalnie wróciła z Belgii do ziemi rosyjskiej, aby grać na clayu, na którym myślę, że poza trawą czuję się najlepiej. Jest to co prawda młoda zawodniczka (19 lat), ale swoje już w karierze wygrała. Ogólne statystyki obu pań na mączce w tym roku:
Kovalets 44/16
Ekshibarova 5/4

Nie mam tutaj co pisać o jej przeciwniczce. Ma 24 lat, bez sukcesów, woli hard, na którym też nie ma dobrych rezultatów. Do grania na zwycięstwo i dla bardziej ryzykantów na 2:0 na Sophie.
Jak ktoś zdąży może spróbować zagrać Zakarlyuk vs Van De Graaf 0:2⛔ i Sina Haas 2:0✅ po kursie 1.80
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF S-P
Clay
Vinogradowa vs Vasylyeva 2 1.40⛔
Vinogradowa vs Vasylyeva 0:2 2.10⛔
Ładny value dzisiaj widzę po stronie młodej Ukrainki. Koleżanki grały w tym roku na tej samej nawierzchni i Vasylka wygrała 6:0 6:1. Ogólnie staty na clayu dziewczyny mają niezłe ale to Vasylka grała z lepszymi zawodniczkami i to ona powinna wygrać dzisiejsze spotkanie. Staty obu pań na clayu:
Vasylka 16/5
Vinogradova 13/5

Shamayko vs Bai 1 1.57✅
Shamayko vs Bai 2:0 2.50✅
//laleczka zasłużyła na Kena ;)//
Obie nie grywają na clayu i obie mają słabe wyniki na clayu. Shamayko to laleczka(ona naprawdę wygląda jak lalka) 26-letnia w miarę doświadczona. Dobre wyniki na hardzie, ostatnio nawet zaczęła próbować coś grać na clayu, ale bez większych sukcesów. Ogólnie tutaj jest 25k do wzięcia, więc Rosjanka nie odpuści 1 rundy. Staty obu pań na mączce:
Shamayko 13/15 (hard 12/2)
Bai 1/2 (hard 9/3)
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
ITF S-P
Kovalets vs Poznikhirenko 1 1.40✅
Spotkają się dzisiaj dwie rodaczki, ale nie dopatrywałbym się tutaj jakiejś niespodzianki pomimo dobrej postawy 19-letniej (rówieśniczki) Poznikhirenko. Staty obu pań na clayu są imponujące:
Kovalets 46/16
Poznikhirenko 10/3
Kovalets pomimo tego samego wieku jest o wiele bardziej doświadczoną tenisistką. Grała w większej ilości turniejów i jeśli nie przyjdzie jakiś gorszy dzień, zmęczenie turniejowe to myślę, że nie po łatwej walce, ale powinna wygrać to spotkanie.
ITF-Brauschweig
Haas vs Bolsova 1 1.40✅
Niemka to jest zapowiadająca się gwiazdka niemieckiego tenisa. Ma 19 lat i naprawdę robi wrażenie. Do tego dochodzi fakt swojej publiczności, która z pewnością jej kibicuje. Bolsova ma też bardzo dobre staty, ale on ma dopiero 15 lat. Statu obu pań na clayu:
Haas 24/9
Bolsova 6/1
Nie można obojętnie przejść obok tego, że Bolsova w całym 2013 roku zagrała 6 meczyków. Gra w turniejach pro od 2012, czyli od 14 roku - to też jest ciekawe, ale gra bardzo mało tych meczów. Ciekawi mnie ten mecz, bo to też dobrze zapowiadająca się Rumunka, ale myślę, że z Haas nie będzie miało za dużo do powiedzenia.
ITF (nie pamiętam jaki, coś na E... ???? ????
Clay
Pera vs Podda⛔
Under 19,5 gema 1.80
Tutaj krótko. Pera to genialna Amerykanka, która myśli tylko i wyłącznie o zdobyciu pierwszego miejsca w tym turnieju i robi to najszybciej jak potrafi. Staty na clayu w tym roku:
Pera 34/9
Podda 10/7
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
ITF S-P

Vinogradova vs Pigossi 1 1.61 bet365 6-1 6-0✅
Staty obu pań na clayu:
Vinogradova 15/5 hard 24/5
Pigossi 14/6 hard 10/9

Rosjanka gra u siebie. Jej przeciwniczką jest także 19 letnia brazylijka. która pierwszy raz w swojej zawodowej karierze gra w Europie w turnieju rangi ITF (grała jedynie juniorskie wiekllkie szlemy gdzie odpadała w drugich rundach). Praktycznie wszystkie swoje punkty do rankingu zdobywała u siebie w Brazylii, gdzie poziom itf są o wiele niższe niż tych rozgrywanych w europie Tutaj mimo że pokonała dwie rywalki (tracąc jednego seta) które odstawały znacznie poziomem od Rosjanki. Winogradova jest w gazie straciła w dwóch meczach tylko 5 wygrała gładką z bardzo dobrą Vasylievą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
ITF Rumunia godzina 10.00

C. Fortuna vs Kovalik 1 3.40 Bet365
Staty obu panów na clayu:
Fortuna 24/17 od czerwca tego roku 17/8
Kovalik 28/17 od czerwca tego roku Kovalik 3/7
Gram ten typ przeciwko Kovalikovi, ktory jest w tragicznej formie. Błyszczał na poczatku sezonu. Teraz zdecydowany regres formy. W tym turnieju rozegrał dwa mecze z bardzo słabymi zawodnikami i tak musiał rozegrać aż 3 tiebreaki. W tym w ostatnm meczu z rumunem Dimą przegrywał juz 7-6 3-0 (25% wygranego 2 serwisu ) pózniej w tiebreaku przegrywał 4-1 (wygrał 6 piłek z rzędu). W trzecim secie miał przełamanie rumun ale i tak przegrał.
Natomiast Fortuna w dobrej formie ostatnio 2 razy spotkał się z w/w Rumunem i dwa razy go ograł raz 6-0, 6-3 w drugim meczu 6-4 7-5. Mecze odbyły się niedawno w lipcu i sierpniu tego roku.
Reasumując, jeżeli Kovalik zagra tak samo słabo jak w 2 poprzednich meczach nie ma szans z Fortuną.

Tyle kasy przeszło obok 6-0 2-0 i krecz Kovalika
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
ITF Egipt godz. 18.00
Marc Abdelnour - Vladislav Bondarenko 1 1.50 BET365 ✅ 3-6 6-4 7-5

Syryjczyk w dobrej formie od 1,5 miesiąca w turniejach w Egipcie rozegrał 13 meczów z których wygrał 9. Porażki wstydu mu nie przynoszą wszyscy byli znacznie wyżej notowani w rankingu.
Natomiast ukrainiec to już tylko amator grający 5 meczów w roku. Ostatni zawodowy sezon rezegrał w 2008r. Bilans na kleju w ostatnich 4 latach to 1 mecz i jedna porażka.
Trudno oczekiwac że ogra syryjczyka który jest w rytmie meczowym i od prawie 2 miesięcy gra w egipcie i osiaga przyzwoite jak na niego wyniki
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
ITF Huy godz. 16.00
Deborah Kerfs - Jade Schoelink ✅ 4-6 6-4-6-4 1 2.10 Bet365

Bardzo ciekawy mecz z bukmacherskiego punktu widzenia. Zawodniczka gospodarzy 18 letnia belgijka gra w turnieju rewelacyjnie. Pokonała już 5 zawodniczek na tym turnieju. Nie straciła nawet seta. Trzy razy zaczynała pojedynek od wygrania seta 6-0. Pokonała dwie bardzo dobre jak na ten poziom zawodniczki Wachaczyk 6-0 6-3 (niedawno wygrała ITF w Niemczech) oraz 16 letnią nadzieję belgijskiego tenisa Greetje Minnen 6-0 7-5. Belgijka była bardzo przyzwoitą juniorką nawet 76 miejsce na świecie. W 2012r. i w końcówce 2011r. wygrywała z bardzo dobrymi zawodniczkami które grają bardzo dobrze teraz w ITFach np Tena Lukas, Tayisiya Morderger, Indy De Vroome. Turnieje głównie na kleju. Widać że belgijka ma potencjał na razie tego nie pokazywała.

23 letnia Holenderka.Jakby spojrzeć na jej życiorys i liczbę rozegranych meczów jako juniorka i jako seniorka to można nasuwa się stwierdzenie, że holenderka bawi się w tenisa to po prostu amatorka. Na tym turnieju gra solidnie ale nie tak pewnie jak belgijka. Na uwagę zasługuje wygrana z Oceane ADAM ale francuska gra głównie na nawierzchniach twardych i wcale mnie nie zdziwiła jej porażka.

kurs spadał łeb na szyję o 13.50 tylko 1,66 na młodą belgijkę
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
ITF Sofia godz. 12.00
Gioia Barbieri - Amanda Carraras 1 kurs 2.0 7-6 6-2 bet365 ✅

Moim zdaniem najlepszy typ tenisowy na dzisiaj z tak dużym kursem

Obserwuje turniej tenisowy w Sofii od eliminacji. Włoszka 22lata w ostatnim miesiącu jest w życiowej formie 11 zwycięstw z rzędu i tylko jeden mecz 3 setowy. A ostatnie porażki od czerwca tego roku z bardzo dobrymi zawodniczkami z 1 setki rankingu WTA. Bardzo rzadko zdarzają jej się wpadaki w tym sezonie. W tym turnieju przeszła przez kwalifikacje ale zagrała tylko jeden mecz ze słabiutką Bułgarką. W pierwszej rundzie wygrana po kreczu z jedną faworytką całego turnieju niemką Cariną Witthoeft
Natomiast jej przeciwniczka 23 lata wystepuje z paszportem brytyjskim. W tym sezonie marne wyniki. Ranking nabity przede wszystkim turniejami w Ameryce Południowej i Hiszpani z poprzedniego sezonu. Jak przyjdzie jej grać w Europie to porażki z zawodniczkmi z 600 i 800 miejsca w rankingu. W tym turnieju wygrana z Niemką Wachaczyk, która jednak ostatnie 3 tygodnie gra fatalnie.

Forma zdecydowanie po stronie Włoszki i kurs 2.0 jest bardzo dobry do grania.
Jak pisałem tą analizę kurs spadł do 1.88 ale dalej warty gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 0

beastviii

Użytkownik
Witam,
Gdzie mogę sprawdzić wynik meczu Ana Victoria Gobbi Monllau v Bianca Botto. Najpierw rozliczyli jako drugi set 6-1 dla Botto, a potem zmienili na zakład przegrany. Gdzie mogę sprawdzić wynik meczu
 
Do góry Bottom