>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje - pokazowe, charytatywne, inne.

jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. David Ferrer 1.93 ✅
2. Bernard Tomic 2.35 - oczekiwanie na mecz
3. Novak Djokovic 1.40✅

4. Andy Murray - Stanislaw Wawrinka✅✅
Typ 1
Kurs 1.85
Tonybet

Ciezki mecz do wytypowania, ale staram sie na to popatrzec z szerszej perspektywy. Wawrinka wyraznie odpuscil wczorajszy mecz z Ferrerem, przynajmniej wedlug mnie - juz zwlaszcza w drugim secie. Szwajcar w mojej opinii za bardzo nie przyklada sie do tych meczow tutaj, w glowie ma juz kolejne, duzo wazniejsze i bardziej oplacalne turnieje, wiec po co ma sie przemeczac?
Andy Murray z drugiej strony wraca po kontuzji i zwyciestwo, wedlug mnie, powinno byc dla Niego tutaj wazne. Nie dlaego, zeby zajac jakies w miare dobre miejscu na turnieju, tylko po to, zeby sie przelamac - wygrac pierwszy mecz po kontuzji. Wczoraj jego mecz z Tsonga duzo bardziej zaciety niz Ferrera z Wawrinka. Murrayowi zalezalo na tym meczu - po prostu nie wszedl jeszcze odpowiednio w rytm meczowy. Z kazdym kolejnym dniem, w mojej opinii, powinno byc coraz lepiej i powinien, analogicznie, coraz lepiej grac.
Dlatego wlasnie, po takim krusie, z checia korzystam.
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Djokovic - Tsonga @ Tsonga + 4.5g 1.77 ✅ 2:0 ( 7:6 , 6:3 )
Wiadomo , że faworyt tu jest tylko jeden . Dodając , że w ost. 5 bezpośrednich meczach francuz nie ugrał seta a bilans tych spotkań to 11-5 dla Serba , typ nie wygląda rewelacyjnie. Wczoraj Tsonga zagrał bardzo fajny meczyk i jeżeli podtrzyma dyspozycję i zagra na luzie to spokojnie pokryję linię . Novak pierwszy mecz po przerwie , więc myślę , że tempa nie będzie specjalnie forsować , a jeżeli Jo będzie serwował tak jak wczoraj( ok. 10 asów i I serwis na poziomie 75-80 %) to jestem spokojny o te 8 gemów minimum ;)mecz może być bardziej wyrównany niże pokazują to kursy , choć wszystko zweryfikuje kort​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. David Ferrer 1.93✅
2. Bernard Tomic 2.35 - oczekiwanie na mecz
3. Novak Djokovic 1.40✅
4. Andy Murray 1.85✅

5. Novak Djokovic - David Ferrer
Typ 1
Kurs 1.30
Marathon

Kurs podejrzewam, ze spadnie do 1.20-1.22. Novak to wygra i nie ma co tutaj za bardzo sie zastanawiac. Ostatnio jak spotkali sie na tym turnieju w finale to Djoko wygral 6:0, 6:3, a dwa lata temu 6:1, 6:1. Ogolnie h2h tez bardzo na korzysc dla Serba, ktory ostatnimi czasy chyba po prostu lubi grac z Ferrerem. Co tu duzo mowic, Djokovic jednak jest zawodnikiem lepszym i takie mecze prawie zawsze wygrywa.
 
R 0

rafi77775

Użytkownik
2.9 zł na Tsonge to prezent od bukmacherów. Na prawdę oglądałem dzisiaj mecz z Ferrerem. Nadal jest jeszcze bardzo daleki od swojej normalnej dyspozycji BACKHANDOWEJ , reszta jest ok , ale tam jest ewidentnie blokada psychiczna. Djoko wygra , bo jego gra jest dużo bardziej inteligentna i wszechstronna.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Abu Dhabi
???? Nadal R. - Tsonga J-W.
???? Ferrer D. - Djokovic N.
Nadal R. + Djokovic N. ::: 1,56 ::: Betsson ::: 1/10
W 2011 roku było tak, że Nadal przegrał z Ferrerem który w finale przegrał z Novakiem wygrywając tylko 3 gemy, a w &quot;meczu o 3 miejsce&quot; Rafa oddał 6 gemów Federerowi. W 2013 roku uważam, że będzie podobnie i pomimo grania na pół gwizdka na tych pseudo narodowych mistrzostwach świata Nadal prawdopodobnie wygra z Francuzem, kurs 1,47 w Pinnacle to świetna okazja.
Rok temu Serb wygrał z Davidem Ferrerem 6:0, 6:3 w tym roku powinno być podobnie. Djokovic jest o wiele bardziej regularniejszy od Ferrera, ma lepszy serwis i nie bez powodu wygrywa z Ferrerem na hardach z dziecinną łatwością.
Wynik I: 7:6(5) 6:3 ✅
Wynik II: 5:7 2:6 ✅
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Nadal 1.40✅
Rafa jak zawsze serce do walki, bravo dla Tsongi za profesjonalne podejście do meczu, życzę mu żeby się w końcu przełamał i namieszał coś na szlemie...fajnie że w końcu spoważniał...

Francuzowi zależało na wygranej ze Szkotem. Według mnie bardzo się przykładał i wygrał. Kontekst gry Murraya pomijam bo wszyscy wiedzą że dopiero wrócił po ciężkiej kontuzji. W meczu z Novakiem także Francuz pokazał swoje spore możliwości, jednak mecz był całkowicie pod kontrolą Serba. W pokazówce Tsonga wypadł bardzo dobrze jak dotąd. Czas trochę się rozerwać i dać upust swojemu charakterowi. Jaki jest to każdy wie - bardzo rozrywkowy z czym sie wiąże duża dekoncentracja...
@ Tsonga miał dwa solidne mecze, mamy sobotę...w poniedziałek Tsonga gra ze Stepankiem, ranga turnieju żadna, ale chęć pokazania się i spory prestiż pierwszego meczu...na pewno się zmotywuje Francuz, w Abu Dhabi miał dobre przetarcie...ze Stepankiem powinien wygrać, przed nim parenaście godzin lotu do Perth, około 12~ 15, żeby wygrać z Rafą to trzeba zagrać na maxa i na pełnym zaangażowaniu...obawiam się że ani jedno ani drugie w głowie Tsongi.
Rafa trafił na Ferrera, który naprawdę fajnie się prezentuje. Hiszpan widać że jeszcze forma nie taka jakby sobie życzył...ale z pewnością zadra po wtopie została...przegrać drugi mecz na pokazówce, nie chcę mi się w to wierzyc. Rafa podejdzie na pewno na maxa swoich aktualnych możliwości, na rozrywkowego w tym meczu na moje oko Tsonge powinno wystarczyć.
@ Agnieszka pomimo wygranej nie zachwyciła, Grzegorz-szacunek, Włoch uciekł z kortu...podobno miał gorączke, pamiętacie Tipsarevica jak dał noge w Paryżu z Janowicze, he he

Andre@

Proszę bardzo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
AAMI Kooyong Classic
???? Gasquet R. - Thompson J.
Thompson J. ::: 6,46 ::: Pinnacle ::: 1/10
Thompson J. to młokos z rocznika 1994... Ale w 2010 roku na tym samym turnieju Bernard Tomic z rocznika 1992 roku (czyli wtedy miał 17 lat) pokonał wtedy uwaga! Novaka Djokovica (kurs około 7,00). Warto dodać, że ten młody Australijczyk Jordan Thompson wywalczył dziką kartę do zbliżającego się wielkiego szlema, stoi przed nim wielka szansa. Ciekawostką na pewno jest fakt, że od 2010 roku bilans meczy Australijczyków na &quot;ATP Kooyong&quot; wygląda 10:0.
Odnośnie Richarda Gasqueta to w Doha narzekał na kontuzje pleców i grał na pół gwizdka. Myślę, że na tym turnieju nie będzie się wysilał i puści bokiem mecz reprezentantowi gospodarzy, niedługo zbliża się Australian Open i wątpię by narażał swoje zdrowie na jakiejś mało prestiżowej pokazówce.
Jordan Thompson wszedł na ten turniej za Lleytona Hewitta. Jako ciekawostkę jeszcze dodam, że aktualnie w Pinnacle limit stawki na ten mecz jest 767, a w pozostałych trzech 1534.

Wynik: 7:5 3:6 7:6(4) ⛔
- - - - -
O tym turnieju pisałem już rok temu, większość wygrywa tutaj dogów, jest to turniej pokazowy i więcej tam zabawy (Bolleli wygrywa mecz ze stanu 1:6 0:3) niż rzeczywistej sportowej gry.
Typy na sucho, oczywiście na dogów (Pinnacle):
Berdych T. - Verdasco F. ::: 2,50 ⛔
Dimitrov G. - Nishikori K. ::: 2,20 ⛔ @Edit: Rzeczywiście dzięki Majestro!
Stanislaw W. - Gilles S. ::: 2,37 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Stanislaw Wawrinka - Gilles Simon @2,37✅✅ 1:2 Bet365
Ja od siebie proponuje Francuza. O ile mnie pamięć nie myli Wawrinka pierwszy raz bierze udział w tym turnieju. Pokazówka na początku tego sezonu całkiem mu nie wyszła. Dawno nie widziałem Szwajcara będącego tak obojętnym,mnóstwo błędów z jego nie nagannego zwykle bh. Ale pomyślałem sobie co tam pewnie oszczędza się przed turniejem w Indiach. I stało się Stasiek wygrał ubiegłotygodniowy turniej bez namniejszych problemów. Teraz przyjdzie czas na odpoczynek na pokazówce w Australii, jestem przekonany że nie będzie się angażował w ten turniej.
Dla Simona czas najwyższy aby trochę potrenować przed AO bo ostatnio odpadł już w 1r Brisbane, więc z jego zaangażowaniem powinno byc znacznie lepiej.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
AAMI Kooyong Classic
???? Wawrinka S. - Thompson J.
Thompson J. ::: 5,40 ::: Pinnacle ::: 1/10
O tym turnieju pisałem już wcześniej i rok temu. Dzisiejszego meczu z Gasquetem co prawda nie oglądałem, ale ten młody Australijczyk miał bodajże 2-3 MatchBalls! Zabrakło tak niewiele by kurs ponad 6,00 wszedł.
Wawrinka pokazał już swoją nieudolność na turnieju pokazowym w Abu Dhabi, później wygrał Chennai, a dzisiaj tutaj przegrał z Simonem Gillesem. To bardzo sympatyczny człowiek i coraz bardziej sławny. Nie zdziwię się jak jutro ten mecz przegra.
Wynik: Mecz się nie odbył ▶
- - - - -
Jutro rozegrane zostaną 4 mecze i jakoś ciężko mi w to uwierzyć by w tych spotkaniach wygrali sami faworyci na tym turnieju pokazowym. Warto dodać, że już w 2010 roku przegrał tutaj Djokovic z młodym Bernardem Tomicem. H2H Djokovica i Juana Monaco 8:0, kurs na Argentyńczyka 8,00 w Pinnacle. Jak Serb ma przegrać to tylko jutro. W piątek odbijamy ewentualne straty na meczu Hewitta z Murrayem.
Djokovic N. - Monaco J. ::: 8,04 ⛔
Dimitrov G. - Verdasco F. ::: 2,10 ✅
Berdyh T. - Nishikori K. ::: 2,50 ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
AAMI Kooyong Classic
???? Hewitt L. - Murray A.
Hewitt L. ::: 2,75 ::: Bet365 ::: 2/10
Wynik: 7:6(1) 7:6(4) ✅
???? Thompson J. - Monaco J.
Thompson J. ::: 4,00 ::: Bet365 ::: 1/10
Wynik: 6:4 6:2 ✅
???? Verdasco F. - Kyrgios N.
Kyrgios N. ::: 3,50 ::: Bet365 ::: 1/10
Wynik: (2)6:7 6:3 7:6(4) ⛔ Kto oglądał ten wie co się działo! Verdasco robił co mógł, auty, w 90% przy własnym serwisie obowiązkowo DF. Mecz na żenującym poziomie, średnia długość wymian to bodajże 1-3 piłki. Hiszpan robił co mógł by przegrać, ale Kyrgios grał jeszcze gorzej. Nie widzę go zupełnie na AO, do tego pod koniec meczu łapał się za bark. Współczuję ludziom oglądającym ITFy. Najgorszy mecz jaki widziałem w życiu.
Moją perełką dnia oczywiście jest bet na Hewitta. Wygrał on ostatnio turniej w Brisbane pokonując w trzech setach Rogera Federera, widać że jest w dobrej formie. Za to Murray myślami pewnie jest na Australian Open. Warto dodać, że w turnieju w Doha pomimo prowadzenia 6:3 3:0 z Florianem Murrayem, dokończył mecz który ostatecznie przegrał. Podobno doskwierała mu kontuzja pleców. Patrząc na jego dyspozycję na pokazówce w Abu Dhabi i ATP Doha wątpię by jutro wypruwał sobie flaki na korcie przed gwiazdą australijskiego tenisa.
W 2012 roku Hewitt wygrał tutaj 3 mecze z Del Potro, Berdychem i Raonicem. Podobnie było w 2011 roku gdzie pokonał Monfilsa, Nikolaya Davydienkę i Youzhnego.
Dodam też fakt, że jutro 10 stycznia na tym turnieju jest wstęp darmowy dla dzieci, czyli piknikowy nastrój pod gospodarzy. Pół żartem, pół serio młodzież będzie biła brawo pod zwycięstwa gospodarzy.
Tutaj macie przykład innej pokazówki i dwóch zwycięstw T. Kokkinakisa (rocznik 1996) przeciwko Dodigowi Ivanowi czy Jeremiemu Chardiemu.
Odnośnie pozostałych typów to na przestrzeni ostatnich 3 lat bilans Australijczyków na tym turnieju wynosi 10:2. A ta jedna porażka to właśnie Jordana Thompsona który miał bodajże 2-3 match pointy z Richardem Gasquetem, druga z Youzhnym.
Kursy moim zdaniem mocno przesadzone i kompletnie nie do gry na faworytów. Fajnie też wygląda AKO w różnych kombinacjach z tych typów, od 10 do nawet 35!.
@Edit: Racja abraxas trochę się zagalopowałem ;).
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Odnośnie pozostałych typów to na przestrzeni ostatnich 3 lat bilans Australijczyków na tym turnieju wynosi 10:1. A ta jedna porażka to właśnie Jordana Thompsona
No nie do końca bo dziś w nocy młody Australijczyk przegrał z Youzhnym, który wystąpił w zastępstwie Wawrinki, a więc już jest 10:2.

Jordan Thompson
- Juan Monaco @3,75 bet365
Jutro młody kangur zmierzy się z Argentyńczykiem. Moim zdaniem Jordan na prawdę zasługuje na zwycięstwo w tym turnieju, jego grę bardzo fajnie się ogląda. Świetny serwis. Dziś przegrał z Ruskiem ale ten chyba potraktował ten mecz jako sprawdzian przed AO i ganiał do wszystkich piłek, a i tak Thompson potrafił go przełamać. Dla Monaco to zdecydowanie nie ta nawierzchnia,w 2013r. wygrał na niej tylko 2! spotkania.Dziś, co było do przewidzenia gładko przegrał z Nole,u niego sezon w pełni rozpocznie się na kortach ceglanych. Nie wyobrażam sobie aby jutro w swoim ostatnim meczu na tej pokazówce nie wygrał młody gospodarz tego turnieju, na pewno da z siebie wszytko i to będzie się podobać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 105

ceeferem

Użytkownik
Gasquet R. - Simon G.
Tomorrow, 10 Jan 2014, 04:00

Rysiek o mały włos nie przegrał z młodym Jordanem, biegał sobie na pół gwizdka na co wpływ oprócz &quot;pokazowego meczu&quot; miała ostatnia kontuzja pleców. Zdrowia dziś na korcie na pewno nie zostawi bo za rogiem AO i nie ma co ryzykować. Z &quot;pykaczem&quot; trzeba się będzie trochę nabiegać czego Rysiek unikał z Jordanem. Simon przycisnął już tu Wawrinkę i napewno nie odpuści okazji ograć Ryśka zwłaszcza, że w dotychczasowych 7 potyczkach, aż 6 razy schodził pokonany.
???? Simon G. WIN --&gt; 1.83 (Bet365)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Berdych T. - Hewitt L.
Hewitt L. ::: 3,25 ::: Bet365 ::: 1/10
Myślę, że po takim kursie warto spróbować. Jest to mecz pokazowy z okazji Światowego Dnia Tenisa. Pokazówki rządzą się swoimi prawami i nie zawsze wygrywa zawodnik teoretycznie lepszy. Berdych w sobotę grał finał z Rogerem Federerem w Dubaju, teraz zagra z Hewittem w Hong-Kongu. Berdych znany jest z tego, że mecze pokazowe czasami olewa. W 2013 roku na pokazówce w Australii wygrał właśnie Lleyton. Wątpię żeby dzisiaj wygrali sami faworyci.
Wynik: 4:6 5:7 ✅ @Edit: Więcej śmiechu i zabawy niż gry ???? .
???? Murray A. - Djokovic N.
Djokovic N. ::: 1,57 ::: Bet365 ::: 1/10

Pojedynek dwóch wielkich gwiazd i dwóch kolegów. Warto dodać, że obaj w tym roku nie są w formie, ale Murray moim zdaniem w większej. Myślę, że Serb będzie chciał zrobić lepsze wrażenie i wygrać ten mecz. On w grudniu bodajże ze dwa razy pokonał na turniejach pokazowych Rafaela Nadala. W tym roku prezentuje się dość marnie, więc kolejna porażka moim zdaniem nie wchodzi w grę. A Murray na pokazówkach bardzo często gra marnie, tak jak to było w tym roku w Australii czy na Półwyspie Arabskim.
Wynik: 3:6 (2)6:7 ✅
Kolejne dwa mecze pokazowe (odpuszczam typersko) to:
???? Cash P. - Lendl I.
1,57 - 2,25
Lendl jest o 5 lat starszy i aktualnie ma mniej wysportowaną sylwetkę, choć trenuje Murraya. Myślę, że publika będzie po stronie Lendla z wiadomych przyczyn. Mecz moim zdaniem 50% na 50% szans, przecież jeden ma 49 lat, a drugi 54. Value po stronie Lendla, H2H 3:5 ???? .
Wynik: 8:6
???? Agassi A. - Sampras P.
2,50 - 1,50
Ostatnio spotkali się bodajże w 2010 roku na turnieju pokazowym w Indian Wells i wygrał Sampras. Agassi miał później pretensje, do Pata, żeby ten nie traktował meczy pokazowych jako walkę o kolejny tytuł szlema. Może tym razem Agassi? Kto wie?
Wynik: 6:3 7:6(2)
Li N. - Stosur S.
1.40 - 2.75
H2H 0:6... teraz już 0:7. Po 1,40 opłacało się?
W którym mieście są rozgrywane te mecze z okazji Dnia Tenisa ?
Hong Kong (sesja dzienna), Londyn (sesja wieczorna), Nowy Jork (sesja nocna)
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Li N. - Stosur S.
1.40 - 2.75
Tak jak pisał Shakal, pokazówki rządzą się swoimi prawami, ale tutaj jakoś nie widzę szans dla Stosur, która ostatnio z kim mocniejszym nie zagra to przegrywa. Li zawsze trzyma wysoki poziom, do tego gra w Chinach, a więc jak tylko wyjdzie na kort to na pewno wrzawa publiczności doda jej skrzydeł.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
???? Agassi A. - Sampras P.
2,50 - 1,50
Ostatnio spotkali się bodajże w 2010 roku na turnieju pokazowym w Indian Wells i wygrał Sampras. Agassi miał później pretensje, do Pata, żeby ten nie traktował meczy pokazowych jako walkę o kolejny tytuł szlema. Może tym razem Agassi? Kto wie?
[/b]
Chetnie bym zagral over w tym spotkaniu, niestety marathon nic poza typem na win nie wystawil.
Moim zdaniem jednak znowu Sampras.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W którym mieście są rozgrywane te mecze z okazji Dnia Tenisa ?
W ramach Światowego Dnia Tenisa , na Eurosporcie zaczął się transmitowany z Londynu live mecz legend Lendl - Cash , a następnie na kort w Nowym Jorku w wejdzie para Sampras - Agassi.
 
Do góry Bottom