>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje - pokazowe, charytatywne, inne.

noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Novak Djokovic – David Ferrer

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. W ubiegłym roku spotkali się w finale tego turnieju i Ferrer zakończył spotkanie z 3 gemami na koncie. Nie sądzę, aby dziś był taki pogrom, ale to Serb będzie rozdawał karty. Teoretycznie kursy dochodzące do 1,3 na Novaka mogą wydawać się valuebetem, jednak osobiście odradzam granie tak niskiego kursu. To jest turniej pokazowy, w którym na pewno większą motywacje będzie miał Hiszpan. Wczoraj pokonał gładko Berdycha, jak sam powiedział zagrał dobry mecz, ale aby dziś powalczyć z Djokoviciem musi zagrać swój najlepszy tenis. Z jakimkolwiek graniem wstrzymuje się do live.

Janko Tipsarevic – Nicolas Almagro


Tipsarevic będzie miał doskonałą okazję na zrewanżowanie się Almagro za Roland Garros 2012, gdzie w 4 rundzie poległ 6/4, 6/4, 6/4. Dziś to on jest faworytem meczu, bo i okoliczności bardziej mu sprzyjają. Na kortach twardych radzi sobie lepiej od Hiszpana, w dodatku ciężko powiedzieć jak wygląda forma Nicolasa, bo nie planował grać w Abu Dhabi.
Serb sprawił wczoraj małą niespodziankę pokonując Murraya, ale wcale nie zagrał wielkiego spotkania. Miał po prostu więcej motywacji i był bardziej skoncentrowany. Początkowo miałem grać na Janko jednak kurs jak dla mnie jest mało satysfakcjonujący (jakby było chociaż 1,7 to bym grał). W obecnej sytuacji wolałbym pograć Almagro po 2,5 niż Tipsarevicia po około 1,5. Tak czy inaczej wstrzymuje się do live.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
David Ferrer – Janko Tipsarevic 2 4,4 (unibet) ⛔
Mecz o 3 miejsce w Mubadala World Tennis Championship. Dziś, tak jak rok temu Ferrer dostał lekcje pokory od Novaka Djokovicia, wygrywając zaledwie 3 gemy w całym spotkaniu. Aż żal było patrzeć jak Serb zdominował Hiszpana. Nieważne czy łatwo wygrane gemy, czy te dłuższe, prawie zawsze to Nole kończył jako zwycięzca.
W drugim pojedynku półfinałowy Tipsarevic niespodziewanie przegrał z Almagro. Pierwszy set nie zwiastował nic złego dla Serba, który wygrał 6/2 dwukrotnie przełamując Hiszpana. Kluczowy był 2 set, gdzie doszło do TB, w którym lepszy okazał się Nicolas. W 3 secie nie było już wątpliwości, 6/2 dla Almagro. Ten, którego w ogóle tutaj miało nie być, znalazł się w finale.
Wracając do interesującego nas spotkania, trzeba przyznać, że faworyt może być tylko jeden – David Ferrer. Znając charakterek Ferrera, łatwo można domyślić się, że będzie chciał za wszelką cenę odzyskać pewność siebie po dzisiejszych „batach”. Jednak bukmacherzy zdecydowanie przesadzili z kursami na Tipsarevicia. 4,4 ? To jakiś żart. Wystarczy przypomnieć sobie ich spotkanie z US Open 2012 (5 setów), czy spotkanie z Mastersa (3 sety). Takie kursy, w takim pojedynku to tylko na nawierzchni ziemnej. Grubo nie gram, bo Ferrer jest tutaj faworytem, jednak 30% szans to Tipsa na pewno ma. Spore value, choć kursy spadają na Hiszpana, jednak mimo tego ja trzymam się swojej opinii.
Novak Djokovic – Nicolas Almagro
Osobiście nie nastawiam się na wielkie widowisko w tym finale. Almagro jeszcze nigdy nie ugrał z Djokoviciem nawet seta. Nie sądzę, aby ta statystyka zmieniła się po tym spotkaniu. Novak nie musi pokazać swojego najlepszego tenisa, aby łatwo wygrać ten mecz. Zapewne Almagro będzie robił co się da, ale naprawdę będę mocno zaskoczony jak chociaż dojdzie do TB w jakimkolwiek secie. Bukmacherzy dobrze to wiedzą, dlatego kursy są jakie są.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja tylko przypomnę, że jutro zaczyna się:
Exhibition Kooyong (AUS)
Czyli chyba jedyny &quot;turniej&quot; w którym można grać ślepo na dogów.
Wejdźcie sobie na tą stronę:
http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-kooyong-2012/results/
Zobaczcie jak było w 2012 roku (3 razy wygrał faworyt przy 10 dogach) i jak w poprzednich latach.
Bardzo, duża ilość wysokich kursów! Typowanie tego turnieju pod względem sportowym mija się z celem, w poniedziałek jest AO i nikt z czołówki nie będzie tutaj dawał z siebie 100%.
Osobiście mam parę typów na ten pseudo turniej, ale nie będę podawał z tej racji iż ostatnio nic mi prawie nie wchodzi.
 
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
ATP Kooyong

Simone Bolelli - Paul-Henri Mathieu
2 @ 1.526 Pinnacle

Zgadzam się z przedmówcą, tym bardziej że wolę grać na dogów. Jednak tym razem proponuje inny typ i jestem do niego przekonany po tym co dzisiaj widziałem. Analiza może być krótka. Postawę Mathieu dzisiaj opisałem w innym temacie. Bolelli chyba na dobre ustabilizował formę, ale pewnego poziomu Włoch nigdy nie przeskoczy, na pewno nie na hard korcie, mimo niezłego serwisu i przyzwoitych umiejętnościach przejścia z obrony do ataku, jego tenis dużo lepiej sprawdza się na cegle. Podoba mi się fakt, że Mathieu zależy na ograniu tutaj, nie wystartował w tym roku jeszcze nigdzie i widać, że jest głodny tenisa. Forma też ewidentnie zwyżkowa. Rywal do rozstrzelania, zdziwię się mocno jeśli nie zamknie spotkania w dwóch partiach.

Ogólnie niezły poziom tutaj w tym roku, widziałem mecz z Adelaide: Wawrinka - Dolgopolov, tam grają niby bez trzeciego seta (super tie-break), ale poziom tragiczny, pograli max 45 minut, Ukrainiec strzelał w każdej akcji (i gruba większość po autach). Tam można szukać dziwnych wyników a widziałem mecz Dolgo - Staś na live w Bet365 rano.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Exhibition Kooyong (AUS), Główny zakład (godzina 2:30)
???? Berdych T. - Hewitt L. 2,50 bet-at-home 0:2 (3:6 2:6) ✅ Szybko, łatwo, nudno i przyjemnie. Do Berdycha co jakiś czas podchodził lekarz opatrując jego palec bodajże wskazujący, ale myślę raczej że to była tylko gra pozorów niż rzeczywisty uraz.
Jest to turniej pokazowy w Australii i mało kto go bierze na poważnie. Proszę zobaczyć jak było w poprzednich latach na tej stronie: Tutaj.
W 2010 roku Australijczyk Tomic Bernard wygrał z samym Novakiem Djokovicem 2:1.
W 2011 Autralijczyk Lleyton Hewiit wygrał tutaj 3 mecze z:
Youzhny 2:1 kurs 1,63
Davydenko 2:0 kurs 2,57
Monfils 2:0 kurs 2,09
Rok temu Autralijczyk Tomic Bernard wygrał tutaj wszystkie mecze jakie rozegrał z:
Berdych 2:1 kurs 2,81
Monfils 2:1 kurs 2,37
Fish 2:1 kurs 2,11
Czyli wychodzi na to, że Australijczycy wygrali tutaj wszystkie swoje mecze jakie grali. Nic dziwnego skoro grają na pokazówce we własnym kraju.
Berdych za to przegrał tutaj rok temu z:
Tomic 2:1 kurs 2,81
Roddick 2:1 kurs 2,23
W 2011 z:
Davydenko 2:1 kurs 1,54
Czemu zależeć ma Berdychowi na zwycięstwie z gospodarzem? No właśnie, a nie zapominajmy o tym, że zaraz zaczyna się wielki szlem Australian Open więc ryzykowanie i dawaniem z siebie wszystkiego na jakiejś mało istotnej pokazówce mija się z celem.
Do tego dodam, że Berdych już w tym roku przegrał 2 spotkania. Jedno z Davidem Ferrerem na ATP Mubadala World Tennis Championship 6:2 6:4 i drugie z Roberto Bautista-Agut na ATP Chennai 7-5 2-6 6-3.
Rok temu Hewitt pomimo swoich lat i rozgrywania coraz mniejszej ilości meczy na Australian Open doszedł aż do 4 rundy przegrywając i urywając seta Djokovicowi. Wyeliminował między innymi Raonica, Roddicka i Stebe.
H2H 2:0 dla Berdycha, ale jedno z 2006 roku i drugie z 2009 roku więc nie ma sensu brać nawet tego pod uwagę.
W 2012 roku widać było, że Berdych przygotował się pod Australian Open, myślę, że i tak też zrobi w tym roku, a na dzisiejszym zwycięstwie niezbyt będzie mu zależało. Powodzenia!

Gram to za:



 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Kooyong
Simone Bolelli - Paul-Henri Mathieu
2 @ 1.526 Pinnacle
Zgadzam się z przedmówcą, tym bardziej że wolę grać na dogów. Jednak tym razem proponuje inny typ i jestem do niego przekonany po tym co dzisiaj widziałem. Analiza może być krótka. Postawę Mathieu dzisiaj opisałem w innym temacie. Bolelli chyba na dobre ustabilizował formę, ale pewnego poziomu Włoch nigdy nie przeskoczy, na pewno nie na hard korcie, mimo niezłego serwisu i przyzwoitych umiejętnościach przejścia z obrony do ataku, jego tenis dużo lepiej sprawdza się na cegle. Podoba mi się fakt, że Mathieu zależy na ograniu tutaj, nie wystartował w tym roku jeszcze nigdzie i widać, że jest głodny tenisa. Forma też ewidentnie zwyżkowa. Rywal do rozstrzelania, zdziwię się mocno jeśli nie zamknie spotkania w dwóch partiach.
Ogólnie niezły poziom tutaj w tym roku, widziałem mecz z Adelaide: Wawrinka - Dolgopolov, tam grają niby bez trzeciego seta (super tie-break), ale poziom tragiczny, pograli max 45 minut, Ukrainiec strzelał w każdej akcji (i gruba większość po autach). Tam można szukać dziwnych wyników a widziałem mecz Dolgo - Staś na live w Bet365 rano.
To żeś się zdziwił niestety nie miło kolego. Kto czekał do rana na pewno nie żałuje!
Bolelli przegrywając 1 set 6:1, w drugim będąc przełamanym na 3:0, po czym chyba masażysta mu tam coś na nogę, a dokładnie to stopę spogląda (że niby kontnuzja) i Bolleli odłamuje, przełamuje, wygrywa set, a na końcu mecz.
Chyba nie muszę pisać jakie były kursy przy stanie 6:1, 3:0 + widok lekarza przy zawodniku. Jeżeli ktoś nadal wierzy, że nie ma ustawek w sporcie to niech się puknie. Tak samo było Djokovic - Querrey (6:0, 2:0 i przegrawamy mecz).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Exhibition Kooyong (AUS), Główny zakład (godzina 4:00)
???? Del Potro J.M. - Hewitt L. 3,00 bet365 1:6 4:6 ✅
O tej pokazówce już napisałem parę razy i nie widzę sensu się powtarzać. Typ z podobnych powodów co wcześniej przeciwko Berdychowi. Australijczycy tutaj wygrywają, rok w rok jest podobnie. W 2011 Hewitt wygrał tutaj wszystkie swoje mecze, w 2012 Tomic.
Hewitt na Australian Open trafił bardzo źle, bo już na samego Tipsarevica, może u siebie coś pokaże jeszcze co potrafi na stare lata, ale wątpię by Serb w tym meczu przegrał. Więc tutaj ma szanse na zwycięstwo na turnieju w tej pokazówce. Del Potro nie będzie dawał z siebie 100% przeciwko gospodarzowi. Dobrze wie, że narażanie się na kontuzje to głupota.
Chciałem zagrać za 350 zł, ale od razu spadł kurs na 2,70 z 2,90 i bet-at-home nie chciał przyjąć tej stawki na początku.
Jest to spotkanie finałowe, ostatnie. Polecam wejść na stronę tego turnieju:
http://www.aamiclassic.com.au/
Mamy w tle na grafice dwóch zawodników którzy są w finale, trudno się było tego nie domyślić.
Zagrałem to za tyle 674,12 zł:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
To żeś się zdziwił niestety nie miło kolego. Kto czekał do rana na pewno nie żałuje!
Szczerze mówiąc byłem w szoku ????

Spałem wczoraj w nocy, postawiłem tylko na Mathieu i to naprawdę pokaźną sumę. Obudziłem się koło 5:00 i z ciekawości włączyłem transmisje, wynik był imponujący 6:1, bodajże 3:0 w drugim secie i w tym momencie widziałem jak kortowy lekarz opatruje nogę Bolelliego. Z wielkim spokojem położyłem się dalej spać, rano nawet nie sprawdzałem dokładnego wyniku, z wielką pewnością zalogowałem się na stronie buka i wtedy doznałem szoku...

Nie wiem jak to się mogło stać, czy Bolelli (btw rywal Janowicza w 1 rundzie AO) zaczął grać tak wyśmienicie, czy Mathieu chciał dać trochę publiczności i przedłużyć spotkanie, co mogło wymknąć się z pod kontroli? Nie wiem, dzisiaj przegrał z Nishikorim, trochę zwątpiłem w jego super powrót do czołówki, ale to turniej pokazowy i nie można wyciągać pochopnych wniosków, świetnej gry przeciwko Del Potro nikt mu nie zabierze. Mimo wszystko moim największym błędem była taka stawka oraz fakt zagrania na faworyta w takim turnieju. Wyciągnę wnioski ;)

Na jutro: Hewitt - Del Potro 1 @ 3.00 Bet365
Napiszę coś o meczu niedługo, o ile AKA mnie nie uprzedzi ;)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
tutaj juz na nie wygra Hewitt nie z del potro, na 90% wygra JMD ale moge sie myslic, szkoda troche Twojej kasy AkaShakal ktora fajnie zarobiles na meczu hewitta z berdychem i bolleliego, ale zycze powodzenia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
tutaj juz na nie wygra Hewitt nie z del potro, na 90% wygra JMD ale moge sie myslic, szkoda troche Twojej kasy AkaShakal ktora fajnie zarobiles na meczu hewitta z berdychem i bolleliego, ale zycze powodzenia.
Skąd to możesz wiedzieć, że nie wygra? Na razie kursy na Del Potro mocno lecą w dół. Ciekawe czemu?

W Pinnacle możecie złapać teraz 3,53 na Hewitta!


Rok temu kursy na Fisha spadały i co? I wygrał Tomic:
http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-kooyong-2012/fish-mardy-tomic-bernard-967793/
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adik104 69

adik104

Użytkownik
Pany, na co to gdybanie? Wiadomo, że mecz meczowi nie równy i nie zawsze czynniki, które zazwyczaj decydowały o późniejszym zwycięstwie miały odzwierciedlenie na wynik końcowy danego spotkania. Tak czy owak, życzę wszystkim wysokich wygranych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nudne gładkie 6:1, 6:4 dla Hewitta. Kurs 3,00 ani przez chwilę nie był zagrożony. Dodam do tego, że Lleyton nawet ładnie grał, a Tipsarevic na AO z nim będzie miał bardzo trudno i wcale nie wykluczam tutaj sensacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis ziemny - BNP Paribas Showdown
???? Williams S. - Azarenka V.
Williams S. ::: 1,65 ::: Bet-at-home ::: 5/10
Jest to jeden z dwóch meczy pokazowych (drugi to pojedynek Rafaela Nadala i Juana Martina Del Potro). Na tego typu pokazówkach najczęściej jest tak, że mają wygrać Ci zawodnicy którzy mają wygrać. Jak wszyscy wiemy w Madison Square Garden publiczność będzie kibicowała swojej rodaczce S erenie Wil liams. Co prawda H2H na korzyść Amerykanki jest miażdżące, ale to ostatnio właśnie Białorusinka była górą na turnieju w Doha. Tutaj myślę, że już tak kolorowo i łatwo dla Azarenki nie będzie. Ciekawostką na pewno jest to, że na tej pokazówce rok temu Roger Fe derer przegrał po dwóch tie-brekach z Andym Roddickiem . W 2009 roku wygrała tutaj Serena Williams po meczu ze swoją siostrą, a w 2010 Venus Williams pokonała Kim Clijsters. To tylko świadczy o tym, że tutaj faworyzowani s ą gospodarze.
Tak szczerze to cała powyższa analiza pisana jest na siłę, a głównym po wode m dla którego typuję zwycięstwo Williams jest fakt, że jest to pokazówka, gra u siebie i Azarenka wątpię by angażowała się w ten mecz w 100%, gdzie Serena przed własną publiką nie może przejść obok tego spotk ania obojętnie.
Wyni k: 6: 4 6 :3 ✅ 9 przełamań w meczu
Gram to za tyle, o ile to kogoś interesuje ( stawka adekwatna do mojego budżetu, ryzyka, oraz okoliczności przy typie, nie gram tego ślepo za dużą kasę):

- - - - -
Odnośnie drugiego meczu to widzi mi się zwycięstwo Rafaela Nadala. Skoro już został tutaj zaproszony na tą pokazówkę to powinien wygra ć. Del Potro wraca z Dubaju po maratonie turniejowym. Osobiś cie nie ufam jeszcze Hiszpanowi tak bardzo, bo będzie to jego pie
rwsze spotkanie na korcie innym niż mączka po powróceniu na korty od czasów kontuzji, a JMDP na takich nawierzchcniach potrafi grać. Za dużo niewiadomych by coś w tym meczu typować.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jest gdzieś w ofercie dzisiejszy mecz pokazowy Łukasza Kubota i Jerzego Janowicza? Transmisja na TVP Sport po godzinie 17:00.
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Jest gdzieś w ofercie dzisiejszy mecz pokazowy Łukasza Kubota i Jerzego Janowicza? Transmisja na TVP Sport po godzinie 17:00.
raczej nie ma, Kubot ma jakąś kontuzję, Janowicz nadal chory, więc poprzebijają piłkę i tyle, nikt nie będzie się wysilał pewnie
 
midq 677

midq

Użytkownik
nie widziałem nigdzie tego meczu w ofercie, mam nadzieje, że panowie coś sie postarają chociaż bo jade oglądać live ten mecz i chciałbym chociaż kilka fajnych akcji zobaczyć ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie we worek Rafa Nadal bedzie gral w turnieju charytatywnym, wie ktos kto bedzie jego przeciwnikiem?
Here is Rafael Nadal’s exhibition schedule for the month of November.

  • 12th – 16th Nov. Necker Cup Pro-Am, British Virgin Islands


  • 17th Nov. Jockey Club, Lima, Peru, vs David Ferrer


  • 20th Nov. Movistar Arena, Santiago, Chile, vs Novak Djokovic


  • 21st Nov. Orfeo Superdomo, Cordoba, Argentina, vs David Nalbandian


  • 23rd Nov. La Rural, Buenos Aires, Argentina, vs David Nalbandian


  • 24th Nov. La Rural, Buenos Aires, Argentina, vs Novak Djokovic

http://www.youtube.com/watch?v=KddHvLAMBWs
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
dzieki Shakal zawsze mozna na Ciebie liczyc ???? pewnie beda grali na cegle wszytkie spotkania
Edit
Ciekawe czy jakis buk wystawi te mecze zeby mozna bylo obstawic ?
 
Do góry Bottom