>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie

Status
Zamknięty.
lancev 984

lancev

Użytkownik
Polacy mogą tam grać?
Skoro pytasz, to pewnie nie, bo coś lubisz się przyczepić. Odpowiem tylko, że Polacy, użytkownicy tego forum, nie mieszkają tylko i wyłącznie w Polsce. Podesłał mi to gość, który mieszka w Danii i puściłem to dalej. Sam nie pograłem, co możesz sprawdzić w moim temacie więc skoro sam nic nie miałem zamiaru stawiać, to i się nie siliłem, żeby sprawdzać takie rzeczy. Może ktoś skorzystał, kto mógł. Jest 10 dni po fakcie, a typ rozliczony, daj se siana.
A jeśli pytasz serio, to sprawdź se sam. :]
Harris - Fricke 2 @2.30 STS ⛔ pewnie błoto mocne było
Kurs na Loktajeva poleciał już na łeb, na szyję, a na Frickego nawet urósł. Więc na szybko tylko o tym, dlaczego warto postawić na młodego Kangura. Max jeździ w składzie, do którego Chris się nie łapie (Rybnik). Już samo to świadczy, że na ten moment jest po prostu lepszy. Ale jeszcze jak on jeździ ! Dwucyfrówki z Daugavpils i Ostrowem, dobre, jak na druga linię, wyjazdy... Do tego świetne ostatnie występy w Anglii czy nawet Danii. Fricke jeździ bardzo dobrze na wszystkich frontach.
Harris jeszcze wczoraj jechał w zawodach ligowych w Anglii i dopiero po nich (czyli godz. jakoś 23:00) udał się do Włoch. Max z kolei odpuścił ten mecz i na spokojnie, wcześniej zameldował się w Italii. W Anglii może i Harris jest lepszy, ale na wielkim i długim, jak lotnisko, torze, gdzie oprócz dobrego przejechania łuków, liczy się prędkość na prostych, górą powinien być młody Australijczyk.
@down Świetne uzupełnienie ! Ja niestety dziś analiza trochę po łebkach pisana, bo mało czasu, jednak typ naprawdę jest dobry.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Popieram ten typ. Właśnie opisywałem go w swoim temacie. Nie wiem czemu kurs wzrósł. Od siebie dodam, że Max był drugi w ćwierćfinale w Lonigo. Tam tor jest krótszy ale też przygotowywany na beton. A Bomber ledwo co awansował w słabo obsadzonej rundzie w Abensbegu. Jak młody się nie spali to powinno być łatwo, bo forma i objeżdżenie jest. I po cichu liczę na jego awans bo Finał eliminacji jest w Rybniku na torze na którym świetnie jeździ i mógłby tam pomieszać.
 
K 7

klodzio

Użytkownik
Witam ???? Kildemand po upadku w pierwszym biegu wycofał się z zawodów. Jak rozliczone będą zakłady z jego udziałem zwroty, czy wszystko co jego tyczy w plecy ?
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
IMP

Kołodziej J. - Janowski M. typ: 2 kurs: 1,97 STS ✅

koldi nie przepada za tym torem mimo dobrego wyniku ostatnio,forma przecietna.magic z wiadomych wzgledow odpuscil sobie wczorajsze gp i dzis na lepszych furach zakreci sie blisko pudla

Zengota G. - Buczkowski K. typ: 2 kurs: 1,80 STS ⛔

buczek lubi ten tor pozatym wysoka forma i jak na kadrowicza nie moze slabo pojechac
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

skarin

Użytkownik
IMP

Kołodziej J. - Janowski M. typ: 2 kurs: 1,97 STS

magic z wiadomych wzgledow odpuscil sobie wczorajsze gp i dzis na lepszych furach zakreci sie blisko pudla
jakie to wiadome względy? mimo, że ślędzę żużel od wielu lat to nie znajduję racjonalnego powodu, że ktoś mógłby odpuścić najbardziej prestiżową rundę w GP...
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Kasprzak-Zengota
typ 2
2.02 STS

że co proszę ? taki kurs na Grześka który jest w jednej z najlepszych zyciówek w swojej karierze ? KK nie jedzie nic zupełnie nic, pokazał to kolejny raz wczoraj. Za typem przemawia zdecydowanie forma Zengiego, brak formy u Kasprzaka. Dla przypomnienia dodam ze Zengota w GW jezdzi dobrze, on tutaj mial swego czasu rekord ktory pozniej zostal pobity przez Golloba. Nie wydaje mi sie zeby Kasprzak awansowal nawet do polfinałów.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
jakie to wiadome względy? mimo, że ślędzę żużel od wielu lat to nie znajduję racjonalnego powodu, że ktoś mógłby odpuścić najbardziej prestiżową rundę w GP...
Takie, że on i Kasprzak musieli podzielić team i sprzęt między te dwie imprezy. Oczywiście ten argument za typem nie przemawia, ale jest zdecydowanie godny uwagi.

Ja ze swoimi typami czekam na buki internetowe, chociaż mam już pewne pomysły.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
B. Zmarzlik 1-3 1.30 ✅
bukmacher: STS
Pięć meczy ligowych w Gorzowie i pięć razy dwucyfrówka w wykonaniu Bartosza Zmarzlika, z czego trzy razy płatny komplet punktów.
vs Leszno - 13 pkt (3, 2, 3, 0, 2, 3)
vs Toruń - 17+1 pkt (3, 3, 3, 2 + b, 3, 3)
vs Rzeszów - 12+1 pkt (3, 2, 2, 2 + b, 3)
vs Tarnów - 15 pkt (3, 3, 3, 3, 3)
vs Grudziądz - 11+1 pkt (3, 3, 2 + b, 3)
Jak dla mnie zdecydowany faworyt do zdobycia tytułu Indywidualnego Mistrza Polski 2015, ale że faworyci na ogół takich finałów nie wygrywają to bezpieczniej będzie 1-3.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Kasprzak K. - Protasiewicz P. typ: 2 kurs: 1,50 ⛔

kk dno den juz osiagnal a protas chyba jeden z lepszych sezonow w karierze-moze byc dzisiaj tym ktory powalczy z faworytem
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
jakie to wiadome względy? mimo, że ślędzę żużel od wielu lat to nie znajduję racjonalnego powodu, że ktoś mógłby odpuścić najbardziej prestiżową rundę w GP...
kolega po czesci juz wyjasnil,piszesz ze sledzisz zuzel wiec powinienes wiedziec ze zawodnicy inaczej traktuja lige inaczej GP inaczej SEC i jeszcze inaczej ligi zagraniczne . nikt nie jezdzi wszedzie na maksa
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Kasprzak K. - Protasiewicz P. typ: 2 kurs: 1,50

kk dno den juz osiagnal a protas chyba jeden z lepszych sezonow w karierze-moze byc dzisiaj tym ktory powalczy z faworytem
Kasprzak jedzie na własnym torze i tak na prawdę nie wiadomo co sobą zaprezentuje, wczorajsze GP to jedno - dzisiejsze IMP to drugie.

Protasiewicz faktycznie, póki co bardzo dobry sezon w jego wykonaniu. Jednak, gdy spojrzy się na ostatnie występy Pepe w Gorzowie to nie wygląda to już tak różowo:

24 września 2014, Gorzów - Zielona Góra 62:28
Protasiewicz - 1 pkt (0, d, 1)

22 czerwca 2014, Gorzów - Zielona Góra 50:40
Protasiewicz - nie startował

19 maja 2013, Gorzów - Zielona Góra 50:40
Protasiewicz - 6+1 pkt (1, 1 + b, 3, 1, d)

Nie odradzam, nie polecam.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Pojawiły się kursy na całorocznym. Przejrzałem je i stwierdziłem, że są świetnie wystawione, aż tu nagle na końcu perełka:
Bartosz Zmarzlik - reszta 2 1,72
po prostu Bartek ma dzisiaj z kim przegrać. Kto próbował kiedykolwiek obstawiać zawody indywidualne na żużlu ten wie, jak trudno typować zwycięzcę. Protasiewicz - lider swojego zespołu, Zengota - bardzo solidna jazda w Gorzowie od zawsze. Obaj w bardzo dobrej formie. Idźmy dalej - Janowski, Kasprzak, Buczkowski to co by nie mówić światowa czołówka. Obsada osłabiona, ale nadal piękna i nie ma co szaleć z tym przesadnym faworyzowaniem hegemona gorzowskiego owalu. Nie bawię się w typowanie kto wygra, ale czuję że nie będzie to Bartek mimo wszystko.
Do tego z lekką nutą niepewności, ale value jest:
Buczek - Janowski 1 2,62
Po Grand Prix transport okolicznościowy do Gorzowa, prawdopodobnie samolotem. Pod Gorzowem lotniska nie ma, więc dodatkowo trzeba było trochę przejechać. Ogólnie kooperacja nastu drobnych czynników powoduje tutaj, że zawodnicy z GP mają dzisiaj zapewne mętlik. Kasprzak może nieco mniejszy, bo ma te swoje motocykle na Gorzów, może one jadą jak jadą, ale ostatnio mimo wszystko trochę lepiej. Dla Janowskiego czuję, że to dość poważne wyzwanie (nie mówię że nigdy w karierze takiego nie pokonywał, trzeba by się przyjrzeć jego wynikom na torach wyjazdowych dzień po spotkaniach na Wyspach). Buczkowski jedzie tutaj bez presji, miał trening tydzień temu, nie pykło ale sądzę że jakieś wnioski wyciągnął, a i tor nie będzie do końca identyczny.
Do tego to, czym bet nas nie uraczył, czyli:
Cyfer - Ułamek 2 1,7
Kołodziej - Kasprzak 2 1,97
sts
Niestety kursy już pospadały, ale moim zdaniem dwie bardzo solidne pary. Cyfer pojechał ostatnio rewelacyjnie w lidze, cudownie, ale to zupełnie inna ranga zawodów. Nadal w Gorzowie ważny jest start, chociaż już może nieco mniej niż za Palucha, bo można próbować ciut szerzej. Ułamek to startowiec, co wyruszy to utrzymuje, w dodatku bardzo solidny w zawodach indywidualnych o czym już kiedyś pisałem.
Co do drugiej pary, wspomniane już zostało wyżej. 11 punktów Kołodzieja ostatnio to był jego najlepszy występ w karierze na Jancarzu. Zaczął fajnie, potem się posypało. Nie lubi toru i tyle, 6 punktów zrobił na swoich nadal. Kasprzak tak jak pisałem - wraca z GP, więc nie najlepiej. Forma też cieniutka, ale to nadal IMP, powinien chcieć się pokazać z klasą. Sprzęt na Gorzów został w Gorzowie, więc to raczej kwestia głowy po GP znowu.[/i]
 
S 0

skarin

Użytkownik
kolega po czesci juz wyjasnil,piszesz ze sledzisz zuzel wiec powinienes wiedziec ze zawodnicy inaczej traktuja lige inaczej GP inaczej SEC i jeszcze inaczej ligi zagraniczne . nikt nie jezdzi wszedzie na maksa
no ale wierutną bzdurą jest, że Janowski mógł odpuścić GP w Cardiff na rzecz IMP.
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Zengota - Ułamek 1 1.57 ✅ easy xD
polecam, nie widzę tutaj innego wyniku jak Zengi przed Sebą. Grześ w formie, jeździ świetnie i jest mega niedoceniany IMO. Seba to już raczej emeryt i tutaj nie wróżę mu dobrego wyniku. Jeździ od dłuższego czasu przeciętnie i dziś raczej będzie w dole tabeli.
Cyfer - Suchecki 2 2.50 ⛔ Suchy słabiutko
też spoko typ, Suchy w formie, jako jedyny z Gniezna. Ostatnie dwa ligowe mecze świetne, moim zdaniem jest w gazie i dziś trochę pktow zdobędzie. Za Adrianem tor, ale to chyba tyle, junior musi się jeszcze dużo uczyć. Kurs bardzo zadowalający, warto spróbować.
bet365
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dziś główna uwagi kibiców żużlowych skierowana jest na ME w Landshut. Warto jednak dodać, że dziś odbędzie się też 1 finał IMŚJ w Lonigo. Głównym faworytem bukmacherów jest Polak - Bartosz Zmarzlik. Wysoko w notowaniach jest też Paweł Przedpełski. Niestety ofertę na te spotkania wystawił tylko bet365 oraz bukmacherzy naziemni. Mimo wszystko udalo mi się znaleźć fajny typ:
Łoktajew - Lebiediew @ 1,50 http://www.sts.pl (można dodać do dubla z SEC) KONTUZJA :/
Fricke - Jensen @ 1,66 bet365 ✅
Trochę mnie dziwi zestawienie par. Łoktajew a Lebiediew to w tej chwili zawodnicy z dwóch różnych półek. Andrzej po znakomitych poprzednich sezonach miał zrobić krok do przodu w 2015. Niestety zrobił krok wstecz. W 1 lidze ma bardzo niską średnią 1,7 pkt/bieg (na wyjazdach nie istnieje - 1,37 pkt/bieg) co daje mu dopiero 30 miejsce wśród wszystkich zawodników. W turniejach międzynarodowych prezentuje się fatalnie. Zupełnie jak nie ten Lebiediew z 2013/14. W eliminacjach do IMŚJ ledwo co załapał się do finału zajmując 4 miejsce. Łoktajew pewny awans, nie najgorsza postawa w ektralidze ale przede wszystkim ostatnia szansa by coś jeszcze w juniorach zdobyć, bo on ma już 21 lat i do tej pory tego typu rozgrywki troszkę olewał. Teraz, skoro już jest w finałach powinien troszkę powojować. Bet365 zestawił go w parze ze Zmarzlikiem i to jest chyba dobry wyznacznik. W drugiej parze dodałem Fricke&#39;a z Jensenem w b365. Max wygral eliminacje do IMŚJ w Terenzano z kompletem punktów plus natomiast niedawno odjechał tam el. do GP. W PLŻ też jeździ na betonowym lotnisku, więc jest obeznany z tego typu torem jaki dziś będzie przygotowany (dziś w Lonigo upały i bez deszczu więc nie będzie takiej sytuacji jak dwa tygodnie temu w el. do GP w Terenzano). Według mnie jeden z dwóch kandydatów do odebrania zwycięstwa Zmarzlikowi. Jensen pewnie zakręci się koło 5 miejsca.
BTW, jestem bardzo ciekaw jak się spisze mega talent Kurtz. B365 wystawił go w parze z Lebiediewem i jak ktoś nie chce grać w sts to polecam alternatywnie. ✅
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
MIMP Leszno
Fajfer
- Dróżdż @1,42 sts ⛔ wykluczenie za kradzież startu też mi jakieś chore regulaminy, zawodnik, który się wstrzela tego startu nie kradnie!
Polecam tą parę na dziś, Oskar w 2012/2013 w finałach kręcił się koło 10m z 5-7 punktami. Dla Dróżdża będzie to pierwszy start w finale, w eliminacjach Oskar w Czewie zdobył 11 oczek i awansował do finału, Damian z kolei jechał na znanym sobie torze w Opolu i zajął 7m przegrywając m.in z Kuberą czy Smektałą. Ostatnio wywalczył sobie miejsce w składzie Sparty z którego wykolegował Gałę, ale nie sądzę by w Lesznie był wyżej od bardziej doświadczonego Oskara. Za Fajferem przemawia wiek, doświadczenie, umiejętności i lepszy występ w el. Forma w ENEA Ekstralidze tylko troche słaba.
Cyfer - Koza @1,57 sts ✅
Cyfer na wyjazdach w lidze robi swoje, od kilku lat regularnie się rozwija, Koza na wyjazdach średnio. U siebie jest mocnym punktem, za równo jeden jak i drugi, ale jak trzeba pomóc drużynie na wyjeździe to Koza znika. Ernest to typowy zawodnik swojego toru, wygrać start i gnać do przodu. W 2014 w 5 biegach w lidze w Lesznie nie zdobył punktu, Cyfer zrobił 3 i rok wcześniej również. Na próżno szukać też Kozy w finałach MIMP. Adrian jest zawodnikiem lepszym i spokojnie powinien sobie poradzić z Tarnowianinem.
MPPK Leszno
Zaznaczam jeśli nie zmienią się składy (bo wszystko jest w takich zawodach możliwe).
Warto zagrać;

Leszno wygra
@1,6 ✅
Bezkonkurencyjnie najlepsi, zagrozić im może Gorzów i Ostrów. Leszczynianie u siebie powinni chcieć to wygrać, mimo że MPPK straciły swoją range. Gorzów to Zmarzlik, który wczoraj jechał we Włoszech, później jedzie MIMP, a kilka godzin później pary. Zmęczenie da o sobie znać. Kasprzak jest słaby i bez wyrazu, coś tam u siebie zdobywa, ale dziś nie spodziewałbym się po nim fajerwerków. Trzecia ekipa jaką widzę na podium to Ostrów, kto wie może zawalczą o srebro? Holta lata, Michał Szczepaniak coś tam dorzuci, myślę że będą groźni. Reszta ekip to różnie z tym Łódź zdziesiątkowana, Rzeszów i Z. Góra średni, może coś Tarnów ugra, ale wtedy to zawody życia by musiał pojechać Mroczka. Widzę ich na 4m. Myślę, że dziś Cieślaki podejdą poważnie do zawodów, a nie odjadą trening jak to bywa w takich zawodach u niektórych ekip ekstraligowych.
Ostrów - Rzeszów @1,40 sts ⛔ duża wtopa przez zawiłość regulaminu...
Ostrów - Z. Góra @1,32 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom