>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie

Status
Zamknięty.
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
MPPK Leszno
Gorzów - Tarnów 1 ✅
Ostrów - Rzeszów 1 ⛔ duża wtopa przez zawiłość regulaminu...
AKO: @1,82 STS
MPPK niesamowicie straciło na prestiżu. 10 lat temu to były świetne zawody, dziś połowa drużyn wystawia rezerwy. Gorzów jednak wystawił to co ma najlepsze. Latający Bartek Zmarzlik, Kasprzak, który chyba budzi się do lepszej jazdy i brązowy medalista IMP Gapiński. W takiej obsadzie Bartek powinien zrobić w okolicach kompletu punktów. Na jego plus podziała na pewno lepsza znajomość toru, bo pojeździ wcześniej w MIMP. Na niekorzyść może być zmęczenie, bo 3 zawody w 24 godziny, ale to młody organizm. Kasprzak tor zna, w końcu się tu wychował. Gapiński może dziś nawet nie wystartować. No a moja Unia to chimeryczny Kołodziej, który też tu latał na tym torze, ale ostatnio nie prezentuje równej formy. Nawet jeśli Kołodziej pojedzie bardzo dobrze, to jest Mroczka, który po dobrym początku ewidentnie spuścił z tonu. Do tego nie jest to najbardziej lubiąca ze sobą jeździć para, ale nie ma innego wyjścia. Rezerwowy Koza będzie statystą.
W drugiej parze I ligowiec z Ekstraligowcem, ale moim zdaniem dużo solidniej wygląda para Ostrowa. Wszyscy zawodnicy w niezłej formie. Mateusz Szczepaniak podczas IMP pokazał, że wcale nie odstaje od średników w ekstralidze. Michał nieco słabiej, ale punkty też przywiózł. No i Holta, ostatnio bardzo dobra forma i w Ostrowie i w Szwecji. 3 z Rzeszowa słaba, ale nie ma tam nikogo lepszego. Wszyscy punkty zdobywają głównie u siebie. Tu coś pewnie przywiozą, bo stawka przeciętna, ale nie sądzę, by wystarczyło to na pokonanie solidnego Ostrowa.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Pieniędzy tam nie wpłacę, ale anonimowo przejść się do punktu i zagrać można, a trzeba przyznać, że Juroszki po raz kolejny szaleją z ofertą dlatego teraz kilka typów ode mnie. Polecam grać w dublach, treblach (single ze względu na złodziejski podatek raczej odpadają). Tylko broń boże nie wrzucać wszystkiego na jedną taśmę ????
Bundesliga na początek:
Wolfslake Falubaz Berlin vs MSC Brokstedt @1,45 44-43 ⛔ Po wyniku można myślec, że minimalnie no i w sumie tak było koniec końców, ale więcej się w takie wynalazki nie bawię :p Pająk dno, Toninho średnio i tylko Niemcy dali radę

Nie widzę tu innej opcji jak zwycięstwo gości. Nawet jeżeli Protas i Okoń będą lepsi od Pająka i TOninho to co z tego ? Pozostali zawodnicy biją na głowę żużlowców Wolfslake. Huckenbeck i Kroner to czołówka Niemieckiego żużla. W tym sezonie Kroner: 19 ! , 9+1 oraz 15. Huckenbeck : 11+2 oraz 10+1. Kroger 13+1 oraz 9. Jedynym słabym ogniwem wydaję się Fienhage, ale i tak ekipa Brokstedt jest szalenie mocna.
Gospodarze oprócz Okonia i Protasa nie mają kim straszyć. Dotychczas 1 wygrana i jedna porażka. Okoniewski rzeczywiście świetnie pojechał w obydwu meczach. Przyjmijmy, że Protas też nie zawiedzie. Ale reszta? Wielka niewiadoma. Hefenbrock 4 i 7+1 co przy wynikach Kronera i Kaia jest śmiechem na sali. Bartz w dotychczasowych 4 biegach przywiózł całe 0 punktów. Maurer 2+1 oraz 12 oczek (na wyjeździe) , a Weiss jechał w jednym meczu i zdobył 4 oczka. Zawodnicy zagraniczni owszem mogą być na + w drużynie gospodarzy, ale Niemcy zdecydowanie rządzą u gości i to moim zdaniem zdecyduje o końcowym wyniku.
e: Haertel za Bartza u gospodarzy co daje im dużo atut, ale nadal uważam, że goście to wezmą, chociaż teraz już bardziej się wyrównuję i po tym 1,45 bym chyba nie zagrał

Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Lesznie

Tutaj stawiam na gospodarzy, którzy znają swój tor.
Smektała - Koza @1,6 ✅✅ 10-4
Koza słabiutki. Tak jak wspominałem zawodnik swojego toru i tyle

Gram w stronię gospodarza. Smektała zna ten tor i gdzie jak nie tu ma osiągać dobre wyniki. Ten sezon słaby w jego wykonaniu, ale myślę, że dziś odpali u siebie. Ernest Koza na wyjazdach nie istnieje. Średnia 0,52, gdzie u siebie 1,81 ! Olbrzymia różnica. Właśnie swój tor uważam, że będzie największym atutem Bartosza.

Koza - Cyfer @1,57
e: już widzę, że pozabijane do 1,4 ???? ✅ 4-7
Adrian Trochę pecha, bo powinno być lepiej, ale tak czy siak typ izi
Znowu przeciwko Ernestowi, chociaż to akurat przypadek. Akurat tak zestawili Cyfera, który ostatnio forma zdecydowanie zwyżkuje. Ciągnął praktycznie sam drużyne w Lidze juniorów. W Ekstralidze punktuje głównie u siebie, ale z niezłym skutkiem. Ogólnie w większości drużyn Ekstraligi byłby podstawowym juniorem. U siebie w Gorzowie ma pecha, że jeździ ze Zmarzlikiem i jest trochę w jego cieniu, ale potencjał jest. Średnia wyjazdowa 1,27 ? Wstydu nie ma

Pawlicki 1-3
@1,15 ✅ Formalność
Można śmiało dokładać jak brakuje kursu ;) Piotrek dziś powinien wygrać, Swój tor czyli olbrzymi atut. Główny rywal to na pewno Bartek Zmarzlik, ale nie wiem jak będzie wyglądał po podróży z Lonigo. 1-3 na luzie. Dla pewniejszych i odważniejszych można grać czyste zwycięstwo.

Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych

Nie wszystkie ekipy w najmocniejszych zestawieniach co mam nadzieję skrzętnie wykorzystać ????
Ostrovia - Stal Rzeszów @1,4
Ostrovia - Falubaz @1,32
Mocna dwójka podopiecznych Marka Cieślaka. Rune Holta to wiadomo znana marka. Świetne występy na zapleczu ekstraklasy. Michał Szczepaniak również świetny sezon. Czasem ma gorsze mecze, ale dziś nie jest na straconej pozycji w walce z zawodnikami z Zielonej Góry i Rzeszowa. Falubaz w Składzie Pieszczek i Krzysztof Jabłoński raczej nie wiele tu zdziała i będzie walczył co najwyżej z Rzeszowem i Orłem Łódź. Pieszczek ostatnio niby lepiej, ale czy to już tak na stałe ? Plusem dla niego będzie to, że wcześniej jedzie w MIMP i pozna tor. Natomiast Jabłoński zawodzi na całej linii. Dostał szanse w 3 spotkaniach i wykręcił średnią 0,7 punkta. Słabiutko.
Co do Stali Rzeszów to para Dawid Lampart/Mirosław Jabłoński również nie powinna zagrozić Ostrowianom. Wiadomo, że Polacy w Rzeszowie nie błyszczą. Wyjazdy to już w ogóle tragedia. Mirosław Jabłoński jechał w 4 meczach średnia 1,00 (0,89 wyjazdowa). Lampart u siebie na Rzeszowskim torze świetnie (2,13), ale wyjazdy to już zupełnie inna bajka (0,82). Rune i Michał Szczepaniak swoje przywiozą i w ogólnym rozrachunku powinni wygrać zarówno z Falubazem jak i Stalą Rzeszów.

Bez analizy próbuję jeszcze delikatnie po 3,75 na wygraną Stali Gorzów ;) Wszystko tu zależy od Kasprzaka, bo Zmarzlik, mimo, że przemęczony natłokiem zawodów będzie tu miał dodatkowy atut w postaci startów o 15.30 z juniorami i swoje punkty na pewno zdobędzie.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
MIMP Leszno

Przedpełski - Pieszczek 1 // zwrot
@1,57 STS

Kurs do dubla, ale dla mnie STS zrobił coś dziwnego z kursem. Jest taka para Przedpełski - Drabik, w której faworytem jest Przedpełski, a potem zarówno Przedpełski jak i Drabik zestawieni z Pieszczkiem i tu wyższy kurs na Przedpełskiego niż Drabika. Brak konsekwencji, myślę, że powinno być odwrotnie. Więc pobieram. Można do dubla, bo wiadomo, że podatek. Przedpełski cały czas niezła równa forma. U siebie bardzo groźny, ale i na wyjazdach potrafi punktować. Pieszczek cały sezon mocno zawodzi. Pojechał fajnie w Toruniu i już wydawało się, że może coś ruszy, ale potem przyszedł finał IMP i padaka totalna. Jedna Jaskółka wiosny nie czyni i myślę, że dziś będziemy mieć odzwierciedlenie całego sezonu i Paweł można nawet o kilka pkt. pokona Krystiana.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dziś Indywidualne Mistrzostwa Szwecji w Hallstavik. Domowy tor Andreasa Jonssona, który jest na pewno jednym z głównych faworytów do zdobycia tytuły. STS wystawił pary. Ode mnie trzy propozycje:
A. Jonsson - T. Jonasson 1 @ 1,40 AJ powinien wykorzystać atut swojego toru i walczyć o zwycięstwo. Zagrozić mu mogą moim zdaniem Lindbaeck, Lindgren i właśnie Jonasson. Oboje jeszcze w nie optymalnej formie po kontuzjach, jednak miejsce rozgrywania finału przemawia za Jonssonem.
A.Lindbaek - Karlsson P. 1 @ 1,42- główny rywal Jonssona dziś moim zdaniem. Tonino bardzo dobra forma w tym sezonie, powinien stanąć na podium. Nie widzę na nim zdecydowanie Karlssona, który dobre występy przeplata ze słabszymi.
J. Kylmaekorpi - Ljung P. 1 @ 1,65 - dobry sezon notuje Kylmaekorpi, czego nie można powiedzieć o Ljungu. Joonas może być dziś czarnym koniem turnieju.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Fredrik Lindgren vs Thomas H. Jonasson 1.53 Bet365 ✅

Dla Lindgrena ten sezon jest dosyć dziwny a sam zawodnik wydaje się himeryczny. Spore zmiany: brak GP, brak polskiej ekstraligi.. a wyniki w Szwecji czy Anglii wiele gorsze niż dawniej. Kiedyś był najskuteczniejszy w Elite League ! Jednak mimo to, w silnej szweckiej lidze na jego średnia wynosi 1,6-1,7pkt/bieg. Myślę, że warto dziś zaryzykować bo Lindgren potrafi się zmobilizować a te zawody mogą uratować mu ten sezon.

THJ w tym sezonie bardzo nie równy. Pomimo sporej ilości jazd w sezonie, można odnieść wrażenie, że dopada go zmęczenie. Myslę, że nie odegra dziś znaczącej roli.

Pontus Apsgren vs Matthias Thornblom 1.61 Bet365 ✅

Starcie dwóch zawodników, którzy chcieliby sprawić niespodziankę. Jednak moim zdaniem będzie to walka o pozycję poza pierwszą 8. Stawiam na Pontusa jako na zawodnika bardziej w tym sezonie objeżdzonego. Posiada lepszą średnią sezonową w lidze Szweckiej i moim zdaniem jest bardziej pewny.

Ako: 2.76 ✅✅ Doublet lekko ryzykowny, ale spróbuje za rozsądną sumę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
X 283

xpiccolox

Użytkownik
IMME LESZNO - 2.8.2015
G.Łaguta over 6,5 @ 1,75 STS
Z Griszką w tym sezonie różnie jest, raz lepiej, raz gorzej. Ale tor w Lesznie on lubi i zawsze tutaj nieźle śmigał. 7 punktów to nie jest aż tak dużo i jest to do pokrycia. Stawka oczywiście bez szału, bo z doświadczenia wiem że w &quot;Ruskich&quot; w takich zawodach trochę towarzyskich (choć nagrody całkiem niezłe) lepiej za wiele nie inwestować.
Piotr Pawlicki over 10,5 @ 2,10 STS
Piter jedzie u siebie i jest w wielkiej formie. Idę o zakład że pierwszy bieg zawali, ale później może być trudno uchwytny. Jedyna niewiadoma to jego stan zdrowia, bo w ostatnim meczu ligowym doznał bodajże jakieś kontuzji łokcia. Jeżeli kwestie zdrowotne mu nie przeszkodzą to powinien być wysoko.
Doyle - Walasek 1 @ 1,35 STS
Kangury zawsze w Lesznie dobrze jeździły i w tą regułę wpisuje się się także Jason Doyle. W meczu ligowym świetna jazda, poprowadził Toruń do zwycięstwa w Lesznie. Sezon ma bardzo dobry. Przed Walaskiem powinien być spokojnie. Grzesiek ma trochę pecha, bo non stop prześladują go jakieś kontuzje. Sezon ma bardzo nierówny, świetne mecze przeplata z tymi fatalnymi. Trudno przewidzieć jak będzie dzisiaj. Doyle wygląda o wiele lepiej w tym sezonie i przede wszystkim jest równiejszym zawodnikiem choć i on nie może ustrzec się pojedynczych wpadek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
IMME

Woofinden - Piotr Pawlicki 1 za 1,50
Doyle - Walasek 1 za 1,50

Ako: 2,25 Millenium

Tajski przywiezie rakiety i powiezie Pitera. Piter jedzie wprawdzie u siebie, ale jest poobijany i dopiero wraca do pełnej dyspozycji fizycznej. Jeżeli chodzi o druga parę, to Walasek i Falubaz mają swoje problemy, dlatego nie sądzę by tu dziś Greg szarżował. Kangur, wręcz przeciwnie - jest okazja zarobić parę złotych, tor należy do przyjemnych, powinno być te 2-3 oczka więcej.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Nie wiedziałem gdzie wrzucić długoterminówkę więc wrzucam tutaj, w razie czego proszę przenieść do odpowiedniego tematu.

Wyższa średnia biegowa - ENEA EKSTRALIGA
A. Laguta - G. Laguta 1 @ 3,40 STS


Widzę tutaj spore value. Może na początek jak sytuacja wygląda na tą chwilę.
14. G. Laguta - 2,019
17. A. Laguta - 1,948

Zatem mamy zaledwie 0,071 pkt/bieg różnicy w tym momencie. To bardzo niedużo. Tak niedużo że tak naprawdę może tutaj decydować 1 bieg. Jedna zerówka &quot;Griszy&quot; oraz jedna &quot;trójka&quot; Artioma powoduje że ta róźnica zmniejsza się do 0,02. Skąd więc taka rożnica kursowa? Wynika to pewnie z terminarza. GKM Artioma jedzie jeden mecz u siebie (z Toruniem) i dwa wyjazdy (do Rzeszowa i do Zielonej Góry). I rzeczywiście Artiom u siebie jest solidny a na wyjazdach jego forma jest jak sinusoida, z tym że STS chyba nie sprawdził ostatnich wyników Artioma w ZG i Rzeszowie a są one takie:

Zielona Góra:
2014:
9 pkt (3,2,2,w,2) - runda zasadnicza
12+2 pkt (0,2*,2,3,2*,3) - play offy
2013:
13 pkt (2,3,3,3,1,1) - runda zasadnicza
7 pkt (0,2,1,2,2) - play offy

A więc tak najgorzej nie jest. Natomiast jeśli chodzi o Rzeszow to w 2014 roku tam nie jechał (Rzeszów jeździł w 1 lidze) ale już w 2013 zrobił tam 14+1 (3,2*,3,3,3).

Grisza jest faworytem tej pary, zapewne dlatego że ma 2 mecze u siebie (z Lesznem i Tarnowem) oraz wyjazd do Grudziądza. Wliczać mu się będą także punkty z play offów w których to Toruń zapewne się znajdzie.

Tutaj zadecydują 2-3 biegi i róźnice będą minimalne, zatem tym bardziej nie rozumiem aż takiego rorzutu kursowego, a wystawiać kurs 1,22 na Griszkę w tej parze to gruba przesada.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dziś oprócz zawodów w Kumli również drugi finał IMŚJ, który zostanie rozegrany na torze w Lublinie. Milenium wystawiło pary na te zawody. Ode mnie jeden typ:

Thomsen A. - Jakobsen N. 1 @ 1,85 Milenium - zdecydowałem się na ten typ głównie ze względu na bardzo dobry występ Thomsena w meczu ligowym w Lublinie. W barwach klubu z Rawicza zdobył 13 pkt i był najlepszym zawodnikiem zespołu. Znajomość toru może mieć znaczenie w początkowej fazie zawodów. W pierwszym turnieju w Lonigo lepszy Jakobsen o jeden punkt 11-10, tak dobry wynik Duńczyka to było spore zaskoczenie. Nie sądzę, żeby dziś powtórzył taki występ.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Bet365 również wystawił ofertę na IMŚJ. Dla mnie jeden fajny typ:
Mikkel Michelsen - Max Fricke @1,44
Kurs nie powala i jest bardzo dobrze wystawiony, ale mi to wygląda na bardzo pewny typ. Michelsen ostatnio bardzo dobrze się rozwija, jest w dobrej dyspozycji, w ostatnim meczu woził do bandy Pedersena, więc taki Fricke nie powinien być dla niego problemem.
Jeszcze nad jednym typem się zastanawiam. Drabik &gt; Przedpełski @1,83. Ktoś mógłby się wypowiedzieć i dopomóc?
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Wczoraj fajnie wszedł dość mocny dubelek na meczu w Lesznie więc i dziś coś zapodamy ale, że kursy są jakie są to trzeba pokombinować w triplu. Do rzeczy:
Mikkel Michelsen - Mikkel Bech 1 @ 1,5 Milenium ⛔ Wynik: 6-7 pkt. &quot;musiałyby być jakies wypadki losowe&quot;. pech? sieroctwo? upadek Michelsena w walce o 2 miejsce (z Bechem...) i defekt na starcie w ostatnim swoim biegu z ogórkami ????
nie lubie stawiać tak niskich kursów na żużel ale to wydają się być pary aby zwalić naprawdę musiałyby być jakieś wypadki losowe. Mikkel w barwach Ostrovii notuje świetne wyniki, ostatnia bardzo fajna forma. Do tego wygrał 1 runde IMŚJ w Lonigo i razem z Bartkiem są faworytami do tytułu. Dzisiaj zawody w Polsce dokładniej w Lublinie. Michelsen jak pisałem na polskich teraz kiedy jeździ w 1 lidze naprawdę pokazuję się fajnie natomiast Bech ponownie olał Polską ligę. Raz czy dwa wystartował w barwach Gniezna ale występy tę przemilczmy bo były to wyniki na poziomie 3 punktów. Bech w Anglii także jeździ słabo. Rok temu był liderem Lakeside. W tym roku jest to kilka poziomów niżej. Jeszcze przed chwilą kurs był 1,6 ale nie udało się złapać więc mamy tylko 1,5 ale dobre i to bo myślę, że to ma sporą szanse wejścia.
Bartosz Zmarzlik - Maksym Drabik 1 @ 1,3 Milenium ✅ Wynik: 12-10 pkt.
Kurs tutaj tylko 1,3 ale nawet jeśli to chyba ktoś źle zestawił tych 2 młodych chłopaków. Zmarzlik to czołówka światowa nawet w seniorskim żużlu a teraz jedzie o tytuł IMŚJ. Młody Drabik wiadomo, że ten sezon jedzie kapitalnie ale mimo wszystko to nie tak półka. Było widać choćby w eliminacjach do IMŚJ przez które Maksym nie przebrnął. Czegoś zabrakło i dzisiaj mimo, że jedziemy w Lublinie też będzie zbierał frycowe na tym szczeblu. Dzisiaj Zmarzlik bedzie w TOP2 jeśli nie zwycięży a Maksym myślę, że może zakręcić się koło finału ale nic więcej.
Do tego dokładam Lindbaeck - Lindgren 1 @ 1,3 ✅ i mamy AKO: @ 2,54 ⛔ (bez odjęcia podatku).
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj Grand Prix Challenge w Rybniku. Czy awans wywalcza Polacy? Moim zdaniem sa spore szanse.
Z oferty Betsafe 2 typy:

Madsen - Lindgren 1 1,55⛔
Zmarzlik - Przemek Pawlicki 1 1,43✅

=2,22

Gram grubo takiego dubelka.
Madsen w ostatnim czasie dobra rowna forma. Tor w Rybniku faworyzuje zawodnikow z dobrym startem a bez watpienia i Leon i Bartek do takich naleza.
Madsen dzisiaj dobrze trafil z biegami. Bieg 3 i 6 poczatek zawodow pola wewnetrzne. 15 i 17 teoretycznie nie najlepsze pola ale i rywale slabsi wiec tam zapunktuje. Najciezszy bieg 12 i tam moze byc 0. Popularny Fredka nie ma jakiejs wybornej formy. Do tego dzisiejsze biegi oprocz ostatniego ciezkie. Jak dla mnie minimum 2-3 oczka wiecej Madsena to minimum.
Zmarzlik praktycznie wszedzie gdzie jedzie notuje bdb wyniki. Przemkowi brakuje stabilizacji i rzadko kiedy ogladamy cale mecze w jego wykonaniu na bardzo wysokim poziomie. Porownujac biegi to tak:
Zmarzlik 4 dosc trudny bieg ale kolejne 2 juz ma latwiejsze i tu licze ze zdobedzie 5 oczek minimum. 14 bieg pole 2 obok Przemek i duza szansa ze wygra to zawodnik z Gorzowa. Ostatni bieg i 2 pkt jak najbardziej do zdobycia.
Pawlicki 1 bieg i Tu szansa spora na wygranie startu z Milikiem i 3 oczka.
6 bieg bardzo ciezki.10 bieg jedzie z plotu roznie moze byc. W 14 mimo kraweznika bedzie ciezko bo obok Bartek. Na koniec mega ciezki 18 bieg.
Dwa bardzo trudne biegi Przemka i to zadecyduje o zdecydowanej wygranej Bartka.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Lindbaek - Kildemand kurs 1.7 STS
Popieram typ kolegi wyżej a od siebie daje jeszcze typ na Antonio, który nie powinien mieć problemów z pająkiem. Peter jeździ ostatnio średnio jak choćby w spotkaniu GP w Gorzowie gdzie w sześciu startach zdobył 9pkt. Do tego Lindbaek wydaje mi się o wiele równiejszym zawodnikiem i jestem przekonany że w każdym wyścigu te 2-3 punkty zdobędzie, zaś Kildemand różnie, może wygrać dwa pierwsze wyścigi tylko po to, żeby potem w trzech następnych przywieźć jeden punkt :p
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
u jakiego buka bo w STSIE napewno tego nie ma
Jak byk masz napisane, że Betsafe. Na betssonie też jest.
Lindbaek - Kildemand kurs 1.7 STS
Popieram typ kolegi wyżej a od siebie daje jeszcze typ na Antonio, który nie powinien mieć problemów z pająkiem. Peter jeździ ostatnio średnio jak choćby w spotkaniu GP w Gorzowie gdzie w sześciu startach zdobył 9pkt. Do tego Lindbaek wydaje mi się o wiele równiejszym zawodnikiem i jestem przekonany że w każdym wyścigu te 2-3 punkty zdobędzie, zaś Kildemand różnie, może wygrać dwa pierwsze wyścigi tylko po to, żeby potem w trzech następnych przywieźć jeden punkt :p
Lindbäck równiejszym zawodnikiem? Obaj są nieprzewidywalni. Kursy wystawione bardzo dobrze, Tonio lekkim faworytem, ale Pająk to naprawdę niezły zawodnik. Jeśli tylko nie będzie łapał &quot;w&quot; albo &quot;u&quot; to będzie typ mocno na styku.
Chyba rzeczywiście najlepiej wyglądają typy Raduli. Ja bym jeszcze doradzał granie naszych chłopaków w H2H z Harrisem.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rodzyn7 warto miec na uwadze to ze Harris tor zna bardzo dobrze i w ostatnim czasie na nim sporo trenowal zreszta jak Zmarzlik czy Przemek Pawlicki.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Antonio Lindbäck TOP3 @ 1,85 ⛔
http://www.milenium.pl
Jak dla mnie główny typ zawodów. Szwed ma jeden cel na ten sezon - awans do Grand Prix. Ligi jedzie na pół gwizdka ale w niemal każdych zawodach międzynarodowych wyjmuje lepszy sprzęt i wygląda bardzo dobrze. W SEC jest przecież 3 w generalce. W GP pojechał z dziką kartą w Malilli i zajął 3 miejsce a w DPŚ sensacyjnie wygrał ze Szwedami złote medale. Tor w Rybniku zna bardzo dobrze, bo tutaj w przeszłości startował. Jak dla mnie główny faworyt dzisiejszych zawodów. Być może w necie będzie lepszy kurs ale niestety nie mam czasu czekać.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Antonio Lindbäck TOP3 @ 1,85
http://www.milenium.pl

Jak dla mnie główny typ zawodów. Szwed ma jeden cel na ten sezon - awans do Grand Prix. Ligi jedzie na pół gwizdka ale w niemal każdych zawodach międzynarodowych wyjmuje lepszy sprzęt i wygląda bardzo dobrze. W SEC jest przecież 3 w generalce. W GP pojechał z dziką kartą w Malilli i zajął 3 miejsce a w DPŚ sensacyjnie wygrał ze Szwedami złote medale. Tor w Rybniku zna bardzo dobrze, bo tutaj w przeszłości startował. Jak dla mnie główny faworyt dzisiejszych zawodów. Być może w necie będzie lepszy kurs ale niestety nie mam czasu czekać.
W Ónibet masz 1,85;)

Poudżuks-Covatti: Covatti @2,37 Bet365 3/10✅

Nie wiem w sumie dlaczego Łotysz jest takim zdecydowanym faworytem.Już w tym roku pisałem,że w lidze on nie istnieje na wyjazdach a dziś stawka mocniejsza niż w meczach PLŻ,bo połowa listy startowej to zawodnicy z Ekstraligi.Covatti chyba w Polsce jeszcze nie miał okazji startować(poprawcie jak się mylę),ale akurat tor w Rybniku jest bardziej angielski jak polski i to argument za Nicolasem.W Terenzano wygrał półfinał wykorzystując znajomość toru,ale również dobrze odnalazł się w trudnych warunkach torowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Sundstroem - Nilsson @1,66 b3655 ✅
Fajna para szwedzka, Linus jest lepszym zawodnikiem od Kim&#39;a. Lepsze losowanie finalisty DPŚ, bo Nilsson ma najgorszy 3 numer C,D,C tak zaczyna zawody. W bezpośrednim pojedynku Linus z pola A, Kim z pola C. Wszystko przemawia za Szwedem reprezentującym gorzowską stal.
Harris - Madsen @2,25 stss ✅
Nie zgodzę się z dziadkiem z Stsa, tutaj faworytem dla mnie jest Chris. Boomber jak widzimy po wynikach z Anglii dostał jakiś cudowny silnik od Johnsa, bo zaczął jechać. Ostatnio dużo trenował w Rybniku, a na takim torze gdzie nie da się wyprzedzać to mega handicap. Leon pierwszy raz w życiu będzie jechał w Rybniku i wątpie by sobie poradził. W takich zawodach 1-2 słabsze wyścigi i jesteś out. Pozatym mega dzwon w środę w Danii, też wpłynie na jego dyspozycje.
Bogdanows - Nilsson @1,72 ónibet ⛔
Kolejna para przeciwko Kimowi. Jak już wspomniałem najgorsze losowanie, najgorszy numer. Nigdy chyba nie jechał w Rybniku, a Łotysz słabo bo słabo, ale pojechał w lidzę. Dla mnie Kim będzie dziś outsaiderem, a Bogdanowsa stać na 5 oczek. Fajny bet dla mnie.
Lindgren - Madsen @2,85 Betsafe ✅
Przeszacowany kurs, dla mnie 55/45 dla Madsena. Jak dla mnie to niepewna jest dyspozycja Leona po upadku w Szwecji, a Fredka jak wiemy chce wrócić do GP. Kurs value temu gram, bo Madsen wcale nie jest takim faworytem w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Leon Madsen - Fredrik Lindgren 1
@ 1,61 bet365
Gram Leona. Duńczyk w naprawdę dobrej formie. Punktuje dla Unii zarówno na swoim torze jak i na wyjazdach. Jest niesamowicie zmotywowany na te zawody. Nie potraktujcie tego jako pusty frazes, który można przypisać do każdego zawodnika, on na prawdę bardzo chce awansować. Leon miał upadek w tym tygodniu w Danii, po którym wycofał się z zawodów, ale spokojnie, nic mu się nie stało. W Rybniku ze względu na nieco dziwną geometrię ważny jest start, a Madsen to dobry startowiec.
Co do motywacji Lindgrena to sam nie wiem. Lekko gość spuścił z tonu. PLŻ to już nie walka z najlepszymi. W Anglii już nie jest takim wymiataczem jak kiedyś. W Szwecji też mocno przeciętnie. W kadrze też mu się nie chciało jechać. Nie wiem czy to SGP mu potrzebne. Jedyna rzecz na jago korzyść to to, że on już w tym roku tam jeździł. Nie przekonuje mnie Szwed, gram Leona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom