>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie

Status
Zamknięty.
W 858

woffi2013

Użytkownik
Możesz jakoś rozwinąć tę analizę pól? Bo skąd wiesz, że w Krośnie C jest lepsze od B? Przykład Szczepaniaków - jakieś dane statystyczne z tego toru z rozkładem zwycięstw z danych pól?
Nie neguję typów - żeby było jasne, ale takie założenie, że wszędzie pola dla &quot;twoich&quot; faworytów, skoro prawdopodobnie nie opiera się to na żadnym realnym fundamencie - trochę ośmieszające.
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Przede wszystkim zakładam początek zawodów, gdzie zazwyczaj przewagę mają A i B. Podkreślam: ZAZWYCZAJ.
Analiza nie jest oparta tylko na polach startowych. Stanowi tylko dodatek do danej dyspozycji zawodników.
 
H 13

harper

Użytkownik
Niech mi ktoś powie że STS nie ma najlepszej oferty żużlowej ze wszystkich bukmacherów. Patrzę przed chwilą na stronę a w ofercie Mistrzostwa Polski Par Klubowych.
Moim zdaniem młodzi Leszczynianie na swoim torze mogą być groźni
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Ja skleilem trzy pary:
Zielona Gora - Gorzow 1 @ 1, 47 - moim zdaniem Hampel, Protasiewicz i Walasek dzis zwycieza. Wczoraj fatalny wystep Kasprzaka, dzis rowniez pewniejszym punktem wydaje sie Zmarzlik, ktory w sparingach spisuje sie dobrze. Bardziej przekonuja mnie u progu zuzlowby z Winnego Grodu.
Leszno - Tarnow 1 @ 1, 25 - gospodarze u siebie powalcza z Zielona Gora i Gorzowem o zwyciestwo, Unia Tarnow wystawia Kolodzieja i Mroczke, gdzie jest wyrazna dysproporcja, Piotr Pawlicki i Tobiasz Musielak u siebie zawsze sa grozni.
Ostrow - Rzeszow 1 @ 1, 47 - para Michal Szczepaniak i Rune Holta moim zdaniem znacznie mocniejsza od Lamparta i Miroslawa Jablonskiego. Ostrowianie moga byc takim czarnym koniem, dobrze spisuja sie w sparingach.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Zielona Góra (wygra) @ 1,80 STS
Moim zdaniem mają najlepszy skład. Hampel, Protasiewicz, Walasek. Najgroźniejsi rywale to Leszno i Gorzów. Leszno gospodarz, moim zdaniem mają spore szanse na podium, ale na złoto zabraknie. Kwestii atutu własnego toru nie ma - w Lesznie rano padało. Jeśli chodzi o Gorzów to moim zdaniem może KK trochę zawalić. Zmarzlik powinien ogarnąć. Natomiast Kasprzak pojedzie na tym samym sprzęcie co wczoraj w Toruniu, gdzie wszyscy wiemy jak pojechał. Ale po drugie to spójrzmy też na wyniki Kasprzaka w Lesznie, to jest tor na którym się wychował, ale wyniki z ostatnich lat powalające nie są a jak na takiego zawodnika to są one wręcz przeciętne.


Leszno - Tarnów 2 @ 3,60 STS
Jak dla mnie przesadzili z kursem na Tarnów. Owszem to Leszno jest faworytem ale nie aż takim. Za jakieś grosze można próbować. Kołodziej zawsze w Lesznie dobrze jeździł. A Mroczka jak na razie prezentuje się dobrze. Leszno stawia na młodych zawodników, oczywiście są faworytem tej pary, ale przypomnijcie sobie poprzedni sezon, gdzie mieli zaćmy gdzie naprawdę w Lesznie jechali przeciętnie jak na swoje możliwości. A tutaj dochodzi jeszcze fakt że to początek sezonu, tor po opadach no i urazy zawodników z Leszna: Pawlicki jedzie z oparzeniem a Musielak jedzie po dzwonie w Rawiczu. Ze zdrowiem ich jest wszystko OK, ale jednak komfortowa sytuacja to nie jest i jakoś odczuwać to będą.

Lampart - Mroczka 2 @ 1,75 STS
Nie no, bez kitu. Jak widzę Lamparta to śmiać mi się chce. Jeśli będzie tak parowo jeździł jak na sparingu w Tarnowie to Rzeszów tutaj będzie na ostatnim miejscu. Kurs na Mroczke obiecujący. Jest po prostu lepszy od Lamparta i tyle. Aż dziwię się że Rzeszów go wystawił.

Kasprzak - Kołodziej 2 @ 1,42 STS
Pośrednio o zawodnikach pisałem już wcześniej więc krótko powtórzę. Kasprzak jedzie na tym sprzęcie co wczoraj + zadziwiająca słaba postawa w Lesznie w ostatnich latach sprawia że stawiam na Kołodzieja, który lubi, umie i potrafi w Lesznie śmigać.

Musielak - Protasiewicz 1 @ 1,80 STS
Pewnie zadziwię niektórych tym typem ale ma on spore szanse wejścia. Dlaczego? Bo uważam że Musielak pojedzie więcej biegów. Musielak pojedzie we wszystkich biegach a Protasiewicz nie. Zobaczcie jakim składem przyjechała ZG: Hampel, Protasiewicz, Walasek -&gt; a więc trójka liderów. Naprawdę wierzycie że 2 z nich będzie jechać, a trzeci przyjechał sobie na wycieczkę oglądać zawody z parkingu? Wątpię. Zrobią tak jak Rosja wczoraj i podzielą się biegami po równo.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Szybko, bo zaraz się zaczyna:
Hampel - Zmarzlik 2 @ 2.25 STS
Jarek wczoraj był w mega sztosie ale i tak nie za bardzo rozumiem czemu jest faworytem w tej parze. Raz, że ZG ma trzech równych grajków i mogą dojść zmiany. Dwa, że forma Hampela dalej jest dla mnie lekka niewiadomą. Wczoraj, to jednak były zawody towarzyskie i nie wszyscy je traktowali na 100%. Bartek we wszystkich sparingach do tej pory prezentował się wyśmienicie. Następuje zmiana warty. Młody Gorzowianin wraz z Piterem powinni być na jej czele ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lancev 984

lancev

Użytkownik
Złoty Kask - STS
Przem. Pawlicki - T. Musielak 2 @1.90 ⛔
Stawiam przeciwko Przemkowi, mimo, że świetnie zaprezentował się w półfinale. W niedzielę bowiem, w lidze, pojechał już znowu słabo. Słaba była już końcówka, jak nie całość, zeszłego sezonu w jego wykonaniu, co poskutkowało oddaniem pozycji kapitana drużyny właśnie Tobiaszowi Musielakowi. We wspomnianym niedzielnym meczu Tofik zdobył 10 punktów, natomiast Przemek tylko 4. Warto wspomnieć, że przez 3 serie jechali w jednej parze, a więc mieli tych samych rywali, a w bezpośrednim &#39;pojedynku&#39; wszystkie 3 razy szybszy był Musielak. Jego większa regularność przekonuje mnie do grania tego typu.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Baliński - Kołodziej 1 @1.45 STS zwrot
Dorzucam jeszcze Balińskiego (http://forum.bukmacherskie.com/f66/british-elite-league-2015-a-120014-3.html#post5321711), gdyż uważam, że ma 10x łatwiejsze biegi od Kołodzieja. W każdym ze swoich czterech wyścigów jego oponentami będą: Peter Ljung, Linus Sundstroem i Robert Lambert. Szwed wygrał jakiś szwedzki turniej na torze w Gorican, przywożąc wszystkich za plecami, ale umówmy się - Peter nie jest zawodnikiem, który regularnie tak jeździ i nie należy się spodziewać tutaj powtórki, ani się go obawiać. Z resztą wystarczy spojrzeć na jego mecz w polskiej lidze, gdzie w barwach Rzeszowa przywiózł w Zielonej Górze 6 oczek. Sundstroem nie popisał się w Tarnowie, gdzie zdobył zaledwie 1 punkt. Końcówka poprzedniego sezonu w jego wykonaniu była fantastyczna, jednak należy pamiętać również początki. Nie mniej jednak ze strony tej dwójki Damian z pewnością natrafi na opór. Czwarty do brydża czyli młodziutki Lambert nie powinien odegrać tutaj dużej roli. Raz w tym sezonie błysnął na Wyspach (16+2 przeciwko Lakeside na początku sezonu), jednak później 6, 6, 8 punktów. W debiucie na polskich torach, i to na tak dużej imprezie, moim zdaniem nie będzie grał pierwszych skrzypiec. No i finalny argument z tej strony: kapitalna forma Balińskiego. Przeprowadzka do innego środowiska i przelotowe tłumiki z pewnością dobrze zrobiły Leszczynianinowi. Widać, że odzyskał radość z jazdy i, przede wszystkim, z wygrywania, co w końcu czyni. Podsumowując - nie mówię, że Baliński wygra tutaj wszystkie swoje biegi, ale z pewnością niemałe są szanse na zbliżenie się do tego wyniku. Z drugiej strony mamy Kołodzieja, który u progu sezonu nie prezentuje jakiejś wybornej formy. Określiłbym ją raczej jako średnia. Odpadł w eliminacjach do Złotego Kasku w Krośnie, a 3 tygodnie później na tym samym torze w towarzyskim, bo towarzyskim, ale jednak prestiżowym turnieju (chodzi w końcu o reprezentowanie kraju) zdobył zaledwie 2 punkty w pięciu startach. W lidze - 9 punktów na swoim tarnowskim torze to w jego przypadku również nie dużo. Tak więc na, jakby nie było, obcym torze w Gorzowie, gdzie nota bene w ostatnich latach w lidze, również prezentował się przeciętnie, nie jest on dla mnie kandydatem do dwucyfrowego wyniku. Tym bardziej, gdy rzucimy okiem na jego rywali:
N. Pedersen, Porsing, Iversen
Protasiewicz, Zmarzlik, Vaculik
Klindt, Bjerre, Kasprzak
Zagar, Schlein, Jensen
O ile takich zawodników, jak Klindt, Jensen czy Schlein powinien pokonać, o tyle Iversena, Zmarzlika, Kasprzaka na ich torze, czy bardzo mocnych Pedersena (również przecież tutaj się ścigał) i Vaculika już niestety nie. Prosta matematyka mówi mi, że więcej punktów jest tutaj w zasięgu Balińskiego, aniżeli Kołodzieja.
AKO z zakładem z linku daje nam ładny kurs 2.76 i to właśnie dzisiaj zagram. Polecam razem ze mną. ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Stal Gorzów win 1,55 Betsson ⛔

Typ na Gorzów który jedzie chyba w najmocniejszym możliwym składzie. Cała drużyna może poza Kasprzakiem w formie ale na &quot;Jancarzu&quot; to raczej i on nie zawiedzie. W pozostałych drużynach zawsze jakaś nie wiadoma albo i dwie. W drużynie Stali jest też niby Linus jednak on potrafi świetnie w Gorzowie jeżdzić. Vetlanda ma bardzo mocny skład ale pozostawia dla mnie znak zapytanie forma Ljunga i Kołodzieja który jest szybki ale punkty na trasie traci a na takim trudnym torze jak w Gorzowie bez dwóch zdań rywale będą to wykorzystywać.

Martin Vaculik - Janusz Kołodziej 1 1,55 Betsson ✅

W dużo lepszej formie Martin na początku sezonu przede wszystkim nie popełnia takich błędów na trasie co Kołodziej. Dużo trudniejszy układ biegów Janusza a i szansa na 5 start dużo mniejsza niż Martina, ponieważ jedzie w dużo silniejszej drużynie niż Słowak. Początek zawodów szczególnie trudny dla Polaka, zobaczymy jak na takich trudnym torze poradzi sobie Kołodziej, Vaculik powinien bez problemu zdobyć więcej punktów.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Oprócz typu na M.Vaculika z J.Kołodziejem, który już podał Torretto w Milenium gram na Iversena w parze z K.Kasprzakiem. Krzysztof zapowiadał w wywiadach, że po raz kolejny będzie testował sprzęt, uważam, że mimo łatwego układu biegów może dziś być oprócz Linusa najsłabszym punktem gorzowskiego zespołu. Dlatego gram na Duńczyka, który również ma dobry układ startów i powinien solidnie zapunktować i zrehabilitować się za wpadkę w Tarnowie.
K.Kasprzak - N.Iversen 2 @ 1,80 Milenium
W Sts-ie jeszcze jeden fajny typ mi wpadł w oko:
Zmarzlik B. (8.5)(Punkty zdobyte w maks. pierwszych czterech startach (bez bonusów i jokerów)) over 8,5 @ 1,75 - prześledziłem biegi z udziałem B. Zmarzlika i uważam, że w żadnym nie powinien przyjechać niżej niż na drugim miejscu. Za rywali ma:
4 bieg: R.Jensen, T.Woffinden, K.Bjerre
6 bieg: P.Protasiewicz, Martin Vaculik, J.Kołodziej
13 bieg: N.Pedersen, R.Schlein, T.H.Jonasson
16 bieg: N.Klindt, J.Hampel, N.Porsing
Najtrudniejszy wydaje się drugi start, ale liczę, że poradzi sobie zarówno z Pepe jak i z Koldim, a może nawet wygra ten bieg. Uważam, że przy takiej obsadzie biegów junior gospodarzy , będący w dobrej formie nie powinien mieć problemów ze zdobyciem 9 punktów w 4 biegach.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Protasiewicz - Zagar @2,5 betsafe ✅
Vaculik - Zagar @1,9 betsafe ⛔ szkoda
Pepe dziś za Iversena w barwach ekipy z King&#39; Lynn, spodziewam się po Anglikach, że zawalczą o 3 miejsce. Matej jechał wczoraj w Anglii, dzisiaj dojedzie z doskoku i będzie trenował przed zawodami, czy te pare kółek mu coś da? KK, Bartek trenowali w czwartek, piątek i dziś pewnie jakieś kółeczko zrobią, Matej nie miał tej okazji. Dziś trener Paluch zapowiedział beton, twardy tor raz, że wyjazd do Grudziądza, dwa możliwe przelotne opady. Jakbym miał wskazać najsłabsze ogniwo ekipy z Gorzowa to wskazałbym Mateja. Zobaczymy. Zagrałem go w parzę z Pepe i Vaculikiem. Oboje muszą być motorami napędowymi swoich zespołów jeśli mają one się liczyć w dzisiejszych zawodach. Vacul i Pepe na twardym torze w Gorzowie uważam, że mają szanse zabłysnąć. Vacul wygrał tu GP, a Pepe w lidzę jak się kurzy to jedzie. Jak poleją wody i zrobią grząsko to nie, ale na to się nie zanosi. Reasomując 20 stopni C, tor &quot;bardziej&quot; suchy niż na ligę, zmęczenie podróżą z Anglii. Tutaj widzę plusy mojego betu.
Vetlanda - Gorzów @2,6 betsafe ✅
King&#39;s Lynn - Holsted @3,2 ⛔ wielka szkoda

Gospodarze z małym atutem toru, u gości Woffinden Kołodziej Hampel Jonasson który zna tor i Ljung. Widzę tutaj 50/50 a kurs nie adekwatny.
To samo można powiedzieć o 2 parze Jensen, Klindt czy Baliński to nie są jakieś pewniaki, więc nie stawiałbym ekipy z Danii na 3 miejscu w ciemno
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
W czwartek (30 kwietnia) na czterech polskich torach (Rawicz, Gdańsk, Piła i Krosno) rozegrane zostaną ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski.


PIŁA:
1. Patryk Dolny
2. Kacper Gomólski
3. Maciej Fajfer
4. Hubert Łęgowik
5. Daniel Pytel
6. Kamil Adamczewski
7. Przemysław Pawlicki
8. Alex Zgardziński
9. Szymon Woźniak
10. Tomasz Gapiński
11. Piotr Świderski
12. Robert Kościecha
13. Adrian Gała
14. Zbigniew Suchecki
15. Sebastian Ułamek
16. Marcin Nowak
R1. Adam Strzelec
R2. Roman Chromik

Awans do półfinału w Krakowie uzyska ośmiu zawodników.


KROSNO:
1. Marcin Rempała
2. Daniel Jeleniewski
3. Tomasz Rempała
4. Tomasz Chrzanowski
5. Paweł Miesiąc
6. Maciej Kuciapa
7. Bartosz Zmarzlik
8. Rafał Trojanowski
9. Karol Baran
10. Rafał Szombierski
11. Dawid Lampart
12. Mateusz Borowicz
13. Janusz Kołodziej
14. Bartosz Smektała
15. Ernest Koza
16. Jakub Jamróg
R1. Krystian Rempała
R2. Damian Dąbrowski

Awans do półfinału w Krakowie uzyska ośmiu zawodników.


RAWICZ:
1. Michał Łopaczewski
2. Adrian Cyfer
3. Ronnie Jamroży
4. Adrian Gomólski
5. Damian Baliński
6. Robert Miśkowiak
7. Kacper Woryna
8. Mariusz Puszakowski
9. Rafał Okoniewski
10. Piotr Protasiewicz
11. Grzegorz Walasek
12. Tobiasz Musielak
13. Piotr Pawlicki
14. Norbert Kościuch
15. Mateusz Szczepaniak
16. Grzegorz Zengota
R1. Mike Trzensiok
R2. Damian Dróżdż

Awans do półfinału w Ostrowie uzyska ośmiu zawodników.


GDAŃSK:
1. Kamil Brzozowski
2. Krystian Pieszczek
3. Marcel Szymko
4. Krzysztof Jabłoński
5. Tomasz Jędrzejak
6. Marcin Jędrzejewski
7. Krzysztof Buczkowski
8. Damian Adamczak
9. Oskar Fajfer
10. Michał Szczepaniak
11. Oskar Ajtner-Gollob
12. Rune Holta
13. Artur Mroczka
14. Mirosław Jabłoński
15. Patryk Malitowski
16. Artur Czaja
R1. Cyprian Szymko
R2. Kamil Pulczyński

Awans do półfinału w Ostrowie uzyska ośmiu zawodników.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Baliński - Zengi @2,1 Sts (Rawicz) ⛔
Para dla mnie typowe 50/50, obaj znają tor w Rawiczu, często tutaj startowali i obaj notowali dobre występy. Zadecyduje dyspozycja dnia w tym przypadku, a kurs nieadekwatny. Wg mnie warto postawić na weterana.
Kościecha - Gapiński @1,97 sts (Piła) ✅
Kolejny raz nie rozumiem oddsmakera, co miał na myśli wystawiając takie kursy. Gapy forma fatalna, jego maszyny kompletnie nic nie jadą. 7 biegów 4pkt +3 bonusy średnia 1,0 mówi sama przez sie. Tomek wiadomo z Piły, ale i Robert miał krótki epizod w 2000r. Kościecha jest w lepszej formie niż reprezentant moneymakesmoney, znajomość toru Tomkowi nie pomoże jeśli nie ma na czym jechać.
Ułamek - Świderski @1,9 Sts (Piła) ⛔
Kolejny prezent!! Forma Piotrka jest jeszcze gorsza niż Tomka Gapińskiego, a tutaj zestawienie z mocniejszym zawodnikiem niż Robert Kościecha. Prezencik jak dla mnie, takich okazji się nie marnuje panowie.
Dolny - Woźniak @2,25 sts (Piła) ⛔
Patryk fajnie pojechał w niedziele, jest z Piły, jest szybki, ale między nim, a Szymonem jest przepaść jeśli chodzi o umiejętności. Patryk woził ogony jako junior w Ekstralidzę, a tym czasem Szymon wg mnie spokojnie poradził by sobie w niej z nr 2 lub 4. Z tego co wiem interesował się nim Gajewski z Torunia i gdyby go puścili z Bydzi już dawno by jeździł w ekstralidze. Okej forma po stronie Patryka (Woźniak niby nie w formie), ale umiejętnościami bije na głowę Pilanina.
Kołodziej - Jeleniewski @1,5 sts (Krosno) ⛔
Spokojnie Janusz powinien tą parę wygrać. Jeleń coś tam pojechał u siebie, ale wg mnie na wyjazdach nie będzie istniał. Czarny tor w Krośnie nie sądzę by był jego sprzymierzeńcem. Janusz ciągle szuka formy, ale jest wg mnie zdecydowanym faworytem w tej parze.
ako @26,52
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Pawlicki Przem. - pozostali 1 @ 1,80 sts - słaba moim zdaniem obsada w Pile, Przemek w dobrej formie, zna pilski tor, nie widzę za bardzo kandydatów, którzy mieliby z nim powalczyć. Może poza Kacprem Gomólskim, ale wydaje mi się, że Przemek jego również pokona. Gram ten typ z dużym przekonaniem!
 
H 13

harper

Użytkownik
Nie żebym był upierdliwy ale tym razem jednak chyba oddsmakerzy z STS mieli racje


Baliński - Zengi @2,1 Sts (Rawicz)

Para dla mnie typowe 50/50, obaj znają tor w Rawiczu, często tutaj startowali i obaj notowali dobre występy. Zadecyduje dyspozycja dnia w tym przypadku, a kurs nieadekwatny. Wg mnie warto postawić na weterana.

Kościecha - Gapiński @1,97 sts (Piła)

Kolejny raz nie rozumiem oddsmakera, co miał na myśli wystawiając takie kursy. Gapy forma fatalna, jego maszyny kompletnie nic nie jadą. 7 biegów 4pkt +3 bonusy średnia 1,0 mówi sama przez sie. Tomek wiadomo z Piły, ale i Robert miał krótki epizod w 2000r. Kościecha jest w lepszej formie niż reprezentant moneymakesmoney, znajomość toru Tomkowi nie pomoże jeśli nie ma na czym jechać.

Ułamek - Świderski @1,9 Sts (Piła)

Kolejny prezent!! Forma Piotrka jest jeszcze gorsza niż Tomka Gapińskiego, a tutaj zestawienie z mocniejszym zawodnikiem niż Robert Kościecha. Prezencik jak dla mnie, takich okazji się nie marnuje panowie.

Dolny - Woźniak @2,25 sts (Piła)

Patryk fajnie pojechał w niedziele, jest z Piły, jest szybki, ale między nim, a Szymonem jest przepaść jeśli chodzi o umiejętności. Patryk woził ogony jako junior w Ekstralidzę, a tym czasem Szymon wg mnie spokojnie poradził by sobie w niej z nr 2 lub 4. Z tego co wiem interesował się nim Gajewski z Torunia i gdyby go puścili z Bydzi już dawno by jeździł w ekstralidze. Okej forma po stronie Patryka (Woźniak niby nie w formie), ale umiejętnościami bije na głowę Pilanina.

Kołodziej - Jeleniewski @1,5 sts (Krosno)

Spokojnie Janusz powinien tą parę wygrać. Jeleń coś tam pojechał u siebie, ale wg mnie na wyjazdach nie będzie istniał. Czarny tor w Krośnie nie sądzę by był jego sprzymierzeńcem. Janusz ciągle szuka formy, ale jest wg mnie zdecydowanym faworytem w tej parze.

ako @26,52
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik - Niels K. Iversen 1 1,75 Betsson ✅

Co tu dużo mówić, bardzo kiepska forma na początku sezonu Iversena, który po zaliczeniu paru udanych sparingów obniżył loty znacząco. Stal przegrywa głównie przez brak jego punktów. Zmarzlik na chwilę obecną w bardzo dobrej formie ponad to pokazał, że nawet na twardym torze w Grudziądzu pokazał się z bardzo dobrej strony. Dzisiaj w parze z Kasprzakiem który też w super gazie nie jest ale mimo, że Iversen ma słabszego partnera niż Bartek to może wiele biegów przegrywać. Stawiam w tej parze zdecydowanie na Bartka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom