>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie

Status
Zamknięty.
K 5

kukos

Użytkownik
łoktajev - schlein 1 @ 1.70 Betsafe
łoktajev jedzie u siebie, potencjal jak umiejetnosci duze wieksze od Australijczyka. Schlein absolutnie nie zna toru przy W69.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Andreas Jonsson - Krzysztof Kasprzak 1 1,97 Betsson

Tutaj typ na Szweda z powodu wysokiej formy. Jedzie u siebie, powinien byc liderem Falubaz ktory ma duzy apetyt na wygrana z powodu slabego sezonu mimo wszystko. Kasprzak tez w formie ale na pewno juz zmeczony sezonem i kontuzjami moze tez testowac sprzet bo takiego cisnienia na wygrana jego druzyna nie ma.

Przenyslaw Pawlicki - Piotr Pawlicki 2 1,59 Betsson ✅

Piotr w super formie do tego w Zielonej Gorze spisuje sie duzo lepiej niz Przemek co pokazal mecz w tym sezonie. Dzisiaj mlodszy z braci powinien byc liderem swojej druzyny. Przemek w finale DMP w Lesznie spisal sie bardzo dobrze ale w mojej ocenie nie jest w takiej formie jak Piotr i stad moj typ.
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Zengota - Kildemand @2.21 Betsafe ✅

Na szybko bo za chwilę zawody. Można powiedzieć, że Zengi u siebie, a tam radzi sobie dobrze. W minionym sezonie w lidze bardzo dobrze, a do tego był bliziutko złotego medalu i gdyby nie Piotuś Pawlicki to przemknąłby obok rywali i dowiózł to złoto. Kildemand świetny początek sezonu, później przyszło zmęczenie bo jeździł praktycznie wszędzie i forma już nie ta. Końcówka nie najgorsza, ale jednak w Zengim widzę value.
Pograłem też Piraterna &gt; Poole @2.70 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 0

crooner

Użytkownik
IM Australii
Tungate - Grajczonek 1.57 STS (było 1.6) 3-5 ✅
Sedgmen - J. Holder 1.25 STS 4-11 ✅
i trzeba coś dopisać bo 3 kombinacje
1. Tungate jest w bardzo dobrej formie. Jechał trzy turnieje w Australii i we wszystkich był w czubie. M.in. z kompletem punktów wygrał turniej w Kurri Kurri, gdzie Grajczonek zdobył 7 punktów. W ostatnim tygodniu startował w Gillman (gdzie sobotnia 1. runda) i był drugi za Jasonem Doylem. Rok temu Tungate wygrał rundę w Gillman. Grajczonek odpadł w półfinale.
2. Jack Holder uznawany za talent, ale to chyba jeszcze nie jego czas. Sedgmen we wszystkich turniejach w Australii w czołówce. W dwóch turniejach startowali razem i w obu lepiej wypadał Sedgmen.
Dodatkowo można spróbować
Fricke - Sedgmen 2.6 moim zdaniem kurs na Sedgmena przesadzony. Powinno być ok 1.8 - 1.8. 6-4 ✅
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
IM Australii - 2 turniej (Mildura), Australia - Poniedziałek 05.01.2015
Joey Ringwood to zdecydowanie słaby zawodnik, który w turniejach wyższej rangi zawsze plasuje się w na końcu stawki, natomiast Jack Holder potrafi powalczyć z zawodnikami z górnej półki w Australii.
Jason Doyle po bardzo dobrym sezonie 2014 jest głównym kandydatem do zdobycia Indywidualnego Mistrzostwa Anglii, wygrał pierwszą rundę Mistrzostw zdobywając 14 punktów w rundzie zasadniczej oraz zwyciężając finał. Chrisowi Holderowie oczywiście nie można odmówić ogromnych umiejętności, jednak zawody traktuje mniej poważnie, startując słabszym sprzęcie niż to ma miejsce w Europie. Zawody w Gillman zakończył na szóstej pozycji (8 oczek i 3 miejsce w finale B).
Jason Doyle - Chris Holder 1.4 1 miejsce - 2 miejsce ✅
Jack Holder - Joey Ringwood 1.4 8 miejsce - 13 miejsce ✅
AKO: 1.96 (1.72) ✅ ✅ ✅
Bukmacher: STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Przed nami ostatnia runda IMA 2015, Doyle zostanie mistrzem, ale ciekawie zapowiada się walką o pozostałe dwa miejsca na podium. Ktoś orientuje się który z zawodników dobrze spisuje się na torze w Kurri Kurri i warto na niego postawić w jakieś parze w STS-ie ?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Przed nami ostatnia runda IMA 2015, Doyle zostanie mistrzem
No i zobacz sam piszesz,że Doyle zostanie mistrzem a na to masz fajny kurs 2,06✅ po odjęciu podatku. Po co szukać innych par skoro tutaj wychodzi fajny zarobek.✅
 
C 0

crooner

Użytkownik
Dobrze spisuje się Doyle. W turniejach radził sobie Tungate. Ja zagrałem go z Grajczonkiem ale po kursie 1.60. Teraz jest niższy i się chyba nie opłaca już. Gorzej wiodło się Sedgmenowi. Bardzo dobrze w Kurri Kurri radzi sobie Brady Kurtz ;-) ale akurat on siedzi w domu. Z tego co gdzieś widziałem to ma być stream z ostatniej rundy, tylko nie jestem pewien czy płatny.
kurrikurrispeedway. org. au/ results.html
Tutaj masz wyniki zawodów w Kurri Kurri ;-) tylko bez spacji.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Doylowi do mistrzostwa brakuje 6 punktow, nie musi sie spinac, zeby wygrywac cale zawody!
Nie krzycz nie krzycz... Wiem o tym że nie musi ale patrząc na skład zawodów to jesli tylko nie będzie miał jakiś defektów bądź wykluczeń to zapewne jutro wygra.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Będę wdzięczny jak ktoś to przeniesie do Turnieje 2015
Rooboy’s Boomerang Invitational Lineup
30. Rory Schlein, 6. Scott Nicholls, 23. Chris Holder, 91. Kenneth Bjerre, 37. Chris Harris, 75. Troy Batchelor, 112. Simon Stead, 88. Niels-Kristian Iversen, 35. Bjarne Pedersen, 44. Olly Allen, 58. Dakota North, 69 Jason Doyle.
&quot;Pierwsze&quot; zawody, więc ciężko cokolwiek powiedzieć o formie zawodników. STS podał nam kilka par, więc spróbujemy.
Schlein - B. Pedersen @1,5 ✅
Roobooy u siebie, zakładam że nie odpuści tych zawodów. Duńczyk bardziej wiekowy, zawody towarzyskie, więc nie spodziewałbym się po nim, że będzie jechał na 100%.
North - Stead @1,75 ✅

Druga para podobny tok myślenia. North młody, będzie chciał się pokazać. Jeździł w Australii, więc jest bardziej rozjeżdżony, niż Anglik. Końcówkę sezonu 2015 miał dobrą, więc licze na niego.
Jeszcze na wariata można dać
Holder - PUK @2,25 ⛔
Duńczyk był by faworytem wg mnie gdyby nie kontuzja, po której wraca. Chrisa też pech nie opuszcza, ale jest bardziej rozjeżdżony niż Duńczyk, który jest po półrocznej rehabilitacji. Na + dla PUKa, to tor w king&#39;s Lynn, który zna doskonale.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Holder też jest po kontuzji.
Dzięki za info &quot; Chrisa też pech nie opuszcza, ale jest bardziej rozjeżdżony niż Duńczyk,&quot; przecież to Puk od 30 sierpnia (GP Gorzów i kraksa z Hancockiem) jest w gipsie, ale cenna uwaga naprawde.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
I od razu rzucił mi się w oczy taki typ:
Troy Batchelor - Chris Harris 2 @ 1,83 Bet365
Dlaczego tak? Głównie z tego powodu. Australijczyk fatalnie spisał w niedzielnym Testimonialu Rory&#39;ego Schleina w King&#39;s Lynn. Nie zdobył żadnego punktu i zajął ostatnie miejsce. Sam mówi: Nie jestem jeszcze gotowy do sezonu. Dopiero przede mną trzy dni solidnych treningów w Polsce. W sobotni poranek wracam do Wielkiej Brytanii i od razu obieram kurs na Leicester. Mam nadzieję, że wtedy już będę gotowy do ścigania. Na teraz mam za sobą dopiero 25 okrążeń na motocyklu, a to zbyt mało, by przyzwyczaić się do prędkości. Krótko mówiąc Troy nie jest jeszcze przygotowany do sezonu. Harris wiadomo - średniak ale w tym samym turnieju stanął na pudle. W Anglii zawsze jakoś tam pojedzie. Poza tym jego styl bycia i jazdy jest taki, że i tak wątpliwe by on się jakoś specjalnie kiedykolwiek przygotowywał do sezonu ???? Wczoraj w sparingu z Leicester zdobył 9+2. Według mnie lekkie value.
 
H 13

harper

Użytkownik
Typ na Harrisa to moim zdaniem najlepsza pozycja z bet365. Minie jeszcze jakiś czas zanim Batch osiągnie dyspozycję pozwalającą mu się ścigać z najlepszymi. Fakt Harris najlepszy nie jest ale pewien poziom na brytyjskich owalach trzyma.
Ja za to widzę lekkie value w parze Andersen - B. Pedersen. Niby ciężko tu coś wytypować ale ja się skłaniam do Pedersena. Powód ? Andersen przy dobrych wiatrach może nawet powalczyć o czołowe lokaty ale może tez przejść kompletnie obok zawodów . Moim zdaniem Pedersen ma tu szanse 50-50 więc wezmę to 2,10 i zobaczymy jak wejdą w sezon.
Dodatkowo za drobne próbuję win Iversena. W Testmemorialu Schleina pokazał że po kontuzji śladu nie ma i był najszybszym zawodnikiem w stawce choć przegrał w finale.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Piła
Michał Szczepaniak - Mateusz Szczepaniak STS @1,70 ZWROT
Pomiędzy braćmi od najmłodszych lat była różnica. Pamiętam obu jak jeszcze byli juniorami, że Michał był lepszy, lepiej jeździł po pilskim torze. To było kope lat temu i nie pamiętam sezonu, gdzie Mateusz był lepszy od Michała. Druga sprawa to ostatni sparing z Wrockiem gdzie Michał zdobył 10pkt w 4, a Mateusz 5pkt w 5 startach. @1,7 na Michała to super opcja.
Druga rzecz co mi się rzuciła w oczy to
Miedziński - Buczkowski @2,7 ZWROT
Typowe value, za duża dysproporcja w kursie. Gdzie na początku sezonu między, dwoma podobnej klasy zawodnikami taki kurs? Ewidentnie trzeba spróbować, nie mówie że wejdzie na stówe, ale warto.
Krosno
Protasiewicz - Kołodziej @2,6 ✅
j.w Value
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Wszystko STS:
Michał Szczepaniak - Mateusz Szczepaniak 1 1.70 ZWROT
mstokopiczas bardzo dokładnie opisał parę. Dodam tylko, że pola startowe zdecydowanie na korzyść Michała. W 3. biegu jadą razem: Michał z pola A, Mateusz z D. W kolejnych biegach: Michał (B, C, C, D), Mateusz (C, A, B, B).
Balinski - Okoniewski 2 1.90 ⛔⛔⛔ ???? 2, d, d, d, wycofanie z zawodów
Balon to już nie ten sam zawodnik co 2-3, a nawet 4 sezony temu. Z roku na rok spadek w dół. Ten sezon spędzi w I lidze. Okoń natomiast powraca do Ekstraligi, co na pewno jest to dla niego zastrzyk motywacji i powinien być bardzo dobrze przygotowany do sezonu. Ponadto w tamtym sezonie był liderem GKMu, jak i całej I ligi. Poziom obu zawodników aktualnie nieporównywalny. Pola startowe na korzyść Okonia. W biegu 2. jadą ze sobą. Okoń z pola A, Bally z D.
Miedzinski - Woźniak 1 1.55 ZWROT
Adrian jest o klasę albo dwie lepszy od młodszego Szymona. Może forma nie jest jeszcze najlepsza, ale nie wierzę, aby nie załapał się do pierwszej 5. turnieju. W ostatnim turnieju na MotoArenie średni występ, ale tylko ze względu na bardzo słabą końcówkę. Ponadto pola na korzyść Adriana. W pierwszym biegu będzie miał przeciwko sobie takich rywali jak Dolny, Oskar Fajfer, Maciej Fajfer – 3 pkt niemal pewne i tak powinno być do końca.
Zmarzlik - Przemek Pawlicki 1 1.62 ✅✅✅
Bartek zapowiada, że będzie walczył o awans do GP, więc te zawody musi ukończyć w czołówce, aby miał taką szansę. Ponadto początek sezonu pokazuje, kto jest w jakiej formie. Zmarzlik w każdym sparingu bardzo dobre występy. Wczoraj w Zielonej Górze najwięcej punktów z całej drużyny. Przemek nie zachwyca formą. Na turnieju Miedzińskiego na MotoArenie tylko 3 punkty. Pola startowe dla Bartka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom