>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Bartosz Zmarzlik-Przemek Pawlicki 1 @ 1,50 Bet365
Uważam, że jakiekolwiek granie przeciwko Bartkowi nie ma sensu, a na pewno nie po 1,5 na Piotrka. Owszem Piotrek mega mocny, ale Bartek w ZG zawsze latał aż miło. W końcu to sam 2 lata temu był blisko medalu IMP, a miał wtedy ledwie 17 lat. Teraz jego szansę ze względu na doświadczenie większe, ale myślę, że walka o medale rozstrzygnie się między grupą: Pepe, Koldi, KK, Piotr Pawlicki, on i ewentualnie ktoś wyskoczy: Ogór/Toffeek/Krycha(moje typy). W tej parze natomiast Bartek jest zdecydowanym faworytem. Tak jak pisałem w ZG dobre występy odkąd zaczął jeździć na żużlu. Przemek w formie porównywalnej do Hampela, a więc tragedia. Z Wrockiem i KSF totalne dno, za granicą wcale nie lepiej, więc jest spory problem. Dzisiejsze IMP na przełamanie bardziej chyba, aniżeli na jakiś konkretny wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Na Musielaka z Jędrzejakiem bym uważał. Tomek właśnie na tym torze osiągnął swój największy sukces - złoto IMP. W gorszej obsadzie, ale złoto to złoto. Na pewno jest bardziej doświadczonym zawodnikiem od Tobiasza. Również w nie najgorszej formie (mimo kiepskiego występu w Lesznie), po takim kursie bym w to nie wchodził...
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik-Przemek Pawlicki 1 @ 1,50 Bet365
Uważam, że jakiekolwiek granie przeciwko Bartkowi nie ma sensu, a na pewno nie po 1,5 na Piotrka. Owszem Piotrek mega mocny, ale Bartek w ZG zawsze latał aż miło. W końcu to sam 2 lata temu był blisko medalu IMP, a miał wtedy ledwie 17 lat. Teraz jego szansę ze względu na doświadczenie większe, ale myślę, że walka o medale rozstrzygnie się między grupą: Pepe, Koldi, KK, Piotr Pawlicki, on i ewentualnie ktoś wyskoczy: Ogór/Toffeek/Krycha(moje typy). W tej parze natomiast Bartek jest zdecydowanym faworytem. Tak jak pisałem w ZG dobre występy odkąd zaczął jeździć na żużlu. Przemek w formie porównywalnej do Hampela, a więc tragedia. Z Wrockiem i KSF totalne dno, za granicą wcale nie lepiej, więc jest spory problem. Dzisiejsze IMP na przełamanie bardziej chyba, aniżeli na jakiś konkretny wynik.
Dodać do tego, że to są dla Przemka 5 zawody w ciągu 5 dni ( niedziela, poniedziałek Polska, wtorek Szwecja, środa Anglia ). Słabe występy, zmęczenie podróżami dojdzie z ostatnich 3 dni. Kiepskie występy w Zielonej Górze w ostatnich latach. Dla mnie niespodzianką będzie więcej niż 4-5 pkt Przemka podczas gdy Zmarzlik w solidnej formie, w ZG bardzo dobre występy, moim zdaniem dobre losowanie miał i powalczy o 3-6 miejsca.
Ja łapałem po 1.59 w betsson, teraz 1.39.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Buczkowski - Gomólski @1,83 b365 ⛔ szkoda
Buczek, a rudy to dla mnie 2 różne ligi. Buczek na torze w ZG zdobył już medal, dziś myślę że też będzie się liczył. Kacper ma jeszcze czas by się uczyć ja tutaj wystawił bym kurs 1,50 do 2,37 dla mnie 1,83 na bardziej doświadczonego Krzyśka to spore value i pobieram. Kacper ma łatwy wyścig 9 i pewnie te 6-7 oczek zdobędzie, a Buczek wg mnie będzie walczył o wejście do półfniału.
Kasprzak - Pepe @2,7 betsafe ✅
Wow panowie 2,7 na Krzyśka?! Protas u siebie już w finałach IMP jechał i poza kontrowersyjnym finałem w 99&#39; w Bydgoszczy nic ciekawego nie pokazał. W 2011 zdobył brąz w Lesznie tak to średnio bez medali. Krzysiek 2009&#39; 2010&#39; 2013&#39; srebne medale, dziś jest w najlepszej formie z całej stawki. Powiedział bym, że Krzysiek obok Jarka to główny faworyt do złota, ale co się stało z Jarkiem?! Dostał partie jakiś dziwnych podzespołów czy zmienił tunera? Bo jego silniki są szybkie jak chłopaków ze szkółki. PePe jest poobijany, w meczu z Lesznem przegrał kilka ważnych wyścigów, Krzysiek natomiast wykręcił 16 oczek u siebie z Tarnowem. Para dla mnie typowe 1,83/1,83 a kurs 2,7 na (wice)lidera śr EE to lekka przesada... (piszę vice bo moralnie dla mnie to Jarek lideruje). Pepe dziś będzie w 1-6, Krzysiek też bo nie wierze w to że odpuści IMP. Pewnie po 2 biegach, sprawdzi jakiś silnik na ligę, ale pewnie wejdzie do 1-6,a tam już wszystko może się zdarzyć.

Hampel
- Kołodziej @3,2 betsafe
Hampel - Protasiewicz @2,75 b365 ✅
Można szukać value na Jarka.
 
zberek1993 19

zberek1993

Użytkownik
Czy to jest normalne ze w betclic mi rozliczyli jako przegrany kupon kolodziej - kasprzak 1 pto jest jakies poje... oni na pkt nie patrza tylko na finalowy pojedynek?
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Nikt Cie nie oszukał, tylko to jest pewnie Twoje niedopatrzenie. Jest różnica czy grasz zakłady kto więcej punktów, jak np. w Milenium, wtedy zawody kończą ci się po 20 biegach, a inaczej jak grasz kto lepszy. Kasprzak był dziś lepszy, bo wygrał zawody, a Kołodziej był trzeci.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
IMŚJ Ostrów
Nicklas Porsing - Jacob Thorssell 1 @1,53 bet365 ✅ (10-7)
Nicklas jest zawodnikiem miejscowej drużyny. W lidze spisuje się bardzo dobrze. Umiejętności też mu nie można odmówić. Jacob jest dla mnie słabym juniorem. On reprezentuje to pokolenie Szwedów, po których ja osobiście nie spodziewam się niczego dobrego (może poza Berntzonem). W Polsce nie jeździ, torów nie zna, doświadczenie ma. Moim zdaniem powinno wejść bez problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Dziś warto zagrać na gospodarzy, którzy na swoim torze w barwach Ostrovii jeżdżą wyśmienicie. Mowa tu o Porsingu i Bellego. B365 wystawił ich w parzę odpowiednio z Thorssellem i Lasse Bjerre. Szwed jakieś tam przebłyski w Szwecjii notował, Lasse z koleii ma doświadczenie z polskich torów, ale bez rewelacji. Dla mnie Thorssell i Bjerre na każdym innym torze to były by to pary 50/50, w tym przypadku że jedziemy w Ostrowie to zdecydowanie stawiam na Porsinga i Bellego. Znajomość toru będzie kluczowa. Według mnie idąc tym tropem warto też zagrać po kursie @21 zwycięstwo Porsinga z podpórką na 1/4 stawki za podium czyli jak się nie mylę @5,25.
Kurs wysoki, a warto bo poza pewnym Pawlickim, na pudło ma szanse Millik Gomólski, Porsing może Michellsen. Na M.B Jensena czy nierównych Sówkę, Pieszczka bym nie liczył.

Porsing
- Thorssell @1,53 ✅
Bellego - L Bjerre @1,61 ZWROT
Porsing wygra @21 1/4 Podium b365
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
W piątek w Tarnowie po raz pierwszy w historii rozegrane zostaną Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Start zawodów o godz. 20:00.

Lista startowa:
1. Darcy Ward (Unibax Toruń)
2. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
3. Matej Zagar (Stal Gorzów)
4. Janusz Kołodziej (Grupa Azoty Unia Tarnów)
5. Jarosław Hampel (SPAR Falubaz Zielona Góra)
6. Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
7. Leon Madsen (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
8. Emil Sajfutdinow (Unibax Toruń)
9. Nicki Pedersen (Fogo Unia Leszno)
10. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
11. Adrian Miedziński (Unibax Toruń)
12. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
13. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra)
14. Rune Holta (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa)
15. Martin Vaculik (Grupa Azoty Unia Tarnów)
16. Artur Mroczka (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)

17. Ernest Koza (Grupa Azoty Unia Tarnów)
18. Damian Dąbrowski (Grupa Azoty Unia Tarnów)
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Milenium dość bogata oferta na dzisiejsze zawody. Pierwszy typ , który wpadł mi w oko:
Zwycięzca 4 wyścigu: M. Vaculik @ 1,55 - kurs niezbyt wysoki, lecz powinien wejść dość łatwo. Jedynym zawodnikiem, który może powalczyć w tym biegu ze Słowakiem jest Piotr Protasiewicz. Rune Holta i Artur Mroczka nie powinni się liczyć. Vaculik śmiga w tym sezonie w Tarnowie, rzadko jest go w stanie ktoś pokonać. Piotr nie miał jeszcze okazji w tych rozgrywkach startować na stadionie Unii, to dodatkowy argument przemawiający za Martinem. Jest na pewno jednym z faworytów dzisiejszych zawodów, będzie chciał zacząć od mocnego uderzenia.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Ja ogólnie nie jestem zwolennikiem typów gdzie decyduje 1 bieg. W żużlu jest mimo wszystko loteryjność. Akurat zdarzy mu się defekt i masz po zakładzie. Obsada nie jest mocna w tym biegu, ale Vacul ostatnio jakby ciut słabiej. Nie ma aż takich dobrych startów co w tej fazie zawodów będzie podstawą. Nie mówię że nie wejdzie, ale po takim kursie moim zdaniem nie warto
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Zgadzam się z PrzemczaNem co do typu na Martina. W lidze bardzo przeciętnie w meczu z Toruniem. Dopiero ostatni bieg i zmiana motocykla na drugi dało spodziewany efekt czyli zwycięstwo.

W stsie wiele fajnych par, jednak ja wchodzę dziś tylko w jedną.

H2H Darcy Ward - Piotr Protasiewicz 2 @2.02 ⛔ dno PP

Od razu zaczynając analizę myślę, żeby tylko kangur był trzeźwy ;) ale do rzeczy.. W niedawnym meczu z Toruniem DW zdobył tylko 3 punkty (przegrywając bardzo ważny bieg z naszym wychowankiem Ernestem Kozą). Ogółem zawalił wszystko co Anioły próbowały zrobić w tym meczu. PP słabo na IMP-ie, ale zawsze w Tarnowie jest to zawodnik pewny na co najmniej 9 punktów w meczu. Od lat jeździł tu bardzo dobrze, pamiętam go jako zawodnika bydkoskiej Polonii gdy śmigał tu aż miło. Co najważniejsze jest w formie i myślę, że taki kurs jest bardzo przyjemny jeśli chodzi o ten typ.


Dodatkowo podam kilka par tak na sucho bez analizy.

Emil Sajfudtinow - Darcy Ward 1 @1.5 ✅
Emil Sajfudtinow - Jarosław Hampel 1 @1.45 ✅
Jarosław Hampel - Piotr Protasiewicz 2 @1.80 ⛔
Leon Madsen - Adrian Miedziński 1 @1.40 ✅
Janusz Kołodziej - Darcy Ward 1 @1.40 ⛔

Słabo, no ale typy nie najgorsze gdyby PP nie dał aż tak bardzo dupy.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Zgadzam się , że warto, również grać dziś przeciwko Wardowi. Dlatego kolejny fajny typ z Milenium
D. Ward na podium - NIE @ 1,50 - zbyt mocna stawka, nie widzę szans, by Australijczyk znalazł się dziś w pierwszej trójce.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Zajrzałem na ofertę STS i to co mi się rzuciło w oczy to:
Kasprzak - Woffinden 2.90
Rozumiem , że Kasprzak wygrał GP i jest w niesamowitym gazie ale Tajski akurat też formę ma niczego sobie. W lidze Kasprzak 11 pkt , a Tajski 10 pkt tam zrobili w tym sezonie. Jak dla mnie zdecydowanie przeszacowane te kursy. Tutaj nie ma co się wiele rozpisywać. Przy aktualnej dyspozycji Taia obojętnie z kim byłby ustawiony w parze kurs 2.90 na niego to gruba przesada.
Darcy Ward - Piotr Protasiewicz 2.02
Analizę napisał wyżej kolega Speedy UT , z która się zgadzam. Bardzo przyjemny kurs na PePe , z którego również warto skorzystać.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Woffinden - Janowski @1,48 ✅
Emil Sajfudinov - Ward @1.48 ✅
Vaculik - Ward @1,33 ⛔
Betsafe. Dziś postawie na małe kursy mianowicie na MŚ z nierówno jeżdżącym Janowskim. Woffi na torze w Tarnowie zaprezentował się w meczu ligowym najsolidniej z ekipy z Wrocławia. Janowski niby startował w Tarnowie, ale po dosypaniu nawierzchni przez polewaczowego, ten tor jest zupełnie inny niż przed rokiem. Jest dużym atutem gospodarzy, Magic kompletnie nie potrafił odczytać tego toru. Tajski jest w równej formie i wydaje mi się, że spokojnie powinien ten typ wejść.
Emil z Darcym też wg mnie pewna para. Nad Australijczykiem wisi zawieszenie na półroku za pijaństwo (pewnie go zawieszą na zimę; czyt. Paź-Mar), z koleii Emil wrócił do formy po kontuzjach. Emil wyleczył kontuzje, a Darcy jeździ z tym kolanem. Emil ma czystą głowę i odzyskał pewność siebie, Darcy jeździ dużo słabiej ostatnio nawet w Anglii. Zawodnik bez czystej głowy w dzisiejszym żużlu nic nie znaczy, ostatnio w meczu ligowym Emil o wiele lepszy od Darciego. Same plus na korzyść Rosjanina.
Para z Vaculem dobitnie to potwierdzi, jak już pisałem Darcy ma swoje problemy vs Lider z Tarnowa, który dziś zapewne powalczy o zwycięstwo. Kursy są marne, ale dość pewne.
Kasprzak - Woffinden @1,38 betsafe ✅
KK w niesamowitym gazie, Taj równa forma na pewno pokona takich orłów jak Miedzińskie, Madseny czy Janowskie. Czy zawalczy z liderami takimi jak Vacul Kołodziej czy Kasprzak? Tutaj nie daje Anglikowi większych szans IMP, zw w GP Łotwy dało KK takiego kopa, że ten dziś powalczy o zwycięstwo. Druga sprawa to taka, że KK nie przyjedzie dziś na &quot;motorynkach&quot; tylko weźmie najlepsze jednostki by je sprawdzić przed ew. finałem DMP. W ZG też sprawdzał podczas IMP-u jednostki i wygrał, więc dziś też nie będzie odpuszczania.
Wszystko single niskie kursy, ale zawsze można z czymś połączyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom