>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
S 440

straszaksam

Użytkownik
Powiedzcie mi proszę, jak bukmacherzy rozliczają Jokera w DPŚ? Jest brany pod uwagę czy liczona jest &quot;normalna&quot; ilość pkt, bez jokera?
Jak zawsze bez Jokera - RADULA
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Nudny ten dzisiejszy baraż... wiecej sie spodziewalem po wystepie Rosjan. Dunczycy potwierdzili brak formy. Australia pojechala swoje ibjest w finale. Pytanie brzmi: pojedzie Fricke jutro? To dla utwierdzenia mego przekonania ze Szwedzi objada wszystkich. Niepokoi mnie fakt wypowiedzi Mareczka na temat Naszej ekipy, jakos bez przekonania typu &quot;zobaczymy jak bedzie&quot; , malo przekonania. Wydaje mi sie nadal ze to Szwedzi obronia tytul, Toninio bedzie fruwal jutro a swoje dorzuci reszta
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Amerykańce nie zaskoczyli , to przeciwnicy zaskoczyli. Wystarczy , że Holder w biegu z jokerem przewiozlby Fishera za plecami. Juz nie mowie o Kudriaszowie , bo odstawał jak juniorzy USA
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Anglicy - Szwedzi 1 @ 4.15 ✅

jak ktos gra w STS to wiecej w sieci nie bedzie. Mysle ze Anglicy moga walczyc, jesli Tajski wezmie przyklad z Doyla np. bo reszta u siebie nie powinna bawic sie w ruskich...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Też mi ten zakład wpadł od razu w oczy. Ten tor niby miał być przekleństwem dla Brytyjczyków, bo przypomina te europejskie ale moim zdaniem będzie dużym handicapem. Są z nim najlepiej spasowani, a o walkę na trasie jest ciężko. Tacy zawodnicy jak Cook czy King gdy są spasowani to potrafią w Anglii pokonać każdego. Młody Lambert to duży talent, na wyjazdach jeździ w kratkę ale na swoim torze (a załóżmy że trenował sporo na tym torze i będzie spasowany) robi dobre punkty. Dobrze że nie ma spasionych Harrisa i Nicholsa bo oni nie mają już w sobie waleczności. Jest za to Tai, który był mocno krytykowany na wyspach. Nie jeździ w BEL, więc dziś będzie podwójnie zmotywowany żeby pokazać się swoim kibicom. Jest to przecież obok Doyle&#39;a najlepszy zawodnik w stawce. Jak dla mnie Brytyjczycy zdobędą dziś medal, sts dał fajny zakład powyżej 24,5 pkt. Moim zdaniem nie będzie z tym problemu. Zakład ze Szwecją będzie na styku, szkoda że nie dali z Aussies, którzy moim zdaniem skończą poza podium...
✅ ✅
Popis kunsztu trenerskiego panów Lemona i Anderssona xD
 
rl2403 2

rl2403

Użytkownik
Jeżeli kogoś zainteresuje to w Milenium jest zakład Anglia-Australia kurs 2,0 na Anglików. W ogóle w porównaniu z sts to dużo lepsza oferta h2h - 33 zdarzenia i wliczają pkt-y jokera.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
W Milenium to mają rozmach skurwysyny, że tak zacytuję klasyka.
Marże 24% na 3-drogowych pojedynkach.
Na 4 drogowych rynkach (np. na najlepszego z Polaków) dziś 48%!
To chyba jakieś rekordy świata. Włączcie myślenie ludzie...
Sam czasami coś tam puszczę od pewnego dobrego typera żużlowego, ale zawsze z niechęcia, bo takiego złodziejstwa jakie prezentują (a Fortuna przepisuje z identycznymi marżami), to ciężko szukać.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Jason Doyle (suma punktów)
Typ: Jason Doyle - powyżej 12
Kurs: 1,66

Spory margines zakładając, że Doyle pojedzie 6 biegów. Wczoraj był doskonały. W ciągu jednego dnia wiele nie straci. Nawet jeśli tor będzie nieco inaczej przygotowany to i tak powinien być czołowym zawodnikiem turnieju.
Chris Holder (suma punktów)
Typ: Chris Holder - poniżej 7
Kurs: 2,75

Ryzykowny kurs, bo wolałbym linię 8 nawet z nieco niższym kursem, ale uważam, że i tak jest do grania. Wczoraj Chris miał niezły początek, ale jak warunki torowe nieco się zmieniły i były bliższe tych, które będą dzisiaj to stanowił tło dla wcale nienajsilniejszych rywali.
Antonio Lindbaeck (suma punktów)
Typ: Antonio Lindbaeck - powyżej 9
Kurs: 1,72

Sympatyczna linia na Szweda. Jeśli nie da rady w 5 to i Szwedzi będą potrzebowali taktycznych, a więc pojawi się opcja jego szóstego startu. Toninho w dobrej formie, tor powinien mu pasować. Dwucyfrówka w jego zasięgu.
Polecam!
Danny King (suma punktów)
Typ: Danny King - powyżej 5
Kurs: 2,25

Tor w Manchesterze promuje orbitowców, a Daniel już w Cardiff pokazał, że umie i lubi tak jeździć. Dzisiaj w stawce jest paru ludzi, których powinien ogolić.
Krzysztof Kasprzak (suma punktów)
Typ: Krzysztof Kasprzak - poniżej 10
Kurs: 1,72

Wydaje mi się, że linia jest za wysoka o 1-2 punkty przynajmniej. Ten tor raczej nie powinien sprzyjać Krzyśkowi i jeśli chodzi o Polaków to właśnie o niego obawiam się najbardziej.
Sam Masters (suma punktów)
Typ: Sam Masters - powyżej 5
Kurs: 1,83

Wczoraj bardzo udane zawody. Dzisiaj linia niezbyt wysoka i na samą logikę trudno zrozumieć czym kierował się buk w tej sytuacji.
Zakład dnia!
Robert Lambert vs Brady Kurtz (H2H)
Typ: Robert Lambert (-2)
Kurs: 1,72

Brady (o ile w ogóle pojedzie) to słabiak i nawet jeśli pojedzie to nie powinien zdobyć więcej niż 1-2 punkty. Robert w Manchesterze juz miał udane występy i powinien być solidnym filarem drużyny brytyjskiej.
Tai Woffinden vs Jason Doyle (H2H)
Typ: Jason Doyle (+1)
Kurs: 1,83

Powinni pojechać tyle samo biegów. Jason ma dodatkowo handicap wczorajszych zawodów. Tajski jest silny, ale w mojej ocenie na dzień dzisiejszy jest słabszy od Doyle. Jedyne co może popsuć zakład to 6 biegów Woffindena przy 5.biegach Kangura.
Polecam!
Krzysztof Kasprzak vs Antonio Lindbaeck (H2H)
Typ: Antonio Lindbaeck
Kurs: 2,00

Yy... Serio? Dziękuję i pozdrawiam! Wyżej już w zasadzie opisałem. Nie ma co dodawać.
Szwecja vs Australia (handicap)
Typ: Szwecja (-2)
Kurs: 1,83

Kangury mają słabego Kurtza, średniego Holdera z Mastersem i świetnego Doyle. Szwedzi to bardzo dobrzy Lindbaeck i Lindgren (na tym torze powinien fruwać), dobry Jonson i słabszy Ljung. Wydaje mi się, że na koniec powinno być +5 dla Trzech Koron.
Szwecja (suma punktów)
Typ: Szwecja - powyżej 32
Kurs: 1,85

Z pośród wszystkich proponowanych linii ta mi się podoba najbardziej.

/podsumowanie
Do teraz jestem w wielkim szoku. Bardzo dobre typy, parę przegranych na granicy (King i Masters po 1 pkt), przebieg zawodów (Doyle, Lindbaeck) itd. Niezłe spustoszenie w portfelach graczy. WOW! 8|
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak (suma punktów)
Typ: Krzysztof Kasprzak - poniżej 10
Kurs: 1,72
Wydaje mi się, że linia jest za wysoka o 1-2 punkty przynajmniej. Ten tor raczej nie powinien sprzyjać Krzyśkowi i jeśli chodzi o Polaków to właśnie o niego obawiam się najbardziej.




Polecam!
Krzysztof Kasprzak vs Antonio Lindbaeck (H2H)
Typ: Antonio Lindbaeck
Kurs: 2,00
Yy... Serio? Dziękuję i pozdrawiam! Wyżej już w zasadzie opisałem. Nie ma co dodawać.
To jedyny z Polaków, który coś tam wie o tym torze ????

Polska Win @2.00 SBP✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom