>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Turniej FIFA08: 1st Edition [Rozgrywki]

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Wysłałem do PAtrolinho 3 wiadomości na gg i jeden PW w ciągu tego tygodnia. Odpisał dopiero dziś rano jak mnie nie było. Ja jestem na kompie dużo więc ja chcę zagrać a jemu widocznie nie zależy.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Wysłałem do PAtrolinho 3 wiadomości na gg i jeden PW w ciągu tego tygodnia. Odpisał dopiero dziś rano jak mnie nie było. Ja jestem na kompie dużo więc ja chcę zagrać a jemu widocznie nie zależy.
Dobra stary co Ty myślisz, że ja chodzę do podstawówki czy co ... Chodzę do Technikum i prawie codziennie jestem dopiero gdzieś o 16 w domu ... Nie siedzę na kompie tak jak Ty to mówisz &quot;dużo&quot; A z resztą nawet jak dzisiaj już Ciebie nie będzie i nie zagramy to najlepiej weź sobie walkower bo widzę, że cholernie Ci zależy na tym aby być w dalszej fazie ...
 
drago 108

drago

Użytkownik
Chyba walk dla mnie....
Szprej18:51:46gramy?18:56:34jestes?
jestes?
2007-10-27Cineck19:32:59jutro
jeżeli zostawiłeś rozmowę na takim poziomie to chyba się mówi że termin do dzisiaj? A nie zostawia bo jest strach ze sie przegra i odpadnie :/
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Kolo ja chodzę do Liceum a nie jakiegoś technikum i znajduję czas. Nie chodzi mi o wygraną walkowerem tylko o wygraną w normalnym meczu.
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
Ja wyszedłem na 30 min bo byl na zaraz wracam. Potem jak wróciłem przeczytałem jutro i go już nie było...
Wtedy musialem szybko wyjsc z kompa wiec zdąrzyłem napisac tylko &quot;jutro&quot;. Życze powodzenia w następnej fazie turnieju.
 
drago 108

drago

Użytkownik
TURNIEJ A

Mario123454321 4 [AET] 3 Bezimienny13
Patrolinho 0 : 3 zaszkins
Cineck 0 : 3 Szprej
Sawas 3 : 0 M4ciek


TURNIEJ B

Wiślak 0 : 3 Duzers_On
LoBuZ 2 : 1 Koobik
 
drago 108

drago

Użytkownik
TURNIEJ A

Mario123454321 - : - Szprej
Sawas - : - zaszkins

Czas do środy!
TURNIEJ B

O I Miejsce:
Duzers_On - : - LoBuZ
III MIEJSCE: Koobik

Czas do niedzieli!

 
szprej 0

szprej

Użytkownik
&quot;17:01:58przegrales i co wyszęs tak. taki ciec z ciebie . nie dales se rady ze mna&quot;

Nie wiem po co koleś się napina... :roll:
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Nie rozumiem tylko jednego dlaczego walkower dla Zaszkinsa ... To, że nie odpisałem w piątek i w czwartek na wiadomości które mi przysłał nie oznacza, że nie chciałem grać ... Z prywatnej wiadomości którą napisał mi na forum wynikało, że chciał by zagrać w piątek wieczorem lub sobotę rano przy czym zaznaczył, że wolał by w sobotę ... Więc napisałem do niego w sobotę około godziny 11 a to, że odpisał bo godzinie lub 2 kiedy nie było mnie na kompie też mogę uznać jako podstawę do walkowera ... gdyż później także napisałem czy jest to o dziwo znów odpisał kilka godzin później ... Więc teoria, że &quot;dużo siedzi&quot; na komputerze chyba nie bardzo się sprawdza ... Teraz skąd mogę wiedzieć, że gdy w sobotę do niego pisałem nie był akurat na GG na przykład na niewidocznym :?: Może specjalnie nie odpisywał bo liczył na walkowera ... Poza tym był jeszcze czas do zagrana w niedzielą gdzie Zaszkins nie wykazał żadnej ochoty do gry tylko napisał do mnie z pretensjami, że to moja wina i, że jak ja jestem na kompie 10 minut to nie znaczy, że on też jest wtedy i podsumował całą rozmowę tym, że chyba będzie walkower nawet nie wspominając o możliwości zagrania spotkania ... Więc czuję, że walkower jest trochę niesprawiedliwy, ale napisałem to tylko tak dla informacji żeby nie było, że specjalnie się nie odzywałem ... Aaaa i Zaszkins gratuluję awansu przecież zasłużyłeś ... ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie rozumiem tylko jednego dlaczego walkower dla Zaszkinsa ... To, że nie odpisałem w piątek i w czwartek na wiadomości które mi przysłał nie oznacza, że nie chciałem grać ... Z prywatnej wiadomości którą napisał mi na forum wynikało, że chciał by zagrać w piątek wieczorem lub sobotę rano przy czym zaznaczył, że wolał by w sobotę ... Więc napisałem do niego w sobotę około godziny 11 a to, że odpisał bo godzinie lub 2 kiedy nie było mnie na kompie też mogę uznać jako podstawę do walkowera ... gdyż później także napisałem czy jest to o dziwo znów odpisał kilka godzin później ... Więc teoria, że &quot;dużo siedzi&quot; na komputerze chyba nie bardzo się sprawdza ... Teraz skąd mogę wiedzieć, że gdy w sobotę do niego pisałem nie był akurat na GG na przykład na niewidocznym :?: Może specjalnie nie odpisywał bo liczył na walkowera ... Poza tym był jeszcze czas do zagrana w niedzielą gdzie Zaszkins nie wykazał żadnej ochoty do gry tylko napisał do mnie z pretensjami, że to moja wina i, że jak ja jestem na kompie 10 minut to nie znaczy, że on też jest wtedy i podsumował całą rozmowę tym, że chyba będzie walkower nawet nie wspominając o możliwości zagrania spotkania ... Więc czuję, że walkower jest trochę niesprawiedliwy, ale napisałem to tylko tak dla informacji żeby nie było, że specjalnie się nie odzywałem ... Aaaa i Zaszkins gratuluję awansu przecież zasłużyłeś ... ????
Patrol, wg mnie ten post trochę bez sensu, bo nic nie zmieni, a wywoła pewnie falę złości ze strony m.in. Zaszkinsa...
i nie zagramy to najlepiej weź sobie walkower bo widzę, że cholernie Ci zależy na tym aby być w dalszej fazie ...
Czyli to była ironia?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom