>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Turniej FIFA08: 1st Edition [Rozgrywki]

Status
Zamknięty.
K 0

koobik

Użytkownik
Czyli liczą się te mecze czy nie?
Bo jeśli nie, to prosiłbym, żeby mnie przydzielono do kogoś z zewnętrznym IP, bo w innym wypadku mam drobne problemy. ;)
A tak w ogóle, to kiedy było napisane, że w turnieju B gramy każdy z każdym?
 
drago 108

drago

Użytkownik
Dzięki za pomoc Szpreja. Rozpisane wszystko względem jego tabelki.
TURNIEJ A

Mario123454321 - : - Bezimienny13
Patrolinho - : - zaszkins
Cineck - : - Szprej
Sawas - : - M4ciek


TURNIEJ B
Wiślak - : - Duzers_On
LoBuZ - : - Koobik
 
W 2

wislak

Forum VIP
a ja sie wypisuje, bo widać ze organizator nie ma 14 lat
nie dosc ze wszystko idzie wolno, jakby byl co najmniej na studiach i zasuwał tak ze nie ma chwili na kompa, to jeszcze nie pojdzie na rękę skoro juz mielismy mecze rozegrane ;/
zagralem 2 mecze w turnieju B a trafiłem na trzecią osobe, dzieki ,ale nei bede gral 10x meczów z tymi samymi ziomami
\
 
drago 108

drago

Użytkownik
a ja sie wypisuje, bo widać ze organizator nie ma 14 lat
nie dosc ze wszystko idzie wolno, jakby byl co najmniej na studiach i zasuwał tak ze nie ma chwili na kompa, to jeszcze nie pojdzie na rękę skoro juz mielismy mecze rozegrane ;/
zagralem 2 mecze w turnieju B a trafiłem na trzecią osobe, dzieki ,ale nei bede gral 10x meczów z tymi samymi ziomami
\
OK, ale ktoś ci kazał grać??? Nie.
 
lobuz-21273 0

lobuz-21273

Użytkownik
chlopaki ja chce zagrac w koncu jakis mecz grupowy
nie ma wogole kontaktu z Koobiki nie realne jest zagranie meczu z kims kto wogole nie odpisuje pozdro for all
 
K 0

koobik

Użytkownik
nie ma wogole kontaktu z Koobiki nie realne jest zagranie meczu z kims kto wogole nie odpisuje pozdro for all
Ekhem. Z tego co pamiętam, napisałeś do mnie tylko raz - wtedy nie miałem czasu. Od tamtego momentu wcale się nie odezwałeś, więc nie rozumiem, w czym problem.
EDIT: Teraz sprawdziłem - do tej pory do mnie nie napisałeś wcale, tamten poprzedni to był ktoś inny. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom