>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Turniej Fifa 08 - edition 2nd - Tournament Cafe

szprej 0

szprej

Użytkownik
zaszkins (Juve) 1:1 Szprej (Chelsea)
Kolesia pojebało.
PO pierwsze grałem Hiszpanią. Strzeliłem w 6. minucie. Na początku pierwszej połowy nas przycięło i rozłączyło. Czyli dogrywamy połowę. On żadnej bramki nie strzelił!!!
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
sawas .. najprawdopodobniej nie bedę miał dostępu do neta od soboty do poniedziałku włącznie... na 80% .. wiec o ile uda mi sie wygrac z Kubotą - kolejne mecze moge zagrac wyłącznie w piątek lub dopiero od wtorku...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
sawas .. najprawdopodobniej nie bedę miał dostępu do neta od soboty do poniedziałku włącznie... na 80% .. wiec o ile uda mi sie wygrac z Kubotą - kolejne mecze moge zagrac wyłącznie w piątek lub dopiero od wtorku...
Spoko, jeśli uda się to zagrasz w piątek, jeśli nie to przedłużę dla Ciebie.
 
szprej 0

szprej

Użytkownik
1/4 finału

Wiślak - malolat
HouseKloc - Drago/oko_00
sawas - easy
Szprej - mario1234321

Czas do niedzieli 23.12.07.
Gramy mecz i rewanż. W przypadku remisu po dwumeczu dodatkowy mecz. Problemy z graczami zgłaszać w Cafe.
Ja nie wiem czy się wyrobię, bo teraz trzeba dużo w domu pomagać. Nie chcę rezygnować, ale nie wiem czy znajdę czas na grę.
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Czy Drago i oko mieli przedłużony czas gry? termin był do wczoraj.. a ja jak już wczesniej napisałem moge zagrać dziś lub dopiero od wtorku
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Czy Drago i oko mieli przedłużony czas gry? termin był do wczoraj.. a ja jak już wczesniej napisałem moge zagrać dziś lub dopiero od wtorku
Mają czas do dziś na przedstawienie screenów rozmowy albo ew. zagranie meczu. House - zagraj ze zwycięzcą dzisiaj, ok?
 
Do góry Bottom