>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tu nie ma lipy! - Hardcorowy Koksu pompuje bonus do 200PLN w Betsafe!!

Status
Zamknięty.
unique- 32

unique-

Użytkownik
Jeśli pisze mi w bonusie, że jego ważność jest do 2 marca to tyczy się godziny 23:59 2 marca?
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Podaj login na priv to sprawdzimy o co dokładnie chodzi.
Dziękuję za zainteresowanie chyba niepotrzebnie spanikowałem co prawda dostałem limit na jedno zdarzenie ale później było OK ( choć grałem małymi stawkami) Jutro mam w planach stawiać większą kwotę na jedno zdarzenie czyli ponad 20zł :) Zobaczymi jak będzie, jeżeli coś nie tak to dam znać Dzięki za zainteresowanie
Paweł
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocję cudem udało się przedłużyć o kolejny miesiąc. Tym razem po raz ostatni.
Macie ostatnią szansę zgarnąć lepszy bonus niż oficjalnie jest na stronie głównej!
Promocja trwa do 31.03.2013!
&gt;&gt; REJESTRACJA Betsafe &lt;&lt; Hardcorowy Koksu pompuje u nas 100% do 200PLN! Exclusive Bonus
 
P 48,5K

person100

Użytkownik
nie rozumiem do konca ostatniego pkt. regulaminu mam obrocic to 6 razy czy 6-krotnosc tej ilosci? planuje wplacic 50zl, bede mial z bonusem stowke i musze grac, dopoki nie zdobede 600zl, czy musze grac tak, ze moze mi zostac 20zl, ale zaklady beda razem za 600zl?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Suma postawionych stawek musi być min 600zł. (pamiętaj o kursie)
Możesz zagrać 300 kuponów po 2zł i niezależnie czy po postawieniu łącznie 600zł będziesz miał 100zł czy 1000zł na koncie to możesz wypłacać.
 
maps 24

maps

Użytkownik
Cześć,
rzeczywiście komunikat brzmi: nieaktualny kod bonusu czy jakoś tak.
Źle opisany jest sposób aktywacji bonusu:
3. Po dokonanej wpłacie w sekcji &quot;aktywne bonusy&quot; wpisz kod &quot;FORUMBUK&quot;
Jeśli wpisujemy ten kod - wyskakuje nam właśnie powyższy komunikat.
Należy kliknąć w guzik opisany promocja dla czytelników forum bukmacherskiego a nie wypisywać kod z palca.
Pozdr.
 
K 0

krystwor

Użytkownik
weryfikacja konta
witam mam problem z bukmacherem betsafe nietakdawno otworzylem tam konto wplacalem net i mb niebralem zadnego bonusu gralem tylko live single po kilku wygranych dostalem limity ale to nieistotne rownolegle gralem tez na betsson by zwiekszyc stawke na jedna linie .po otrzymaniu limitu postanowilem wyplacic kaske na mb i zaczely sie problemy wyslalem dokumenty zostaly zaakceptowane.Ale wyplaty caly czas mam cofane na chacie polskim i angielskim tosamo trwa standardowa weryfikacja konta jak tylko pana konto zostanie zweryfikowane powiadomimy meilowo tylko ze jutro bedzie tydzien od zatwierdzenia dokumentow. mam u nich polowe budzetu i zkazdym dniem coraz bardziej sie martwie o swoja kaske a po drugie zamrozone pieniadze nie pracuja i niezarabiam tak jak bym chcial nieprofesjonalny bukmacher.mial ktos podobna sytuacje
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
witam mam problem z bukmacherem betsafe nietakdawno otworzylem tam konto wplacalem net i mb niebralem zadnego bonusu gralem tylko live single po kilku wygranych dostalem limity ale to nieistotne rownolegle gralem tez na betsson by zwiekszyc stawke na jedna linie .po otrzymaniu limitu postanowilem wyplacic kaske na mb i zaczely sie problemy wyslalem dokumenty zostaly zaakceptowane.Ale wyplaty caly czas mam cofane na chacie polskim i angielskim tosamo trwa standardowa weryfikacja konta jak tylko pana konto zostanie zweryfikowane powiadomimy meilowo tylko ze jutro bedzie tydzien od zatwierdzenia dokumentow. mam u nich polowe budzetu i zkazdym dniem coraz bardziej sie martwie o swoja kaske a po drugie zamrozone pieniadze nie pracuja i niezarabiam tak jak bym chcial nieprofesjonalny bukmacher.mial ktos podobna sytuacje
nie wiem czy Ci to coś pomoże ale powiem ci że betsafe i betsson mają praktycznie identyczne kursy (zawsze różnia się o grosz) i spadki kursów mają też w tym samym czasie co dowodzi że trzymają sztamę. może jak kombinowałes coś na dwóch kontach to sie zorientowali. ja nie miałem problemów z weryfikacją ani na betsafe ani na betsson
 
G 0

ginga10

Użytkownik
czy bonus jest nadal aktywny ?zalozylem konto przed chwila i nie widze go w opcjach dostepnych bonusow dodam ze wpisalem kod i rejestrowalem sie z wlasciwego linku...
 
J 0

jejanol

Użytkownik
Szkoda.. ale w gwoli sprawiedliwosci Panie Marcinie bede wdzieczna za interwencje takze w mojej sprawie gdyz rowniez wczoraj zalozylam konto ( co mozna sprawdzic...oczywiscie rejestrowalam siez linku i wpisujac kod) wiec mam nadzieje ze uda sie go dopisac takze i do mnie ???? ...ps login priv
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Mnie Marcin ta promocja nie dotyczy bo mam konto u nich ale to jest słabe że masz nawalone w podpisach linki do tych wszystkich promocji,jakie wielkie mega promocje do końca marca a tu nagle ciach i w połowie kończycie...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@jejanol
Napisz na czacie do supportu. Wyjaśnij, że założyłeś konto wczoraj, wpłaciłeś bonus i prosisz o dopisane bonusu manualnie.
@loozer21
To nie jest tak z tym kończeniem. Chciałbym, aby promocja trwała dalej, cudem udało mi się przekonać betsafe na przedłużenie tej promocji o marzec. Niestety ale dużo polskich graczy to typowi cwaniaki i pewne sytuacje przekroczyły granice uczciwości.
Załatwiam promocje, ale jeśli nadużycia są na tyle rażące to trzeba się liczyć z zakończeniem promocji przed czasem.
Unibet swego czasu miał mega fajną promocję 400zł z lajtowymi warunkami. Oszustów pełno to zmniejszono do 200zł. Kombinatorzy dalej działali, aby wydymać buka. Teraz jest słabszy bonus to mają spokój.
Inny przykład Betclic. Miał zakład bez ryzyka do 200zł, ale narosło tylu oszustów, że zmniejszono od razu na 55PLN. Teraz jest 100PLN, ale większego na pewno nie będzie. Oni dalej borykają się z nieuczciwymi klientami i coraz częściej życzą sobie fotkę osoby z trzymającym dowodem osobistym.
Sami sobie gotujecie taki los! Opamiętajcie się, bo za chwilę bonusy powitalne u bukmacherów będą bardzo słabe dla Polaków!
Z betssonem również musiałem promocję zakończyć przed czasem, bo poziom oszustwa osiągnął apogeum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom