>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tu nie ma lipy! - Hardcorowy Koksu pompuje bonus do 200PLN w Betsafe!!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Związku z zaistniałą sytuacją chciałbym poinformować:
Konto gracza (Iwony) zostało zablokowane, a depozyt zwrócony.
W dniu dzisiejszym została zlecona weryfikacja telefoniczna. Odebrała Pani Iwona, ale nie miała pojęcia na zadawane pytania. Ostatecznie przyznała się do złamania regulaminu firmy - z konta korzystał jej mąż.
Kolejny Polski cwaniak zdemaskowany. Dziwicie się, że Polacy są coraz częściej wykluczani z ofert promocyjnych? Kto nie kombinuje to pogra bez limitów i bez blokad.
 
W 0

wojtek2311

Użytkownik
Kombinował, to buk i Ty, np. pisanie stawek z Betssona, po 2 wczoraj dzwonili, nie wiem czy jej maż z konta korzystał, raczej tak tylko powiedziała bo zadawano jej głupie pytania, co jest coś tam, zapomniała jak się nazywa moneybookers, w końcu w bukmacherke się bawi od paru dni, więc już powinna być ekspertem wg niektórych, wiedziała co stawiała, i nie nazywaj mnie cwaniakiem, bo z tego co wiem Betsson zarobił 222zł a Betsafe nie zwrócił depozytu, i znając życie pewnie tego nie zrobi , więc mamy 422zł które zarobił buk, i procent który zarobiłeś TY, no prawdziwe wyłudzanie bonusu i kombinowanie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kombinował, to buk i Ty, np. pisanie stawek z Betssona,
Poprosiłeś mnie o interwencje to to zrobiłem. Z Betsson to się pomyliłem, ale ostatecznie to nie ma znaczenia. Z konta korzystał inna osoba, nie ona.
nie wiem czy jej maż z konta korzystał,
Tak, korzysta. Sama się przyznała, dalej napisze jeszcze jeden news.
raczej tak tylko powiedziała bo zadawano jej głupie pytania, co jest coś tam, zapomniała jak się nazywa Moneybookers, w końcu w bukmacherke się bawi od paru dni, więc już powinna być ekspertem wg niektórych, wiedziała co stawiała
Pytania były banalne...
Jak wie co to valuebet to wie co to moneybookers i co obstawia. Ktoś kto grał na tym koncie to musi być dobry specjalista od m.in NCAA basketball, Pepperdine - San Diego. Kobieta mające pojęcie o NCAA? Tylko naiwny to łyknie. Kto zna osobiście kobietę, która ogarnia taki mało popularny sport jak NCAA. Ciężko znaleźć gościa - specjalistę w tej dziedzinie, a co dopiero laskę. No ludzie...
i nie nazywaj mnie cwaniakiem
Nie nazwałem Ciebie cwaniakiem, tylko osobę która z konta korzystała. Jeśli poczułeś się urażony to chyba już wiemy kto mógł korzystać z konta?
Pozdrawiam i dalsza dyskusja nie ma sensu.
 
A 0

arek90

Użytkownik
jako osoba przygladajaca sie tej dyskusji powiem tylko ze argument co do nieznajomosci NCAA przez kobiete uwazam za nietrafiony. sam nie raz gram typy o ktorych nie mam pojecia a podpatruje od znawcow na forum tak wiec tak samo moglo byc w tym przypadku ????
 
W 0

wojtek2311

Użytkownik
Post się odnosił do mnie i wcześniej mi sugerowałeś że pozakładałem wiele kont na Betsafe. Kto niby wie co to valuebet, na pewno nie ona ? Ja sam tego nie wiem. A z moneybookers, to wie co to, tyle że zapomniała nazwy, więc to różnica. A pojęcie o typach miała bardzo wielkie, co pokazuję ile na wygrywała, więc to NCAA to raczej jak się domyślam było losowe bo się po prostu mecze zaczynały niedługo. albo po prostu gdzieś znalazła ten typ, a potem już dawała na 100% losowo czy gdzieś limitów nie ma. A co do męża korzystającego z konta, to zapewne rozmowa została tak naprowadzona, że żeby skończyć tą weryfikacje wymyśliła, że powie , że mąż korzysta, bo nie wiedziała, że tak nie wolno, więc twoje tezy znowu są nic nie warte. I we wcześniejszym poście dwa razy minąłeś się z prawdą.
Podsumowując, dziękuje za taką pomóc gdzie dzięki mnie zarobiłeś kasę, a w nagrodę od początku masz mnie za oszusta, i jak widać cwaniakiem był buk, który dzięki tym zabawom zarobił 200zł.
 
W 0

wojtek2311

Użytkownik
Widać więcej wiem od mistrza Marcina i od Ciebie tym bardziej. Bron nieudolnie swojego szefa, na razie Ci słabo idzie, a i jeśli chciałeś być zabawny, to jeszcze słabiej Ci to wyszło.
 
S 44

sareig

Użytkownik
Kto niby wie co to valuebet, na pewno nie ona ? Ja sam tego nie wiem. A z moneybookers, to wie co to, tyle że zapomniała nazwy, więc to różnica.
kolego jesli niewiesz co to value to niepotrzebnie postanowiles zostac bonushunterem.tylko niewiem poco placzesz na forum straciles kilka groszy bo buk byl od ciebie sprytniejszy i tyle.Zamiast otwierac konta na matki zony i kochanki proponuje poczytac wiecej o bukmacherce chociazby na tym forum.
 
W 0

wojtek2311

Użytkownik
Bo widzisz, niektórzy graja dla zabawy, a nie dla bonusów, więc się nie interesuje żadnymi value, i w odróżnieniu od takich jak Ty nie zakładam na nikogo kont. I nie płacze na forum bo straciłem parę groszy, a pokazuje jak wyglądają te wspaniałe bonusy organizowane przez forum.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na tym koncie były grane tylko i wyłącznie valuebety! Więc nie udawaj idioty, że nie wiesz co to jest, że tylko dla zabawy, bo to powoli jest już żenujące.
Jesteś kolejnym zdemaskowanym frustratem i nie możesz się z tym pogodzić. Nic nowego.
Depozyt został zwrócony, więc nikt nic nie stracił...
edit: informacja dla &quot;adwokata&quot; kobiety... zwrot dojdzie do kilku dni na konto
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wojtek2311 bonusy wyglądają bardzo dobrze. Sam z kilku skorzystałem i nie zdarzyło mi się nie dostać jakiegoś. Ale sytuacja kiedy ktoś zakłada konto na inną osobę, to ewidentne złamanie regulaminu. W twoim przypadku zostało telefonicznie zweryfikowane, że dziewczyna nie miała pojęcia o bukmacherce. Jak dla mnie to koniec tematu, sam sobie jesteś winny. To także przestroga dla innych, nie zakładajcie kilku kont. To nie ma sensu!!
 
W 0

wojtek2311

Użytkownik
Wiesz ktoś kto podał w życiu 4 typy, nie dziwne, że się nie zna, czytałem już historie jak betsafe robi, więc wiesz.
Marcin Na koncie zostały zagrane aż 3 typy, ostatni to 100% przypadkowy, dwa pozostałe może z forum jakiegoś, a i nic nie zostało zwrócone, i pomyśl czy warto by coś ugrać z bonusa byłoby grać valuebety. I nie jestem żadnym zdemaskowanym frustratem, bo to jest żałosne, i skończ się chwalić jak to kogoś zdemaskowałeś, koleżance tak zależało na bonusie, że z tego co wiem chciała żeby jej ten pierwszy typ anulowali i zwrócili depozyt, tak jej na tym bonusie zależało.
 
P 0

piecowy

Użytkownik
Ale się dyskusja rozwinęła uhuhuuuuu ???? Ja tylko zapytałem ???? A poważnie czy w betsafe jest tak samo jak w betsson i &quot;nadmiar&quot; można wypłacić a pozostała kwota jest zarezerwowana na bonus?
i czy w euro przysługuje bonus?
sprawdziłem waluta ok;) Pierwsze pytanie aktualne.
 
P 0

piecowy

Użytkownik
Ja się zarejestrowałem ale &quot;bonus wygasa po 30 dniach&quot; a nie 90 jak jest w opisie. O co tu chodzi?
Marcin-Odra czy mógłbyś to wyjaśnić?
 
P 0

piecowy

Użytkownik
Ponawiam pytanie. Czy w betsafe mozna wypłacać jak w betsson a 200zł jest dalej zarezerwowane na bonus, czy dopiero po zrobieniu obrotu na 2400 można wypłacić. Gram za małe kwoty i zrobienie obrotu w 30 dni na taką sume jest dla mnie a wykonalne. tym bardziej że pierwszy typ mi wszedł. szkoda czasu jeśli mam wygrane stracić.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ponawiam pytanie. Czy w betsafe mozna wypłacać jak w betsson a 200zł jest dalej zarezerwowane na bonus, czy dopiero po zrobieniu obrotu na 2400 można wypłacić. Gram za małe kwoty i zrobienie obrotu w 30 dni na taką sume jest dla mnie a wykonalne. tym bardziej że pierwszy typ mi wszedł. szkoda czasu jeśli mam wygrane stracić.
Dołączam się do pytania , bo ma to duże znaczenie, Betsson w tym wypadku fajnie to robi, że można tak wypłacać.
I ogólnie ako też się liczy 2.0 czy jednak co najmniej 1 typ musi być zagrany z kursem 2.0 czy jaki tam ten obrót ?
3. Bonus i wpłata muszą być obrócone w Zakładach Sportowych minimalnie 6 razy przy kursie 2,00 lub wyższym, przed możliwością ich wypłaty lub użycia w innym produkcie niż Zakłady Sportowe.
Minus już za to, że nie ma wytłumaczenia...

PS. Wojtek Twoje argumenty są lipne, ale szacun za te trójkąciki z Iwoną i jej mężem :]
Pozdrawiam
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Chyba jasno wynika , że kurs całkowity kuponu musi być 2,00 , skoro nie ma określonych wymagań co do pojedynczych typów.
A na Wasze pytanie odpowiedz az kluje po oczach w regulaminie. Trzeba chyba tylko czytac ze zrozumieniem i ciezko tu czegos nie rozumieć.
3. Bonus i wpłata muszą być obrócone w Zakładach Sportowych minimalnie 6 razy przy kursie 2,00 lub wyższym, przed możliwością ich wypłaty lub użycia w innym produkcie niż Zakłady Sportowe.
PS. coolmen7 nie wiedziałem , że praktykujesz na codzień trójkąciki ;]
Pozdrawiam
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Chyba jasno wynika , że kurs całkowity kuponu musi być 2,00 , skoro nie ma określonych wymagań co do pojedynczych typów.
A na Wasze pytanie odpowiedz az kluje po oczach w regulaminie. Trzeba chyba tylko czytac ze zrozumieniem i ciezko tu czegos nie rozumieć.
3. Bonus i wpłata muszą być obrócone w Zakładach Sportowych minimalnie 6 razy przy kursie 2,00 lub wyższym, przed możliwością ich wypłaty lub użycia w innym produkcie niż Zakłady Sportowe.
PS. coolmen7 nie wiedziałem , że praktykujesz na codzień trójkąciki ;]
Pozdrawiam
Nie to nie jest do końca jasno wytłumaczone, dlatego wolałem potwierdzić. A jako, że zawsze omijałem tego buka przez swoją nie najlepszą reputację to być może teraz spróbuję tam pobawić się bonusem.
ps. eee tam trójkąty, całe orgie od razu :cool: Pozdrawiam
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ponawiam pytanie. Czy w betsafe mozna wypłacać jak w betsson a 200zł jest dalej zarezerwowane na bonus, czy dopiero po zrobieniu obrotu na 2400 można wypłacić. Gram za małe kwoty i zrobienie obrotu w 30 dni na taką sume jest dla mnie a wykonalne. tym bardziej że pierwszy typ mi wszedł. szkoda czasu jeśli mam wygrane stracić.
Nie mozna moze i jest taka sama siec ale dopoki nie obrocisz nic nie zrobisz...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
czy jak skorzystalem z bonusu powitalnego mogę skorzystać od razu z bonusu mobilnego? czy najpierw muszę spełnić warunki bonusu powitalnego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom