>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tu nie ma lipy! - Hardcorowy Koksu pompuje bonus do 200PLN w Betsafe!!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czy jak skorzystalem z bonusu powitalnego mogę skorzystać od razu z bonusu mobilnego? czy najpierw muszę spełnić warunki bonusu powitalnego?
Z moich informacji wynika, że można bonusy łączyć pod warunkiem, że są te same warunki obrotu (wówczas powinno się to zsumować)
 
M 3

maruss84

Użytkownik
witam, jak wyglada weryfkacja w BETSAFE, właśnie zarejestrowałem si eu nich, musze wysłać dowod pod jakis adres email, czy odrazu można wplacac i grac? Jakich Dokumentów wymagaja do weryfikacji?
 
saja54321 16

saja54321

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy w trakcie obracania bonusem, można stawiać zakłady z kursem poniżej 2,0? Nie można tak, czy może nie jest ten zakład liczony do obrotu bonusem?
 
W 0

wojtek2311

Użytkownik
W dalszym ciągu, wbrew temu co pisał tu wielokrotnie Marcin-Odra, żaden zwrot depozytu nie został dokonany ! Myślę, że już odpowiednio dużo czasu mineło na dokonanie zwrotu, dałem spokój i nic o tym nie wspominałem, ale coś wątpie, że kiedykolwiek zwrot zostanie dokonany
Pisz w tej sprawie do supportu, a nie płacz na forum... po co oszukiwaliście... // M
 
pilkarzyk-84736 17

pilkarzyk-84736

Użytkownik
Ile w końcu można obracać tym bonusem ? Tutaj jest podane że 90 dni na betsafe , że 30 dni. W aktywowanych bonusach mam, że wygasa 21.02.2013 roku. Czyli teoretycznie już go powinno nie być. Co w przypadku jeżeli rzeczywiście czas mi się skończył ? Dodam, że wpłacałem 200 zł. Teraz obecnie mam 260 na koncie i otwarty zakład za 500 zł. Mam rozumieć, że jak wygram ten zakład to i tak stracę wszystkie te pieniądze ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pisałem chyba w innym temacie, że w promocjach krótkoterminowych-specjalnych czas na obrót wynosi 30 dni.

OSTATNIE 4 DNI PROMOCJI
&gt;&gt; REJESTRACJA Betsafe &lt;&lt; Hardcorowy Koksu pompuje u nas 100% do 200PLN! Exclusive Bonus
 
D 152

damian0012

Użytkownik
zarejestrowalem sie z linka
wplacilem depo wpisuje kod i....... Wprowadzony Kod Bonusu jest nieprawidłowy. Spróbuj ponownie.
od 13 live czat dostepny trzeba atakowac....
 
D 152

damian0012

Użytkownik
no jak to dzis 26 a bonus niby do 28 lutego
co jest
ja mam bonus 100% do 100zl czyli ten standardowy ale nie aktywowalem zobaczymy co na live czacie powiedza
Od kogo masz takie informacje??

Bonus aktualny do 28.02.2013r.
interesujace..... ale nie dziala ! ! !
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Zarejestrowałeś się ze złego linku (być może nie wyczyściłeś ciasteczka)
2. Nie wpisałeś kodu lub zły kod.
Rozmawiałem z supportem oraz z managerem - wszystko w porządku, bonus działa, żadnych skarg odnośnie bonusu.
Podaj login na priv to to zaraz wyjaśnimy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Damian nie wpisał kodu podczas depozytu. Pamiętajcie o instrukcji jak aktywowac bonus.
Zalatwilem Ci bonus manualnie u managera i jest już dopisany...
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Ptwierdzam że dostaje się limity na zakłady !!!! Koksu nie pompuje ale blokuje wyrobienie bonusu ! grałem zakładami od 1 zł do 20zł ( tylko dosłownie 2 czy 3 zaklady za 60zł ) i wszystko było dobrze do czasu aż wyrobiłem 47% bonusu i dostałem limit nie mogłem zagrać za 20zł !!!! Mam 14 dni do konca czasu bonusowego i nie wiem czy przy stawkach za 2-5 zł ( tylko) zdążę wyrobić bonus i teraz ponawiam pytanie które zadał piłkarzyk czy jeżeli nie wyrobię limitu to stracę wszystkie ugrane pieniądze ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom