>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tu nie ma lipy! - Hardcorowy Koksu pompuje bonus do 200PLN w Betsafe!!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betsafe

Hardcorowy Koksu przedstawia:

SUPER PROMOCJA: 100% do 200PLN - Tylko do 11 .0 3

Napompowany ekstra bonus 100% do 200PLN tylko na forum.bukmacherskie.com


Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:


1. Zarejestruj się w Betsafe ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Betsafe&lt;====

=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)
Przy rejestracji wpisz kod:
&quot; FORUMBUK &quot;

2. Kliknij na depozyt w prawym górnym rogu i wybierze metodę płatności

3. Po dokonanej wpłacie w sekcji &quot;aktywne bonusy&quot; wpisz kod &quot;FORUMBUK&quot;


4. Po zakończeniu procedury, do Twojego konta zostanie przypisany bonus 100% do 200pln!!!
5. Promocja jest tymczasowa - do 11.03.2013 - NIE ZWLEKAJ!


Nie rób lipy!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ TERAZ!! &lt;&lt;

Regulamin i warunki
1. Maksymalna kwota bonusu dla użytkownika lub konta to 200 PLN).
2. Bonus mogą otrzymać gracze, którzy otworzyli konto w Betsafe i dokonali pierwszej wpłaty.
3. Bonus i wpłata muszą być obrócone w Zakładach Sportowych minimalnie 6 razy przy kursie 2,00 lub wyższym, przed możliwością ich wypłaty lub użycia w innym produkcie niż Zakłady Sportowe.
4. Do warunków obrotu wlicza się obrót w całych Zakładach Sportowych, wliczając Zakłady Na Żywo.
5. Obrót w Pokerze i Kasynie nie wlicza się do warunków obrotu.
6. Bonus wygasa po 90 dniach, jeżeli w pełni się go nie użyje.
7. Kiedy upomnisz się o bonus, początkowa wpłata i zarezerwowane pieniądze będą zablokowane w Zakładach Sportowych.
Zarezerwowane pieniądze i bonus mogą być użyte tylko w Zakładach Sportowych, aż do momentu gdy spełnią pełne warunki obrotu.
8. Wszelkie wygrane na bonusowych pieniądzach pozostaną bonusowymi pieniędzmi i nie będą mogły być wypłacone aż do momentu spełnienia warunków obrotu.
9. Jeżeli anulujesz swój bonus, stracisz bonus i wszelkie wygrane na bonusie.
10. Jeżeli kupon zawiera nieważne wydarzenie, kupon ten nie będzie się liczyć do warunków obrotu, bez względu na powód, dla którego wydarzenie jest uznane za nieważne.
11. Grając z aktywnym bonusem prawdziwe pieniądze są na początku zawsze odjęte.
12. Jeden gracz/konto/adres IP może otrzymać JEDEN bonus.
13. Betsafe.com zastrzega sobie prawo do zmian zasad i warunków tej oferty w jakimkolwiek momencie jej trwania, a odpowiedzialnością gracza jest śledzenie wszelkich zmian i modyfikacji zasad tej promocji.
14. Betsafe.com zastrzega sobie prawo do modyfikacji, zmian, wstrzymania i przerwania tej promocji w jakimkolwiek czasie i z powodu jakiejkolwiek przyczyny.
15. Betsafe.com zastrzega prawo do poproszenia Cię o kopię Twojego dowodu osobistego i dowodu wpłaty, aby potwierdzić legalność.
16. Betsafe.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta i skonfiskowania wszelkich istniejących funduszy, jeżeli udowodnione zostanie złamanie zasad lub oszustwo.
17. W razie sporu i niejasności decyzja managerów Zakładów Sportowych będzie ostateczna.
18. Jeżeli Twoja waluta jest inna niż PLN, maksymalny bonus to:
Euro: 50 USD: 65 GBP: 40
19. Ten bonus jest dostępny dla graczy z Polski.
20. Przykład: Jeżeli wpłacisz 200 PLN i zarezerwujesz pełną kwotę na bonus, otrzymasz bonus 200 PLN i będziesz mieć łącznie 400 PLN na obstawianie w Zakładach Sportowych. Musisz obrócić te pieniądze 6 razy ( 6 x 400 PLN = 2400 PLN ) przy kursie 2,00 lub wyższym, przed możliwością wypłaty lub gry w innych produktach.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mobilny bonus depozytowy aż do 100 PLN

Wszystkim klientom serwisu Betsafe oferujemy bonus depozytowy 50% aż do 100 PLN w naszym serwisie mobilnym. Ta ekskluzywna oferta jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonają wpłaty za pośrednictwem urządzenia mobilnego i może zostać wykorzystana w dowolny sposób w Zakładach Sportowych oraz Kasynie dostępnych na komórkę.
Oto, jak otrzymać swój ekskluzywny bonus mobilny w Mobilnych Zakładach i Mobilnym Kasynie:
Odwiedź serwis mobilny Betsafe i zaloguj się do swojego konta.
Dokonaj wpłaty ze swojego urządzenia mobilnego.
Zgłoś się po bonus po dokonaniu wpłaty.
Bonus będzie wydany natychmiast po jego aktywowaniu.
Bonus może zostać wykorzystany w serwisie mobilnym Betsafe w mobilnych Zakładach w tym Zakładach mobilnych na żywo, a także we wszystkich grach kasyna.
&gt;&gt; Odbierz 200PLN teraz - załóż konto &lt;&lt;
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mobilny bonus jest ciężki do zrealizowania. Płatność poprzez tableta czy telefon tylko via karty kredytowe Master Card bądź coś tam jeszcze. Ani przelew ani Skrill nie wchodzi w grę. Bynajmniej tak było z tydzień temu kiedy próbowałem to robić. Więc LIPA JEST i to duża z tą promocją.
 
W 0

wojtek2311

Użytkownik
A jak ja to Panie Marcinie niby kombinowałem ? Domyślam się, że promocji z forum nie można nikomu polecać, a szczególnie kobietom bo wtedy się automatycznie kombinuje.
piecowy, tak po 3zł, od koleżanki wiem, że co chciała dać ma limity nawet 1zł, i pamiętaj nie polecaj nikomu bonusu, bo jak potem napiszesz na forum w jego imieniu, Pan Marcin uzna, że kombinujesz :]
 
P 0

piecowy

Użytkownik
Nie no ja jestem początkujący. Raczej nabijam kasę bukom ???? Potrafię jak ostatnio w 82 min przy stanie 1:0 przegrać po kursie 1.003 na u 3.5 bramki bo 6 w 6 min strzelili 3 gole ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A jak ja to Panie Marcinie niby kombinowałem ? Domyślam się, że promocji z forum nie można nikomu polecać, a szczególnie kobietom bo wtedy się automatycznie kombinuje.
piecowy, tak po 3zł, od koleżanki wiem, że co chciała dać ma limity nawet 1zł, i pamiętaj nie polecaj nikomu bonusu, bo jak potem napiszesz na forum w jego imieniu, Pan Marcin uzna, że kombinujesz :]
Skończ pisać te brednie.
Po pierwsze, pierwszy zakład nie był za 200zł, a za 320zł.
Po drugie, przy 2 zakładzie nie miałeś limitów - zagrałeś za 124zł.
Teraz limit masz, ale nie 1zł czy 3zł...
Pochwal się, ile kont założyłeś ze swojego komputera w Betsafe?
Dalej odradzaj ludziom firmy, gdzie po kilku kontach zaczną Ci konta blokować czy dawać limity.
 
W 0

wojtek2311

Użytkownik
Kolego, jak ktokolwiek, wpłacając 200zł dostając bonusa 200zł, czyli razem mając 400zł, mógł postawić typy za 444 ? Czy to aby nie pomyliło się komuś z Betssonem ? I zapewne stąd pomysł tych wielu kont, no tak, po co ja jej mówiłem by zakładała konto na Betssonie i Betsafe, w końcu jak widać Betsson to to samo co Betsafe i konto na Betssonie to widzę to to samo co konto na Betsafe. Więc jak coś napiszesz pomyśl czy ma to logikę, bo jak widać podałeś najpewniej stawki z Betssona, jako te z Betsafe.
Pomyśl zanim kogoś o coś oskarżysz.????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie oskarżam, tylko obalam nieprawdziwe informacje - limity 1zł czy 3zł. Wiesz dobrze, że tak nie jest. Przecież wiemy, że większość frustratów dopisuje albo koloryzuje historie pod kątem negatywu dla firmy. Tak było, jest i będzie... niestety.
Ze swojego komputera założyłeś kilka kont - każde na inne dane m.in &quot;koleżanki&quot;
Można korzystać z obu serwisów oraz promocji, ale nie kombinujcie z multikontami.
Z mojej strony to koniec dyskusji.
 
W 0

wojtek2311

Użytkownik
Marcinie, nie założyłem kilku kont ze swojego komputera, nie obalasz nie prawdziwych informacji, podałeś stawki, jak widać z Betssona jako te z Betsafe, i jak widać Betsafe, Betsson=Betsafe, skoro podałeś stawki z Betsson, i ma limity na 1zł i 3zł, no pokazywała mi, więc chyba nie zmyślała? Ja osobiście nigdy nie miałem problemów z Betsafe, i uważałem go za bardzo dobrego bukmachera, ale jakbyś się poczuł, jakbyś komuś polecił założyć gdzieś konto a tam potem takie cyrki wyszły? Przecież w Betssonie ona wszystko przegrała, teraz na Betsafe z tego co wiem też jest na minus, to jeszcze ma limity, ma dawać byle co , gdzie akurat limit ma 12zł ? Nawet na NBA, 3zł, i nie pisz mi że wiem że tak nie jest, bo przecież mi pokazywała i sam widziałem jak może postawić tylko za1 czy 3zł
 
W 0

wojtek2311

Użytkownik
Skończ pisać te brednie.
Po pierwsze, pierwszy zakład nie był za 200zł, a za 320zł.
Po drugie, przy 2 zakładzie nie miałeś limitów - zagrałeś za 124zł.
Teraz limit masz, ale nie 1zł czy 3zł...
Pochwal się, ile kont założyłeś ze swojego komputera w Betsafe?

Dalej odradzaj ludziom firmy, gdzie po kilku kontach zaczną Ci konta blokować czy dawać limity.
Panie Marcin, odpowie mi Pan jaki związek miało podawanie przez Ciebie stawek z Betssona, z limitami na Betsafe ? Czy Betsafe do ustalania limitów uwzględnia czyjeś stawki z Betssona ? Bo się dowiedziałem, i wiem że to były stawki z Betssona, zresztą oba przegrane, na Betsafe był pierwszy kupon za 225, po nim limity,. Więc nie rozumiem jak możesz tak kłamać i podawać stawki z Betssona jako powód limitu na Betsafe, i wmawiać że są one z Betsafe.

Tu są stawki

po tej 225 były limity, ten ostatni to kazałem jej sprawdzać limity, to przy 1,02 przeszło, więc jak widać, na typy wliczające się do obrotu już są praktycznie wszędzie jednocyfrowe limity

A tu limity na bardzo mało znane i niepopularne rozgrywki i nieznane drużyny



Może nie są to 1 czy 3zł, ale wtedy by było że to jakieś podejrzane typy czy coś, obrotu zrobione 237zł , zostało 2163, patrząc jakby dawać po 6zł to daje ledwo ~360 zakładów
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Masakra.. Jesli takie limity sa na mecz Real Madryt - Valencia jak widac na screenie to co z mniej prestizowymi rozgrywkami ?
Ja na szczescie juz mam tam konto , bo jak bym nie mial to pewnie skorzystalbym z promocji i zamrozil u nich kase , moze jakies finansowe problemy maja i szukaja ludzi ktorzy wplaca kase skuszeni bonusem... Bo robic obrot 2400 stawkami po 6-8 zl to troszke tragedia jest...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Kolego Wojtku jak wysylasz screeny to z łaski swojej zakrył bys imie bo nie wiedzialem ze masz nick Wojtek2311 a konto w betsafe zarejestrowane na Iwone M. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom