>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Trustly

jaszczii 363,4K

jaszczii

Użytkownik
Czy wpłaty przez Trustly są możliwe w weekend ? Wcześniej chyba były normalnie, teraz chciałem spróbować wpłacić zarówno w sobotę jak i w niedziele i za każdym razem dostaje info że bank jest chwilowo niedostępny.
Wydaje mi się że to zależy od banku - ja w ING mam kase od razu nawet w weekend
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
Czy wpłaty przez Trustly są możliwe w weekend ? Wcześniej chyba były normalnie, teraz chciałem spróbować wpłacić zarówno w sobotę jak i w niedziele i za każdym razem dostaje info że bank jest chwilowo niedostępny.
Oczywiście, że są możliwe w weekend, poprzez niektóre banki wpłata jest księgowana w bah-u natychmiastowo, natomiast są dwa powody przez które pieniądze w weekend mogą się od razu nie pojawić:
- prace konserwacyjne banku - zazwyczaj są one robione z soboty na niedzielę, lub po prostu w weekend, kiedy jest najmniej księgowości.
- czysty regulamin bukmachera lub banku, który mówi o tym, że pieniądze zostaną zaksięgowane do X czasu.
W zasadzie dodałbym jeszcze jeden powód.. czasami po prostu jest poślizg w zaksięgowaniu i z ludzkiego punktu widzenia, jedna osoba na dziesięć będzie miała niefart.
 
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
Panowie,
Wpłaciłem przed chwilą 2k poprzez trustly na ecopayz. Do tej pory nie ma pieniędzy? Kolejka na czacie onad 10 osób. Coś jest na rzeczy?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak coś jest na rzeczy ecopayz bankrutuje i kradnie pieniądze graczy :) A poważnie, to kasa pewnie będzie dopiero dzisiaj. Sesyjność bankowa trustly ma znaczenie. Mają limity na wpłaty natychmiastowe, czasem jest napisane wpłata natychmiastowa. A dojdzie dopiero przy kolejnej sesji elixir banku. Trustly jest dobre do wpłat i wypłat u bukmacherów. Niestety wadą jest to, że czasami trzeba czekać na księgowanie pieniędzy. Do ecopayz lepiej wpłacać poprzez przelewy24. Kasa jest zawsze natychmiast na koncie. A dostać się na czat ecopayz, to czasem masakra. Czasem mnie po prostu rozłączali. Kontakt mają skopany. Zbyt mała obsługa, na ogromną liczbę klientów z różnych krajów.
 
Pantera365 206

Pantera365

Użytkownik
Tak coś jest na rzeczy ecopayz bankrutuje i kradnie pieniądze graczy :) A poważnie, to kasa pewnie będzie dopiero dzisiaj. Sesyjność bankowa trustly ma znaczenie. Mają limity na wpłaty natychmiastowe, czasem jest napisane wpłata natychmiastowa. A dojdzie dopiero przy kolejnej sesji elixir banku. Trustly jest dobre do wpłat i wypłat u bukmacherów. Niestety wadą jest to, że czasami trzeba czekać na księgowanie pieniędzy. Do ecopayz lepiej wpłacać poprzez przelewy24. Kasa jest zawsze natychmiast na koncie. A dostać się na czat ecopayz, to czasem masakra. Czasem mnie po prostu rozłączali. Kontakt mają skopany. Zbyt mała obsługa, na ogromną liczbę klientów z różnych krajów.
Przelewy24 to moja główna alternatywa i są niezawodne, natomiast wczoraj popołudniem nie mogłem zostać przekierowany na stronę, nie wiadomo dlaczego. Pieniążki dziś rano wpłynęły na konto. ;)
Czat i tak nic nie pomaga, bardziej mnie interesowała intensywność jaka na nim była.
Konta Platinum i VIP mają kontakty z osobami, które bezpośrednio zajmują się kontami. Ja akurat jestem w tej pierwszej grupie, więc tutaj reakcja była natychmiastowo, ale tak jak pisałeś - pieniądze musiały poczekać do kolejnej sesji. Mankament Trustly. Kiedyś wyglądało to u nich znacznie sprawniej i efektywniej. Pozdrawiam i wesołych!
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To i tak miałeś szczęście z tym trustly. Bo gdybyś przelew zrobił przez niego 24-go, to kasę na ecopayz miałbyś pewnie dopiero 28-go. Swoją drogą trzeba było zrobić przelew przez pay-u, zawsze to 2% od wpłaty, a nie jak w trustly 3%. Przy dużej kwocie zawsze to parenaście złotych mniej prowizji. Pozdrawiam.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Pantera365 Pantera365 Jak wypłaca się przez Trustly na Eco? Drugie pytanie, czy da się załadować BAH kartą kredytową Skrilla lub Eco? (nie jestem w stanie sprawdzić bo chwilowo zostałem bez aktywnej karty Eco, a na Skrillu nie trzymam nic). Kartą Revoluta nie idzie, Revolut odrzuca. Wróciłem do BAH i nie grałem tam od ponad 10 lat także nie orientuje się. Wolałbym nie używać Trustly i przelewu bankowego do transakcji z BAH.
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
Panowie i Panie jak wpłacacie na BAH ? niestety revolut nie przechodzi... a na trustly nie ma Banku Millenium ? czy jedyne rozwiązanie to konto w innym banku ?

byłbym wdzięczny za informacje ;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak musisz założyć konto w innym banku. Mając konto w Millenium, w niektórych innych bankach założysz konto online w ciągu kilku minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
swoją drogą jakiś konkretny bank polecasz? żeby nie było ewentualnie opłat etc ? bo w sumie potrzebowałbym go do trustly ? i nawet karty bym nie potrzebował, daj znać thx :)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja mam kilka kont do celów bukmacherskich. Było konto internetowe Alior Bank za 0zł. Ale już je widzę schowali. Zakłada się inne. Błyskawiczne założysz także w mBank. Bez karty za 0zł. I mBank ci polecam.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witaj Krzysztof,
niestety Trustly nie jest już dłużej dostępne jako metoda płatności w Polsce. Bardzo nam przykro z tego powodu. Wszyscy gracze, którzy nadal posiadają na swoim koncie środki wpłacone za pośrednictwem Trustly, otrzymają ostatnie dwie możliwości dokonania wypłaty przy użyciu tej metody:

piątek, 14 maja 2021 – 15:00 do 18:00 (CEST)
poniedziałek, 17 maja 2021 – 15:00 do 18:00 (CEST)
Po prostu zleć wypłatę bezpośrednio na koncie gracza. Następnie transfer zostanie przez nas zrealizowany.

Ważne: po upływie tego czasu zlecenie wypłaty za pośrednictwem Trustly nie będzie dłużej możliwe!

ZALOGUJ SIĘ TERAZ!

Mail od bah dzisiaj.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wielka lipa. To była jedyna ostatnia całkiem darmowa opcja depozytu i wypłaty. Tak samo w unibet już widzę nie ma trustly. Ciekawe dlaczego się wycofali. Być może jakieś naciski i groźby wysokich kar. Teraz trzeba korzystać z tych badziewnych firm trzecich. I płacić prowizje za wpłaty i wypłaty. Wielka lipa. Dobili całkiem nielegalnych.
 
Do góry Bottom