>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Trustly

jaszczii 32

jaszczii

Użytkownik
Miasto
Tarnów
Czy wpłaty przez Trustly są możliwe w weekend ? Wcześniej chyba były normalnie, teraz chciałem spróbować wpłacić zarówno w sobotę jak i w niedziele i za każdym razem dostaje info że bank jest chwilowo niedostępny.
Wydaje mi się że to zależy od banku - ja w ING mam kase od razu nawet w weekend

Otrzymane punkty reputacji: +25
Pantera365 36

Pantera365

Użytkownik
Czy wpłaty przez Trustly są możliwe w weekend ? Wcześniej chyba były normalnie, teraz chciałem spróbować wpłacić zarówno w sobotę jak i w niedziele i za każdym razem dostaje info że bank jest chwilowo niedostępny.
Oczywiście, że są możliwe w weekend, poprzez niektóre banki wpłata jest księgowana w bah-u natychmiastowo, natomiast są dwa powody przez które pieniądze w weekend mogą się od razu nie pojawić:
- prace konserwacyjne banku - zazwyczaj są one robione z soboty na niedzielę, lub po prostu w weekend, kiedy jest najmniej księgowości.
- czysty regulamin bukmachera lub banku, który mówi o tym, że pieniądze zostaną zaksięgowane do X czasu.
W zasadzie dodałbym jeszcze jeden powód.. czasami po prostu jest poślizg w zaksięgowaniu i z ludzkiego punktu widzenia, jedna osoba na dziesięć będzie miała niefart.

T 0

traken

Użytkownik
Najwidoczniej, dlatego założyłem konto w santander, pieniądze są u buka w kilka minut. Też mam w mbanku, ale uniemożliwiało to grę w unibecie.