>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trustly

P 50

papadopulos

Użytkownik
Tak.Wyskoczył jakiś tam błąd, ale pieniądze wpłaciłem o 15-18 coś takiego i pisało, że na następny dzień dojdą i następne dnia o godzinie 12-13 doszły na konto w buku.
A z tymi bankami, że łapią coś takiego, powiem wam szczerze, że ja korzystam z mBank i już zrobiłem łącznie 10 tyś wpłat, po parę stówek i nigdy nie miałem problemów z bankiem, a jeżeli chodzi o wypłaty to na skrill szły, więc wpłacać bankiem easy, ale z wypłatami nie wiem jak to jest.
I żeby nie było tak, teraz że wypłacać będę tym Trustly i nagle się bank doczepi do mnie o jakieś nielegalne buki :p
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Czy ktoś się jednak wypowie kto już korzystał z TRUSTLY ? AndyvelXaero@, Papadopulos@ jak w końcu u Was doszło do transakcji, wpłaty bez problemów ???
Ja w końcu po 2-3 godzinach z sukcesem wpłaciłem, przelew Trustly online w czasie rzeczywistym. Musieli mieć faktycznie jakieś problemy techniczne.
 
C 0

cules90

Użytkownik
Pieniądze wpłacone metodą trustly pojawiły się na koncie odrazu, także faktycznie są to transakcje natychmiastowe. Natomiast jeśli chodzi o wypłatę to na przelew czekałem 2 dni ( zlecenie zrobiłem w poniedziałek, pieniądze doszły dzisiaj ). Dodam, że robiłem ją na konto w holenderskim ING.
 
1 0

19ldz10

Użytkownik
a wpłaciliście na konto u bukmachera z innych danych bankowych? Nie mam konta w banku które pozwoli na natychmiastową aktywacje wpłaty a nie chciałbym czekać do jutra
 
F 0

flavius2

Użytkownik
No u mnie niestety nie pojawiaja sie narazie. minely 3h wiec nie dziala to natychmiastowo ;D Oby chociaz do weekendu byly. Raiffeisen.
 
V 0

veteran

Użytkownik
Ja tez zlecilem wyplate i zaczela sie weryfikacja. Nie dosc, ze chca skan i rachunek co jest standardem to jeszcze chca selfie z dowodem i UWAGA - nawet dali rysunek jak to ma wygladac
To Trustly żąda tej weryfikacji?
 
P 75

piter152

Użytkownik
Panowie mam pare pytan czy konto ma trustly trzeba zakladac i ile kosztuje wyplata i rozumiem ze pozniejsza wyplata na konto polskie jest bezpieczna
 
F 0

flavius2

Użytkownik
U mnie trustly nie pytalo o zadna weryfikacje. Moze kolega 1 raz wyplaca i nie mial konta zweryfikowanego. Ja juz dawno temu weryfikowalem.
 
V 0

veteran

Użytkownik
Właśnie, poza tym Trustly zrezygnuje z transakcji hazardowych raczej dość szybko. Są legalną firma w UE i łamią polskie prawo. Jak tego nie zrobią, to dostaną blokadę na tej liście z ministerstwa, a przecież do tego nie mogą dopuścić, jako ze obsługują mnóstwo zwykłych transakcji...
 
batigol 41

batigol

Użytkownik
Właśnie, poza tym Trustly zrezygnuje z transakcji hazardowych raczej dość szybko. Są legalną firma w UE i łamią polskie prawo. Jak tego nie zrobią, to dostaną blokadę na tej liście z ministerstwa, a przecież do tego nie mogą dopuścić, jako ze obsługują mnóstwo zwykłych transakcji...
A jak ktokolwiek udowodni im, że robią transakcje hazardowe? Na konto dostajesz pieniądze od nich, nie ma ani słowa o bukmacherze.
 
V 0

veteran

Użytkownik
Wiem, ale to samo mógł zgrywać Skrill i Neteller. Jakos mam wrażenie, ze samo Trustly nie do końca wie co to są za transakcje. Z pewnością b-a-h podstawił tam nowe podmioty czy firmy i nie podaje wprost ze to operacje hazardowe.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Trustly wg mnie nie jest zbyt bezpieczne do rana akcji hazardowych. Wypłaty na konto wiec automatycznie zostaje slad i dowód na udział w grze u nielegalnych firm. Skrill i neteler zablokowal juz swoje usługi a też były głosy ze na pewno tego nue zrobią bo podlegają pod angielskie prawo. Na rynku powstała potężna nisza ale wątpię że pojawi się ktoś kto ją zagospodaruje
 
V 0

veteran

Użytkownik
Na rynku powstała potężna nisza ale wątpię że pojawi się ktoś kto ją zagospodaruje
Nie ma takiej potrzeby, bo już jest btc! Po co w ogóle pchać się do jakichś nowych, z pewnością dużo mniej bezpiecznych, portfeli z trzeciego świata - bo tam tylko będą mogły funkcjonować, skoro mamy takie obostrzenia.
Naprawdę - wystarczy trochę nacisku by b-a-h, expekt i cala reszta dodały po prostu płatność btc.
 
F 0

flavius2

Użytkownik
Ok z samego rana dostalem wyplacone pieniadze. Nie musialem nic dobic, zakladac zadnych kont nie musialem nic wplacac ta sama metoda. Poprostu wybralem opcje wyplac trustly bo inne opcje byly niefostepne akurat wczoraj wieczorem, wpisalem tylko nr konta i gotowe. Dzis rano kasa dotarla.
 
J 0

jakuzo30

Użytkownik
Panowie siejecie zamęt ja dalej gram na BAH i wypłacam Trastly kasa idzie do 2 dni roboczych nie ma żadnej weryfikacji a banki blokują tylko transakcje wychodzące z konta a nie przelewy przychodzące pozatym kasę dostajecie od trustly. Teraz dali jeszcze 200 za wpłatę . Wpłacam też kartą mastercard citi i nie ma problemu tylko wypłacać nie można na tą kartę. A UNIA weźmie pod lupę co robi polski rząd bo to co jest dozwolone w całej UNi u nas jest oczywiście nielegalne.
 
Do góry Bottom