>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Transfery Serie A

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
AS Roma wypożyczyła z US Lecce reprezentanta Mali Souleymane Diamoutene. Obrońca spędzi w Rzymie najbliższe pół roku i jeżeli przekona do siebie działaczy La Magica, którzy mają prawo pierwokupu piłkarza, wówczas będzie mógł podpisać stały kontrakt.
34-letni francuski pomocnik Olivier Dacourt został wypożyczony z Interu Mediolan do Fulham Londyn, w którym spędzi resztę sezonu.
18-letni reprezentant włoskiej młodzieżówki, Fabio Zamblera, który nie mógł liczyć na grę w pierwszym składzie Newcastle United, został wypożyczony do końca sezonu (z opcją transferu definitywnego) do Sampdorii Genua.
Argentyńczyk Emmanuel Ledesma powrócił do Serie A z wypożyczenia do angielskiego Quenns Park Rangers i ponownie będzie reprezentował barwy FC Genoa.
28-letni Samuel Dalla Bona rozwiązał kontrakt z SSC Napoli, w którym nie mógł liczyć na regularne występy.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie jest to oficjalne, ale Galliani mowi ze najpewniej Bekham zostanie w Milanie. Wyglada na to ze brakuje tylko podpisow.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Oficjalne:
Donadoni nowym trenerem Napoli. zespol z Neapolu, szuka rozwiazania na swoje slabe wyniki, co zaowocowalo zwolnieniem Edy&#39;ego Reja.
Donadoni zwiazal sie z klubem do 2011. Donadoni prowadzil w swojej karierze zespoly jak Lecco, Livorno, Genoa jak i tez w mistrzostwach europy reprezentacje Włoch.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Podobno juz oficjalne:
Thiago Motta i Diego Milito przechodza do Interu
za to Genoa kupila Floccariego i Acquafresca&#39;e
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Prezydent włoskiej Genoi, Enrico Preziosi, potwierdził transfer dwóch zawodników swojej drużyny do Interu Mediolan.
Diego Milito oraz Thiago Motta przeniosą się na San Siro. W drugą stronę powędrują pieniądze, a także snajper Robert Acquafresca, którego karta zawodnicza była w posiadaniu Interu. Sternik Genoi poinformował przy okazji, że znaleziono już następcę dla Milito. Napastnik Atalanty Bergamo, Sergio Floccari, od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem popularnych &quot;Rossoblu&quot;.
Inter Mediolan od dłuższego czasu chciał pozyskać duet gwiazd Genoi. - Spotkałem się z prezydentem Morattim na śniadaniu i osiągnęliśmy porozumienie - powiedział Enrico Preziosi. - To wiadomość oficjalna. Była to bardzo bolesna decyzja. Chcemy podziękować zawodnikom za trud, jaki włożyli w grę dla Genoi - oświadczył prezydent &quot;Rossoblu&quot;.
 
R 5

real1

Użytkownik
Jose Mourinho raczej nie zostanie w Mediolanie na kolejne lata. Po trzech tytułach mistrzowskich z rzędu, portugalski trener prawdopodobnie wyruszy dalej. Prawdopodobny kierunek to półwysep Iberyjski
Sytuację Mourinho bacznie monitoruje Florentino Perez, który planuje stworzyć nowy, wielki Real. Wymieniane są coraz to nowe nazwiska piłkarzy, łączonych z Estadio Mestalla, warto jednak pamiętać, że prowadzący aktualnie Real Juande Ramos jest tylko trenerem &quot;tymczasowym&quot; i wielce prawdopodobne, że po zakończeniu sezonu- odejdzie. Jego miejsce mógłby zająć właśnie Mourinho.
Portugalczyk, który sam siebie zatytułował mianem &quot;The Special One&quot; bardzo dobrze wpisałby się w filozofię Realu, jaką ma w głowie Florentino Perez. Nie jest więc wykluczone, że już niedługo staniemy się świadkami spektakularnego transferu &quot;trenerskiego&quot; do Madrytu. Może się też zdarzyć, że Mourinho zabierze ze sobą jednego ze swoich ulubieńców- Zlatana Ibrahimovicia, na którego Real już długo ostrzy sobie zęby.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Diego w Juventusie ! ????



Dzisiaj zostało oficjalnie potwierdzone Diego Ribas da Cunha (na zdjęciu) podpisał wczoraj lukratywny kontrakt z Juventusem. Nie znane są szczegóły kontraktu ale nieoficjalnie mówi sie że Brazylijczyk związał się z Juve do 2014 roku, przy czym rocznie zarabiać będzie 3,6 miliona euro.
Juventus zapłaci Werderowi Brema 24,5 miliona euro w trzech ratach:
1) 14 milionów do 1 lipca 2009
2) 5,5 miliona do 1 lipca 2010 oraz
3) 5 milionów do 1 lipca 2011
Po podpisaniu kontraktu a przed odlotem do Niemiec gdzie 30 maja zagra ostatni mecz w koszulce Werderu Diego przyznał : &quot;Jestem wielkim fanem Juventusu i rozpiera mnie prawdziwa duma, ponieważ będę częścią klubu, o którym marzyłem od dziecka. Po przygodzie w Portugalii i Bundeslidze będę mógł zmierzyć się z futbolem z najwyższej półki, w bardzo trudnej ale i konkurencyjnej lidze.&quot; Następnie dodał jeszcze: &quot;To najlepszy moment w mojej karierze na to, by wykonać tak istotny krok w przód. Jestem przekonany, że z Juventusem będę w stanie osiągnąć bardzo wiele. Teraz jednak chcę jeszcze w maksymalnym stopniu skoncentrować się na sobotnim meczu. Nadszedł czas, by pożegnać się z kibicami Werderu i chciałbym to zrobić w najlepszy możliwy sposób, ponieważ to również dzięki nim rozwinąłem się w minionych latach, co pozwoliło mi ostatecznie na skorzystanie z tych nowych możliwości.&quot;

????
 
milenium 15

milenium

Użytkownik
Jeden transfer z tych kilku co zapowiadał zarząd się spełnił, telenowela pt. &quot;Diego&quot; dotarła do finału z happy endem jak każda telenowela ???? W końcu ktoś pociągnie grę do przodu bo Nedved już wszystkiego nie jest w stanie zrobić. Czekamy na inne transfery i na Cannavaro, kibice zapewne miło go przywitają.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
IAQUINTA DO 2013r JUVENTUSIE

Napastnik Juventusu Turyn Vincenzo Iaquinta [fot] podpisał ze swoim zespołem nowy kontrakt, który zatrzyma go w ekipie Starej damy do 2013 roku. – Przedłużenie kontraktu z Juve jest dla mnie wielkim zaszczytem – mówi Włoch.
Iaquinta w tym sezonie zdobył dla Juventusu 15 goli i był wyróżniającym się zawodnikiem pierwszego zespołu. Włoch cieszy się z podpisania nowej umowy, mimo że interesowały się jego pozyskaniem takie kluby jak Zenit St. Petersburg czy Lazio Rzym.


VUCINIC NA DŁUŻEJ W AS ROMA​


Mirko Vucinić zdecydował się na podpisanie nowego czteroletniego kontraktu z Romą. Dotychczasowa umowa zawodnika wygasała w 2011 roku. Dzięki nowej umowie zawodnik będzie mógł liczyć na wyższe zarobki, które będą wzrastać z każdym rokiem.
Zarobki Vucinicia, który za kończący się sezon 2008/09 otrzyma 3,3 miliona euro, będą kształtować się następująco:
2009/10 - 4 miliony euro,
2010/11 - 4,2 miliona euro,
2011/12 - 4,5 miliona euro,
2012/13 - 4,7 miliona euro.


QUAGLIARELLA W NAPOLI !​


Napastnik Udinese Calcio Fabio Quagliarella od nowego sezonu będzie występował w Napoli. Zawodnik podpisał już pięcioletni kontrakt z klubem z Neapolu - poinformowały włoskie media. - Jestem szczęśliwy. Uzyskałem to co chciałem i spełniają się moje marzenia - powiedział Quagliarella.
W zakończonym sezonie Quagliarella zdobył dla Udinese 13 bramek w meczach ligowych.


DEL NERI TRENEREM SAMPDORII​


Luigi Del Neri został nowym szkoleniowcem Sampdorii Genua - potwierdził klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. Del Neri na tym stanowisku zastąpi Waltera Mazzarriego, który opuszcza klub po dwóch latach pracy.
58-letni Del Neri przed ostatnie dwa lata pracował z zespołem Atalanty Bergamo.
Asystentem Del Neriego będzie Francesco Conti. W sztabie znajdą się również Roberto De Bellis oraz Guida Bistazzoni.


TADESCO NA KOLEJNY SEZON W PALERMO​


US Palermo przedłużyło kontrakt z doświadczonym pomocnikiem Giovannim Tedesco. 37-letni zawodnik pozostanie w sycylijskim klubie na najbliższy sezon.
TAdesco do Palermo trafił w styczniu 2006 roku z Genoi. Od tamtej pory zdobył 10 goli w 73 występach w Serie A


LEONADRO TRENEREM AC MILAN​


Po tym jak z klubem pożegnal się Carlo Ancelotti podpisując 3-letni kontrakt z Chelsea Londym Leonardo został jego następcą na stanowisku szkoleniowca Milanu. Były reprezentant Brazylii podpisał dwuletni kontrakt z zespołem Rossonerri.

źródło : SerieA.pl
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zenga trenerem Palermo
Dzisiaj Walter Zenga doszedl do porozumienia z Zamparinim. Ostatnio sporo krazylo plotek o Walterze w Lazio, no i sytuacja sie wyjasnila.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ciro Ferrara trenerem Juventusu



42-letni Ciro Ferrara został trenerem drużyny włoskiej piłkarskiej Serie A Juventusu Turyn na najbliższe dwa lata. Zastąpił na tym stanowisku zwolnionego w połowie maja Claudio Ranieriego. Do końca sezonu jego obowiązki pełnił właśnie Ferrara.
Jako zawodnik grał w Juventusie na pozycji obrońcy w latach 1994-2005 i z kolegami sięgał pięć razy po tytuł mistrza kraju. Wygrał ponadto Ligę Mistrzów i zdobył Puchar Interkontynentalny, Puchar Włoch oraz pięciokrotnie Superpuchar Włoch. Od 2005 roku kierował w Juventusie programem szkolenia utalentowanej młodzieży. Pomagał także trenerowi kadry narodowej Marcello Lippiemu.

Forza Ciro ????
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Delio Rossi odchodzi z Lazio
49-letni trener piłkarzy Lazio Rzym Delio Rossi zrezygnował ze sprawowanej funkcji. Szkoleniowiec dziś poinformował władze klubu o swojej decyzji.
Rossi prowadził rzymską ekipę od czterech lat. W ostatnim sezonie zdobył z Lazio Puchar Włoch.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Do tego zdobyl z Lazio 3 kwalifikacje do pucharow europejskich.
teraz decyzja nalezy do Lotito kto bedzie szkoleniowcem Lazio ... przypuszczano ze glownym kandydatem jest Walter Zenga (co by mi odpowiadalo ???? ) ale, trener ten juz zostalu &quot;zakupiony&quot; przez Palermo. Takze teraz w pole position widzimi Allegri&#39;ego z Cagliari i Ballardini&#39;ego ex Palermo ... musze przyznac ze ciekawe propozycje ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
# Obrońca Interu Marco Materazzi przedłużył kontrakt z klubem z Mediolanu. Według nowej umowy Materazzi grać będzie w Interze do 2012 r., podczas gdy poprzednia umowa miała wygasnąć w 2010 roku.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik

HERNAN CRESPO W FC GENOA
Napastnik piłkarskiej reprezentacji Argentyny i Interu Mediolan Hernan Crespo od nowego sezonu będzie grał w barwach FC Genua.
W poniedziałek 33-letni zawodnik przeszedł obligatoryjne testy medyczne i podpisał kontrakt. - To dla mnie nowe wyzwanie - skomentował.

FC Genua zakończyła rozgrywki na piątym miejscu w tabeli i w sezonie 2009/10 na arenie międzynarodowej walczyć będzie w Lidze Europejskiej.
źródło
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kaka przechodzi do Real&#39;u
Juz oficjalnie, ex napastnik Milanu podpisal 6cioletni kontrakt z krolewskimi. Koszty tranzakcji nei sa dokladnie znane, ale mowi sie o 68 milionach euro.
I btw wciaz zadaje sobie to pytanie - jest kryzys, wieeele druzyn nie ma za co placic swoim zawodnikom ... Real nie wygrywa za wiele ... to skad ma tyle kasy ... ... ...
EDIT:
Potwierdzone wiadomosci mowia, ze Kaka zostal kupiony za 65 milionow euro, a wiaze go z klubem Real Madryt 6letni konkrakt, z wynagrodzeniem wysokosci 9 milionow euro za sezon.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nowym trenerem Catanii jest Pan Gianluca Atzori.
38 letni trener, prowadzil w minionym sezonie Ravenne. Podpisal 2-letni kontakt z Sycylijskim klubem. Zostanie oficjalnie przedstawiony prasie w piatek 12.06 o godz 11
 
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
Inter bliski pozyskania Deco i Carvalho

Piłkarze Chelsea Ricardo Carvalho i Deco są bliscy przejścia do Interu Mediolan. Na transferach tych piłkarzy zależy Jose Mourinho, a prezydent mistrza Włoch Massimo Moratti robi wszystko, by zapewnić Portugalczykowi komfortowe warunki pracy. - Jeszcze nie osiągnęliśmy porozumienia z Chelsea, ale myślę, że szybko się dogadamy - mówi Moratti w &quot;La Gazzetta dello Sport&quot;.

- Nasz trener gwarantuje dobrą jakość i chciałbym żeby był szczęśliwy w Interze. - powiedział Moratti. Deco i Carvalho współpracowali już z Mourinho w FC Porto. W 2005 roku wygrali Ligę Mistrzów. Ostatni sezon był dla nich bardzo nieudany. Z powodu kontuzji Carvalho zagrał tylko 18 meczów, a Deco, po bardzo udanym początku, kompletnie zgasł. W Interze mają odzyskać dawną formę.

- Naszym życzeniem jest sprowadzenie obu piłkarzy i wiem, że obaj chcą u nas grać - zapewnia Moratti. - Jeszcze nie osiągnęliśmy porozumienia z Chelsea, ale myślę, że szybko się dogadamy.


- - -

no to The Blues juz zebrali fundusze na Teveza ;)
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
Cissokho dogadany z Milanem
Po sprzedaży Kaki, na zakupy postanowił ruszyć Milan. Pierwszym zakupem będzie Francuz z Porto, Aly Cissokho.

O podpis młodego gracza biło się kilka silnych, europejskich klubów. Ostatecznie, wyścig wygrał Milan, który przeleje na konto &quot;Smoków&quot; 15 milionów euro.

Cissokho to francuski obrońca senegalskiego pochodzenia, który może występować zarówno na prawej jak i na lewej obronie. Przez media często porównywany jest do legendarnego Brazylijczyka- Cafu. Warto dodać, że młody piłkarz został wybrany do &quot;11- ki marzeń&quot; obecnej edycji Ligi Mistrzów.


Miejmy nadzieję że się sprawdzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom