>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Transfery Serie A

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
AS Roma wypożyczyła z US Lecce reprezentanta Mali Souleymane Diamoutene. Obrońca spędzi w Rzymie najbliższe pół roku i jeżeli przekona do siebie działaczy La Magica, którzy mają prawo pierwokupu piłkarza, wówczas będzie mógł podpisać stały kontrakt.
34-letni francuski pomocnik Olivier Dacourt został wypożyczony z Interu Mediolan do Fulham Londyn, w którym spędzi resztę sezonu.
18-letni reprezentant włoskiej młodzieżówki, Fabio Zamblera, który nie mógł liczyć na grę w pierwszym składzie Newcastle United, został wypożyczony do końca sezonu (z opcją transferu definitywnego) do Sampdorii Genua.
Argentyńczyk Emmanuel Ledesma powrócił do Serie A z wypożyczenia do angielskiego Quenns Park Rangers i ponownie będzie reprezentował barwy FC Genoa.
28-letni Samuel Dalla Bona rozwiązał kontrakt z SSC Napoli, w którym nie mógł liczyć na regularne występy.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie jest to oficjalne, ale Galliani mowi ze najpewniej Bekham zostanie w Milanie. Wyglada na to ze brakuje tylko podpisow.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Oficjalne:
Donadoni nowym trenerem Napoli. zespol z Neapolu, szuka rozwiazania na swoje slabe wyniki, co zaowocowalo zwolnieniem Edy&#39;ego Reja.
Donadoni zwiazal sie z klubem do 2011. Donadoni prowadzil w swojej karierze zespoly jak Lecco, Livorno, Genoa jak i tez w mistrzostwach europy reprezentacje Włoch.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Podobno juz oficjalne:
Thiago Motta i Diego Milito przechodza do Interu
za to Genoa kupila Floccariego i Acquafresca&#39;e
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Prezydent włoskiej Genoi, Enrico Preziosi, potwierdził transfer dwóch zawodników swojej drużyny do Interu Mediolan.
Diego Milito oraz Thiago Motta przeniosą się na San Siro. W drugą stronę powędrują pieniądze, a także snajper Robert Acquafresca, którego karta zawodnicza była w posiadaniu Interu. Sternik Genoi poinformował przy okazji, że znaleziono już następcę dla Milito. Napastnik Atalanty Bergamo, Sergio Floccari, od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem popularnych &quot;Rossoblu&quot;.
Inter Mediolan od dłuższego czasu chciał pozyskać duet gwiazd Genoi. - Spotkałem się z prezydentem Morattim na śniadaniu i osiągnęliśmy porozumienie - powiedział Enrico Preziosi. - To wiadomość oficjalna. Była to bardzo bolesna decyzja. Chcemy podziękować zawodnikom za trud, jaki włożyli w grę dla Genoi - oświadczył prezydent &quot;Rossoblu&quot;.
 
R 5

real1

Użytkownik
Jose Mourinho raczej nie zostanie w Mediolanie na kolejne lata. Po trzech tytułach mistrzowskich z rzędu, portugalski trener prawdopodobnie wyruszy dalej. Prawdopodobny kierunek to półwysep Iberyjski
Sytuację Mourinho bacznie monitoruje Florentino Perez, który planuje stworzyć nowy, wielki Real. Wymieniane są coraz to nowe nazwiska piłkarzy, łączonych z Estadio Mestalla, warto jednak pamiętać, że prowadzący aktualnie Real Juande Ramos jest tylko trenerem &quot;tymczasowym&quot; i wielce prawdopodobne, że po zakończeniu sezonu- odejdzie. Jego miejsce mógłby zająć właśnie Mourinho.
Portugalczyk, który sam siebie zatytułował mianem &quot;The Special One&quot; bardzo dobrze wpisałby się w filozofię Realu, jaką ma w głowie Florentino Perez. Nie jest więc wykluczone, że już niedługo staniemy się świadkami spektakularnego transferu &quot;trenerskiego&quot; do Madrytu. Może się też zdarzyć, że Mourinho zabierze ze sobą jednego ze swoich ulubieńców- Zlatana Ibrahimovicia, na którego Real już długo ostrzy sobie zęby.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Diego w Juventusie ! ????



Dzisiaj zostało oficjalnie potwierdzone Diego Ribas da Cunha (na zdjęciu) podpisał wczoraj lukratywny kontrakt z Juventusem. Nie znane są szczegóły kontraktu ale nieoficjalnie mówi sie że Brazylijczyk związał się z Juve do 2014 roku, przy czym rocznie zarabiać będzie 3,6 miliona euro.
Juventus zapłaci Werderowi Brema 24,5 miliona euro w trzech ratach:
1) 14 milionów do 1 lipca 2009
2) 5,5 miliona do 1 lipca 2010 oraz
3) 5 milionów do 1 lipca 2011
Po podpisaniu kontraktu a przed odlotem do Niemiec gdzie 30 maja zagra ostatni mecz w koszulce Werderu Diego przyznał : &quot;Jestem wielkim fanem Juventusu i rozpiera mnie prawdziwa duma, ponieważ będę częścią klubu, o którym marzyłem od dziecka. Po przygodzie w Portugalii i Bundeslidze będę mógł zmierzyć się z futbolem z najwyższej półki, w bardzo trudnej ale i konkurencyjnej lidze.&quot; Następnie dodał jeszcze: &quot;To najlepszy moment w mojej karierze na to, by wykonać tak istotny krok w przód. Jestem przekonany, że z Juventusem będę w stanie osiągnąć bardzo wiele. Teraz jednak chcę jeszcze w maksymalnym stopniu skoncentrować się na sobotnim meczu. Nadszedł czas, by pożegnać się z kibicami Werderu i chciałbym to zrobić w najlepszy możliwy sposób, ponieważ to również dzięki nim rozwinąłem się w minionych latach, co pozwoliło mi ostatecznie na skorzystanie z tych nowych możliwości.&quot;

????
 
milenium 15

milenium

Użytkownik
Jeden transfer z tych kilku co zapowiadał zarząd się spełnił, telenowela pt. &quot;Diego&quot; dotarła do finału z happy endem jak każda telenowela ???? W końcu ktoś pociągnie grę do przodu bo Nedved już wszystkiego nie jest w stanie zrobić. Czekamy na inne transfery i na Cannavaro, kibice zapewne miło go przywitają.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
IAQUINTA DO 2013r JUVENTUSIE

Napastnik Juventusu Turyn Vincenzo Iaquinta [fot] podpisał ze swoim zespołem nowy kontrakt, który zatrzyma go w ekipie Starej damy do 2013 roku. – Przedłużenie kontraktu z Juve jest dla mnie wielkim zaszczytem – mówi Włoch.
Iaquinta w tym sezonie zdobył dla Juventusu 15 goli i był wyróżniającym się zawodnikiem pierwszego zespołu. Włoch cieszy się z podpisania nowej umowy, mimo że interesowały się jego pozyskaniem takie kluby jak Zenit St. Petersburg czy Lazio Rzym.


VUCINIC NA DŁUŻEJ W AS ROMA​


Mirko Vucinić zdecydował się na podpisanie nowego czteroletniego kontraktu z Romą. Dotychczasowa umowa zawodnika wygasała w 2011 roku. Dzięki nowej umowie zawodnik będzie mógł liczyć na wyższe zarobki, które będą wzrastać z każdym rokiem.
Zarobki Vucinicia, który za kończący się sezon 2008/09 otrzyma 3,3 miliona euro, będą kształtować się następująco:
2009/10 - 4 miliony euro,
2010/11 - 4,2 miliona euro,
2011/12 - 4,5 miliona euro,
2012/13 - 4,7 miliona euro.


QUAGLIARELLA W NAPOLI !​


Napastnik Udinese Calcio Fabio Quagliarella od nowego sezonu będzie występował w Napoli. Zawodnik podpisał już pięcioletni kontrakt z klubem z Neapolu - poinformowały włoskie media. - Jestem szczęśliwy. Uzyskałem to co chciałem i spełniają się moje marzenia - powiedział Quagliarella.
W zakończonym sezonie Quagliarella zdobył dla Udinese 13 bramek w meczach ligowych.


DEL NERI TRENEREM SAMPDORII​


Luigi Del Neri został nowym szkoleniowcem Sampdorii Genua - potwierdził klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. Del Neri na tym stanowisku zastąpi Waltera Mazzarriego, który opuszcza klub po dwóch latach pracy.
58-letni Del Neri przed ostatnie dwa lata pracował z zespołem Atalanty Bergamo.
Asystentem Del Neriego będzie Francesco Conti. W sztabie znajdą się również Roberto De Bellis oraz Guida Bistazzoni.


TADESCO NA KOLEJNY SEZON W PALERMO​


US Palermo przedłużyło kontrakt z doświadczonym pomocnikiem Giovannim Tedesco. 37-letni zawodnik pozostanie w sycylijskim klubie na najbliższy sezon.
TAdesco do Palermo trafił w styczniu 2006 roku z Genoi. Od tamtej pory zdobył 10 goli w 73 występach w Serie A


LEONADRO TRENEREM AC MILAN​


Po tym jak z klubem pożegnal się Carlo Ancelotti podpisując 3-letni kontrakt z Chelsea Londym Leonardo został jego następcą na stanowisku szkoleniowca Milanu. Były reprezentant Brazylii podpisał dwuletni kontrakt z zespołem Rossonerri.

źródło : SerieA.pl
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zenga trenerem Palermo
Dzisiaj Walter Zenga doszedl do porozumienia z Zamparinim. Ostatnio sporo krazylo plotek o Walterze w Lazio, no i sytuacja sie wyjasnila.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ciro Ferrara trenerem Juventusu



42-letni Ciro Ferrara został trenerem drużyny włoskiej piłkarskiej Serie A Juventusu Turyn na najbliższe dwa lata. Zastąpił na tym stanowisku zwolnionego w połowie maja Claudio Ranieriego. Do końca sezonu jego obowiązki pełnił właśnie Ferrara.
Jako zawodnik grał w Juventusie na pozycji obrońcy w latach 1994-2005 i z kolegami sięgał pięć razy po tytuł mistrza kraju. Wygrał ponadto Ligę Mistrzów i zdobył Puchar Interkontynentalny, Puchar Włoch oraz pięciokrotnie Superpuchar Włoch. Od 2005 roku kierował w Juventusie programem szkolenia utalentowanej młodzieży. Pomagał także trenerowi kadry narodowej Marcello Lippiemu.

Forza Ciro ????
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Delio Rossi odchodzi z Lazio
49-letni trener piłkarzy Lazio Rzym Delio Rossi zrezygnował ze sprawowanej funkcji. Szkoleniowiec dziś poinformował władze klubu o swojej decyzji.
Rossi prowadził rzymską ekipę od czterech lat. W ostatnim sezonie zdobył z Lazio Puchar Włoch.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Do tego zdobyl z Lazio 3 kwalifikacje do pucharow europejskich.
teraz decyzja nalezy do Lotito kto bedzie szkoleniowcem Lazio ... przypuszczano ze glownym kandydatem jest Walter Zenga (co by mi odpowiadalo ???? ) ale, trener ten juz zostalu &quot;zakupiony&quot; przez Palermo. Takze teraz w pole position widzimi Allegri&#39;ego z Cagliari i Ballardini&#39;ego ex Palermo ... musze przyznac ze ciekawe propozycje ????
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
# Obrońca Interu Marco Materazzi przedłużył kontrakt z klubem z Mediolanu. Według nowej umowy Materazzi grać będzie w Interze do 2012 r., podczas gdy poprzednia umowa miała wygasnąć w 2010 roku.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik

HERNAN CRESPO W FC GENOA
Napastnik piłkarskiej reprezentacji Argentyny i Interu Mediolan Hernan Crespo od nowego sezonu będzie grał w barwach FC Genua.
W poniedziałek 33-letni zawodnik przeszedł obligatoryjne testy medyczne i podpisał kontrakt. - To dla mnie nowe wyzwanie - skomentował.

FC Genua zakończyła rozgrywki na piątym miejscu w tabeli i w sezonie 2009/10 na arenie międzynarodowej walczyć będzie w Lidze Europejskiej.
źródło
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kaka przechodzi do Real&#39;u
Juz oficjalnie, ex napastnik Milanu podpisal 6cioletni kontrakt z krolewskimi. Koszty tranzakcji nei sa dokladnie znane, ale mowi sie o 68 milionach euro.
I btw wciaz zadaje sobie to pytanie - jest kryzys, wieeele druzyn nie ma za co placic swoim zawodnikom ... Real nie wygrywa za wiele ... to skad ma tyle kasy ... ... ...
EDIT:
Potwierdzone wiadomosci mowia, ze Kaka zostal kupiony za 65 milionow euro, a wiaze go z klubem Real Madryt 6letni konkrakt, z wynagrodzeniem wysokosci 9 milionow euro za sezon.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nowym trenerem Catanii jest Pan Gianluca Atzori.
38 letni trener, prowadzil w minionym sezonie Ravenne. Podpisal 2-letni kontakt z Sycylijskim klubem. Zostanie oficjalnie przedstawiony prasie w piatek 12.06 o godz 11
 
Baqu 1,3M

Baqu

Forum VIP
Inter bliski pozyskania Deco i Carvalho

Piłkarze Chelsea Ricardo Carvalho i Deco są bliscy przejścia do Interu Mediolan. Na transferach tych piłkarzy zależy Jose Mourinho, a prezydent mistrza Włoch Massimo Moratti robi wszystko, by zapewnić Portugalczykowi komfortowe warunki pracy. - Jeszcze nie osiągnęliśmy porozumienia z Chelsea, ale myślę, że szybko się dogadamy - mówi Moratti w &quot;La Gazzetta dello Sport&quot;.

- Nasz trener gwarantuje dobrą jakość i chciałbym żeby był szczęśliwy w Interze. - powiedział Moratti. Deco i Carvalho współpracowali już z Mourinho w FC Porto. W 2005 roku wygrali Ligę Mistrzów. Ostatni sezon był dla nich bardzo nieudany. Z powodu kontuzji Carvalho zagrał tylko 18 meczów, a Deco, po bardzo udanym początku, kompletnie zgasł. W Interze mają odzyskać dawną formę.

- Naszym życzeniem jest sprowadzenie obu piłkarzy i wiem, że obaj chcą u nas grać - zapewnia Moratti. - Jeszcze nie osiągnęliśmy porozumienia z Chelsea, ale myślę, że szybko się dogadamy.


- - -

no to The Blues juz zebrali fundusze na Teveza ;)
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
Cissokho dogadany z Milanem
Po sprzedaży Kaki, na zakupy postanowił ruszyć Milan. Pierwszym zakupem będzie Francuz z Porto, Aly Cissokho.

O podpis młodego gracza biło się kilka silnych, europejskich klubów. Ostatecznie, wyścig wygrał Milan, który przeleje na konto &quot;Smoków&quot; 15 milionów euro.

Cissokho to francuski obrońca senegalskiego pochodzenia, który może występować zarówno na prawej jak i na lewej obronie. Przez media często porównywany jest do legendarnego Brazylijczyka- Cafu. Warto dodać, że młody piłkarz został wybrany do &quot;11- ki marzeń&quot; obecnej edycji Ligi Mistrzów.


Miejmy nadzieję że się sprawdzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom