>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
według mnie taka wycieczka da więcej młodemu człowiekowi niż cała edukacja o historii z której zapamięta 966/1410/1914/39 i już nie chodzi o ostatnie wydarzenia

ale fakt, głowy jeszcze nie ostygły
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Czadowy pomysł szczególnie z tym Katyniem. Wysyłajmy autokary pełne dzieciaków na wycieczkę przez całą Białoruś. Tam nas kochają jak diabli...

Jednak głupich naprawdę nie sieją
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Niedługo jakiś portal otworza na ten temat :] Kolejne ciekawostki, analiza klatka po klatce ????
http://www.smolensk2010.yoyo.pl/
Obejrzałem kilka razy ten filmik i co ważne jest faktycznie tak jak pisze autor portalu, niepokoi mnie to. I te strzały jeszcze kto wie do kogo (czy w ogóle do kogoś były te strzały) być może odstraszające tych co przyszli tam. Pojawiają się wątpliwości ale pewnie się nie dowiemy czy było tak jak autor pisze
E:
morze to jest Bałtyckie.
Faktycznie ale byk, jaki wstyd. Już poprawione
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Trudno nie zauważyć ,jak na YT jest tych filmików już pewnie z ponad 100.
Będziemy mieli swoje &quot;11 września&quot; czy &quot;Lądowanie na księżycu&quot;.
Ludzie lubią się jarać takimi historiami. Doszukują się jakiś spekulacji.
Czy jest mozliwe, żeby to byl mozna tak powiedziec zamach, jakis dziwnym trafem tyle osob tam bylo
 
midel 189

midel

Użytkownik
Przecież lotnisko jest zaraz przy blokach mieszkalnych, samolot leciał tuż nad bodajże auto-złomem, więc normalne, że ludzie usłyszeli huk i przybiegli.
Najlepsze są te tłumaczenia ze śmiesznych stron typu:
&quot;Zwrócił się do swojego ojca&quot;
Fajnie, że biorą się za tłumaczenie osoby, które jak widać nie mają pojęcia o języku potocznym, ponadto mylą słowa jak np. słyszą zamiast ewidentnego ubjegaj (uciekaj) ubijaj
Ale to jest tak samo jak z chmurami - jak chcesz zobaczyć pieska to zobaczysz ????
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
http://www.smolensk2010.yoyo.pl/
ten kto to analizował musiał chyba być pod wpływem grzybków halucynogennych bo ja prócz tych gapiów na samym początku obok drzew nic nie widzę. Nie wspomnę już o błędach ortograficznych typu &quot;takrze&quot; albo zamiast ręka to 2x napisał &quot;reja&quot; . Poza tym widać, że wszystko zamazane jest ale on widzi jak ręką ktoś opiera się o kolano w dodatku drugą macha mając pochyloną głowę. No niesamowite :? A z tym dymem od broni to już miażdży system.
&quot;panmam2&quot; - podobno dyskutować można. Więc mogę wyrazić swoje zdanie. A błędy ortograficzne są więc co mam ukrywać. Poza tym chodzi o to, że tam tyle różnych rzeczy się rusza, że ja mogę napisać, że tam nawet ufo lata :p gdyby jakość była lepsza byłoby mniej wątpliwości.
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
http://www.smolensk2010.yoyo.pl/
ten kto to analizował musiał chyba być pod wpływem grzybków halucynogennych bo ja prócz tych gapiów na samym początku obok drzew nic nie widzę. Nie wspomnę już o błędach ortograficznych typu &quot;takrze&quot; albo zamiast ręka to 2x napisał &quot;reja&quot; . Poza tym widać, że wszystko zamazane jest ale on widzi jak ręką ktoś opiera się o kolano w dodatku drugą macha mając pochyloną głowę. No niesamowite :? A z tym dymem od broni to już miażdży system.
radziłbym tak tu nie mówić ,bo zaraz przyjdzie moderator i załapiesz kartoszke ,że reagujesz na bzdury ,który w owym temacie userzy piszą.:p
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
&quot;Około 1700 m od skraju pasa prezydencki Tu-154, akurat nad najgłębszym miejscem wąwozu, zaczął gwałtownie tracić wysokość, choć przedtem szedł kursem właściwym&quot;.
Właśnie, dlaczego zaczał tracić wysokośc? Wysokościomierz.

Mógł jednak zauważyć na wysokościomierzu, że maszyna znajduje się zbyt wysoko, by trafić na pas. Może więc, kierując się tym, podjął fałszywą decyzję, zniżył kurs? podchodząc do lądowania we mgle, pomyśleli: &quot;Spróbujemy zejść w osi pasa tuż nad ziemię i może uda nam się mimo mgły zobaczyć pas i bezpiecznie wylądować, a jeśli nie - to przejdziemy na wznoszenie i polecimy na lotnisko zapasowe&quot;.
Piloci pierwszy raz tam lądowali? Nie znali specyfiki lotniska? Ze jest wąwóz? Ze są drzewa?
pytania Wyborczej też trafne :
Co z innymi systemami ostrzegającymi przed bliskością ziemi, w które ten samolot był wyposażony? Czy mapy podejścia, którymi się posługiwali, nie prezentowały informacji o profilu terenu na ścieżce podejścia? No i najważniejsze - co skłoniło ich w ogóle do wykonania tego podejścia w takich warunkach?

8m nad ziemią, uderzyć w drzewa, rozbić się, ok. Ale żeby nikt nie przeżył? Katastrofa np tego Boeinga który wleciał w las bardzo podobnie, ponad 130 osób, 3 tylko zginęły. Nie wierze w to że nikt nie przeżył tym bardziej jeżeli spojrzymy na ocalały kadłub z którego &quot;zniknęły&quot; ciała pilotów..., a nawet jeśli nie przeżyli, to nie wierze w tak rozległe zniszczenia jakim uległ samolot prezydencki.. Dlaczego jeszcze nie podali do wiadomości publicznej ekspertyzy tego amatorskiego filmu? 2 dni miało to trwać. Pewnie wiedzą że ruscy dobijali rannych i nie wiedzą co z tym zrobić;] Bo przecież wojny nikt nie chce..



coś na ten temat. http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/04/18/prowokacja-do-wojny/

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom