>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tragedia w Smoleńsku

Status
Zamknięty.
C 94

crock

Użytkownik
Źródła wojskowe podają, że 15 min przed lądowaniem prezydenta służby kontrolne lotniska zabroniły lądować wojskowemu Ił-76 ze względu na złe warunki. On odleciał gdzie indziej. Pilotwi prezydenta tez nie zalecali lądować. Ale zabronić mu nie mogli.

Ekspert wojskowy wyjaśnił &quot;Gazecie&quot;, że na pól godziny przed lądowaniem samolotu prezydenckiego na lotnisku Siewiernyj miał wylądować wojskowy Ił-76 z Moskwy, który wiózł oddział fynkcjonariuszy Federalnej Służby Ochrony (odpowiednik BOR-u). Pilotował lotnik ze Smoleńska dobrze znający miejscowe warunki. Dwa razy podchodził do lądowania. W końcu zawrócił na moskiewskie Wnukowo.

Kontroler lotów radził pilotowi samolotu prezydenta, by ten ze względu na mgłę lądował w Mińsku. Lotnisko w Smoleńsku nie ma automatycznego systemu naprowadzania. Do grudnia, było to lotnisko wyłącznie wojskowe, przede wszystkim dla samolotów transportowych, które są tu remontowane. Dopiero od tej pory jest wojskowo-cywilnym.
Czyli tak jak mówiłem, chyba za bardzo chcieli...
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
wstałem dość późno, tv było włączone... jak mi ojciec powiedział co się stało to po prostu nie wierzyłem, że coś takiego mogło się stać...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
wstałem dość późno, tv było włączone... jak mi ojciec powiedział co się stało to po prostu nie wierzyłem, że coś takiego mogło się stać...
Moja rekacja była podobna. Cały czas nie moge w to uwierzyć.

Słuchałem Radia i to mną poprostu wstrząsnęło. Cała moja rodzina stała jak wryta.
 
acab1923 9

acab1923

Użytkownik
Mnie obudził telefon ok. godizn 9:30 od mamy z Włoch... jeszcze nie widziałem, a ona już tak..
Tragedia... nie pozostało nam nic innego jak zaduma...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ja tam nie rozumiem dlaczego Kaczyński czy Gosiewski jest ważniejszy od innych ludzi i jak są na świecie większe katastrofy to nawet nie zauważacie, a teraz Wam się &quot;słabo robi&quot;... Nikt nie mówi o pilocie... licznych BOR-owikach, którzy tam byli tylko o tych Kaczyńskich w kółko...
 
bolos 3

bolos

Użytkownik
ja obudzilem sie z wielkim kacem matka mnie informuje o tym i nie moglem poprostu uwierzyc tak samo jak z tym samolotem w usa ( WTC )
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ja tam nie rozumiem dlaczego Kaczyński czy Gosiewski jest ważniejszy od innych ludzi i jak są na świecie większe katastrofy to nawet nie zauważacie, a teraz Wam się &quot;słabo robi&quot;... Nikt nie mówi o pilocie... licznych BOR-owikach, którzy tam byli tylko o tych Kaczyńskich w kółko...
Czy Ty nie rozumiesz? On był prezydentem naszego kraju. Najwazniesza osoba w państwie
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Ja tam nie rozumiem dlaczego Kaczyński czy Gosiewski jest ważniejszy od innych ludzi i jak są na świecie większe katastrofy to nawet nie zauważacie, a teraz Wam się &quot;słabo robi&quot;... Nikt nie mówi o pilocie... licznych BOR-owikach, którzy tam byli tylko o tych Kaczyńskich w kółko...
Pomyśl co piszesz. I edytuj post.
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Ja tam nie rozumiem dlaczego Kaczyński czy Gosiewski jest ważniejszy od innych ludzi i jak są na świecie większe katastrofy to nawet nie zauważacie, a teraz Wam się &quot;słabo robi&quot;... Nikt nie mówi o pilocie... licznych BOR-owikach, którzy tam byli tylko o tych Kaczyńskich w kółko...
mowimy tu o PREZYDENCIE RP....
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja tam nie rozumiem dlaczego Kaczyński czy Gosiewski jest ważniejszy od innych ludzi i jak są na świecie większe katastrofy to nawet nie zauważacie, a teraz Wam się &quot;słabo robi&quot;... Nikt nie mówi o pilocie... licznych BOR-owikach, którzy tam byli tylko o tych Kaczyńskich w kółko...
Nie rozumiesz, że zginęła elita? Osoby wybrane przez naród w demokratycznych wyborach, przede wszystkim głowa państwa, nasi przedstawiciele, poza nimi dodatkowo jedni z najważniejszych dowódców wojskowych.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ja tam nie rozumiem dlaczego Kaczyński czy Gosiewski jest ważniejszy od innych ludzi i jak są na świecie większe katastrofy to nawet nie zauważacie, a teraz Wam się &quot;słabo robi&quot;... Nikt nie mówi o pilocie... licznych BOR-owikach, którzy tam byli tylko o tych Kaczyńskich w kółko...
Prezydenta mogłeś nie lubić, ale to najważniejsza osoba w Państwie. Należy mu się szacunek.

Wielka szkoda ????

Zginęło prawdopodobnie około 100 osób, z czego bardzo dużo osób to bardzo ważne osoby w Naszym kraju. Ogromna tragedia.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
znowu sie zaczyna.
To jest ***** tragedia Narodu Polskiego do ktorego i Ty nalezysz
Ja juz koncze, ide do kosciola pierwszy raz od 3 kwietnia 2005
Trzymajcie sie Panowie
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja tam nie rozumiem dlaczego Kaczyński czy Gosiewski jest ważniejszy od innych ludzi i jak są na świecie większe katastrofy to nawet nie zauważacie, a teraz Wam się &quot;słabo robi&quot;... Nikt nie mówi o pilocie... licznych BOR-owikach, którzy tam byli tylko o tych Kaczyńskich w kółko...
mogłeś nie lubić ś.p Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ale Prezydentowi należy się ZAWSZE cześć i szacunek - obojętnie jaki jest (był).
Swoją wypowiedzią pokazujesz tylko swój brak wiedzy na ten temat i/lub brak honoru i kultury
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom