>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Trading - Blog - Handluj aktywnie, zyskownie z głową.

odzien 153

odzien

Użytkownik
Podjąłem decyzję po sprawdzeniu oferty pozostałych firm. Niestety z całym szacunkiem do trudu który wkładają w pracę smarkets oraz matchbooks nie są w stanie na dzień dzisiejszy zaspokoić potrzeb użytkownika Betfair. Wierzę, że to się zmieni i kropla wydrąży w końcu skałę i wtedy będzie można swobodnie korzystać z konkurencji i mniejszych prowizji.

Jutro odblokują mi konto na BF więc wracam tam gdzie moje miejsce ;)
 
R 6

romesds87

Użytkownik
Gorzej będzie jak nasz piękny kraj, rząd, PIS zwał jak zwał przewałkuje ustawę hazardową.A niestety wszystko na to wskazuje! wtedy pozostanie nam...płacz i zgrzytanie zębów...
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Cóż, wróciłem ;)
Pierwsza ważna myśl, pierwsze transakcje zawarte po powrocie jedynie na plus. Dzisiaj nie zaliczyłem żadnego reda a zagrałem jedynie 4 spotkania. Nie będę pokazywał jakie konkretnie ponieważ traktuje je jako rozgrzewka.
Drugi powód tej rozgrzewki to odzyskanie kapitału, który ukradł mi BF cofając rozliczony zakład z przed 4 tygodni.
Podsumowując, kapitał udało się odzyskać i dla mnie samego zostanie pare jednostek na plus. (ok 170 j)
Zwiększyłem swój udział w BF jeżeli chodzi o stawki i staram się ograniczyć ilość spotkań. Wypłaty będę realizował tak jak do tej pory cyklicznie.
Szacuję tygodniowe wzrosty o 830j-1250j. Widełki pozostawiam duże wraz z upływem czasu postaram się je skorygować. 1250j będzie bardzo ładnym wynikiem a zadowolony będe od 830j w skali tygodnia.
To tyle, dobranoc ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzisiaj podobnie na rynkach underowych. 4 mecze więcej emocji, więcej bramek.
Zaskoczyła mnie liczba goli w meczu Feynordu oraz Monaco (tutaj wyszedłem z greenem). Feynord lekki minus po 4. bramce.
Oglądałem mecz Manchesteru i widać było bramkę w powietrzu, dlatego też przy wyniku 1-1 w końcówce zagrałem LTD i spokojnie weszło z ładnym plusem.
Dzisiaj notuję wzrost o 172j i jestem znowu bliżej celu.
Nie wpisuje meczy w trakcie tak jak ostatnio ale wrócę do tego (ograniczony czas).
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Bursaspor 2-0 Umraniyespor ✅ 119j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1400j
Kurs wejścia: 1,27
Moment wejścia: 51&#39;
Moment wyjścia: 57&#39;
Apollon Smirnis 2-3 Panathinaikos ✅ 22j
Typ: Under 6,5
Budżet: 1000j
Kurs wejścia: 1,36
To był zły pomysł, patrząc na mecz.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Napoli 4-2 Torino ⛔ 270j
Typ: Under 8,5
Kurs wejścia: 1,14
Budżet wejścia: 1270j
Moment wejścia: 78&#39;

Napoli odbite na LTD Bayern od 60 minuty ;-)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Osmanlispor 1 - 1 Galatasaray 60&#39; ✅ 67j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1200j
Kurs wejścia: 1,12
Legia Warsaw 2 - 0 Gornik Leczna 29&#39; ✅ 150j
Typ: Under 5,5
Budżet: 1200j
Kurs wejścia: 1,34
Club Brugge 3-0 KV Kortrijk ✅ 55j
Typ: Under 4,5
Budżet: 850j
Kurs wejścia: 1,19
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Monaco v Lyon ⛔ 230j
Typ: Monaco pre-play
Budżet: 2500j
Kurs wejścia: 1,78
Edit: Dokupione po wzroscie 1,84.
Rynkowe przewidywania wskazują kurs nieco niższy ~1,73. Moje wejście jest za późno ale mam nadzieję coś urwać przed rozpoczęciem.
Pomyłka ????
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Lazio 2-0 Fiorentina ✅ 97j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1250j
Kurs wejścia: 1,28
Moment wejścia HT
Genoa 1-1 Palermo ⛔ 178j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1450j
Kurs wejścia: 1,19

Stratę z meczu Monaco udało się odbić na underze 3,5 Barca - Espanyol scalpując podwójną próbą do kursu w granicach 1,55. Po golu kurs wskoczył na 2,85 i był zachęcający zeby powtórzć spadek z momentu przed golem ( 2,24 - 1,75)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Ciężki tydzień za mną. Dużo niepotrzebnych błędów, dużo niespodzianek na plus. Niestety nie zaprezentowałem tutaj wszystkiego ze względu na brak czasu i obiecuję poprawę ;). Cel osiągnięty i lecimy dalej. Postanowienie na przyszły tydzień, mniej zmęczenia więcej analizy.
Tydzień I - wypłata 400j
Tydzień II - wypłata 950j
Tydzien III - wypłata 1225j
Tydzień IV - wypłata 440j
Tydzień V - wypłata 1417j ✅
Łącznie wypłacono: 4432j
✅
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Mam pytanie. Jeśli na lay musze postawić w generatorze np. 5.5j to u innego buka np. Na X2 gdzie kurs np. 1.28 to ile musze? Jak to policzyć?:)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Ja nie używam takich rzeczy więc nie odpowiem ;)
Jak chcesz robić surebety to są do tego specjalne kalkulatory, które ułatwiają.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzisiejszy dzień zaczynam na podwójnym redzie, jeden z nich udało mi się zniwelować i wyjść z greenem.
Mecz który dał stratę ⛔ 200j był nieprzemyślany, mówię to otwarcie, pośpieszyłem się z wejściem w ten rynek i chwilę później była szybka ewakuacja, która też okazała się błędem bo finalnie szło wyciągnąć to na co byłem nastawiony przy wejściu.
Kolejny minus Zagłębie - Piast 2-1 ⛔ 334j zniwelowany meczem
Bursaspor 2 - 1 Antalyaspor ✅ 387j

Maritimo 2-0 Feirense ✅ 80j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1700j
Moment wejścia: 47&#39;
Kurs wejścia: 1,125

Zdarzają mi się raz na miliard zagrania tego typu, dla frajdy. Mecz na mega tempie, spodziewa się człowiek sporo goli a tu do 79 minuty 1-0. Cóż wsadzić 10$ ze coś i tak padnie często się sprawdza oglądając taki mecz.


Viitorul Constanta 2-1 Botosani ⛔ 245j
Typ: Under 5,5
Budżet: 1700j
Kurs wejścia: 1,12
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Pytaj tutaj po to mamy forum, żeby unikać maili, być może inne osoby również chcą o to zapytać i uzyskają tym samym cenne informacje.
Moment wejścia na rynek jest zawsze taki sam- gdy uważam, że mecz underowy nasycił się golami i ustabilizował.
Tak undery polegają na tym, że zyskuje się w momencie gdy gole nie padają.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Dzisiaj zagrałem 3 spotkania na niszowych ligach z polecenia znajomego który siedzi w bukmacherce i stara się szukać value na ligach których nikt nie zna - wychodzi mu to całkiem nieźle ;).
2/3 liga izreaelska oraz 1/3 liga turecka.
Bilans zadowalający ✅ 579j
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Mgladbach 1-2 Wolfsburg ✅ 163 j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1450j
Kurs wejścia: 1,21
Kurs wyjścia: 1,09
Moment wejścia: 71&#39;
Moment wyjścia: 79&#39;

Malaga 2-2 Cordoba ✅ 106j
Typ: Under 6,5
Budżet: 915j
Kurs wejścia: 1,44
Moment wejścia: 47&#39;
Przeciągnałem trochę, mecz w drugiej odsłonie nudny. Oglądając wyciągnąłem więcej ale nie zamykałem bo nie zapowiadało się nic ciekawego i padł karniak. Wychodzę z greenem ale nie tak okazałym jak był przed golem ;)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Vasco SC India 1 - 2 FC Bardez ✅ 230j
Typ: Under 5,5
Kurs wejścia: 1,4
Budżet: 1000j
Dundee Utd U20 1-1 Hearts U20 ✅ 75j
Typ: Under 5,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom