>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading Betfair

Status
Zamknięty.
A 52

androlo

Użytkownik
ale śię posypali obrońcy androlo :] , ja do niego nic nie mam ale to jego gloryfikowanie już żałosne się robi????

zagraj w betfair a nie wtapiasz u zwyklych bukach

gralem juz troche lat i wiem co mowie


dzisiaj typ dnia

mloty postawilem 1

za 260 euro

do wyjecia 130 euro!!!!:-D


1-0 dla mlotow na razie
 
T 0

tomassoni

Użytkownik
No niestety czytanie ze zrozumienie u was nie jest najlepsze. Androlo chwali ten system i on nie musi was zmuszać do wpisywania tego kodu wystarczy, że powie , że macie 20 ojro free i koniec. Poza tym, androlo ty grałeś już trochę lat tym system? Dziwne bo pierwsze twoje post wskazują na to, że dopiero zaczynasz, ale wiesz jak chcesz szpanować, że postawiłeś 230 ojro to pokaż screena to może ja ci w końcu uwierzę.
 
trickmaster 0

trickmaster

Użytkownik
ale o co chodzi z tym typem na młoty?? piszesz, że postawiłeś 260 i możesz wygrać 130, co to ma wspólnego z tradingiem??
dla mnie trading to jest handlowanie kursami, stawiasz na jedno zdarzenie, a potem czekasz na jakąś zmiane i wtedy kontrujesz, żeby niezależnie od wyniku być na +
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
Androlo nie pisz już takich głupot. Na forum jest wielu początkujących graczy i przez takie posty jak ty piszesz wprowadzasz ich w błąd.
Trading jest świetny, wiadomo ale sam trading bez odpowiedniej taktyki i wiedzy o danym rynku nie ma większego sensu.
Zasady są proste, taniej kupisz drożej sprzedasz i jest zysk. Gorzej jest jednak gdy twojemu faworytowi nie idzie.
Nie ma jakiegoś sposobu na zysk bez zupełnego ryzyka a już na pewno nie jest to lay na remis i po bramce kontrowanie. Zebyś miał pewnośc że kurs po strzeleniu pierwszej bramki w meczu wzrośnie mecz musi byc wyrównany.
Ale zwykle w takim wypadku kurs wzrasta nieznacznie.
Już dużo lepszym sposobem jest gra na lay ale poniżej 1,5 bramki, da się zrobic często niezłe greeny.
W dalszym ciągu jednak liczy się przede wszystkim wiedza i wyczucie typera.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
I o dziwo większość z nich też próbuje się dorobić na referralach z betfair ????
Jestes załosny...co cie to wogole obchodzi czy ja takie cos mam czy nie,jesli tak bardzo chcesz to zdejme to z podpisu i juz mi tu nie truj...
Czy ty mi załujesz tych pieniedzy czy co?!
Ja nikogo do tego nie namawiam tylko jesli ktos ma zamiar sie zarejestrowac i chcialby ewentualnie wpisac kod to moze uzyc mojego.

Jesli chodzi o tą obrone androlo to poprosil mnie zebym napisal ze on nigogo nie namawia i tyle
 
G 46

ghs

Użytkownik
Rybex, wypowiadasz opinie na publicznym forum. Mam prawo z nimi polemizować. Jeśli wychwalasz betfair, to ja mogę podejrzewać, że jesteś nieobiektywny starając się zachęcić do skorzystania z usług betfair, a przy okazji z Twojego referrala. No i tak zrobiłem - sformułowałem swoją wątpliwośc na temat Twojej obiektywności. Twoja ostra reakcja tylko potwierdza, że trafiłem w czuły punkt.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Rybex, wypowiadasz opinie na publicznym forum. Mam prawo z nimi polemizować. Jeśli wychwalasz betfair, to ja mogę podejrzewać, że jesteś nieobiektywny starając się zachęcić do skorzystania z usług betfair, a przy okazji z Twojego referrala. No i tak zrobiłem - sformułowałem swoją wątpliwośc na temat Twojej obiektywności. Twoja ostra reakcja tylko potwierdza, że trafiłem w czuły punkt.
Nie o to chodzi ze trafiles w słaby punkt tylko nie lubie takich wcipskich ludzi ja wierze ze ty taki naprawde nie jestes. jesli uwazasz ze za ostro zareagowalem to przepraszam ale ja osobiscie bym sie o takie rzeczy nie czepiał. Nie chce sie tu z nikim kłocic i mam nadzieje ze zrozumiesz mnie dlaczego tak zareagowalem.
Ja naprawde nikogo do tego nie namawialem ale mowie ze ten kogo rzekomo namawialem niech sie zgłosi.
Pozdrawiam ghs-a:spokodfhgfh:
 
A 52

androlo

Użytkownik
No niestety czytanie ze zrozumienie u was nie jest najlepsze. Androlo chwali ten system i on nie musi was zmuszać do wpisywania tego kodu wystarczy, że powie , że macie 20 ojro free i koniec. Poza tym, androlo ty grałeś już trochę lat tym system? Dziwne bo pierwsze twoje post wskazują na to, że dopiero zaczynasz, ale wiesz jak chcesz szpanować, że postawiłeś 230 ojro to pokaż screena to może ja ci w końcu uwierzę.

2008-04-19
17:5350255222302008-04-19
13:51 19 kwietnia West Ham - Derby / Kursy meczu / West Ham
Wygra 1,49264,00Wygrane 129,36394,28


masz niedowiarku


ja nie blefuje

pisze to co robie
 
A 52

androlo

Użytkownik
No niestety czytanie ze zrozumienie u was nie jest najlepsze. Androlo chwali ten system i on nie musi was zmuszać do wpisywania tego kodu wystarczy, że powie , że macie 20 ojro free i koniec. Poza tym, androlo ty grałeś już trochę lat tym system? Dziwne bo pierwsze twoje post wskazują na to, że dopiero zaczynasz, ale wiesz jak chcesz szpanować, że postawiłeś 230 ojro to pokaż screena to może ja ci w końcu uwierzę.

gralem u zwyklych bukach troche lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

kapujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111:zoltakartka:



ze nie bedzie 7 bramek atalanta - juve 0-4!!!!!!!!!!

Konto brytyjskie55.4155.41-340.000.00
 
A 52

androlo

Użytkownik
moj typ znow wchodzi

ze nie bedzie 7 bramek!!!!!

atalanta - juve


5 minut do konca!!!!!!!!!!!!!!!!!

18 euro przod!!!!!!!!!!!!!!!!!


tylko w betfair!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
moj typ znow wchodzi

ze nie bedzie 7 bramek!!!!!

atalanta - juve


5 minut do konca!!!!!!!!!!!!!!!!!

18 euro przod!!!!!!!!!!!!!!!!!


tylko w betfair!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Kolego, to o czym tutaj ciągle piszesz to żaden trading. Więc nie pleć głupstw. Granie na b wysokich kursach na dłuższą metę doprowadzi cię do bankructwa. uwierz mi.
 
thepilator 0

thepilator

Użytkownik
Adrolo jesteś żałosny w tym co teraz piszesz, po pierwsze temat jest o tradingu na betfair, a Twoje ostatnie posty to nie jest żaden trading, z tego wynika, że wg Ciebie trading to obstawianie na betfair, jeśli chcesz podawać nam swoje typy to załóż sobie temat w odpowiednim do tego dziale a nie zaśmiecaj tego tematu takimi postami. Secundo chwalisz sie że wygrałeś 18euro na zakładzie że nie będzie 7 goli w meczu Juventusu, o czym to ma świadczyć?? To jest ten Twój system na betfair?? Nie wiem po jakim kursie dałeś lay na to zdarzenie ale za przykład biore dzisiejszy mecz Torino z Interem, lay na 7 bramek lub więcej to w tym momencie kurs 73, czyli wygrałeś 18 euro ryzykując 1296! ! to jest ten Twój magiczny sposób na zarabiane na betfair??
 
T 0

tomassoni

Użytkownik
po prostu widać, że ma bujną wyobraźnię chłopak. Prosiłem cię o screena bo to co napisałeś to nie jest dowód! Takie samo ja mógłbym ci napisać mówiąc, że postawiłem 1000000 euro. Na dodatek kolo stawia 200 euro na jeden mecz, a dopiero zaczyna przygodę z tradingiem. Ciekawe.
 
A 52

androlo

Użytkownik
Adrolo jesteś żałosny w tym co teraz piszesz, po pierwsze temat jest o tradingu na betfair, a Twoje ostatnie posty to nie jest żaden trading, z tego wynika, że wg Ciebie trading to obstawianie na betfair, jeśli chcesz podawać nam swoje typy to załóż sobie temat w odpowiednim do tego dziale a nie zaśmiecaj tego tematu takimi postami. Secundo chwalisz sie że wygrałeś 18euro na zakładzie że nie będzie 7 goli w meczu Juventusu, o czym to ma świadczyć?? To jest ten Twój system na betfair?? Nie wiem po jakim kursie dałeś lay na to zdarzenie ale za przykład biore dzisiejszy mecz Torino z Interem, lay na 7 bramek lub więcej to w tym momencie kurs 73, czyli wygrałeś 18 euro ryzykując 1296! ! to jest ten Twój magiczny sposób na zarabiane na betfair??
zalaczam screena
 
thepilator 0

thepilator

Użytkownik
Screena widzieć nie musiałem ale skoro już go tutaj umieściłeś to fajnie bo przynajmniej każdy może pewną rzecz zauważyć. Ja nie neguje tego jak grasz, ale piszesz w temacie o tradingu o którym nie masz pojęcia, to po pierwsze, po drugie, Twój sposób na wygrywanie na betfair to dawanie lay na wysokie kursy, ciekawe co zrobisz jak wkońcu taki przykładowy lay po kursie 22 nie wejdzie?? Po 3 i najważniejsze, odnośnie typu na West Ham to pokazałeś dzięki temu screenowi pokazałeś nam, że z systemem stawkowania u Ciebie jest lekko mówiąc nie najlepiej... Grasz jakieś mecze w których średnia wygrana wynosi np 4 euro a nagle stawiasz na West Ham za 264euro i to już jest śmieszne ale jest coś jeszcze głupszego a mianowicie że to 264euro to jest cała Twoja kasa na betfair!! ???? A teraz jeszcze raz spojrzałem i co widze?? Kolejny zakład za całą Twoją kase na betfair na dodatek zagrany po kursie 1,03. To już mówi wszystko... Po prostu prosisz sie o to żeby zbankrutować
Jesteś doskonałym przykład tego jak nie powinno sie grać na betfair ????
 
M 0

maxityper

Użytkownik
duza wage ma tu dobor spotkania i nie powiezialbym ze fuksiarski mecz.. PO prostu dobrze dobrane druzyny ;) Opis masz na poczatku dlaczego akurat te zespoly i ten mecz ;)
 
G 46

ghs

Użytkownik
Bzdura. 2-0 w 11. minucie to jest fuks, niezależnie od doboru drużyn, pominąwszy skrajne sytuacje. Inny przykład to opis grania lay 0-0 na tej stronce i mecz, w którym bramka pada w 6. minucie - baardzo to wszystko optymistyczne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom