>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Trading Betfair

Status
Zamknięty.
S 0

szczur222

Użytkownik
Dukat jak skutecznie na tym treidingu zarabiac,ja na razie gram bez jakiś większych analiz,mam 17lat konto na mamę i żadne doświadczenie z tym treidingiem zaledwie 4 razy tym grałem,jak ty tym grasz?
 
S 0

szczur222

Użytkownik
jest jakiś program pomocniczy do treidingu ?
właśnie co robicie jak wasz zakład w długim czasie nie chce wejść ?kontrujecie żeby zmniejszyć ryzyko czy czekacie?
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
jest jakiś program pomocniczy do treidingu ?
właśnie co robicie jak wasz zakład w długim czasie nie chce wejść ?kontrujecie żeby zmniejszyć ryzyko czy czekacie?
jesli chodzi o program do tradingu to bardzo zaciekeawil mnie ten bot http://www.betfairbot.com/ prosze o przyblizenie mi dzialania tego bota poniewaz moj angileski jest sredni:kwasny4565:
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Witajcie!
Mam problem zwiazany z tym Bet Traderem a mianowicie po zalogowaniu wyskakuje mi takie okinko &quot;The Undrelying connection was closed: Unable to connect to the remote server.&quot; Czy moze komus wyskakuje cos podobnego albo jesli ktos wie co na to poradzic to prosze napisac
Z gory dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dukat zainstalowałem ten program i migają mi się na zielono czerwono kwadraciki z kursami co to jest?
To znaczy, że dany kurs podskoczył, lub spadł. Ale o programie to sami musicie już poczytać, gdyż ja grałem nim dosłownie kilka dni, i potem zrezygnowałem.
 
A 52

androlo

Użytkownik
jestem w trakcie tlumaczenia pewnej strony opisujacej trading

musze stwierdzic ze jest to rewelacja!

zysk zawsze jest!

zaczynamy przed meczem!!! obstawiac potem kontrujemy


i wychodzimy na zysk bez wzgledu na wynik!!!


super!!!
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
jestem w trakcie tlumaczenia pewnej strony opisujacej trading

musze stwierdzic ze jest to rewelacja!

zysk zawsze jest!

zaczynamy przed meczem!!! obstawiac potem kontrujemy


i wychodzimy na zysk bez wzgledu na wynik!!!


super!!!
Bardzo prosze o wiecej informacji jesli to jest tak wspaniale to podziel sie nim z nami.
Pozdrawiam
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dukat dziadowski jest że nim nie grasz?
Androlo masz link do tej strony?
Program jest dobry. Szybko odświeża kursy, można dzięki niemu uzyskać dobre kursy na dynamicznych rynkach. Jednak jest to zwykła aplikacja i czasami się wiesza. A ja nie mogę sobie pozwolić na wypadnięcie z rynku w czasie handlowania.
 
A 52

androlo

Użytkownik
:-Dmam przetlumaczona strone o tradingu

czy ktos moglby sie rozejrzec o co kaman?
w sumie jest super

tylko o kalkulator chodzi

zapraszam
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Kurcze wczoraj 1000 zł poszło się jeb.. Trudno się mówi, trzeba odrobić. Dzisiaj już 50 zł na plus. Pamiętajcie lepsze 1 euro zysku, ale już niż 100 euro ale za 10 min, bo przez 10 min dużo rzeczy może się wydarzyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom