>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tour de France 2024 (29.06 - 21.07.2024)

U 44,6K

undertaker87

Użytkownik
Pogacar wygra etap@4
Vingegaard wygra etap@4

Dzisiaj jeden z najważniejszych etapów. 3 podjazdy. Czego pierwszy to Tourmalet a ostatni również ciężki hc gdzie pierwsze 3km to średnio powyżej 10proc a całość ma10,5 km o średnim nachyleniu 7,9. Etap z tych krótszych 151km i wątpię czy jakaś ucieczka tutaj zostanie puszczona i wtedy pewnie rozegra się kolejna odsłona bitwy duńsko słoweńskiej. Moja taktyka jest zagranie dzisiaj jakiś dubelkow w których skład będzie wchodzić zwycięstwo jednego i drugiego a kurs 4 będzie tutaj robił robotę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1415
tarki_16 253,6K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Carapaz wygra 15 etap @10.00 Betclic Carapaz mocny , ale liderzy nie odpuścili...

Wczoraj próbował Ben Healy , zabrakło paru km, bo rozpędzone UEA pokazało klasę. Dziś kolejny etap górski, myślę, że z większymi szansami na dojechanie ucieczki, bo po pierwsze etap bardzo długi i po drugie od startu podjazd, więc lepsi górale z większymi stratami do lidera mogą zabrać się do ucieczki, i myślę, że dziś UEA nie będzie aż tak goniło. Ja widzę dziś Carapaza w ucieczce, wczoraj się nie udało, został w peletonie i ze stratą 2.28 m zajął 14 miejsce, więc dziś powinien być pełen gaz. Myślę, że nadal z tyłu głowy może mieć koszulkę najlepszego górala, mimo, iż ma ogromną stratę do lidera, ale dziś ponad 50 pkt do zdobycia. Za drobniaki warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +849
muminiasty 44,4K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Etap 15.

W zasadzie tarki_16 tarki_16 opisał co powinno nas dzisiaj czekać. Wczoraj świetnie taktycznie UAE pojechało wykładając Tadejowi na tacy etap i chyba też cały wyścig. Teraz Pogacar powinien przede wszystkim pilnować Jonasa, chociaż nie wiem czy on akurat będzie umiał pilnować się i jechać defensywnie.

Dzisiaj bardzo ciężki etap, 200 km 4 premie górskie 1. kategorii plus wisienka na torcie w postaci Plateau de Beille. Wg mnie etap stworzony dla silnej ucieczki złożonej z mocnych górali ze stratami. Mamy tutaj kilku kandydatów, a że zaczynamy od Peyresourde to taka ucieczka powinna się dosyć pewnie uformować.
UAE po wczorajszym etapie usatysfakcjonowane i wątpię, żeby dzisiaj zarzynali się po kolejny etap. Visma słabsza niż w poprzednich latach - Jonas został sam z Jorgensonem w momencie, gdy Yates sobie swobodnie jechali i rozmawiali, bo Kelderman nie wytrzymał. Ba, w tym momencie w grupce liderów więcej wsparcia miał nawet Remco, bo byli Landa i Hirt. Nie widzę tu nikogo kto miałby kontrolować ucieczkę na względnie krótkiej smyczy...

Wobec tego zakłady specjalne STS i:
Główny typ: Pogacar T. lub Vingegaard J. wygra etap? NIE @1,70 Pogacar wygrał
Dodatkowe propozycje idąc tropem ucieczki, ale tu już wiadomo, że ryzyko odpowiednio większe...
Vingegaard J. w TOP 3 - NIE @1,95 2
Pogacar T. w TOP 3 - NIE 2,15 1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +710
U 44,6K

undertaker87

Użytkownik
No cóż wczoraj można było ostrzej na Pogacara ale była to lekka loteria kiedy nastąpi rzeź UAE czy dzisiaj czy wczoraj:)

Na dzisiaj luźno

Simon Yates wygra etap@6

Strata już 24 minuty więc można go lekko odpuścić.

Bardett wygra etap@25
Hindley wygra etap@35 sts
 
U 44,6K

undertaker87

Użytkownik
Wygląda na to, że chyba jednak nic nie zostanie puszczone i opcja Pogacar lub Jonas znowu jest najbardziej prawdopodobna. Dzisiaj prawdopodobnie wyścig się zakończy bo zapowiada się tutaj ostra rzeź
Post automatycznie złączony:

Wygląda na to, że chyba jednak nic nie zostanie puszczone i opcja Pogacar lub Jonas znowu jest najbardziej prawdopodobna. Dzisiaj prawdopodobnie wyścig się zakończy bo zapowiada się tutaj ostra rzeź
 
Otrzymane punkty reputacji: +710
tarki_16 253,6K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
16 Etap Gruissan - Nimes 188,6 km etap płaski

B. Girmay wygra @5.00 Betclic
P. Ackermann 1-3 @3.75 Betclic


Po morderczym weekendzie w Pirenejach i dniu przerwy wracamy do rywalizacji w 3 tygodniu Tour the France. Etap typowy dla sprinterów, w tym roku ciężko o zwycięstwo etapowe z ucieczki, czołówka w górach nie pozwala na odjazdy, podobnie jest na etapach płaskich, gdzie najlepsi sprinterzy walczą o zwycięstwo etapowe. Dziś powinno być podobnie, o zwycięstwo powalczą Philipsen, Girmay czy Ackermann. Bini odkrycie tegorocznego wyścigu, już 3 zwycięstwa na koncie, zielona koszulka lidera, więc czemu nie powalczyć o kolejne. Niemiec jeszcze bez zwycięstwa, ale za to 3 razy kończył na 3 pozycji, więc kurs warty ryzyka na kolejne podium. Myślę, że jest szansa na trafienie któregoś typu, kto wie może uda się również upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
 
Ostatnia edycja:
U 44,6K

undertaker87

Użytkownik
Pogacar wygra etap@1,75+ Jonas top 3@1,5 ako 2,63
Jonas wygra etap+ Pogacar na podium ako 7,2 STS

Proponuję na dzisiaj taką kombinacje. Do dzisiaj żałuję, że nie zauważyłem możliwości jej grania w weekend bo zarobiło by się o wiele więcej. Przed ostatni etap górski gdzie wspinamy się bardzo wysoko. Jonas na pewno będzie próbował jednak pewnie skończy się jak ostatnio dlatego mój główny bet to ta pierwsza opcja a dla zabezpieczenia ten drugi bo być może z szacunku za taką jazdę po wypadku Pogacar odpuści.Etap jest krótki jedynie 144km więc marne szanse dla ucieczek, które miały ostatnio swoje 5 minut.
 
Ostatnia edycja:
muminiasty 44,4K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Etap 21

Dzisiaj kończymy Wielką Pętlę w sposób nietypowy w ostatnich latach, jak na ten wyścig. Indywidualna czasówka z Monaco do Nicei. Po drodze jeden podjazd 2. kategorii - La Turble, który jest w miarę długi, ale niezbyt wymagający. do tego krótki podjazd Col d'Eze - 1,6 km, a bardziej sztywne, bo ponad 8%.
Tadej Pogacar ma już wygraną w kieszeni, przewaga nad rywalami jest nie do roztrwonienia. Remco oraz Jonas ostatnie dni próbowali, szarpali, ale Słoweniec to zupełnie inna liga na tym wyścigu. Podstawowym pytaniem jest czy Tadej będzie chciał jeszcze dokładać i wyśrubować wynik wygranych etapów na jednym Tourze? Do tej pory to sprinterem było ciężko wywalczyć 5 wygranych etapów, a tutaj Pogaczar z szansą na szósty etap.

Ja dla lepszego oglądania spróbuję jednak takie zakłady, za dosłownie symboliczne stawki:
Evenepoel R. lub Vingegaard J. wygra etap @2,25 STS
Pogacar T. - Evenepoel R. @3,00 STS

Jonas i Remco na pewno bardzo mocno chcą zakończyć Tour wygranym etapem. Duńczyk już wczoraj przeprowadził niezły atak, ale Słoweniec za nim jak cień i na finiszu ograł Jonasa bez problemu.
Wydaje mi się, że takie podjazdy jak dzisiaj zdecydowanie bardziej pasują Belgowi niż chociażby wczorajszy ostatni podjazd, gdzie został i stracił.
Liczę, że Tadej dzisiaj pojedzie względnie bezpiecznie, bez zaginania się na wygraną etapu (trzeba pamiętać, że Tadej celuje jeszcze w IO). A w takim razie naturalnymi faworytami robią się Belg i Duńczyk.
Tak jak napisałem - przesłanki jakieś są, ja w każdym razie gram to dla jakichś dodatkowych emocji, bo podium wyścigu jest ustalone.
Jest też zakład, że Pogacar nie wygra etapu po kursie 2,15 (również w STS)

EDIT: Pogacar dublet Giro- Tour i dwa razy po 6 etapów...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom