>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tour de France 2024 (29.06 - 21.07.2024)

U 44K

undertaker87

Użytkownik
Pogacar wygra etap@4
Vingegaard wygra etap@4

Dzisiaj jeden z najważniejszych etapów. 3 podjazdy. Czego pierwszy to Tourmalet a ostatni również ciężki hc gdzie pierwsze 3km to średnio powyżej 10proc a całość ma10,5 km o średnim nachyleniu 7,9. Etap z tych krótszych 151km i wątpię czy jakaś ucieczka tutaj zostanie puszczona i wtedy pewnie rozegra się kolejna odsłona bitwy duńsko słoweńskiej. Moja taktyka jest zagranie dzisiaj jakiś dubelkow w których skład będzie wchodzić zwycięstwo jednego i drugiego a kurs 4 będzie tutaj robił robotę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1075
tarki_16 240,4K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Carapaz wygra 15 etap @10.00 Betclic Carapaz mocny , ale liderzy nie odpuścili...

Wczoraj próbował Ben Healy , zabrakło paru km, bo rozpędzone UEA pokazało klasę. Dziś kolejny etap górski, myślę, że z większymi szansami na dojechanie ucieczki, bo po pierwsze etap bardzo długi i po drugie od startu podjazd, więc lepsi górale z większymi stratami do lidera mogą zabrać się do ucieczki, i myślę, że dziś UEA nie będzie aż tak goniło. Ja widzę dziś Carapaza w ucieczce, wczoraj się nie udało, został w peletonie i ze stratą 2.28 m zajął 14 miejsce, więc dziś powinien być pełen gaz. Myślę, że nadal z tyłu głowy może mieć koszulkę najlepszego górala, mimo, iż ma ogromną stratę do lidera, ale dziś ponad 50 pkt do zdobycia. Za drobniaki warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +849
muminiasty 42,6K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Etap 15.

W zasadzie tarki_16 tarki_16 opisał co powinno nas dzisiaj czekać. Wczoraj świetnie taktycznie UAE pojechało wykładając Tadejowi na tacy etap i chyba też cały wyścig. Teraz Pogacar powinien przede wszystkim pilnować Jonasa, chociaż nie wiem czy on akurat będzie umiał pilnować się i jechać defensywnie.

Dzisiaj bardzo ciężki etap, 200 km 4 premie górskie 1. kategorii plus wisienka na torcie w postaci Plateau de Beille. Wg mnie etap stworzony dla silnej ucieczki złożonej z mocnych górali ze stratami. Mamy tutaj kilku kandydatów, a że zaczynamy od Peyresourde to taka ucieczka powinna się dosyć pewnie uformować.
UAE po wczorajszym etapie usatysfakcjonowane i wątpię, żeby dzisiaj zarzynali się po kolejny etap. Visma słabsza niż w poprzednich latach - Jonas został sam z Jorgensonem w momencie, gdy Yates sobie swobodnie jechali i rozmawiali, bo Kelderman nie wytrzymał. Ba, w tym momencie w grupce liderów więcej wsparcia miał nawet Remco, bo byli Landa i Hirt. Nie widzę tu nikogo kto miałby kontrolować ucieczkę na względnie krótkiej smyczy...

Wobec tego zakłady specjalne STS i:
Główny typ: Pogacar T. lub Vingegaard J. wygra etap? NIE @1,70 Pogacar wygrał
Dodatkowe propozycje idąc tropem ucieczki, ale tu już wiadomo, że ryzyko odpowiednio większe...
Vingegaard J. w TOP 3 - NIE @1,95 2
Pogacar T. w TOP 3 - NIE 2,15 1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +710
U 44K

undertaker87

Użytkownik
No cóż wczoraj można było ostrzej na Pogacara ale była to lekka loteria kiedy nastąpi rzeź UAE czy dzisiaj czy wczoraj:)

Na dzisiaj luźno

Simon Yates wygra etap@6

Strata już 24 minuty więc można go lekko odpuścić.

Bardett wygra etap@25
Hindley wygra etap@35 sts
 
U 44K

undertaker87

Użytkownik
Wygląda na to, że chyba jednak nic nie zostanie puszczone i opcja Pogacar lub Jonas znowu jest najbardziej prawdopodobna. Dzisiaj prawdopodobnie wyścig się zakończy bo zapowiada się tutaj ostra rzeź
Post automatycznie złączony:

Wygląda na to, że chyba jednak nic nie zostanie puszczone i opcja Pogacar lub Jonas znowu jest najbardziej prawdopodobna. Dzisiaj prawdopodobnie wyścig się zakończy bo zapowiada się tutaj ostra rzeź
 
Otrzymane punkty reputacji: +710
Do góry Bottom