>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Totolotek - wyciek danych

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mnie to wszystko trochę śmieszy - ta cała panika tutaj. Ludzie podajecie skan dowodów gdzie się da ! Do buków w PL i zagranicznych, do portfeli, do banków i parabanków i wielu innych firm !!! W każdej chwili może coś wyciec i nigdy się nawet nie dowiecie ! Albo ktoś z takiej firmy sam sprzeda, albo będzie atak ! A nie wspomnę już o instytucjach rządowych jak CEIDG czy różne ministerstwa, policja, służby gdzie te wszystkie dane krążą, a zabezpieczenia bywają różne ! Totolotek się przyznał i teraz wszyscy zastrzegają dowód, PESEL i nie wiadomo co jeszcze ! Jak pisałem wcześniej - o wielu zabezpieczeniach międzybankowych na chwilę obecną (NIE NA 2, 3 LATA WSTECZ) - nie wiecie bo są tajne ! Gdyby było tak łatwo na skan dowodu skraść tożsamość to połowa Polaków by miała problemy.
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Ja też jestem zdania, że o wielu wyciekach spora część ludzi nawet nie wie, a nie wierzę, że gdzieś już jakieś dane nie wyszły. Niemniej, nie należy siedzieć z założonymi rękami tym bardziej jeśli informują, dlatego sam od razu zastrzegłem co się dało.
Post automatycznie złączony:

Ta sprawa z wykopu też jest jakaś dziwna. Konto założone w banku w ten poniedziałek. Od tak przecież konta nie założysz, jeszcze ten przelew weryfikacyjny. Ktoś też tam wspomniał, że konto na firmę założysz, mając już konto osobiste w tym banku, chyba, że coś się zmieniło + przelew weryfikacyjny
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Haha to mozna wziac na kogos kredyt bez podpisu? Niech udowodnia ze to byliscie ty.

W przeciwnym razie niech sie bujaja. Ja za cyfre plus nie zaplacilem od 25 lat i cos tam czasem pisza, powiedzialem im niech sobie dwa zera dopisza i tak gowno dostana nawet za 400 lat a w papierach beda mieli lepszy wynik

To ma sie przedawniac i juz a jak nie to chory kraj, moze wczesniej jakas normalna wladza przyjdzie choc mi nie wyglada
 
J 13,5K

janok

Użytkownik
Jeśli chodzi o samo imię nazwisko i pesel, to w zasadzie ciężko jest coś tylko na to załatwić. Spójrzmy racjonalnie - pesel podaje się już absolutnie wszędzie, łącznie z kasą biletową na stadionie, żeby kupić bilet na mecz. Jakby tak łatwo było brać chwilówki tylko na pesel to połowa Polski byłaby już tak załatwiona... Najlepiej na razie odciąć się od tej sprawy i się nie zadręczać, to co można zrobić czyli wyrobić nowy dowód i ewentualnie wykupić BIK każdy już pewnie ogarnął i tyle.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jeśli chodzi o samo imię nazwisko i pesel, to w zasadzie ciężko jest coś tylko na to załatwić. Spójrzmy racjonalnie - pesel podaje się już absolutnie wszędzie, łącznie z kasą biletową na stadionie, żeby kupić bilet na mecz. Jakby tak łatwo było brać chwilówki tylko na pesel to połowa Polski byłaby już tak załatwiona... Najlepiej na razie odciąć się od tej sprawy i się nie zadręczać, to co można zrobić czyli wyrobić nowy dowód i ewentualnie wykupić BIK każdy już pewnie ogarnął i tyle.
tak? to sprobuj wziac chwilowke na niewazny dowod osobisty :) nie ma z tym problemu... najpopularniejsze wyszukiwania chwilowek w internecie dotyczace chwilowek to "chwilowki bez baz" "chwilowki bez bik" "chwilowki na dowod" "chwilowki bez formalnosci" itd. Jak mi nie wierzycie to sami mozecie sprobowac po zmianie dowodu... ja sprawdzilem i wiem, ze sie da. W przypadku chwilowek wystarczy zaznaczyc "potwierdzam, ze wszystkie dane sa prawdziwe..." 🤷‍♂️ Piszecie, ze sie nie da a nikt nie sprawdzil chociaz macie takie mozliwosci:unsure: ja sprawdzilem i wiem, ze sie da na niewazny od 2 lat dowod wziac chwilowke... Tylko, ze te dane nie beda do tego wykorzystywane... pare dni temu byl wyciek danych z media expert... wczesniej z plusa, pelno takich wyciekow danych jest i jakos liczba spraw dotyczacych wyludzen pozyczek nie wzrosla...
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
I z tego co gdzieś indziej wyczytałem to nie trzeba być klientem któregoś z banków żeby móc skorzystać z tańszej opcji, czy to prawda ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
tak? to sprobuj wziac chwilowke na niewazny dowod osobisty :) nie ma z tym problemu... najpopularniejsze wyszukiwania chwilowek w internecie dotyczace chwilowek to "chwilowki bez baz" "chwilowki bez bik" "chwilowki na dowod" "chwilowki bez formalnosci" itd. Jak mi nie wierzycie to sami mozecie sprobowac po zmianie dowodu... ja sprawdzilem i wiem, ze sie da. W przypadku chwilowek wystarczy zaznaczyc "potwierdzam, ze wszystkie dane sa prawdziwe..." 🤷‍♂️ Piszecie, ze sie nie da a nikt nie sprawdzil chociaz macie takie mozliwosci:unsure: ja sprawdzilem i wiem, ze sie da na niewazny od 2 lat dowod wziac chwilowke... Tylko, ze te dane nie beda do tego wykorzystywane... pare dni temu byl wyciek danych z media expert... wczesniej z plusa, pelno takich wyciekow danych jest i jakos liczba spraw dotyczacych wyludzen pozyczek nie wzrosla...
Każdą chwilówkę, nawet tą bez BIK, weryfikujesz przelewem weryfikacyjnym ze swojego konta ! A konta bez ważnego dowodu nie założysz. No chyba, że to też sprawdzałeś.
 
6 0

69gbhbak

Użytkownik
dzwoniłem do totolotka.Według pracownika firmy screeny dowodu osobistego są niezwłocznie kasowane po potwierdzeniu tożsamości.
Jeżeli tak jest w istocie to przestępca w oddziale stacjonarnym będzie miał problem z wyłudzeniem.
 
K 137

Karion22

Użytkownik
U mnie w BIK czysto, wiadomo, mogą być chwilówki. Karta na wszelki wypadek dawno unieważniona i jest nowa. Teraz jeszcze tylko czekam na raport czy ktoś w innym banku nie założył czasem konta. Hasła pozmieniane, nowy dowód. Pytałem operatora czy nikt nie wyrobił duplikatu karty też nie. Ale.. może to przypadek, bo zdarzają się od zawsze różne smsy. Dostałem smsa z kodem z transferujgo, dlatego zgłosiłem się do operatora. Piszę też do transferujgo, a oni, że taki numer nie został u nich zarejestrowany i nic nie mają, i że może ktoś pomylił numer, bo dwa kody przyszły. Kod jest wysyłany tylko na SMS. Pieniądze nie zniknęły, karty nie mam już długi czas. Poza tym na chwilę obecną żadnych dziwnych akcji.. A Totolotek nadal milczy
 
R 2,8K

rockefeller

Użytkownik
Takie wycieki nie są rzadkością i będą się pewnie zdarzać coraz częściej. Polecam wam wymienić dowody a u bukmacherów nie zgłaszać zmiany będziecie bezpieczni. Ja mam konto w totolotku na dowód nie ważny od paru dobrych lat
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Wbrew opiniom, nie jest wcale tak prosto wyłudzić kredyt nawet w chwilówkach nie wspominając już Banku.
Jeszcze kilka lat temu różne sytuacje się zdarzały, ale trzeba pamiętać, że technologia cały czas idzie do przodu, banki jak i firmy pożyczkowe co raz częściej korzystają z Instantora, aby zalogować się do aplikacji swojego banku i potwierdzić tożsamość, a do tego jest potrzebny LOGIN/HASŁO/KOD SMS. Także nie ma co zbytnio panikować, że ktoś na was zaraz weźmie 50 tysięcy.

Nie mniej jednak Totolotek przez tą sytuacje na pewno finansowo dostał w kość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wbrew opiniom, nie jest wcale tak prosto wyłudzić kredyt nawet w chwilówkach nie wspominając już Banku.
Jeszcze kilka lat temu różne sytuacje się zdarzały, ale trzeba pamiętać, że technologia cały czas idzie do przodu, banki jak i firmy pożyczkowe co raz częściej korzystają z Instantora, aby zalogować się do aplikacji swojego banku i potwierdzić tożsamość, a do tego jest potrzebny LOGIN/HASŁO/KOD SMS. Także nie ma co zbytnio panikować, że ktoś na was zaraz weźmie 50 tysięcy.

Nie mniej jednak Totolotek przez tą sytuacje na pewno finansowo dostał w kość.
Piszę o tym od początku tematu... Ale panika tu powstała ogromna i były osoby piszące, że to bardzo prosto
 
M 0

maniek39

Użytkownik
Witam, jak tam u was nic się nie dzieje?
U mnie 20min temu ktoś próbował się wpierdolic na konto u innego buka.
Przyszedł mi sms po zablokowaniu konta, za dużo błędnych logowań.
Post automatycznie złączony:

Wbrew opiniom, nie jest wcale tak prosto wyłudzić kredyt nawet w chwilówkach nie wspominając już Banku.
Jeszcze kilka lat temu różne sytuacje się zdarzały, ale trzeba pamiętać, że technologia cały czas idzie do przodu, banki jak i firmy pożyczkowe co raz częściej korzystają z Instantora, aby zalogować się do aplikacji swojego banku i potwierdzić tożsamość, a do tego jest potrzebny LOGIN/HASŁO/KOD SMS. Także nie ma co zbytnio panikować, że ktoś na was zaraz weźmie 50 tysięcy.

Nie mniej jednak Totolotek przez tą sytuacje na pewno finansowo dostał w kość.
Powiedz to mojemu szwagrowi i jego siostrze. Jeżdżą już 3rok a może i dłużej po sądach w całej Polsce bo jakieś kur...biora kredyty przez Internet.....dane i skany dowodów wyciekły od notariusza. Nic na policji nie mogą się dowiedzieć bo są podejrzani. A te firmy, co niby pożyczyły odrazu sprzedają firmą windykacyjnym a te odrazu występują do zajęcia konta.
 
Ostatnia edycja:
B 482

bmoran

Użytkownik
Powiedz to mojemu szwagrowi i jego siostrze. Jeżdżą już 3rok a może i dłużej po sądach w całej Polsce bo jakieś kur...biora kredyty przez Internet.....dane i skany dowodów wyciekły od notariusza. Nic na policji nie mogą się dowiedzieć bo są podejrzani. A te firmy, co niby pożyczyły odrazu sprzedają firmą windykacyjnym a te odrazu występują do zajęcia konta.
No, ale wlasnie to sie zmienilo ostatnimi laty. Juz nie ma opcji wziac pozyczki bez przelewy weryfikacyjnego.
 
Do góry Bottom