>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
to raczej o punkty naziemne chodzi. przeciez to jest szok, dla kazdego, kto prowadzi taki punkt. nie dosc, ze nie ma pilki noznej, to jeszcze ludzie, a szczegolnie starsi beda unikac czesto naziemniakow... mysle, ze netu to nie dotyczy. ligi bez kibicow, naziemniaki bez klientow, ale za to rozwoj w necie.
 
psychol32 412,3K

psychol32

Użytkownik
Niezły buk. Wpłaciłem tysiaka, zrobiłem z tego ponad 6k (czyli tyle co nic) i już za 100 zł nie chcą zakładu przyjmować.
 
K 0

kosiarztypow

Użytkownik
Witam ,

Do tej pory bylem biernym użytkownikiem forum, ale sytuacja zmusiła mnie do założenia konta ...

Gram głownie w punktach stacjonarnych , korzystam z rożnych stron , nawet płatnych serwisów .

W piątek w totolotku w punkcie stacjonarnym w Warszawie obstawiałem na żywo piłkę ręczna .

Mecz Donbass - Academy Zaporozha . Donbas był od początku meczu faworytem ,wszystkie firmy zarówno nasze lokalne jak i zagraniczne miały podobne kursy.

Dziś mija 5ty dzień i firma nie potrafi wprowadzić wyniku meczu ( na żywo !!) do systemu zasłaniając się błędem technicznym .

Przyjmują zgłoszenie zarówno w punkcie wysłane przez pracownika , jak i kontaktowałem się dziś telefonicznie - informacja zwrotna : firma ma 90 dni na wypłatę wedlug ustawy ... !!!

Może porostu brakuje płynności finansowej i te kilka tysięcy wygranej ciężko zrealizować .... wstyd i żenada .

Czy totolotek podzieli los milenium ?
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Ja też mimo wszystko radziłbym uważać wpłacając tam większe kwoty.
Mam 3 dzień problem z wypłatą śmiesznych groszowych pieniędzy na saldo gracza za wygrane kupony, a wiadomości jakie dostaje to:

Maciej dołącza do czatu
Maciej
Zgłoszenie zostało przekazane do odpowiedniego działu w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Czekamy na informację odnośnie Pana wygranych. Jak tylko otrzymamy informację wyślemy do Pana stosowną wiadomość e-mail.


Dodam, że chodzi o kilkadziesiąt złotych a nie kilkadziesiąt tysięcy, także omijać szerokim łukiem w obecnej chwili.
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
ram mialem problem z nimi, ale to wynikalo z warunkow obrotu bonusa. na kuponie byl zwrot, a system blednie policzyl do obrotu, zagralem jeszcze raz i nie bylo problemu. takie firmy jak StS, Fortuna czy Totolotek maja swoje wady, ale w tym momencie sa najpewniejsze. wypalacic, wyplaca. plynosc maja, w odrozninieniu od tych malych bukow, ktorych jest pelno. pojawiaja sie ciegle nowe, zadnych stacjonarek i pelna skrg pozniej.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Ja też nadmieniam, że dzisiaj pieniądze znalazły się na moim koncie, a kolejne kupony rozliczane już są prawidłowo.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Od około 30 minut jak próbuję się zalogować na stronie to pojawia się komunikat: tttlr.png

Po około godzinie już wszystko OK. Widocznie mieli jakieś dziwne problemy przez pewien czas.
 
Ostatnia edycja:
V 0

vankar

Użytkownik
Wczoraj stwierdziłem, że skorzystam z reload bonus więc wpłaciłem pieniądze i chciałem postawić kupon. Kilkanaście prób na kursy 1,9-3,5, stawki 25-100 - wszystko odrzucone przez bukmachera. Prośba na czacie o anulowanie bonusu (uniemożliwiał wypłatę) i wypłatę środków. Wypłata środków niemożliwa, bo muszę najpierw postawić wpłacone środki :) na pytanie jak mam to zrobić skoro bukmacher odrzuca kupony, została wskazana zmiana stawki, po odpowiedzi z zakresem stawek dostałem odpowiedź "decyzja bukmachera jest nieodwołalna, można pisać na reklamacje".

Nie mówimy tutaj o grubych tysiącach, tylko o dziesiątkach złotych - jeżeli bukmacher nie pozwala zagrać nawet tak śmiesznych kwot, a do tego uniemożliwia wypłatę (zapewne dostanę "pozwolenie" na grę jak będę puszczał ako z 20 zdarzeń, tyle, żeby przegrać) to wiedź, że coś się dzieje.

Ostrzegam przed wpłatami pieniędzy na Totolotka.
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Wczoraj stwierdziłem, że skorzystam z reload bonus więc wpłaciłem pieniądze i chciałem postawić kupon. Kilkanaście prób na kursy 1,9-3,5, stawki 25-100 - wszystko odrzucone przez bukmachera. Prośba na czacie o anulowanie bonusu (uniemożliwiał wypłatę) i wypłatę środków. Wypłata środków niemożliwa, bo muszę najpierw postawić wpłacone środki :) na pytanie jak mam to zrobić skoro bukmacher odrzuca kupony, została wskazana zmiana stawki, po odpowiedzi z zakresem stawek dostałem odpowiedź "decyzja bukmachera jest nieodwołalna, można pisać na reklamacje".

Nie mówimy tutaj o grubych tysiącach, tylko o dziesiątkach złotych - jeżeli bukmacher nie pozwala zagrać nawet tak śmiesznych kwot, a do tego uniemożliwia wypłatę (zapewne dostanę "pozwolenie" na grę jak będę puszczał ako z 20 zdarzeń, tyle, żeby przegrać) to wiedź, że coś się dzieje.

Ostrzegam przed wpłatami pieniędzy na Totolotka.
Niestety nie przeczytałeś pewnie regulaminu promocji( ja się już nauczyłem). Było tam zawarte, że otrzymujesz 100% do 100zł. Po wpłacie masz więc 200 i musisz obrócić tym uwaga 3x KUPONAMI AKUMULOWANYMI z minimum 3 zdarzeniami. Dawałeś pewnie single i wyskakiwał Ci cały czas błąd. Stary numer takich syfów jak totolotek, forbet, lvbet, czy totalbet. Niestety.
 
V 0

vankar

Użytkownik
Nie nie, regulamin przeczytałem :)

Możesz stawiać dowolne zakłady z bonusu, ale do obrotu wliczają się tylko kupony określone regulaminem.

Tutaj mamy sytuację patową z mojego punktu widzenia - bonus anulowany i chce wypłacić środki, żeby je wypłacić muszę postawić wpłacony depozyt, czego zrobić nie jestem w stanie, bo żaden z kuponów nie otrzymuje akceptacji bukmachera (trafia na weryfikację i otrzymuję odmowę) :)

Czekam na info z reklamacji, ale tak naprawdę jest to zwykłe oszustwo - damy Ci zagrać tylko to, co uznamy, że przegrasz. A przypominam mówimy o skromnych sumach - nie wróżę zbyt dobrze dla bukmachera który trzęsie o 100 zł depozytu i singla za 25 zł.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Jeden z gorszych bukmacherów w kraju. Po postawieniu zakładu na miejsce 1-3 zawodnika w skokach narciarskich po prostu rozliczyli to jako zwrot bez żadnej przyczyny pomimo że zawodnik na podium był. Pisałem zarówno na czacie jak i mailem dalej twierdzą że wszystko jest ok. Odradzam
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Rozliczyli mi wczoraj zakład na rzut karny w meczu Bayern - Borussia jako przegrany, ile może trwać w Totolotku wyjaśnienie takiej sytuacji? Sprawa wydaje się prosta, do teraz cisza, oczywiście LC nic nie wie.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Przy zleceniu wypłaty wyskakuje komunikat "błąd" i nic więcej. Ktoś się orientuje dlaczego...dane wszystkie są w porządku, konto zweryfikowane
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Bukmacher któremu można wystawić ocenę 2/10. Tak naprawdę nie mam pojęcia jak utrzymuję się na rynku. No ale do rzeczy:
- Strona jest nieczytelna, wręcz nie chce się z niej korzystać. Funkcjonalność i przejrzystość kuleje.
- Kontakt jest tylko przy zakładaniu konta, później np. w przypadku zwrotu za nietrafiony kupon już go nie ma.
- Do tej pory myślałem że Fortuna ma słabe wypłaty... no i poznałem wypłaty w Totolotku. Chyba mój przelew wysłali gołębiem.
+ doceniam ofertę powitalną, oczywiście cieniem kładzie się rozliczanie i zwroty.
W Totolotku musi się coś zmienić, muszą pójść do przodu, inaczej konkurencja na rynku sprawi że, w niedługim czasie nie będzie już ich na rynku.
 
Do góry Bottom