>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Też jestem rozczarowany nowym wyglądem oraz brakiem promocji gram grubo. Na dodatek brak możliwości zasilania tradycyjnym szybkim przelewem przez transferuj.pl. Zalogowałem sie i na koncie jakiś bonus 10 zl, to chyba na otarcie łez i pocieszenie... 
 
F 47

forza

Użytkownik
Dramatycznie wygląda ta strona, w ogóle nie czytelna i nie mogę nawet wysłać kuponu, bo nie da się zmienić stawki. Trzeba się gdzieś przenieść...
 
K 0

kejdzi94

Użytkownik
Można gdzieś teraz sprawdzić swój kupon? Bo betscan to jest jakichś dramat, a grałem system i mam coś trafione. A jak to jest 10zl to nie będę się fatygowac. Czy można chociaż na tych maszynach sprawdzic na miejscu? 
 
poziomka_z_pizdzichowa 123
Szczerze, to w życiu gorszego bukmachera nie widziałem, przed zmianą właściciela był to jeden z najlepszych według mnie polskich bukmacherów ze względu na promocje gram grubo. Teraz nie dosyć że tej promocji nie ma, to interfejs strony wygląda jak by był robiony przez ucznia szkoły średniej na zaliczenie z informatyki. 15 minut męczyłem się żeby postawić kupon na telefonie z IOSem , bo oczywiście aplikacji nie mają. Masakra
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli chodzi o ofertę to zrobili kilka ładnych kroków do przodu. Pełno dziwacznych lig w kosza na live i w pre gdzie pieniądze leżą na ziemi.
Natomiast strona, a szczególnie jej działanie live to porażka że aż się odechciewa grać.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem jak ktokolwiek mógl wziać pieniądze za zrobienie tak gównianej strony :(

Myślę że lekko ponad 90% graczy ocenia ją negatywnie , mało tego osobiście znam bardzo dużo osób które przestały grać ze względu na kompletną nieczytelność czegokolwiek , marzy mi się żeby firma podałą jakieś statystyki wpływów od czasu wprowadzenia nowej strony ?!

Dramat i DNO a tak często tam grałem ...  
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Po zmianie jest masakra, oferta siatkówki Plus Ligi okrojona tylko do zakładów wygra przegra oraz dokładny wynik. Brak lini punktowych, sum punktów w meczu, handicapow.  Naziemny ciągle problemy z graniem na tych ekranach dotykowych.O Gram grubo już nie wspominam. Szkoda a taki fajny bukmacher był. 
 
elekoc1 887

elekoc1

Użytkownik
Nie ulega wątpliwości że patrząc na ofertę i kursy totolotek mocno odbiega aod czołówki. Z czasem nmysle że będzie tylko gorzej bo już forbet moim zdaniem ich przeskoczył 
 
7michal 29

7michal

Użytkownik
Duzy minus za brak totoligi i totogola. Dzialanie / ladowanie zakladow tragedia. Na dzien dzisiejszy buk nie do gry... niestety - mialem do niego sentyment
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Bardzo fajna oferta przedmeczowa i live na kosza,s czy ręczną (mają w ofercie dużo niszowych lig).
Natomiast mega porażką jest czas przyjmowania zakładów na live. Czasami zatwierdzają lub  odrzucają po 2-3 minutach jak kursy spadają przykładowo z 5 na 2. ... mnie wtedy strzela bo gram u nich czasami jak znajdę jakoś perełkę której nie można zagrać u konkurencji. Tym bardziej że wypłaty są na poziomie tragicznym i bywa że 5 dni ( wliczając weekend) kasa zamrożna.

​​​​
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
cytat z dnia 22 lutego 2020 06:26 przez psychol32Bardzo fajna oferta przedmeczowa i live na kosza,s czy ręczną (mają w ofercie dużo niszowych lig).
Natomiast mega porażką jest czas przyjmowania zakładów na live. Czasami zatwierdzają lub  odrzucają po 2-3 minutach jak kursy spadają przykładowo z 5 na 2. ... mnie wtedy strzela bo gram u nich czasami jak znajdę jakoś perełkę której nie można zagrać u konkurencji. Tym bardziej że wypłaty są na poziomie tragicznym i bywa że 5 dni ( wliczając weekend) kasa zamrożna.

​​​​
a nie lepiej grac  w normalnym typu unibet, b365?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wczoraj pograłem zakład na skoki na totolotku bo mieli najatrakcyjniejszy kurs. Po zagraniu zauważyłem że jednak zakład dotyczy kwalifikacji (dlatego kurs był atrakcyjny). Pomyślałem - trudno, moja wina, mogłem doczytać tym bardziej że w opisie zakładu było czego on dotyczy.
Obok zagranego kupony miałem opcje "anuluj kupon". Nie żaden cashback itd. Kliknąłem i po prostu cały kupon został anulowany a cała kwota wróciła do salda głównego. Wszystko beż żadnego problemu. 
Pierwszy raz sie spotkałem że można tak swobodnie i bezproblemowo anulować zagrany kupon. Czy jest to norma w totolotku ? i cz w innych bukach również tak jest ? Praktycznie nie grał w "zarejestrowanych" firmach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To się w głowie nie mieści co wyrabiają !!! Chciałem coś zagrać. Zakład odrzucony przez bukmachera i tak w koło. Zmniejszałem stawki i nic. W końcu zagrałem w STS. Chcę wypłacić z Totolotek i nie mogę bo nie obrócone. Więc piszę na czacie... I konkluzja jest taka, że zgodne z regulaminem jest odrzucenie bez podania przyczyny jak i zgodne z regulaminem jest przymus obrotu... Więc szkoda mi było czasu na dalszą rozmowę ! Muszę więc na siłę coś tam zagrać.

edit// na mecz, który  chcę dzisiaj zagrać nie mogę nic postawić - ciągle odrzucony przez bukmachera !!! I nie mogę nic wypłacić !!! Limity do 20zł i obowiązek obrotu 1000zł. Prześlę skargę do Ministerstwa Finansów, które jest organem udzielającym im licencji.



 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szkoda słów na to dziadostwo... Na niszowe ligi mam limity, a i może na wszystko. Jak się wcześniej pytałem czy są jakieś limity jak i teraz to oficjalnie nie ma żadnych limitów i tak mi odpisali, że nie ma czegoś takiego. BARDZO NIEMIŁA OBSŁUGA NA CZACIE ! Dział reklamacji też mi się powołał na 2 punkty gdzie z jednej strony muszę obrócić wpłatą, a z 2 mogą mi nie przyjąć każdego zakładu. Zostało mi do obrócenia 800zł i nie wiem nawet jak to mogę zrobić. Sprawa ewidentnie do sądu albo ministerstwa finansów tylko, że ja nie mam czasu się kłócić !

Kiedyś najlepszy buk w Polsce. Polecałem go wielokrotnie ! Promocja bez podatku gram grubo w piątki. Dobre kursy. A dzisiaj beznadziejna grafika i takie numery ! Dla mnie buk po całości SPALONY. Muszę jakoś zagrać te 800zł co mi zostały i zamykam tam konto !

edit// ponieważ 3 bety, te które chciałem zagrać okazały się przegrane (1zwrot byłby, 2 losty) to napisałem z uśmieszkiem, że tracą zysk i klienta i może coś mi odblokowali bo wczoraj mogłem zagrać niszowy bet... Piszę żeby była cała prawda.

Generalnie co do limitowania czy to tu czy gdzie indziej uważam to za zwykłe dziadostwo i uważam, że powinna się temu przyjrzeć Komisja Europejska... Buki trzepią olbrzymie, olbrzymie pieniądze z bukmacherki... Zyski miliardowe na tych 90% przegrywających i wprowadzanie jakichkolwiek limitów dla graczy wygrywających jest po prostu NIEGODZIWE ! Mówiąc trywialnie - zapraszamy przegrywających hazardzistów którzy często tracą całe swoje życie i znajdują się pod mostem, a blokujemy grę tym, którzy wygrywają ! To może od razu napisać na głównej stronie - zamiast bonusów z mnożnikiem 20 i obrotem 20 :) że chcemy wyłącznie zarabiać ? Po za tym rynek bankowy czy parabankowy jak i wiele tego typu spraw jest ściśle uregulowane, a tu wolna amerykanka ! Mamy w Polsce licencjonowane opodatkowane buki, to nie Malta czy Rosja i powinna za tym iść jakaś kontrola ! Więc jak przeczyta to ktoś z MF to proszę zgodnie z duchem rządów PiS - dla ludzi, a nie dla elit; przyjrzeć się takim praktykom ! Tak samo jak np. nie wypłacaniem środków z byle powodu !
 
B 482

bmoran

Użytkownik
To, ze ze swietnego buka z promocjami bez podatku spadl bardzo nisko to sie zgadzam i tez pisalem o tym, ale kwestia limitow to przeciez dotyczy kazdego buka w Polsce i chyba na swiecie, a jak pisales o niszowych ligach to tymbardziej. Moze nie napisza wprost, ze jest limit, ale maja prawo zakladu nie przyjac za dana stawke na dane zdarzenie (co jest jednoznaczne), ale daje im taki prawo regulamin, ktory zatwierdzilo ministerstwo, wiec pisanie, ze jakies sprawy w sadzie itd. sa smieszne. Buk sie konczy powoli i nie mowie tego jako osoba tam czasem zagladajaca, bo jednym pasuje innym nie, ale po chocby wpisach na gowork pracownikow, ktorzy mowia, ze sporo punktow jest zamykanych, a usilne wstawianie automatow do typowania srednio sie sprawdza przy osobach starszych grajacych czesto w danym punkcie z przyzwyczajecia, bo gracz internetowy w minute sprawdzi kursy i promocje w innych bukach i wybierze czesto innego. Totolotek jedyne co to ma wysokie kursy na mecze typu LM czy szlagiery kolejek danych lig.
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
cytat z dnia 23 lutego 2020 15:17 przez madangeloWczoraj pograłem zakład na skoki na totolotku bo mieli najatrakcyjniejszy kurs. Po zagraniu zauważyłem że jednak zakład dotyczy kwalifikacji (dlatego kurs był atrakcyjny). Pomyślałem - trudno, moja wina, mogłem doczytać tym bardziej że w opisie zakładu było czego on dotyczy.
Obok zagranego kupony miałem opcje "anuluj kupon". Nie żaden cashback itd. Kliknąłem i po prostu cały kupon został anulowany a cała kwota wróciła do salda głównego. Wszystko beż żadnego problemu. 
Pierwszy raz sie spotkałem że można tak swobodnie i bezproblemowo anulować zagrany kupon. Czy jest to norma w totolotku ? i cz w innych bukach również tak jest ? Praktycznie nie grał w "zarejestrowanych" firmach.
tez to zauwazylem. raz anulowalem i uniknelem wtopy. drugi raz zle zaznaczylem, mialem zagrac na 1 w hokeju, dalem 2 i... zostawilem. i wtopa. mozna jaki czas anulowac, to jest wlasnie taka opcja na wypadek, jak sie pomylisz i dasz nie na to, co chciales. tak mi sie wydaje, bo 10 min. przed startem zakladu nic nie zrobisz.
 
Do góry Bottom