>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Totolotek - opinie

H 0

hadziuk

Użytkownik
Chciałem dzisiaj odebrać wygraną w Wieliczce 2.900 zł i usłyszałem od pani,że jeżeli wygrana jest powyżej 2.280 zł to muszę podać swoje dane osobowe,powiem,że coraz lepiej się w tym kraju dzieje,państwo policyjne wszystko chcą wiedzieć o obywatelu...
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Chciałem dzisiaj odebrać wygraną w Wieliczce 2.900 zł i usłyszałem od pani,że jeżeli wygrana jest powyżej 2.280 zł to muszę podać swoje dane osobowe,powiem,że coraz lepiej się w tym kraju dzieje,państwo policyjne wszystko chcą wiedzieć o obywatelu...
To było jej podać Józek Jarzyna ze Szczecina, a za przysłoge dać 20-30 pln
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
I jak rozwinęła się sytuacja ?? Miałem podobnie w Krakowie i nie wypłacili mi...
Kazali Ci okazać dowód osobisty w celu spisania dancych? jak tak to się niczego nie obawiaj i poproś jeszcze o zaświadczenie o wygranej
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
H 47

haker4444

Użytkownik
Kazali Ci okazać dowód osobisty w celu spisania dancych? jak tak to się niczego nie obawiaj i poproś jeszcze o zaświadczenie o wygranej
Czyli mam pokazać dowód osobisty oni Mnie spiszą i po problemie ?. Bo babeczka mi móiła , że do skarbówki to idzie, że 10% podatku i oni tej kwoty mi nie wypłaca.. to ja już nie wiem o co kaman.. Czy mam jakiegoś &quot;gościa&quot; spod sklepu wziąść z dowodem odpalić mu procent i on mi to wypłaci w punkcie na jego imie?
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Czyli mam pokazać dowód osobisty oni Mnie spiszą i po problemie ?. Bo babeczka mi móiła , że do skarbówki to idzie, że 10% podatku i oni tej kwoty mi nie wypłaca.. to ja już nie wiem o co kaman.. Czy mam jakiegoś &quot;gościa&quot; spod sklepu wziąść z dowodem odpalić mu procent i on mi to wypłaci w punkcie na jego imie?
Nie zagłębiaj się komu i gdzie co idzie te 10%. Daj swój dowód i będzie to że wygrałeś w skarbówce czy tam w księgowości toto-mixa

W niczym Ci to nie zaszkodzi, to to samo jakbyś poprosił o zaświadczenie o wygranej, jedynie mógłbyś się obawiać jakbyś był ścigany listem gończym, choć i tu by Ci to zabardzo nie zaszkodziło, jakby Cię szukali ewentualnie Łowcy Cieniow to by to sprawdzili a tak śmigaj na luzaku. Jak poprosisz kogoś innego o odbiór tej kasy tylko sobie zaszkodzić dziś albo w przyszłości
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
A do rozliczenia w Picie czy jakichś innych oświadczeniach majątkowych hmm?
Nic nie trzeba, Ciebie to nie interesuje i w niczym nie szkodzi. Jakby to nie miało miejsca, skarbowy poprostu otrzyma te 10% bo nie podzieliłes kuponów na mniejsze wygrane itp itd. Nie masz obowiązku nigdzie tego zgłaszać i nic Ci nie nakazuje tego robić. Wszystko jest jak trzeba!

Traktuj podanie swoich danych, jakbyś prosił o zaświadczenie o wygranej, w takim przypadku także jesteś odnotowany w księgowości toto-mkxa że to Ty wygrałeś i takie zaświadczenie przekladasz w urzędzie skarbowym aby wykazać skąd masz Swoje bogactwo jakby się kiedyś zapytali, bo księgi i baza danych toto-mixa może kiedyś ulec zniszczeniu w niewyjaśnionych okolicznościach

Daj Pani dowód, a ona spisze Twoje dane i poproś o zaświadczenie o wygranej, ale jak będzie mówiła że na zaświadczenie się czeka i musi gdzieś zadzwonić to zlej się na to zaświadczenie ! Bo to tylko dodatek na Twoją prośbę
 
H 0

hadziuk

Użytkownik
Zawsze staram się tak grać żeby ewentualną wygraną mieć podzieloną na 2-3 kupony,spisać z dowodu się nie dam w przeciwieństwie do kolegi ja tam władzy nie ufam,na co im takie informacje? Że ktoś wygrał trochę ponad 2 tyś? Niech sobie aferzystów spisują którzy kradną na miliony...
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Zawsze staram się tak grać żeby ewentualną wygraną mieć podzieloną na 2-3 kupony,spisać z dowodu się nie dam w przeciwieństwie do kolegi ja tam władzy nie ufam,na co im takie informacje? Że ktoś wygrał trochę ponad 2 tyś? Niech sobie aferzystów spisują którzy kradną na miliony...
&quot;Głupi jesteś&quot; kolego. Spisanie polega że będziesz w księgach toto-mixa które trafiają do skarbowego jak wszystko inne w tym kraju jako statystyka. Takie &quot;spisanie&quot; polega na tym samym jak prośba o zaświadczenie o wygranej. Nie prosiłeś nigdy w stacjonarnym o taki &quot;Kwit&quot; ?

Jak nie chcesz dać się &quot;spisać&quot; to oddaj potrzebującej osobie ten kupon!
 
H 0

hadziuk

Użytkownik
Zawsze się znajdzie jakiś &quot;ekspert&quot; który wyjedzie z merytorycznym argumentem &quot;głupi jesteś&quot;,coś to wniosło do dyskusji? Kończę wątek bo nie zwykłem się kopać z koniem...
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Skończysz wątek? A Ty w ogóle coś zacząłeś. Powypisywales bzdury i. Myślałes ze ktoś będzie z Tobą dialog prowadził. Na głupoty się konkretnie reaguje sprowadzeniem do parteru. Podkreślam, tu nie było żadnego wątku jaki być zaczął.
 
harpagan 11

harpagan

Użytkownik
Bardzo &quot;fajny&quot; zakład na PP.
Ł.Trałka otrzyma kartkę 1,55
Ł.Trałka nie otrzyma kartki 1,37
+podatek
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
I 122

igipigiel

Użytkownik
Moje spostrzeżenia do Totolotka
1. Strona oraz aplikacja- DRAMAT. Cieżko do ogarniecia słabo czytelne apka to żyje własnym życiem.... Ogólnie dramat
2. Ratują ich wysokie kursy ( z porównaniem z sts i fortuna)
3. Gram bo wpłaciłem dostałem bonus i muszę obrócic-poźniej uciekam z powodu pp1.
4. Słaba oferta
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Ja skusiłem się w Totolotku na promocję - piątek bez podatku.
Zagrałem 4 zdarzenia o kursie łącznym 2,5 za 500 PLN.
Kupon poszedł do akceptacji bukmachera, bo za wysoka stawka (trochę dziwne, że przy ako 2,5 - 500 zł to już ponad limit).
Dzisiaj patrzę, stawka przez bukmachera zaakceptowana ale kupon nieważny, bo okazuje się że powinienem jeszcze kolejny raz zatwierdzić kupon po akceptacji bukmachera.
Słabo ???? Zero informacji na maila, 0 informacji w instruktarzu o takich niezbędnych krokach.
Szkoda, bo kasa z wygranej mi przeszła kolo nosa.
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
to całe gram grubo o dupe potłuc, przyjmują za 500 złotych i ani grosza więcej, co ciekawe potem już nawet za 2 złote nic puścić nie można - chore !!!
 
Do góry Bottom