>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie mam jeszcze u nich konta, i prosże powiedzcie mi jak to wygląda. Totoliga i totogol są dostępne online czy tylko w punktach? I jak z wyścigami konnymi, bo te z tego co widzę są do grania tylko w punktach, a czy jest chociaż możliwość oglądania transmisji na ich stronie czy również nie?
Toto-Liga oraz Toto-Gol są dostępne on-line, co do wyścigów konnych to można stawiać tylko w punkcie, transmisje też chyba tylko w punkcie, tak bynajmniej wynika z info na stronie
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
witam, mam pytanie: w piatki jest promocja w totomixie gry bez podatku za 100zl,
czy zdarzenia musza dotyczyc meczy piatkowych?&gt; czy tez mozna obstawic w piatek bez podatku takze mecze np. z soboty czy niedzieli?
jest tam napisane, ze ma to byc kupon prosty, to oznacza ze ma byc po prostu 1 zdarzenie na kuponie? czy moze byc kilka i ich laczny kurs ma byc 2 czy tez kazdego zdarzenia ?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
masakra jak się loguje na laptopie sianko mam na koncie, a na appce dalej nie mam, tylko punkty dodane ... Też tak macie ?
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Ogólnie wszystkie aplikacje &quot;naszych&quot; buków to jakaś kpina .
Dlaczego na żaden mecz polskiej ligi niedzielny nie było na live zakładów na rożne ? wie ktoś ? Przed meczem jeszcze były
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
witam, mam pytanie: w piatki jest promocja w totomixie gry bez podatku za 100zl,
czy zdarzenia musza dotyczyc meczy piatkowych?&gt; czy tez mozna obstawic w piatek bez podatku takze mecze np. z soboty czy niedzieli?
jest tam napisane, ze ma to byc kupon prosty, to oznacza ze ma byc po prostu 1 zdarzenie na kuponie? czy moze byc kilka i ich laczny kurs ma byc 2 czy tez kazdego zdarzenia ?
Podbijam bo mnie też to ciekawi, orientuje się ktoś ? Jakoś nie po drodze mi do naziemniaka ????
 
M 59

mixon

Użytkownik
Miałem osiągnięty obrót ok. 1050 przy wymaganym 1200 z bonusem. Nagle z 1050 zrobiło się nieco ponad 600. Wyczytałem w necie, że zmieniły się zasady obrotu (trzeba wybrać min. 1 zdarzenie z kursem min. 2) i wychodzi na to, że wcześniejsze kupony, które nie spełniły tego wymogu zostały wycofane z naliczania obrotu, mimo że wcześniej się liczyły. Ma ktoś podobną sytuacje? Jeśli tak to wygląda to żałosne zachowanie bukmachera...
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Miałem osiągnięty obrót ok. 1050 przy wymaganym 1200 z bonusem. Nagle z 1050 zrobiło się nieco ponad 600. Wyczytałem w necie, że zmieniły się zasady obrotu (trzeba wybrać min. 1 zdarzenie z kursem min. 2) i wychodzi na to, że wcześniejsze kupony, które nie spełniły tego wymogu zostały wycofane z naliczania obrotu, mimo że wcześniej się liczyły. Ma ktoś podobną sytuacje? Jeśli tak to wygląda to żałosne zachowanie bukmachera...
O widzisz właśnie czekam od pół godziny aż ktoś się łaskawie na czacie odezwie do mnie w tej sprawie. U mnie to samo, już prawie miałem do wypłaty, a dziś zniknęło część obrotu. Nie bardzo dużo bo gram głównie kursy powyżej 2.00, ale co to ma być żeby zmieniać zasady w trakcie....
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Na mój obrót to w zasadzie nie ma większego znaczenia. Tylko strasznie irytują mnie tego typu praktyki. Jeszcze wczoraj byłem skłonny polecać znajomym totolotka. Dziś już bym tego nie zrobił. Bo co z tego, że ja z jakiegoś powodu ich komuś polecę, jak jutro mój argument może być już nieaktualny, a ja wyjdę na idiotę.

Podbijam bo mnie też to ciekawi, orientuje się ktoś ? Jakoś nie po drodze mi do naziemniaka ????
Pytałem na czacie i podobno można zagrać w piątek bez podatku mecze np. z soboty. Tylko patrząc na politykę firmy dotyczącą nagłych zmian w regulaminie, nie byłbym tego wcale taki pewny...
 
Do góry Bottom